شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> پیچ گوشتی بکسی

پیچ گوشتی بکسی با بالاترین کیفیت در کاملترین مجموعه

فیلتر تخصصی

پیچ گوشتی بکسی از یک دسته و تعدادی سری ساخته شده است. هر سری به شکل یکی از انواع پیچ‌ها ساخته شده است و می‌توان متناسب با نوع پیچ یکی از آنها را بر روی دسته پیچ‌ گوشتی نصب کرد.  اگر مکانی که پیچ در آن قرار گرفته غیرقابل‌ دسترس است و نمی‌توان چرخش لازم برای دسته را فراهم کرد، پیچ‌ گوشتی بکسی تنها انتخابی است که دارد. پیچ‌ گوشتی بکسی را در انواع معمولی و جغجغه‌ ای می‌توان طراحی کرد و ساخت.

آلیاژ چیست؟ آلیاژها در جنس پیچ گوشتی های بکسی نقش مهمی دارند و استفاده از بهترین آلیاژ می تواند طول عمر پیچ گوشتی بکسی را افزایش دهد.

برای باز و بسته کردن پیچ های آلنی نیز می توانید از پیچ گوشتی آلنی استفاده کنید.

پیچ گوشتی بکسی چیست

ممکن است پیچ‌ گوشتی‌ها بکسی با انواع بیت خور اشتباه گرفته شوند. انواع بیت خور معمولا برای گرفتن و وصل شدن در بیت به کارمی روند و توانایی اتصال به انواع بیت یا سرپیچ گوشتی را دارند. تفاوت بین انواع بکسی و بیت خور نه‌ تنها به شکل ظاهری آنها بر می‌گردد،‌ بلکه در نوع عملکرد آن‌ها نیز متفاوت است. هر دوی آنها سری‌های قابل تعویض دارند اما انواع بکسی تنها می‌توانند در یک جهت بچرخند در حالی که انواع بیت خور امکان چرخش در هر دو جهت را دارند.

از دیگر پیچ گوشتی های کاربردی برای باز و بسته کردن پیچ های تجهیزات الکترونیکی پیچ گوشتی ستاره ای می باشد و برای تعمیرات موبایل و لب تاپ پیچ گوشتی موبایلی بیشترین کاربرد را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک انواع پیچ گوشتی از نظر کاربرد کلیک کنید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح