شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> اسپری رنگ دوپلی کالر

اسپری رنگ دوپلی کالر + اورجینال و قیمت عالی و 86 تنوع +اسفند 1402

اسپری دوپلی کالر

امروزه با ورود به بازار و یک پرس و جوی ساده شاهد انواع اسپری رنگ با برند های مختلف می باشیم . اما سعی افراد همیشه بر این موضوع می باشد که با داشتن اطلاعات کافی و درست بتوانند بهترین گزینه و برند را انتخاب کنند. اسپری رنگ دوپلی کالر یکی از برندهای شناخته شده است که امتحان خود را پس داده و بسیار مورد توجه استفاده کنندگان قرار گرفته است.
اسپری رنگ دوپلی کالر
این شناخته شدن برند و استفاده ی زیاد از این برند دلایل متعددی دارد که از مهمترین این دلایل میتوان به داشتن کیفیت بالا و همچنین تنوع رنگ و کاربردی در انواع مشاغل و صنایع و هنر و ... می باشد. از نظر ساختاری از جمله اسپری های اکرلیکی می باشد که استاندارد رنگ RAL را رعایت نموده است و با برند اسپری رنگ RAL به بازار عرضه می شود. تنوع اسپری رنگ دوپلی کالر در نوع های متفاوت رنگ از جمله رنگ های مات و براق ، رنگ های فلورسنت و شبتاب ، رنگ های پلیمری ، رنگ های اپوکسی و انواع افکت های فلزی می باشد.

کاتالوگ اسپری رنگ دوپلی کالر

با کلیک بر روی کاتالوگ اسپری رنگ دوپلی کالر ، متنوع ترین رنگ های دوپلی کالر را مشاهده خواهید نمود. این شرکت سعی کرده است که برای همه گروه های مصرف کننده با توجه به نوع عملکرد خود اسپری رنگ دوپلی کالر را با  تنوع رنگ بسیار به بازار عرضه کند. به طور مثال از این برند اسپری میتوان در صنعت خودرو سازی، دکوراسیون و برای مصارف خانگی و  ... استفاده نمود.
کاتالوگ اسپری رنگ دوپلی کالر
شرکت دوپلی کالر ، برای نتیجه مطلوب پس از رنگ آمیزی قطعاتی مانند پلاستیک ، اسپری رنگ مخصوص پلاستیک دوپلی کالر به نام اسپری آستر پلاستیک دوپلی کالر را تولید نموده است که در کاتالوگ اسپری رنگ دوپلی کالر با توضیحات و مشخصات کامل موجود می باشد. همچنین اگر بخواهیم کاربرد اسپری رنگ دوپلی کالر را در صنعت خودرو سازی شرح دهیم ، اسپری رنگ سپر خودرو سفید از دیگر محصولات پرفروش برند دوپلی کالر در صنعت خودرو سازی محسوب می شود.

انواع اسپری رنگ دوپلی کالر

شاید برای شما هم سوال باشد که رنگ دوپلی کالر چیست؟ و انواع آن کدامند؟  در پاسخ به این سوالات باید گفت که انواع اسپری رنگ دوپلی کالر به چند بخش مختلف تقسیم بندی می شود که به شرح ذیل می باشد:
  • اسپری رنگ رال دوپلی کالر
  • اسپری رنگ فلورسنت دوپلی کالر
  • اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر
  • اسپری رنگ دودی و چراغ طلق خودرو دوپلی کالر
  • اسپری رنگ متالیک دوپلی کالر گلد
انواع اسپری رنگ دوپلی کالر

اسپری رنگ رال دوپلی کالر

اسپری رنگ رال دوپلی کالر ، استاندارد رنگ رال بر روی آن ها رعایت شده و بر پایه رزین آکرلیک روغنی ساخته شده و پوشش دهی عالی پس از رنگ آمیزی دارد. اگر بخواهیم زمان خشک شدن اسپری دوپلی کالر از نوع رال را بگوییم می توان گفت که این نوع اسپری رنگ خارجی ، کم تر از10 دقیقه به راحتی خشک می شود.

اسپری رنگ فلورسنت دوپلی کالر

اسپری رنگ فلورسنت دوپلی کالر همانند اسپری رنگ رال دوپلی کالر پوشش دهی عالی پس از رنگ آمیزی ایجاد می کند و در کم ترین زمان ممکن نیز خشک می شود و تنها تفاوت آن با اسپری رنگ رال در این است که ، رنگ آن نسبت به نور یو وی و یا همان اشعه ماورا بنفش واکنش نشان می دهد. شرکت دوپلی کالر اسپری رنگ فلورسنت dupli color را در 6 رنگ پرفروش و مصرفی سبز ، آبی ، صورتی ، زرد ، نارنجی و بنفش با قیمتی مناسب به بازار تولید و عرضه نموده است. اسپری رنگ فلورسنت دوپلی کالر را می توانید با قیمت مناسب و تضمین کیفیت در نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی ( فروشگاه ابزار میهن ) تهیه نمایید.
اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر
اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر ، از دیگر پرفروش ترین اسپری رنگ آلمانی  محسوب می شود که دوام زیادی در برابر حرارت دارد به طوری که به راحتی می تواند تا دمای 800 درجه سانتی گراد را تحمل کند. از اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر برای رنگ آمیزی موتور خودرو بسیار استفاده می شود.
اسپری رنگ دودی چراغ طلق خودرو دوپلی کالر
اسپری رنگ دودی چراغ و طلق خودرو دوپلی کالر ، پرفروش ترین اسپری رنگ خارجی خودرو محسوب می شود و برای دارندگان خودرو کاربرد بسیاری دارد. از این نوع اسپری رنگ دودی برای دودی کردن چراغ های اتومبیل ، شیشه و طلق استفاده می شود. این اسپری جایگزین مناسبی برای برچسب های دودی چراغ خودرو می باشد و به عنوان اسپری دودی کننده شیشه کاربرد دارد. برچسب های دودی پس از گذشت زمان و قرار گرفتن در معرض نور خورشید به مرور از روی شیشه جدا می شود اما اسپری دودی چراغ دوپلی کالر این مشکل را حل کرده و دوام بیشتری نسبت به برچسب های دودی خودرو دارد.
شرکت دوپلی کالر با تولید متنوع ترین اسپری رنگ های دوپلی کالر مانند اسپری رنگ سیلور یخچالی ، اسپری کیلر دوپلی کالر و ... توانسته نیاز بسیاری از مصرف کنندگان در حیطه رنگ آمیزی  را برطرف کند ، این شرکت با فعالیت و سابقه چندین ساله ، اسپری رنگ مخصوص ماشین لباسشویی را نیز برای رنگ آمیزی لوازمی مانند لباسشویی می باشد را تولید و عرضه بازار نموده است.

نحوه استفاده از اسپری دوپلی کالر

نحوه استفاده از اسپری دوپلی کالر ، مهم ترین بخش رنگ آمیزی محسوب می شود و اگر نحوه استفاده از اسپری دوپلی کالر را به طور صحیح آموزش ندیده باشید نتیجه رنگ آمیزی دلخواه به دست نمی آید. فروشگاه ابزار میهن یکی از معتبرترین فروشگاه رنگ دوپلی کالر ، نحوه استفاده از اسپری دوپلی کالر را به طور کامل شرح داده است. 
استفاده از اسپری رنگ مولتی کالر همانند دیگر برندها و رنگ های موجود در بازار روش استفاده ی مشخصی دارد که باید به درستی اجرا شود تا به نتیجه ی دلخواه و رنگ مورد نظر خود برسیم. اولین مرحله استفاده از اسپری های رنگ برند دوپلی کالر این می باشد که شما حتما باید محلی که مورد نظرتان می باشد را کاملا تمیز ، بدون چربی و خشک کنید زیرا تمیز بودن و عدم چربی روی سطح مورد نظر باعث می شود که اسپری به راحتی به سطح چسبانده شود و سطح رنگ آمیزی شده صاف ویکدست شود. نکته و مرحله ی بعدی در استفاده از اسپری این مورد می باشد که اسپری رنگ دوپلی را مدام به یک محل اسپری نکنید زیرا این کار باعث می شود که رنگ شروع به شره کردن کند و دیر خشک شود. با رعایت کردن همین نکات ساده هنگام استفاده به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.
مراحل رنگ آمیزی اسپری رنگ دوپلی کالر
1-محل رنگ آمیزی را کاملا تمیز کنید به طوریکه اثری از چربی ، گرد و غبار و .... در محل موجود نباشد .
2-به دلیل غلظت بالای رنگ رال ، لازم است قبل از اعمال به مدت 3 دقیقه تکان داده شود تا صدای گلوله فلزی داخل اسپری به وضوح شنیده شود .
3-از فاصله تقریبی 25 سانتی متر و حتی المقدور در زاویه 45 یا 60 درجه اسپری شود .
4-پوشش رویه پس از 5 دقیقه خشک می شود ( دمای 25 درجه )
5-جهت جلوگیری از خشک شدن رنگ داخل نازل پس از اتمام کار ، اسپری را 2 ثانیه به صورت وارونه پاشش نمایید تا رنگ داخل نی و نازل آن تخلیه گردد .
تذکر مهم : به هیچ وجه قبل از تکان دادن اسپری به روی نازل فشار وارد ننمائید چرا که رنگ ته نشین شده انتهای اسپری وارد نازل شده و باعث مسدود شدن مسیر خروج رنگ می گردد .
در فصل سرما رنگ داخل اسپری به دلیل وجود گاز بسیار سرد می باشد ، که بعد از پاشش به دلیل دیر تبخیر شدن حلال شاهد شره کردن رنگ خواهید بود ، برای جلوگیری از این کار اسپری را قبل از استفاده گرم نمائید (فقط با اب گرم ) .
برای رنگ آمیزی اگر به اسپری استیل کروم نیاز دارید ، اسپری کروم استیل گل پخش golpakhsh پیشنهاد می شود که از اسپری رنگ های با کیفیت بازار می باشد.

مزایا اسپری رنگ دوپلی کالر

مزایا اسپری رنگ دوپلی کالر نسبت به سایر برندها علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد دارد که به صورت مختصر توضیح خواهیم داد.
  1. اولین مورد مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل محیطی اعم از سرما و گرما و رطوبت می باشد  و با تغییر درجه ی دما و یا وجود رطوبت زیاد حالت رنگ پذیری خود را به هیچ عنوان از دست نمی دهد.
  2. چسبندگی بسیار خوب رنگ بر روی انواع سطوح اعم از فلز، پلاستیک ، چوب و ... که هر کدام از موارد رنگ های مخصوص به خود را با رنگ بندی های مشخص دارد.
  3. زمان خشک شدن اسپری دوپلی کالر در 10 دقیقه از دیگر مزایا اسپری رنگ دوپلی کالر محسوب می شود ، که هم باعث راحتی کاربر و هم سرعت عملکرد می شود.
  4. مورد بعدی رنگ آمیزی یکدست و یکنواخت بر روی انواع سطوح و همچنین تنوع رنگی بسیار بالا
  5. غلظت پوشش بیشتر رنگ در اسپری های دوپلی کالر نسبت به اسپری های دیگر

مزایا اسپری رنگ دوپلی کالر برای رنگ آمیزی

اسپری رنگ دوپلی کالر براق و مات

دوپلی کالر المان در ایران در شرکت کاسپین بسته بندی می شود  و از این رو باعث ارتقا سطح کیفی اسپری رنگ های کاسپین  که در ایران تولید می شوند شده است اسپری رنگ کاسپین تحت استاندارد دوپلی کالر تولید می شوند اما از نظر ساختار رنگ متفاوت هستند اسپری رنگ دوپلی کالر مات و براق در مجموعه ابزار میهن به صورت کامل موجود هستند .

خرید و فروش عمده اسپری رنگ دوپلی کالر

خرید و فروش عمده اسپری رنگ دوپلی کالر در فروشگاه رنگ دوپلی کالر که یکی از آن ها ابزار میهن است به صورت آنلاین و حضوری به قیمت عمده انجام می شود. فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر ، کامل ترین مجموعه اسپری رنگ دوپلی کالر را موجود دارد و تمامی خرید اسپری رنگ در این فروشگاه اسپری رنگ دوپلی با تضمین کیفیت انجام می شود و خریدار با خیالی آسوده می تواند اسپری رنگ دوپلی کالر را به صورت حضوری و یا اینترنتی خرید خود را به ثبت برساند.
با خرید اسپری دوپلی کالر ، در فروشگاه ابزار میهن ، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های اضافه محصول را با ارسال فوری درب منزل و یا کارگاهتان تحویل بگیرید.

نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر

ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر ، فروش اسپری رنگ دوپلی کالر را در تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان و سایر نقاط کشور ایران به صورت آنلاین انجام می دهد و انواع اسپری رنگ دوپلی کالر را با قیمت مناسب به صورت تکی و عمده به فروش می رساند.
با خرید از نمایندگی اسپری رنگ دوپلی کالر ، خریدی مطمعن با قیمت مناسب داشته باشید.

قیمت اسپری رنگ دوپلی کالر

قیمت اسپری دوپلی کالر با توجه به نوع رنگ های دوپلی کالر متفاوت است برای مثال قیمت اسپری دوپلی کالر از نوع رال ارزان تر از قیمت اسپری رنگ دوپلی کالر فلورسنت می باشد. البته اگر بخواهیم نگاهی کلی به قیمت اسپری رنگ دوپلی کالر داشته باشیم ، با توجه به تورم روز افزون و افزایش قیمت ها ، قیمت اسپری دوپلی کالر نیز مانند سایر محصولات متغیر است.
ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر ، به روز ترین قیمت اسپری رنگ دوپلی کالر را در سایت اینترنتی خود قرار می دهد و خریداران اسپری رنگ dupli color به راحتی می توانند اسپری رنگ دوپلی کالر را با قیمت جدید در فروشگاه اینترنتی ابزار میهن مشاهده کنند.
برای دریافت لیست قیمت عمده اسپری رنگ های دوپلی کالر و کاسپین با دفتر فروشگاه یا واتساپ مکاتبه نمایید . 
ابزار میهن مرکز خرید اسپری رنگ دوپلی کالر با قیمت عمده و اورجینال کامل ترین مجموعه ، ارزانترین قیمت
پیشنهاد ویژه
بر اساس برند
گروه های مشابه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح