شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> قلم مو و غلطک نقاشی

خرید قلم مو و غلطک نقاشی + بهترین کیفیت

فیلتر تخصصی

در رنگ آمیزی انتخاب ابزار رنگ آمیزی مانند انتخاب رنگ اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی از ابزارهایی که در نقاشی ساختمان بسیار استفاده می شود قلم مو نقاشی رنگ و غلطک نقاشی رنگ می باشد و برای انتخاب این دو ابزار نوع رنگ ، نوع جنس بافت دیوار ،  تخصص نقاش و عوامل های مختلف دیگر بستگی دارد که قبل انتخاب باید مورد بررسی قرار بگیرند. گوشه های دیوار که دسترسی سخت تری برای رنگ امیزی دارند استفاده از قلم مو و سپس غلطک برای رنگ امیزی سایر نقاط گزینه مناسبی می باشد.

قلم مو نقاشی رنگ

قلم مو نقاشی رنگ یک ابزار قدیمی و بسیار محبوب بین نقاشان ساختمانی می باشد. اگر چه امروزه ابزارهای پیشرفته تری جایگزین این محصول شده اند اما بسیاری از افراد برای ظرافت بیشتر کار از قلم موی نقاشی استفاده می کنند. قلم مو نقاشی در انواع و سایزهای مختلفی تولید می شوند و هر کدام در نقاشی های ساختمانی کاربرد خاص خود را دارند و نمی توان از یک سایز قلم مو برای همه کارهای نقاشی ساختمانی استفاده کرد. برای مثال قلم مو درسایز کوچک برای رنگ آمیزی گوشه و کناره های دیوار و فضاهای کوچک کاربرد دارد وقلم مو رنگ نقاشی در سایز بزرگ برای سطح های بزرگ تر و رنگ آمیزی یکدست و یکنواخت استفاده می شود. قیمت قلم مو نقاشی ساختمان نیز به جنس قلم مو و سایز آن بستگی دارد. سعی کنید از قلم رنگ نقاشی استفاده کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشد چرا که در رنگ امیزی بسیار تاثیر گذار است.

غلطک نقاشی رنگ

غلطک نقاشی رنگ نیز همانند قلم مو نقاشی رنگ ، کار رنگ کاری را انجام می دهد اما این ابزار به دلیل شکل غلطکی که دارد سرعت عمل رنگ کاری را بالا می برد و قابلیت نگه داشتن حجم زیادی از رنگ داخل خود را دارد و این ویژگی که در غلطک نقاشی وجود دارد سرعت کار یک نقاش را برای رنگ آمیزی افزایش می دهد. غلطک نقاشی می تواند رنگ آمیزی یکدست و یکنواختی را روی سطح ایجاد کند در صورتی که استفاده از قلم مو ممکن است ردی از آن روی سطح رنگ شده به جا گذارد به همین دلیل برای نقاشی دیوارهای ساختمانی و سطح های بزرگ تر انتخاب غلطک نقاشی بهترین گزینه می باشد.
انتخاب غلطک نقاشی رنگ و قلم مو نقاشی رنگ به نوع رنگی که استفاده می کنید نیز بستگی دارد برای مثال قلم مو نقاشی رنگ روغن که از الیاف طبیعی ساخته شده اند برای رنگ های روغنی مناسب تر هستند و در مورد غلطک نقاشی نیز غلطک های اسفنجی برای رنگ های روغنی استفاده می شوند. در صورتی که الیاف قلم مو نقاشی از جنس مصنوعی باشد برای رنگ آمیزی رنگ های آکریلیک بر پایه آب مناسب هستند.
پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح