چت در واتساپ
شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> چسب فوری

خرید چسب 123 و چسب یک دو سه + لیست قیمت و راهنمای استفاده چسب ۱۲۳

چسب 123 چیست ؟

آیا می دانید اسپری چسب 123 چیست؟ چسب یک دو سه ، چسب قدرتمند است که برای چسباندن موقت و فوری استفاده میشود که کاربرد بسیاری در مصارف مختلف پزشکی ، صنعتی و خانگی دارد قدرت چسب 123 به گونه ای است که می تواند در کم ترین زمان ممکن قطعات را به یکدیگر بچسباند و این یکی از ویژگی های مهم چسب 123 و یا همان چسب سه سوت می باشد که توجه بسیاری از عموم را به خود جلب نموده ، اما باید به این نکته نیز توجه داشت که چسب های 123 و یا همان چسب سیانواکریلات پس از باز شدن تا یک ماه قابل استفاده هستند و از نظر تاریخ انقضا ، عمر بسیار کم تری نسبت به چسب های دیگر دارند همچنین این نوع چسب ۱۲۳ سمی نیز می باشد .
چسب فوری قطره ای که بر پایه سیانوآکریلات است در کشور ایران به نام چسب 123 شناخته شده است  . همانطور که ذکر شد چسب 123 به دلیل پوشش دهی بسیار بالا و قدرت چسبندگی بالایش در بازار طرفداران بسیار زیادی دارد . احتمالا در بازارانواع  چسب mdf ، چسب همه کارهچسب قطره ای فوری را دیده اید این نوع چسب ها همان بر گرفته از یک محصول چسب یک دو سه می باشند. چسب های 123 در اندازه های مختلف مانند چسب یک دو سه کوچک ، چسب یک دو سه متوسط و چسب یک دو سه بزرگ تولید می شوند که از قیمت های متفاوتی برخوردارند ، اگر برای کارهای سبک به چسب یک دو سه نیاز دارید خرید چسب یک دو سه کوچک پیشنهاد می شود چرا که قیمت چسب یک دو سه کوچک نسبت به چسب های فوری بزرگ نیز ارزان تر می باشد.
چسب های 123 از دو جزء ساخته شده اند که یکی چسب و دیگری اسپری شتاب دهنده است و زمانی که این دو نوع ماده با یکدیگر ترکیب می شوند باعث می شود که قطعات سریعتر و در مدت زمان بسیار کمی به یکدیگر بچسبند . همچنین مقاومت چسب 123 در برابر حرارت به گونه ای است که می توانید با حرارت ملایم چسب 123 را زودتر خشک کنید .
چسب های ۱۲۳ ، برای چسباندن چرم ، سرامیک ، پلاستیک ، نئوپان ، ام دی اف ، کاشی ، mdf و ... بسیار مناسب و پرکاربرد است .
انواع مختلف چسب های 123 با برندهایی متفاوت مانند چسب میتراپل ، چسب akfix ، چسب پاتکس آلمان ، چسب استارباند ، چسب رازی، چسب مپل مکس ، چسب گل فیکس، چسب لازیو و ... در بازار موجود هستند که نسبت به سایر چسب های دیگر قدرت چسبندگی بالایی نسبت به سرعت اتصالشان دارند .
انواع چسب 123 ارزان جهت سفارشات عمده در ابزار میهن موجود است و قیمت عمده چسب یک دو سه بسیار ارزان تر از قیمت تکی چسب 123 می باشد بنابراین اگر به تعداد زیادی از چسب سه سوت که همان چسب 123 است نیاز دارید خرید چسب 123 عمده پیشنهاد می شود.

نحوه استفاده از چسب یک دو سه

برای محکم چسبانده شدن سطح با چسب یک دو سه ، باید طرز استفاده از چسب 123 را بدانید . در مرحله اول سطح را از هرگونه آلودگی ، روغن و گردغبار با یک دستمال یا یک حلال مناسب پاک  کنید . سپس یکی از دو سطح را به مایع ژل چسب 123 اغشته کنید سپس اسپری فعال کننده را به سطح دیگر اسپری نمایید ، بعد از چند ثانیه هر دوسطح را به مدت 15 ثانیه به هم بفشارید حالا یک اتصال قوی ایجاد شده است .

نکات ایمنی در حین استفاده از چسب 123 و چسب فوری

در این مقاله سعی شده تا چندین نکات ایمنی در هنگام استفاده از چسب را به شما ارائه دهیم که موارد ذیل می باشد :
بخاری که از اسپری چسب ایجاد می شود برای سلامتی انسان بسیار مضر است  بنابراین تا حد ممکن از استنشاق آن خودداری نمایید .
سعی کنید عمل چسب کاری را در یک محیط باز و جایی که تهویه مناسب داشته باشد انجام دهید .
یکی از خطرات چسب 123 ، کشیدن سیگار در حین چسباندن شیئ می باشد بنابراین از روشن کردن آتش و یا سیگار خودداری نمایید چرا که این نوع چسب ها قابل اشتعال می باشند .
سعی کنید چسب به پوست و یا چشم ، برخورد نکند و اگر چنین اتفاقی افتاد با آب فراوان شستشو دهید .
چسب 123 باید در دمای مخصوص نگهداری شود ، از قرار دادن چسب در تابش مستقیم نور خورشید و دما بالای 50 درجه سانتی گراد خودداری شود .
اسپری فعال کننده چسب 123 بسیار اشتعال پذیر می باشد . از نگهداری آن در معرض تابش آفتاب یا حرارت خودداری نمایید .

حلال چسب 123 چیست ؟

برای پاک کردن چسب های یک دو سه حلال استون مناسب است که می تواند قطعات چسبیده را از یکدیگر جدا کند حلال های دیگری مانند دی کلرومتان ، نیترومتان ، دی متیل سولفواکسید نوعی حلال هستند که برای از بین بردن سیانواکریلات ( چسب 123 ) مورد استفاده قرار می گیرند . از حلال استون معمولا برای جدا نمودن چسب از روی قطعاتی مانند فلز ، سنگ ، شیشه ، و پارچه های بدون رنگ استفاده می کنند و برای جدا کردن قطعاتی مانند لاستیک ، نایلونی و پلاستیک مناسب نیستند .
روش دیگر به غیر از استون برای از پاک کردن چسب ، سرکه است .یک تکه از پارچه را به سرکه اغشته کرده  آغشته کرده و آن را بر روی سطحی که چسبی می باشد قرار دهید و اگر پارچه خشک شد مجددا با سرکه آغشته کنید این کار را تا زمانی انجام دهید که قدرت چسب را از بین ببرد و بتوانید چسب را از سطح جدا کنید .
روش بعدی که می تواند چسب را جدا کند شعله مستقیم است که فقط برای قطعه های فلزی و سنگی کاربرد دارد زیرا حرارت صدمه ای به قطعه فلزی و یا سنگی نمی رساند . برای این کار بهتر است فندک را روی سطح چسبی نگه دارید این کار به راحتی چسب را از روی سطح جدا می کند .
نکته : برای استفاده از این روش حتما از یک دستکش و ماسک ایمنی استفاده نمائید .
 
 

پاک کردن چسب 123  از روی سطوح فلزی : استون ، اب اکسیژنه ، الکل و حرارت

پاک کردن چسب 123 از روی سطوح پلاستیکی : روغن های گیاهی ، اسپری wd40 و سرکه 

پاک کردن چسب 123 از روی سطوح چرم : اسپری wd40 ، مواد صابونی و روغن گیاهی 

خرید چسب 123 و چسب فوری به صورت عمده

فروش عمده چسب 123 در فروشگاه ابزار میهن به قیمت فروش عمده چسب 123 در انواع برند های معتبر بازار به صورت تخصصی با مشاوره کارشناسان 
بهترین چسب را با بهترین قیمت خرید کنید 
برای دریافت لیست قیمت چسب ١٢٣ ارزان و چسب 123 ترک با واتساپ فروشگاه مکاتبه کنید .

برند های چسب 123

 چسب های یک دو سه به دو گروه چسب های یک دوسه وارداتی که عموما ساخت کشور ترکیه هستند و گروه دوم چسب های 123 ساخت ایران تقسیم میشوند 

برند چسب 123 ایرانی 

 1. چسب ١٢٣ استارباند
 2. چسب ١٢٣ گلفیکس 
 3. چسب ١٢٣ سناباند
 4. چسب ١٢٣ سنافیکس 
 5. چسب ١٢٣ فاینال

برند چسب 123 ترک

 1. چسب  ١٢٣ میتراپل 
 2. چسب ١٢٣ مپل مکس 
 3. چسب ١٢٣ ترک فیکس 
 4. چسب ١٢٣ پاتکس 
 5. چسب ١٢٣ اکفیکس 
 6. چسب ١٢٣ لازیو 

کاربرد چسب 123

چسب های ١٢٣ کاربرد های متفاوتی دارند :

 • چسباندن چرم 
 • چسباندن پلاستیک
 • چسباندن MDF 
 • چسباندن سرامیک و کاشی 
 • چسباندن سنگ 
 • چسباندن الوار 
 • و هزاران کاربرد دیگه 

ویژگی های چسب ١٢٣

 1. کیفیت بالای چسب های ١٢٣ استاندارد 
 2. سرعت گیرایی بالا 
 3. سفیدک وزردک نمیزنند 
 4. دوجزئی هستند *
 5. رنگ شفاف 

*مایع ژل چسب ١٢٣  قابلیت استفاده بدون اسپری فعال کننده را نیز دارد 

اسپری چسب همه کاره

اسپری چسب همه کاره یک اسپری شبیه به اسپری های رنگ میباشد که با فشردن افشانه مایع چسب با فشار از ان خارج میشود و از این نوع چسب در صنایع مختلف ازقبیل تبلیغات و... خطوط مونتاژ قابل استفاده می باشد 

چسب ترموپلاست چیست؟

ترموپلاست ها دارای پلی اکریل و سیانواکریلات ها هستند که به چسب فوری معروف اند و قطعات مختلف را به یکدیگر به راحتی میچسباند. برخی معتقد هستند که سیانواکریلات یک منومر فعال می باشد که در مجاورت رطوبت موجود در هوا به شکل پلیمر درمی آید به همین جهت در محیط های خشک مناسب نمی باشند. 

چسب 123 بدون اسپری

چسب 123 بدون اسپری ، همان چسب های فوری هستند که بدون نیاز به اسپری فعال کننده در مدت زمان نسبتا کوتاهی یک اتصال محکم و ماندگار روی سطوح ایجاد می کند.بنابراین استفاده از چسب 123 بدون اسپری مانند چسب تک میتراپل ، چسب تک استار باند ، چسب تک آرازیم قابلیت چسباندن سطوح را دارند.

قیمت عمده چسب یک دو سه

فروشگاه ابزار میهن چسب 123 ارزان و با کیفیت را به مشتریان گرامی معرفی می کند تا بتوانند با حداقل بودجه ، با کیفیت ترین چسب 123 را خریداری کنند . همچنین با مکاتبه در واتساپ ابزار میهن و یا تماس با فروشگاه ، از قیمت عمده چسب یک دو سه با برندهای مختلف مانند چسب میتراپل می توانند مطلع شوند.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
ارسال قیمت
خرید تا سقف قیمت
 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
 
ضمانت بازگشت
تا 7 روز پس از خرید
 
تضمین قیمت
تضمین مناسب ترین قیمت
 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66705604
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار

فروشگاه اینترنتی چسب و ابزار میهن یک فروشگاه فعال در ضمینه خرده و عمده فروشی چسب و ابزار الات میباشد که انواع برند های معتبر ابزار از قبیل نووا ، رونیکس ، متابو و ... و انواع برند های چسب از قبیل چسب رازی ، چسب هنکل و چسب غفاری را با نازلترین قیمت عرضه میکند .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح