سر پیچ گوشتی نوک پیچ گوشتی بیت سر دریلی + قیمت عالی

فیلتر تخصصی

سر پیچ گوشتی

امروزه با تولید سر پیچ گوشتی های مختلف سهولت کاربر برای باز و بسته کردن انواع پیچ فراهم شده است. شما می توانید با نصب سر پیچ گوشتی دریل ، انواع پیچ در سایزهای مختلف را با سرعت بالاتری باز و بسته کنید. سر پیچ گوشتی و یا سر بیت هم به عنوان مصارف خانگی و هم به عنوان مصارف صنعتی کاربرد دارد.

سر پیچ گوشتی چیست؟ آشنایی با انواع سر پیچ گوشتی

فروشگاه ابزار میهن در این صفحه شما را با انواع مدل های سر پیچ گوشتی ( بیت سر پیچ گوشتی ) بیشتر آشنا می کند تا با کسب اطلاعات کافی درباره انواع سر پیچ گوشتی ، قدرت انتخاب بالاتری برای خرید سر پیچ گوشتی داشته باشید. پیشنهاد می شود تا آخرین مطالب با ما همراه باشید.

نوک پیچ گوشتی

قبل از تولید نوک پیچ گوشتی برای باز و بسته کردن انواع پیچ نیاز به ابزارهای مختلف بود و خرید این ابزارها در سایز و مدل های مختلف هزینه های زیادی را برای مصرف کنندگان در برداشت به همین دلیل با تولید نوک پیچ گوشتی سهولت کاربران برای باز و بسته کردن پیچ ها فراهم شد. اگر نگاهی به بازار نوک پیچ گوشتی و یا همان سر پیچ گوشتی بیندازید انواع ست سرپیچ گوشتی در اقلام و سایزهای مختلف مشاهده خواهید کرد که با داشتن یک ست کامل می توانید در هزینه های اضافه صرفه جویی نمایید.

نوک پیچ گوشتی با قابلیت اتصال به دریل باز و بسته کردن انواع پیچ را با سرعت بالا انجام می دهد.

ویژگی که نوک پیچ گوشتی ها دارند این است که به راحتی بر روی ابزارهای مخصوص نصب می شوند و علاوه بر صرفه جویی در هزینه اضافه ،  سرعت کار با استفاده از سرپیچ گوشتی دریل افزایش می یابد. نوک پیچ گوشتی مگنتی از پرفروش ترین نوک پیچ گوشتی و سر پیچ گوشتی در بازار است که به دلیل خاصیت مغناطیسی که دارد به راحتی داخل پیچ قرار می گیرد و مانع لغزش و سر خوردن پیچ در حین کار می شود. همچنین برای بستن پیچ هایی که غیر قابل دسترس هستند می توانید از ابزاری به نام رابط سرکج دریل استفاده کنید.

انواع سر پیچ گوشتی در مدل های مختلف

انواع سر پیچ گوشتی های روی بسیاری از ابزارها مانند پیچ گوشتی نصب می شود. سر پیچ گوشتی ها در چندین مدل های مختلف و سایزهای متفاوت تولید شده اند تا بتوانند انواع پیچ های دو سو ، چهارسو ، ستاره ای ، شش گوش و.. باز و بسته کنند.

سر پیچ گوشتی چهارسو

سر پیچ گوشتی چهارسو ، کاربردی ترین سر پیچ گوشتی هاییست که در کارگاه های مختلف ، جواهرسازی و طلاسازی بسیار استفاده می شود. علت نام گذاری این مدل سری پیچ گوشتی چهارسو علامت مثبت شکلی که دارد می باشد. همانطور که گفته شد سر پیچگوشتی ها برای باز و بسته کردن در سایزهای مختلفی تولید می شوند. سر پیچ گوشتی چهارسو نیز در سایز ph از شماره 0 تا 4 تولید می شوند و سری پیچ گوشتی سایز ph2 ، مصرفی ترین سر پیچ گوشتی چهارسو می باشد.

کاربرد سر پیچ گوشتی چهارسو

تولید کنندگان سر پیچ گوشتی برای مناطقی که کاربر دسترسی سخت تری برای باز و بسته کردن پیچ را دارند ، سر پیچ گوشتی مگنت دار که به سر پیچ گوشتی مغناطیسی نیز معروف است تولید نموده اند. سر پیچ گوشتی مغناطیسی ، از سر خوردن پیچ برای باز و بسته کردن جلوگیری می کند و باعث افزایش تسلط کاربر می شود.


سر پیچ گوشتی دو سو

سر پیچ گوشتی دو سو و یا همان سر پیچ گوشتی تخت ، کاربردی ترین سر پیچ گوشتی برای باز و بسته کردن پیچ های تخت می باشد و سایز بندی آن بر اساس نام  sl تعریف شده و در دو سایز تولید می شوند.

سر پیچ گوشتی دو سو مناسب برای باز و بسته کردن پیچ های دوسو


سر پیچ گوشتی یک سر دو سو یک سر چهارسو

سر پیچ گوشتی یک سر دو سو و یک سر چهارسو ، سر پیچگوشتی هایی هستند که به نام ph*sl می شناسند و همانطور که گفته شد ph به معنای چهارسو در 4 سایز یعنی  ph0 ، ph1 ، ph2 و ... sl به معنای سر پیچ گوشتی دو سو در سایز sl7 و sl8 می باشد. شما می توانید سر پیچ گوشتی های مختلف یک سر دو سو یک سر چهارسو در سایزهای مختلف را در بازار خریداری کنید.

سر پیچ گوشتی یک سر دو یک سر چهارسو برای باز و بسته کردن پیچ های دو سو و چهارسو

معمولا جنس این مدل نوک سری پیچ گوشتی ها از کروم مولیبدنیوم ساخته می شود که در برابرشکستگی و خوردگی دوام بیشتری داشته باشند.


سر پیچ گوشتی دو سر چهارسو

سر پیچ گوشتی دو سر چهارسو یعنی دو طرف سر پیچ گوشتی ph البته در سایزهای مختلف است. سر پیچ گوشتی دو سر چهارسو در برابر حرارت ، شکستگی و خوردگی در حین کار دوام بسیار زیادی دارد و می توان گفت این نوع سر پیچ گوشتی  مصارف عمومی و خانگی دارد.

سر پیچ گوشتی دو سر چهارسو مناسب برای مصارف خانگی و عمومی


سر پیچ گوشتی ستاره ای

سر پیچ گوشتی ستاره ای بر خلاف سر پیچ گوشتی های دیگر شکل شش ضلعی دارد و برای پیچ های شش ضلعی استفاده می شود. سایز بندی سر پیچ گوشتی ستاره ای به نام pz است که سایزهای مختلفی برای باز و بسته کردن پیچ ها دارد.

سرپیچ گوشتی ستاره ای به نام pz


سر پیچ گوشتی دو سر دو سو

سر پیچ گوشتی دو سر دو سو همانند سر پیچ گوشتی دو سر چهارسو ، دوسر آن بر اساس نام sl می باشد که سایز بندی آن بر اساس نیاز کاربر متفاوت است.


سر پیچ گوشتی خورشیدی

سر پیچ گوشتی خورشیدی از دیگر انواع سر پیچ گوشتی T شکل می باشد و سایز بندی آن بر اساس اعدادهایی که روی آن ها درج شده مشخص می شود. مشاغل هایی مانند برق کاران و کسانی که در صنایع الکترونیکی سر و کار دارند از سر پیچ گوشتی خورشیدی بسیار استفاده می کنند.

برای باز و بسته کردن پیچ های شش ضلعی در نقاط غیر قابل دسترس می توانید از پیچ گوشتی بکسی در سایزهای مختلف استفاده کنید.

برای شناخت بیشتر سر پیچ گوشتی ها ابتدا بهتر است از اجزای پیچ گوشتی اطلاعات کاملی کسب نمایید.

بهترین سری پیچ گوشتی

بهترین سری پیچ گوشتی ، از با کیفیت ترین آلیاژ مانند کروم وانادیوم ، کروم مولیبدنیوم ساخته شده نوک این سری با به کار گیری این نوع آلیاژها در برابر خوردگی ، سایش ، فشار ، ضربه و حتی زنگ زدگی سر پیچ گوشتی محافظت می کند و از طول عمر بالاتری برخوردارند.

سری پیچ گشوتی های اگزون بهترین سری پیچ گوشتی در سایزهای مختلف

خرید سر پیچ گوشتی

قبل خرید سر پیچ گوشتی به مدل ، سایز ، کیفیت و برند سر پیچ گوشتی توجه کنید تا انتخاب درست و صحیحی برای خرید این ابزار داشته باشید. سر پیچ گوشتی های متفرقه ای در بازار وجود دارند که اگر شناخت کافی در مورد سر پیچ گوشتی و برندهای معتبر نداشته باشید به عنوان سر پیچ گوشتی های اصل به فروش می رسانند به همین منظور ابزار میهن با تضمین کیفیت سر پیچ گوشتی در مدل های مختلف را به قیمت مناسب به فروش می رساند. با خرید اینترنتی سر پیچ گوشتی می توانید محصول را با تضمین اصالت کالا درب منزل و یا کارگاهتان تحویل بگیرید.

ابزار میهن با دارا بودن نماد الکترونیکی در سایت اینترنتی خود ، خریدی امن را برای کاربران گرامی فراهم نموده است.

قیمت سر پیچ گوشتی

قیمت سر پیچ گوشتی به چند عامل مختلف نوع سرپیچ گوشتی ، برند سرپیچ گوشتی ، جنس سری پیچ گوشتی بستگی دارد. ابزار میهن با کیفیت ترین ست سری پیچ گوشتی به شرط اصل بودن سری پیچ گوشتی با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند. با خرید ست سری پیچ گوشتی ، یک ست کامل از سری پیچ گوشتی های ضروی و مصرفی را با کم ترین هزینه در اختیار خواهید داشت.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح