چت در تلگرام
شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> کیف ابزار و کوله پشتی ابزار

کیف ابزار و کوله پشتی ابزار قیمت عالی + بهمن 1401

کیف ابزار

برای نگهداری ابزارآلات در هر خانه ، کارگاه ها و یا حتی اتومبیل خود نیاز به یک کیف ابزار حرفه ای و یا جعبه ابزار می باشد. با استفاده از کیف ابزار و جعبه ابزار، ابزارآلات به صورت منظم داخل آن قرار می گیرند و بهترین نگهدارنده مجموعه ای از ابزارآلات می باشند. شایان به ذکر است امروزه از کیف ابزارهای برزنتی  مانند کیف ابزار زارا ، کیف ابزار واستر بیشتراستفاده می شود و حتی برای مشاغل های گوناگون از کیف ابزارهای تخصصی نیز استفاده می گردد. برای مثال کیف ابزارهای مکانیک , کیف ابزار برقکاری ، باغبانی , الکترونیک هرکدام برای نگهداری ابزارآلات خاص طراحی شده اند.
کیف ابزار و جعبه ابزار حرفه ای و باکیفیت
اگر در جستجوی کیف ابزار حرفه ای هستید باید به نوع جنس کیف ابزار ، تعداد محفظه کیف ابزار و موارد بسیار دیگر توجه کنید . برای مثال اگر هدفتان خرید کیف ابزار برزنتی و یا جعبه ابزار برزنتی است حتما به نوع جنس پارچه به کار برده شده در کیف جعبه ابزار دقت کنید جنس پارچه برزنتی به کار برده شده در کیف ابزار حرفه ای ، طول عمر کیف ابزار را افزایش می دهد. آیا می دانید کیف ابزار بزرگ مناسب چه کسانی می باشد؟ کیف ابزار بزرگ برای کسانی که در کارگاه های بزرگ و کارهای تخصصی فعالیت دارند و به ابزارآلات گوناگون نیاز دارند مناسب است و بهترین کیف ابزار پارچه ای در سایز بزرگ ، کیف ابزار برزنتی بزرگ می باشد. همانطور که در مطالب قبل ذکر شد ، پارچه برزنتی از نفوذ آب و رطوبت داخل کیف ابزار تا حدودی جلوگیری می کند و مانع پوسیدگی کیف ابزار ( ساک ابزار ) می شود.
امروزه در بازار شاهد انواع کیف ابزار ، جعبه ابزار برزنتی ، کیف ابزار سامسونتی پلاستیکی ، کیف ابزار فلزی ، کیف ابزار پلاستیکی و... با قیمت های متفاوت هستیم که هدف همه آن ها نگهداری ابزارآلات است . در ادامه با کاربرد انواع جعبه و کیف ابزار بیشتر آشنا می شویم.
انواع کیف ابزار و جعبه ابزار
  آیا تفاوت کیف ابزار با جعبه ابزار را می دانید ؟ ما در این مقاله شما را با بهترین کیف ابزار و جعبه ابزار و تفاوت آن ها بیشتر آشنا می کنیم بنابراین تا آخرین مطالب با ما همراه باشید. کیف ابزار و جعبه ابزار با قیمت عالی را در این صفحه می توانید خرید کنید.

ویژگی کیف ابزار حرفه ای و مناسب

جنس پارچه استفاده شده در کیف ابزار بسیار حائز اهمیت است و یکی از اصلی ترین ویژگی های کیف ابزار استاندارد و مناسب محسوب می شود ، کیف ابزارهایی که از پارچه های دو رو برزنتی ساخته شده اند دارای کیفیت بسیار عالی می باشند چرا که این نوع پارچه ها در برابر نفوذ آب و رطوبت دوام بسیار زیادی دارند ، بنابراین برای خرید کیف ابزار به نوع جنس آن دقت کنید .
نکته دوم تعداد جیب های به کار برده شده در کیف ابزار است  جیب ها باید چه در داخل کیف و چه در قسمت بیرونی کیف به اندازه ای دوخته شود که ابزارآلات ضروری  مانند متر ، آچار ، انبردست و .. را در خود جای دهد .
سومین نکته زیپ به کار برده شده در کیف ابزار است . زیپ کیف ابزار باید درشت و روان باشد تا پس از چند بار باز و بسته کردن  به کیف صدمه ای وارد نکند .
کف کیف ابزار باید از فوم ضد آب ساخته شود تا با قرار گرفتن در محیط های مرطوب و خیس ، آب به داخل کیف ابزار نفوذ نکند و به ابزارآلات صدمه ای وارد نشود .
کیف ابزارها از لحاظ ظاهری ، تعداد جیب ، نوع جنس و قیمت در بازار متفاوتند بنابراین کیف ابزاری را انتخاب کنید که تمام ویژگی های ذکر شده را دارا باشد .
کیف ابزاری مانند کیف ابزار زارا از قیمت و کیفیت بسیار عالی نیز برخوردار است.
ویژگی کیف ابزار حرفه ای و مناسب
 

کیف ابزار حرفه ای

یک کیف ابزار حرفه ای می تواند ابزارآلات را در برابر ضربه و فشار محافظت کند. همانطور که می دانید انواع کیف ابزار و جعبه ابزارهای مختلفی با جنس های متفاوت تولید شده اند و برای انتخاب کیف ابزار حرفه ای با تنوع زیادی که در بازار قابل مشاهده است ، کمی کار را برای خریداران کیف ابزار سخت تر نموده است. به همین دلیل به کسانی که در جستجوی کیف ابزار حرفه ای و با کیفیت هستند پیشنهاد می شود به نکات ذیل توجه داشته باشند:
  • اگر کیف ابزار پارچه ای برای نگهداری ابزارآلات انتخاب می کنید حتما به جنس پارچه توجه کنید چرا که کیف ابزار حرفه ای از نوع پارچه ای باید جنس برزنتی داشته باشد ، پارچه های برزنتی معمولا دوام بیشتری نسبت به پارچه های معمولی دارند و  تحمل وزن زیاد ابزارآلات را دارند و به راحتی پاره نمی شوند.
  • کیف ابزار حرفه ای طراحی فوق العاده عالی از نظر زیبایی و تعداد محفظه دارد و نیاز کاربر را برای نگهداری انواع ابزارآلات تامین می کند.
  • برخی از کیف ابزارهای حرفه ای ، دارای کفه های لاستیکی هستند که از نفوذ آب به داخل کیف ابزار جلوگیری می کند. همچنین کیف ابزار حرفه ای در سایزهای استاندارد برای نگهداری ابزارآلات تولید می شوند. با توجه به مطالب گفته شده بهترین کیف ابزار حرفه ای را برای نگهداری و محافظت از ابزارتان خریداری نمایید.

کیف ابزار برزنتی

چرا کیف ابزار برزنتی طرفداران خاص خود را دارد و فروش آن نسبت به سایر کیف ابزارهای بازار بیشتر است؟ کیف ابزار برزنتی مصرفی ترین کیف ابزارهایی هستند که به دلیل وزن سبکش طرفداران بسیار زیادی دارد و در عین سبک بودنش پارچه های مقاومی نسبت به کیف ابزارهای معمولی دارد.
کیف ابزار برزنتی مقاوم ترین کیف ابزار پارچه ای
پارچه های برزنتی به دلیل ضخامت پارچه و کیفیت فوق العاده اش در استفاده های طولانی مدت دچار فرسایش نمی شوند و در برابر وزن سنگین ابزارآلات دوام زیادی دارد به همین دلیل فروش کیف ابزار برزنتی امروزه نسبت به سایر کیف ابزارها در بازار بیشتر رایج شده است و باعث ایجاد رقابت بین کیف ابزارهای دیگر نیز شده است.
مزایا استفاده از کیف ابزار برزنتی:
  1. وزن سبک
  2. حمل آسان
  3. کیفیت بالای پارچه برزنتی نسبت به سایر کیف ابزارها
  4. با دوام در برابر سایش و خوردگی
  5. با دوام در برابر نفوذ آب

ویژگی کیف ابزار برزنتی

کیف آچار

کیف آچار همانطور که از نامش مشخص است مخصوص نگهداری انواع آچارآلات می باشد. کیف اچار نیز همانند کیف ابزارهای دیگر در مدل و طرح های مختلف تولید شده اند. با استفاده از کیف آچار ، آچارآلات با نظم خاصی در کیف اچار قرار می گیرد و از گم شدن آچار جلوگیری می کند. کیف آچار به دلیل وزن سبکش به راحتی قابل حمل است و بسیاری از برقکاران و تعمیرکاران از کیف آچار برای نگهداری آچارآلات استفاده می کنند. کیف های اچار در سایزهای کوچک و بزرگ بر اساس نیاز مصرف کننده با برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند.

جنس کیف آچار نیز می تواند پلاستیکی و یا پارچه ای باشد.

کیف آچار مخصوص نگهداری و نظم دهی آچارآلات

کیف ابزار کوچک و کیف ابزار بزرگ

با توجه به نیاز مصرف کنندگان انواع کیف ابزار کوچک و کیف ابزار بزرگ با برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند. کیف ابزار کوچک مناسب برای مصارف خانگی و نگهداری ابزارآلات خانگی و کیف ابزار بزرگ برای مشاغل هایی مانند تاسیساتی ، برقکاری که نیاز به حمل ابزارآلات بیشتری دارند مناسب می باشد. به طور کل برای نگهداری ابزارآلات کم حجم مانند ابزارآلات خودرویی و یا منازل کیف ابزار کوچک بهترین گزینه می باشد ، کیف ابزار کوچک به دلیل حجم کم و وزن سبکش به راحتی در صندوق عقب خودرو قرار می گیرد و محفظه کمتری را نسبت به کیف ابزار بزرگ اشغال می کند. اما برای فنی کاران و کسانی که بنا بر نوع شغلشان به انواع ابزارآلات گوناگون نیاز دارند کیف ابزار بزرگ و یا همان کیف ابزار برزنتی بزرگ انتخاب مناسبی می باشد.
کیف ابزار کوچک و بزرگ مناسب برای نگهداری ابزارالات
فروشگاه ابزار میهن ، انواع کیف ابزار کوچک و کیف ابزار بزرگ را با عالی ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت موجود دارد و به صورت آنلاین و حضوری به فروش می رساند.

ساک ابزار

کیف ابزار و یا همان ساک ابزار ، از گم شدن ابزرآلات ریز و درشت شما جلوگیری می کند. با خرید یک ساک ابزار با کیفیت می توانید تا چندین سال از ساک ابزار برای نگهداری ابزارآلاتتان استفاده کنید. ساک ابزار ، از ایجاد آسیب به ابزار جلوگیری می کند و استفاده صحیح از ساک ابزار باعث افزایش طول عمر ساک ابزار و ابزارآلات می شود. وجود یک ساک ابزار در هر خانه و یا کارگاه ضروری است و با توجه به تعداد و وزن ابزارتان می توانید بهترین ساک ابزار را انتخاب و خریداری نمایید.
توصیه می شود پس از اتمام کار با ابزار ، ابزارتان در جای مشخص ساک ابزار قرار دهید تا از گم شدن ابزار جلوگیری شود.

کیف ابزار ماشین

کیف ابزار ماشین ، وسیله ای کاربردی برای خودرو محسوب می شود. کیف ابزار ماشین به نوعی نظم دهنده صندوق عقب خودرو می باشد و در اندازه و طرح های مختلفی تولید می شوند. با استفاده از کیف ابزار ماشین می توانید ابزارآلات خودرویی را داخل این کیف ابزار کاربردی قرار دهید. تنها معایب این نوع کیف ابزار ماشین این است که فضای زیادی از صندوق عقب را می گیرد و برای کسانی که از صندوق عقب برای کارهای دیگر نیز استفاده می کنند مناسب نمی باشد.

بهترین کیف ابزار

نوع جنس کیف ابزارها همانند جعبه ابزارها متفاوت است برای مثال کیف ابزار آلومینیومی نسبت به کیف ابزاربرزنتی با دوام تر است و کاربر می تواند ابزارآلات تخصصی و سنگین خود را داخل این نوع کیف ابزار قرار دهد به طور کل تحمل وزن کیف ابزار سامسونتی آلومینیومی نسبت به کیف ابزاربرزنتی بیشتر می باشد. برند ماموت از شناخته شده ترین برندهاییست که شرکت آن در زمنیه تولید انواع کیف ابزار آلومینیومی فعالیت دارد و بهترین کیف ابزار سامسونت را به بازار عرضه می کند. اگر به یک کیف ابزار مدل سامسونتی زیبا و با دوام نیاز دارید فروشگاه ابزار میهن خرید کیف ابزار آلومینیومی ماموت  را پیشنهاد می کند و با خرید اینترنتی کیف ابزارآلومینیومی ماموت ، از فروشگاه ابزارمیهن علاوه بر تضمین قیمت و کیفیت ، کیف ابزار مورد نظر خود را در کم ترین زمان ممکن با ارسال فوری درب منزل و یا کارگاه خود تحویل بگیرید.

بهترین کیف ابزار برای نگهداری ابزارآلات

بسیاری از افراد شغلشان در ارتفاعات می باشد و در عین حال برای انجام کار نیاز به ابزارآلات گوناگون دارند ، برای این گونه افراد کیف ابزار کمری حرفه ای پیشنهاد می شود . کیف ابزار کمری با قابلیت بسته شدن به دور کمر کاربر به راحتی می تواند ابزار مورد نیاز خود را در حین کار استفاده کند . یکی از بهترین کیف ابزار کمری حرفه ای ، کیف ابزار کمری واستر می باشد که کمربند آن متناسب با سایز کمر هر فرد تنظیم می شود. 

تولیدی کیف ابزار

خوشبختانه تولیدی کیف ابزار در کشور ایران رواج یافته و بسیاری از تولید کنندگان کیف ابزار ایرانی توانسته اند انواع کیف برزنتی ابزار ، کیف ابزار برقکاری ، کیف ابزار پلاستیکی و... را با عالی ترین کیفیت به بازار عرضه کنند. پیشرفت و تنوع تولید انواع کیف جعبه ابزار در ایران باعث رقابت با کیف ابزارهای خارجی شده است. 
شرکت زارا یکی از بهترین تولیدی کیف ابزار در ایران شناخته شده که انواع کیف ابزار برزنتی بزرگ و کوچک را با کیفیت عالی و طراحی بسیار زیبا تولید نموده ، تنوع محصولات این شرکت در زمینه تولید کیف برزنتی ابزار بسیار زیاد بوده و توانسته انواع کیف جعبه ابزار با رنگ بندی های متنوع و با قیمت مناسب تولید نماید.

فروشگاه کیف ابزار

با مراجعه به فروشگاه کیف ابزار می توانید انواع کیف جعبه ابزار ، کیف ابزار برقکاری ، جعبه ابزار پارچه ای و... را مشاهده نموده و کیف و جعبه ابزار مورد نیاز خود را خریداری کنید. فروشگاه ابزار میهن یک فروشگاه اینترنتی کیف ابزار است و انواع کیف جعبه ابزار را در سایت اینترنتی با مشخصات کامل قرار داده تا مشتریان با جستجو کیف ابزار ، انواع کیف ابزار را با مشاهده قیمت و مشخصات مطالعه نمایند و با مقایسه سایر محصولات ، کیف ابزار حرفه ای را به صورت آنلاین خریداری نمایند.
فروش کیف ابزار در فروشگاه کیف ابزار ، ابزار میهن به صورت حضوری نیز انجام می شود.
ابزار میهن همواره سعی دارد بهترین کیف ابزار را با مناسب ترین قیمت به مشتریان معرفی کند هدف این فروشگاه ، کسب رضایت مشتریان از خرید کیف جعبه ابزار می باشد.

تفاوت کیف ابزار با جعبه ابزار

برای نگهداری ابزارآلات امروزه انواع کیف ابزار و جعبه ابزارهای پلاستیکی و فلزی تولید و عرضه بازار شده اند اما برای قرار دادن ابزارآلات کیف ابزار مناسب است یا جعبه ابزار؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانیم کیف ابزار با جعبه ابزار چه تفاوتی دارد؟

تفاوت کیف ابزار با جعبه ابزار

مهم ترین تفاوت کیف ابزار با جعبه ابزار نوع جنس به کاربرده شده در آن است معمولا از کیف ابزارها از پارچه های برزنتی استفاده می کنند که طول عمر بالاتری داشته باشند اما نوع جنس جعبه ابزارها یا پلاستیکی و یا فلزی می باشد و برای قرار دادن ابزارآلات خانگی با وزن کم تر کیف ابزاربرزنتی پیشنهاد می شود چرا که کیف ابزار برای قرار دادن ابزارآلات سبک و نیمه سبک مناسب است . یکی از بهترین کیف ابزارهای برزنتی ایرانی ، کیف ابزار زارا می باشد که تولید کشور ایران بوده و از نظرکیفیت با کیف ابزار گلکسی وان هم رقیب می باشد. اما برای کارهای تاسیساتی و یا کارگاهی که نیاز به قرارگیری ابزارآلات بیشتر می باشد خرید جعبه ابزار پلاستیکی ، جعبه ابزارفلزی گزینه مناسب تری نسبت به کیف ابزارمی باشد چرا که جعبه ابزارها توانایی تحمل وزن زیاد را دارند. مخصوصا جعبه ابزار فلزی نسبت به جعبه ابزار پلاستیکی با دوام تر است اما برای حمل و جا به جایی جعبه ابزارپلاستیکی از وزن سبک تری نسبت به جعبه ابزار فلزی برخوردار است. اغلب داخل جعبه ابزارها تقسیم بندی شده هستند و کاربر به راحتی ابزارآلات خاص خود را به صورت منظم می تواند داخل جعبه ابزار قرار دهد.

کیف ابزار پلاستیکی که به جعبه ابزار پلاستیکی در بازار شناخته شده ، قابلیت قرارگیری ابزارآلات به صورت منظم را دارد و می توان گفت نظم دهی خاصی به کیف ابزار سامسونتی پلاستیکی می دهد و این ویژگی سرعت کار کاربر را برای پیدا کردن ابزار افزایش می دهد . کیف ابزار فلزی نیز از این نوع ویژگی کیف ابزار پلاستیکی برخوردار است و بزرگ ترین تفاوت کیف ابزار سامسونتی پلاستیکی با کیف ابزار فلزی در وزن و نوع دوام آن ها در برابر ضربه می باشد که در مطالب بالا به طور کامل شرح داده شد. 

شرکت پلاستیک مهر ، تولیدکننده بهترین جعبه ابزارپلاستیکی ایرانی می باشد و جعبه ابزار مهر را با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می کند . این شرکت از پلاستیک درجه یک برای تولید جعبه ابزار پلاستیکی استفاده نموده و به دلیل کیفیت بالا محبوبیت و شهرت خاصی بین طرفداران جعبه ابزار دارد . بنابراین اگر به دنبال جعبه ابزارحرفه ای و پلاستیکی هستید خرید جعبه ابزار پلاستیکی مهر گزینه مناسبی است و در سایزهای مختلف به فروش می رسد.

قیمت کیف ابزار برزنتی

فروشگاه ابزار میهن انواع کیف ابزار از جمله کیف ابزار برزنتی ، کیف ابزار پلاستیکی ، کیف ابزار فلزی ، با قیمت مناسب موجود دارد و مارک زارا را به عنوان بهترین کیف ابزار برزنتی ، به مشتریان گرامی معرفی می کند همچنین قیمت کیف ابزار بززنتی در این فروشگاه بر اساس سایز و نوع جنس کیف ابزار متغیر است برای مثال قیمت کیف ابزار برزنتی بزرگ نسبت به کیف ابزار برزنتی کوچک گران تر می باشد . برای مشاهده قیمت کیف ابزار برزنتی می توانید با جستجو کیف ابزار ، در فروشگاه اینترنتی ابزار میهن انواع کیف ابزار برزنتی ، جعبه ابزار برزنتی را با مشخصات کامل مطالعه و خریداری نمایید. فروشگاه ابزار میهن علاوه بر فروش کیف ابزار برزنتی ، کیف ابزار سامسونتی پلاستیکی و جعبه ابزار فلزی با برندهای مختلف را با تضمین کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رساند . برای خرید جعبه ابزار می توانید به صورت آنلاین جعبه ابزار مورد نیاز را خریداری نمایید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
هویه (11)
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
ارسال قیمت
خرید تا سقف قیمت
 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
 
ضمانت بازگشت
تا 7 روز پس از خرید
 
تضمین قیمت
تضمین مناسب ترین قیمت
 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار

فروشگاه اینترنتی چسب و ابزار میهن یک فروشگاه فعال در ضمینه خرده و عمده فروشی چسب و ابزار الات میباشد که انواع برند های معتبر ابزار از قبیل نووا ، رونیکس ، متابو و ... و انواع برند های چسب از قبیل چسب رازی ، چسب هنکل و چسب غفاری را با نازلترین قیمت عرضه میکند .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح