اسپری wd40 چیست + 15 کاربرد و معجزات wd-40

اسپری روان کننده چیست؟ اسپری wd40 و یا همان اسپری روان کننده سطوح پرکاربرد ترین اسپری ، به عنوان روان کننده و محافظت از زنگ زدگی سطوح می باشد و به دلیل کاربرد بسیارش می توان گفت که در هر خانه و یا کارگاهی یک اسپری روان کننده wd40 مشاهده می شود. اسپری wd40 زنگ بر در قوطی های آبی رنگ به طور فشرده با حجم 400 میلی لیتر در بازار با قیمت هایی متفاوت به فروش می رسند و بسیاری از مردم شاید با چند مورد از کاربرد اسپری wd40 آشنا هستند. به همین دلیل فروشگاه ابزار میهن برای کسب اطلاعات بیشتر مصرف کنندگان اسپری روان کننده wd40 ، مقاله ای به نام کاربردهای اسپری wd40 با توضیحات کامل ارائه نموده تا خریداران اسپری Wd40 ، از کاربرد اسپری w40 بیشتر آشنا شوند بنابراین تا آخرین مطالب با ما همراه باشید.

اسپری wd40 چه کاربردهایی دارد؟

15 کاربرد اسپری wd40 و معجزات اسپری wd 40

اسپری wd40 چه کاربردی دارد؟ آیا اسپری wd40 فقط برای روان سازی قطعات و محافظت زنگ زدگی استفاده می شود؟ اگر دو سه موارد از کاربرد wd 40 را می دانید بهتر است تا آخرین مطالب همراه ما باشید چرا که کاربرد اسپری wd 400 بیش از این موارد می باشد و با مطالعه آن از موارد استفاده اسپری wd40 بیشتر آشنا شوید.


1- یکی از  کاربردهای اسپریwd40 استفاده برای پاک کردن برچسب ها و اثراتشان بر روی سطوح می باشد به این نحو که اسپریwd40  را بر روی برچسب ها و یا اثرات چسب اسپری کرده و بعد از چند دقیقه سطح را پاک می کنیم.

2- قابلیت پاک کردن آدامس : اسپری روان کنندهwd40  را بر روی جسم و یا سطحی که آدامس به آن چسبیده اسپری می کنیم و بعد از چند لحظه آدامس را به راحتی جدا می کنیم. بنابراین اگر به لباستان آدامس چسبیده شد از جدا شدن آن هیچ نگرانی نداشته باشید اسپری wd40 بهترین اسپری برای جداسازی آدامس از روی لباس و یا هر سطح دیگری می باشد.

جدا کردن آدامس از روی لباس با اسپری wd40

3- پاک کردن مدفوع حیوانات از روی زمین و یا سطوح و یا حتی از روی رنگ اتومبیل از دیگر کاربرد اسپری روان کننده به شمار می آید. بارها برای همه ما اتفاق افتاده است که مدفوع پرندگان بر روی اتومبیل مان را باید پاک میکرده ایم اما انجام این کار به راحتی برایمان امکان پذیر نبوده است ولی حالا با معجزات اسپری wd40  به راحتی این کار انجام می شود. اسپری wd40 را بر روی سطح اسپری کرده و پس از چند دقیقه به راحتی اثرات مدفوع را  پاک نمایید.

4- اسپری همه کارهwd40  ، استفاده به عنوان یک لایه محافظ بر روی وسائل چرمی است در صورتی که وسائل چرمی شما دیگر مثل روز اولشان ظاهر زیبایی ندارند و کمی مات شده اند wd40 می تواند تاثیر خوبی روی آنها داشته باشد.

از بین بردن لکه از روی وسایل چرمی با اسپری wd40

5- پاک کردن لکه های رنگ و روغن از دیگر کاربرد اسپری wd 40 محسوب می شود. اسپری wd40 ، می تواند لکه های رنگ یا روغن را از روی چرم به خوبی پاک کند به این صورت که اسپریwd40  رابر روی سطح مد نظرپاشش نمایید و بعد از چند دقیقه با یک دستمال خشک پاک کنید.

6-اسپری روان کننده و زنگ بر wd40 یک روانکار بسیار پیشرفته با فرمولی بسیار خاص و کارگشا می باشد از این رو استفاده از اسپری wd 40 به عنوان یک روانکار برای لولا، قیچی و هر ابزاری که مثل روز اولش دیگر عالی کار نمی کند بسیار مناسب می باشد.

کاربرد اسپری wd40 به عنوان روان کننده و زنگ بر سطوح

7-اسپری wd-40 را می توان به عنوان یک لایه محافظ برای ابزارآلاتمان که در معرض زنگ زدگی هستند استفاده کرد ، به این صورت که با اسپری از فاصله 15 تا 20 سانتی متری بر روی سطح یک لایه روغنی بر روی سطح ابزار ایجاد کنیم. همانطور که قبلا ذکر کردیم wd40 یک روانکار خاص و قدرتمند می باشد و استفاده از آن در دوچرخه و وسائل بازی و تفریحی بسیار راهگشا و کار آمد است. البته اسپری رنگ دوپلی کالر نیز از زنگ زدگی سطوح محافظت می کند و کسانی که تمایل به رنگ آمیزی با اسپری رنگ برای دوچرخه را دارند می توانند از رنگ های پرطرفدار دوپلی کالر مانند اسپری دوپلی کالر 3020 و اسپری دوپلی کالر 3028 استفاده نمایند.

کاربرد اسپری wd40 برای روان سازی قطعات دوچرخه

8- شاید برایتان جالب باشد بدانید اسپری wd40 را میتوان به عنوان یک پولیش برای بازگرداندن براقیت به استیل نیز استفاده کرد به این صورت که پس از اسپری برروی سطح استیل کمی به wd40  فرصت دهید که تاثیر خود را بگذارد سپس با پنبه یا یک نمد پولیش کار روی سطح را پاک کنید. همچنین برای جلوگیری از زنگ زدگی فلزات علاوه بر اسپری wd40 ، می توان از اسپری زینک گالوانیزه نیز استفاده نمود.

9- شاید برایتان پیش آمده باشد که کاشی ، سنگ و یا حتی توالت یا روشویی سرویس بهداشتی منزل یا محلکارتان با لکه ها سیاه و روغنی ظاهر بد پیدا کرده باشند،اینجا هم میتوانید روی کاربرد w40 حساب بازکنید با اسپری کردن کمی از مواد wd40 روی لکه ها و شستشوی مواد wd40  این سطوح مثل روز اولشان خواهند شد.

10- باز هم لکه و باز هم معجزات اسپری wd 40 ، اگر روی کفپوش ها پارچه ای یا الیاف لکه های قهوه و چایی دارید نگران نباشید اسپریwd40  باز هم میتواند راهگشا باشد ، کمی از مواد را روی سطح اسپری کنید چند لحظه صبر کنید تا wd40 معجزه کند حالا با کمی آب ولرم شستشو دهید اگر باز هم کمی از لکه باقی ماند می توانید این کار را تکرار کنید. اسپری wd40 به عنوان لکه بر پارچه و بدون آسیب به الیاف پارچه نیز استفاده می شود.

11- حتما برایتان پیش آمده است که قسمت های چوبی ابزار و وسائل باغبانی تان پس از مدتی که در انبار می ماند پوسیده شده و یا مورد هجوم حشرات موذی قرار گرفته باشد، اینجا هم روی wd40 حساب کنید با اسپری کردن کمی wd-40 روی سطوح چوبی هم باعث زیبایی سطح چوب ها می شوید هم استقامت چوب در برابر عوامل محیطی بالا می رود .اسپری همه کارهwd40  این قابلیت را دارد که به عنوان یک ضدافت نیز وارد عمل شود ، می توانید با اسپری کردن کمی اسپریwd40  به گلدان ها آنها را از شر افت ها و حشرات و حتی حلزون ها در امان دارید. از اسپری wd40 ، می توان به عنوان اسپری ضد آب درب چوبی نیز استفاده نمود.

12- استفاده از اسپریwd40  ، برای ضد آب کردن و جلوگیری از نفوذ آب به کفش و پوتین های شما بهترین گزینه می باشد ، برای ضد آب کردن کفش و پوتین هایتان اسپریwd40  را از فاصله 15 تا 20 سانتی متری به کفش های خودتان اسپری کنید حالا کفش و پوتین شما مقاومت بسیار بالایی در برابر نفوذ آب و حتی برف از خود نشان خواهند داد. 

اسپری wd40 بری ضدآب کردن کفش نیز استفاده می شود

13-وظیفه اصلی اسپریwd40  امروزه روانکاری و زنگ بری می باشد به همین دلیل به آن اسپری روان کننده و زنگ بر نیز می گویند، شما می توانید اسپریwd40  را بر روی یراق الات زنگ زده و یا مستهلک خود اسپری کرده و عمری تازه به آنها ببخشید ، این اسپری را میتوانید جهت شستشو یراق الات از روغن های غیر استاندارد که باعث کاهش کیفیت یراق الات شده اند نیز استفاده کنید.اسپری دیگری به نام اسپری قالب تولید و عرضه بازار می شوند که همانند اسپری wd40 کار روان سازی قطعات را انجام می دهد و کار اصلی آن جداسازی رزین از قالب های سیلیکونی میباشد اما این دو اسپری ، تفاوت های زیادی نیز دارند که در مقاله اسپری قالب چیست و چه کاربردی دارد؟ توضیح کامل داده شده است.

14- پاک کردن لکه و اثر چربی از روی دست و بدن یکی دیگر از مهم ترین کاربرد اسپری wd40 محسوب می شود. برای همه پیش آمده که بعد از این که در کارگاه و یا هنگام تعمیر یک قطعه و یا وسیله دستمان با روغن ها یا گریس ها آلوده شده باشند و برای پاک کردن این لکه ها مشکل داشته باشیم ولی دیگر جای نگرانی نیست با استفاده ازwd40  و چند لحظه مالش دست به هم و شستشو دستمان با آب گرم و مواد صابونی دستمان بدون اینکه آسیب ببیند به راحتی تمیزمی شود.بسیار پیش آمده است که در اثر شستشو و یا عدم استفاده زیپ لباس یا کیف ها و یا سایر وسائلمان به خوبی کار نکند شما میتوانید با استفاده از اسپریwd40  این زیپ ها را روان کرده و به راحتی استفاده نمایید. البته باید طرز استفاده اسپری wd40 را بدانید و با روش صحیح از این نوع اسپری روان کننده همه کاره wd40 استفاده کنید تا نتیجه مطلوب به دست آورید.

روان سازی زیپ با استفاده از اسپری wd40

15- قابلیت دیگر اسپری هزار کارهWd40  پاک کردن اثر چسب و یا مواد شیمیایی از روی بدن می باشد به این صورت که بعد از آلوده شدن دست به این مواد، با اسپری wd40 بر روی این آلودگی ها اثرچسب و یا مواد شیمیایی  به راحتی از روی پوست به خوبی پاک می شوند و تا حدود بسیار زیادی تاثیر این مواد رو هم خنثی می کند. همچنین در فصل تابستان بسیار پیش آمده است که سطوح فلزی یخ زده اند و در استفاده از آنها دچار مشکل شده ایم ولی شما میتوانید با استفاده از اسپری wd40  یک لایه محافظ بر روی سطوح فلزی ایجاد کنید و پس از آن دیگر سطح یخ نمیزند. خاصیت دیگر اسپری wd40 علف کشی است در صورتی که گیاه یا علفی در محلی که نباید بروید رویش داشته باشد ، می توانید با اسپری کردن wd40 روی علف و اطراف ریشه اش باعث خشک شدن علف و جلوگیری از رویش علف شویم.

امروزه شاهد فروش انواع اسپری wd40 در بازار با قیمت های متفاوت هستیم اما اسپری wd40 اصلی اورجینال را از کجا بخریم ؟ فروشگاه ابزار میهن نمایندگی اسپری wd40 ، اسپری wd40 اصلی را با ضمانت اصالت کالا و مناسب ترین قیمت به مشتریان گرامی معرفی می کند.

بیشتر بدانید : اسپری Wd40 ایرانی

مواد تشکیل دهنده اسپری wd40

مواد تشکیل دهنده اسپری wd40 ، از یک فرمولاسیون شیمیایی مواد جدا کننده جهت روان سازی استفاده شده ، این مواد در روان سازی قطعات و بهبود عملکرد آن ها تاثیر گذار است و در ساخت اسپری wd40 همانطور که از نامش مشخص است هیچ گونه اثری از آب دیده نمی شود و این ویژگی باعث شده تا از اسپری wd40 روی همه سطوح استفاده کرد و از سطوح در برابر نفوذ رطوبت و زنگ زدگی فلزات بر اثر رطوبت نیز جلوگیری کرد.

خرید اسپری wd40

انواع اسپری wd40 با برندهای متفاوت اسپری روان کننده روان کننده wd40 اوکی ، اسپری روان کننده wd40 ، اسپری روان کننده wd40 گل پخش ، در بازار با قیمت و کیفیت هایی متفاوت به فروش می رسند به همین دلیل برای خرید بهترین اسپری wd40 باید از کاربرد اسپری Wd40 بیشتر بدانید.

اگر علاقه مند به مطالعه سایر مقالات هستید پبشنهاد فروشگاه ابزار میهن مطالعه مقاله ابزارآلات مورد نیاز شغل نجاری می باشد.

بیشتر بدانید : خرید اسپری wd40
ارسال نظر / پرسش در مورد اسپری wd40 چیست + 15 کاربرد و معجزات wd-40
CAPTCHA
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن علاوه بر فروش انواع ابزارآلات به صورت اینترنتی با ارائه مجموعه ای کامل از انواع چسب های کاربردی ، یک فروشگاه اینترنتی چسب در قلب بازار تهران نیز می باشد و به عنوان فروشگاه تخصصی چسب تهران در زمینه فروش انواع چسب های مصرفی و صنعتی مانند چسب سیلیکون ، چسب 123 ، چسب چوب ، چسب سنگ ، چسب ساختمانی ، اسپری رنگ ، چسب نواری ، چسب آکواریوم و هزاران چسب های مصرفی دیگر فعالیت دارد. چسب فروشی از طریق فروشگاه اینترنتی چسب این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا در هر نقاط کشور ایران که هستید به صورت اینترنتی چسب عمده و تکی را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 اگر در جستجو کامل ترین مجموعه چسب فروشی تهران هستید ابزار میهن یکی از فروشگاه چسب تهران می باشد و انواع مختلف چسب مورد نیاز مشتریان را با کم ترین قیمت به فروش می رساند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح