سر پیچ گوشتی نوک پیچ گوشتی بیت سر دریلی + قیمت عالی

فیلتر تخصصی

سر پیچ گوشتی

سر پیچ گوشتی چیست ؟ امروزه با تولید سر پیچ گوشتی های مختلف سهولت کاربر برای باز و بسته کردن انواع پیچ فراهم شده است. انواع پیچ گوشتی مانند دریل پیچ گوشتی برقی و شارژی وجود دارند که سری آن ها قابل تعویض است با استفاده از این ابزارآلات کاربردی در هزینه های اضافه برای خرید پیچ گوشتی های مختلف صرفه جویی می شود. شما می توانید با نصب سر پیچ گوشتی دریل ، انواع پیچ در سایزهای مختلف را با سرعت بالاتری باز و بسته کنید.

سر پیچ گوشتی چیست؟ آشنایی با انواع سر پیچ گوشتی

فروشگاه ابزار میهن در این صفحه شما را با انواع مدل های سر پیچ گوشتی ( بیت سر پیچ گوشتی ) بیشتر آشنا می کند تا با کسب اطلاعات کافی درباره انواع سر پیچ گوشتی ، قدرت انتخاب بالاتری برای خرید سر پیچ گوشتی داشته باشید. پیشنهاد می شود تا آخرین مطالب با ما همراه باشید.

نوک پیچ گوشتی

قبل از تولید نوک پیچ گوشتی برای باز و بسته کردن انواع پیچ نیاز به پیچ گوشتی های مختلف بود و خرید پیچ گوشتی در سایز و مدل های مختلف هزینه های زیادی را برای مصرف کنندگان در بر داشت به همین دلیل با تولید نوک پیچ گوشتی سهولت کاربران برای باز و بسته کردن پیچ ها فراهم شد. اگر نگاهی به بازار نوک پیچ گوشتی و یا همان سر پیچ گوشتی بیندازید انواع ست سرپیچ گوشتی در اقلام و سایزهای مختلف مشاهده خواهید کرد که با داشتن یک ست کامل می توانید در هزینه های اضافه صرفه جویی نمایید.

نوک پیچ گوشتی با قابلیت اتصال به دریل باز و بسته کردن انواع پیچ را با سرعت بالا انجام می دهد.

ویژگی که نوک پیچ گوشتی ها دارند این است که به راحتی بر روی دریل های برقی و شارژی قابل نصب هستند و علاوه بر صرفه جویی در هزینه اضافه برای خرید انواع پیچ گوشتی ، سرعت کار با استفاده از سرپیچ گوشتی دریل افزایش می یابد. نوک پیچ گوشتی مگنتی از پرفروش ترین نوک پیچ گوشتی و سر پیچ گوشتی در بازار است که به دلیل خاصیت مغناطیسی که دارد به راحتی داخل پیچ قرار می گیرد و مانع لغزش و سر خوردن پیچ در حین کار می شود.

نوک پیچ گوشتی اگزون ، بهترین نوک پیچ گوشتی تایوانی می باشد که در سایزهای مختلف به فروش می رسند.

انواع سر پیچ گوشتی در مدل های مختلف

انواع سر پیچ گوشتی های برای نصب روی پیچ گوشتی های دستی و دریل پیچ گوشتی های شارژی و برقی استفاده می شود. سر پیچ گوشتی ها در چندین مدل های مختلف و سایزهای متفاوت تولید شده اند تا بتوانند انواع پیچ های دو سو ، چهارسو ، ستاره ای ، شش گوش و.. باز و بسته کنند.

سر پیچ گوشتی چهارسو

سر پیچ گوشتی چهارسو ، کاربردی ترین سر پیچ گوشتی هاییست که در کارگاه های مختلف ، جواهرسازی و طلاسازی بسیار استفاده می شود. علت نام گذاری این مدل سری پیچ گوشتی چهارسو علامت مثبت شکلی که دارد می باشد. همانطور که گفته شد سر پیچگوشتی ها برای باز و بسته کردن در سایزهای مختلفی تولید می شوند. سر پیچ گوشتی چهارسو نیز در سایز ph از شماره 0 تا 4 تولید می شوند و سری پیچ گوشتی سایز ph2 ، مصرفی ترین سر پیچ گوشتی چهارسو می باشد.

کاربرد سر پیچ گوشتی چهارسو

تولید کنندگان سر پیچ گوشتی برای مناطقی که کاربر دسترسی سخت تری برای باز و بسته کردن پیچ با پیچ گوشتی دارند ، سر پیچ گوشتی مگنت دار که به سر پیچ گوشتی مغناطیسی نیز معروف است تولید نموده اند. سر پیچ گوشتی مغناطیسی ، از سر خوردن پیچ برای باز و بسته کردن جلوگیری می کند و باعث افزایش تسلط کاربر می شود.


سر پیچ گوشتی دو سو

سر پیچ گوشتی دو سو و یا همان سر پیچ گوشتی تخت ، کاربردی ترین سر پیچ گوشتی برای باز و بسته کردن پیچ های تخت می باشد و سایز بندی آن بر اساس نام  sl تعریف شده و در دو سایز تولید می شوند. بعضی از مدل های سرپیچ گوشتی عرض آن از میله پیچ گوشتی پهن تر است و برخی دیگر عرض و نوک میله سایز یکسانی دارند.

سر پیچ گوشتی دو سو مناسب برای باز و بسته کردن پیچ های دوسو


سر پیچ گوشتی یک سر دو سو یک سر چهارسو

سر پیچ گوشتی یک سر دو سو و یک سر چهارسو ، سر پیچگوشتی هایی هستند که به نام ph*sl می شناسند و همانطور که گفته شد ph به معنای چهارسو در 4 سایز یعنی  ph0 ، ph1 ، ph2 و ... sl به معنای سر پیچ گوشتی دو سو در سایز sl7 و sl8 می باشد. شما می توانید سر پیچ گوشتی های مختلف یک سر دو سو یک سر چهارسو در سایزهای مختلف را در بازار خریداری کنید.

سر پیچ گوشتی یک سر دو یک سر چهارسو برای باز و بسته کردن پیچ های دو سو و چهارسو

معمولا جنس این مدل نوک سری پیچ گوشتی ها از کروم مولیبدنیوم ساخته می شود که در برابرشکستگی و خوردگی دوام بیشتری داشته باشند.


سر پیچ گوشتی دو سر چهارسو

سر پیچ گوشتی دو سر چهارسو یعنی دو طرف سر پیچ گوشتی ph البته در سایزهای مختلف است. سر پیچ گوشتی دو سر چهارسو در برابر حرارت ، شکستگی و خوردگی در حین کار دوام بسیار زیادی دارد و می توان گفت این نوع سر پیچ گوشتی  مصارف عمومی و خانگی دارد.

سر پیچ گوشتی دو سر چهارسو مناسب برای مصارف خانگی و عمومی


سر پیچ گوشتی ستاره ای

سر پیچ گوشتی ستاره ای بر خلاف سر پیچ گوشتی های دیگر شکل شش ضلعی دارد و برای پیچ های شش ضلعی استفاده می شود. سایز بندی سر پیچ گوشتی ستاره ای به نام pz است که سایزهای مختلفی برای باز و بسته کردن پیچ ها دارد.

سرپیچ گوشتی ستاره ای به نام pz


سر پیچ گوشتی دو سر دو سو

سر پیچ گوشتی دو سر دو سو همانند سر پیچ گوشتی دو سر چهارسو ، دوسر آن بر اساس نام sl می باشد که سایز بندی آن بر اساس نیاز کاربر متفاوت است.


سر پیچ گوشتی خورشیدی

سر پیچ گوشتی خورشیدی از دیگر انواع سر پیچ گوشتی T شکل می باشد و سایز بندی آن بر اساس اعدادهایی که روی آن ها درج شده مشخص می شود. مشاغل هایی مانند برق کاران و کسانی که در صنایع الکترونیکی سر و کار دارند از سر پیچ گوشتی خورشیدی بسیار استفاده می کنند.

برای کسب اطلاعات درباره پیچ گوشتی نیز می توانید مقاله پیچ گوشتی چیست؟ را مطالعه نمایید.

بهترین سری پیچ گوشتی

بهترین سری پیچ گوشتی ، از با کیفیت ترین آلیاژ مانند کروم وانادیوم ، کروم مولیبدنیوم ساخته شده نوک پیچ گوشتی با به کار گیری این نوع آلیاژها در برابر خوردگی ، سایش ، فشار ، ضربه و حتی زنگ زدگی سر پیچ گوشتی محافظت می کند. سر پیچ گوشتی exxon ؛ بهترین سر پیچ گوشتی هایی هستند که شرکت اگزون exxon در سایز و مدل های مختلف ، انواع سر پیچ گوشتی و ست سر پیچ گوشتی را با مناسب ترین قیمت تولید نموده است. کیفیت بالای محصولات اگزون ، باعث شده تا در اکثر نقاط کشور طرفداران خاص خود را داشته باشد.

سری پیچ گشوتی های اگزون بهترین سری پیچ گوشتی در سایزهای مختلف

خرید و فروش سر پیچ گوشتی

خرید و فروش انواع سر پیچ گوشتی ، ست سر پیچ گوشتی به صورت عمده و تکی با برندهای شناخته شده بازار مانند سر پیچ گوشتی اگزون exxon ، انواع ست سر پیچ گوشتی تام اصل تایوان به قیمت عمده در فروشگاه ابزار میهن به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود.

ابزار میهن با دارا بودن نماد الکترونیکی در سایت اینترنتی خود ، خریدی امن را برای کاربران گرامی فراهم نموده است.

قیمت سر پیچ گوشتی

قیمت سر پیچ گوشتی به چند عامل مختلف نوع سرپیچ گوشتی ، برند سرپیچ گوشتی ، جنس سری پیچ گوشتی بستگی دارد. ابزار میهن با کیفیت ترین ست سری پیچ گوشتی مانند مجموعه 32 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی تام tam مدل S2 ، مجموعه 15 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی تام مدل tam s2 به شرط اصل بودن سری پیچ گوشتی با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند. با خرید ست سری پیچ گوشتی ، یک ست کامل از سری پیچ گوشتی های ضروی و مصرفی را با کم ترین هزینه در اختیار خواهید داشت.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح