چت در تلگرام
شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> پمپ باد فندکی کمپرسور هوا ماشین

پمپ باد فندکی کمپرسور هوا ماشین دو سیلندر و تک سیلندر + قیمت عالی

پمپ باد فندکی ماشین سواری

پمپ باد فندکی چیست؟ زمانی که به یک لاستیک پنچر شده در حین مسیرخانه و یا رانندگی برخورد می کنید و برای تعمیر لاستیک خودرو به تعمیرگاه نزدیک دسترسی ندارید دستگاهی به نام پمپ باد فندکی می تواند به شما کمک ویژه ای برای باد کردن تایرها کند. از پمپ باد فندکی ماشین سواری می توانید در هر زمانی بدون اتلاف زمان اضافه برای پیدا کردن تعمیرگاه جهت پنچر گیری و باد زدن تایر خودرو استفاده کنید. پمپ باد فندکی ماشین با نام های مختلفی مانند کمپرسور باد فندکی ، دستگاه باد ماشین و...به فروش می رسند.

پمپ باد فندکی ماشین بهترین دستگاه پمپ باد برای باد زدن تایر خودرو

پمپ باد فندکی دستگاهیست که هوا داخل آن به صورت فشرده ذخیره می شود و در صورت نیاز برای باد زدن تایر خودرو ، تایر دوچرخه استفاده می شود. پمپ باد فندکی که امروزه به دلیل کاربردی ترین ابزار به عنوان پمپ باد فندکی ماشین سواری نیز یاد می شود طرفداران بسیار زیادی دارد و به دلیل استقبال گسترده بسیاری از افراد ، تولیدکنندگان اقدام به تولید پمپ باد در ظرفیت و مدل های مختلف مانند پمپ باد فندکی دو سیلندر ، پمپ باد فندکی تک سیلندر نموده اند.

به طور کل پمپ باد فندکی معمولا حجم و اندازه کوچکی دارد و قابل حمل است و دارندگان خودرو به راحتی می توانند کمپرسور باد فندکی را در صندوق عقب خودرو قرار دهند. گاهی برای تعمیرات خودرو مانند کم باد شدن تایر ، ممکن است در جاده هایی قرار بگیریم که دسترسی به تعمیرگاه و آپاراتی نداشته باشیم و با کم باد شدن تایر خودرو نیز امکان رانندگی در جاده وجود نداشته باشد در این شرایط ابزاری به نام کمپرسور فندکی و یا همان پمپ باد فندکی ماشین سواری می تواند کمک شایانی به شما کند چرا که پمپ باد فندکی ابزار مخصوص برای تنظیم کردن تایر خودرو می باشد و تایر خودرو را با توجه به نوع کمپرسور باد می تواند با سرعت بالایی باد بزند. به طور کل پمپ باد فندکی با ویژگی و مزایای منحصرش در دسته کاربردی ترین ابزار برای تعمیرات سریع خودرو محسوب می شود.

پمپ باد فندکی خودرو مخصوص تنظیم باد تایرهای خودرو و پنچر گیری می باشد

امروزه شاهد انواع کمپرسور باد فندکی با سرعت و قدرت های متفاوت بر اساس نیاز کاربر در بازار هستید و ممکن است به دلیل تنوع زیاد پمپ باد ، برای خرید پمپ باد فندکی دچار شک و تردید شوید به همین دلیل فروشگاه ابزار میهن نمایندگی پمپ باد فندکی برای انتخاب آسان تر پمپ باد سعی دارد در این صفحه شما را با پمپ باد فندکی ماشین ، کاربرد پمپ باد فندکی و نحوه استفاده از پمپ باد فندکی ماشین  بیشتر آشنا کند. توصیه می شود قبل از خرید کمپرسور پمپ باد فندکی تا آخرین مطالب با ما همراه باشید.

ابزار میهن همواره سعی دارد پمپ باد فندکی ارزان قیمت و با کیفیت را به مشتریان معرفی کند اما قبل از خرید پمپ باد فندکی شما را با کاربردی ترین کمپرسور باد آشنا خواهد کرد.

کمپرسور باد فندکی چیست؟

پمپ باد خودرو

پمپ باد خودرو کاربردی ترین ابزار خودرو محسوب می شود و می توان گفت در هر خودرویی یک کمپرسور پمپ باد فندکی مورد نیاز است. با استفاده از پمپ باد فندکی خودرو ، در کم ترین زمان ممکن لاستیک کم باد خودرو به راحتی باد می شود و به همین دلیل بسیاری از افراد به پمپ باد فندکی ماشین سواری در بازار می شناسند. با استفاده از پمپ باد فندکی ماشین جهت تنظیم باد خودرو ، رانندگی ایمن برای کاربر فراهم می شود.

چرا دستگاهی مانند پمپ باد ماشین همیشه در صندوق عقب خودرو باید وجود داشته باشد؟ فشار لاستیک همواره بر روی رانندگی راننده و از جمله چسبندگی خودرو در جاده تاثیر می گذارد .تایر و یا همان لاستیک های کم باد و یا بیش از حد پرباد می تواند رانندگی در جاده های خیس را خطرناک کند و تایرهایی که به طور صحیح باد نمی شوند زودتر از سایر تایرهای دیگر فرسوده می شوند.از این رو بررسی فشار باد تایرهای خودرو با یک پمپ باد خودرو به ما کمک می کند تا مدت طولانی بتوانیم از تایر استفاده کنیم و رانندگی ایمنی در جاده داشته باشیم. پمپ باد فندکی ماشین و یا به اصطلاح دیگر کمپرسور باد فندکی در شرایط های مختلفی می تواند به ما کمک کند فرض کنید در یک سفر طولانی مدت در طی مسیر تایر خودرو  کم باد و یا پنچر شده و لاستیک زاپاس خودرو بنا به دلایلی قابلیت استفاده را ندارد در این حال که دسترسی به لاستیک زاپاس نداریم استفاده از کمپرسور باد فندکی بهترین گزینه برای پنچر گیری می باشد. 

قیمت پمپ باد فندکی نیز با توجه به نوع دستگاه باد ماشین و کیفیت تلمبه فندکی ماشین متفاوت است. البته می توانید با مراجعه به نمایندگی پمپ باد فندکی ، پمپ باد فندکی ارزان و با کیفیت تهیه کنید.

کمپرسور پمپ باد فندکی

کمپرسور پمپ بادی فندکی ، علاوه بر تنظیم میزان باد لاستیک خودرو برای باد کردن توپ ، تشک های بادی ، لاستیک دوچرخه قابل استفاده است. پمپ باد فندکی از نظر تعداد سیلندر به دو دسته پمپ باد فندکی دوسیلندر و پمپ باد فندکی تک سیلندر تقسیم بندی می شوند و مدل های پمپ باد فندکی دو سیلندر مانند کمپرسور پمپ باد فندکی مگاتولز ، قابلیت استفاده برای خودروهای سنگین و نیمه سنگین مانند نیسان ، وانت ، مینی بوس را دارد و نسبت به پمپ باد فندکی تک سیلندر از قدرت و سرعت بالاتری برخوردار است.

انواع کمپرسور باد فندکی

پمپ باد فندکی به سه دسته تقسیم بندی می شوند که هر کدام در صنایعی خاص قابل استفاده است.

کمپرسور باد پیستونی از انواع پمپ باد فندکی محسوب می شود که برای مصارف صنعتی ساخته شده و در سایز 25 تا 1000 لیترمی باشند. دومین کمپرسور هوا فندکی ، کمپرسور باد اسکرو است که مخصوص کارخانه هاییست که فشار هوا به بیشتر از 1000 لیتر می رسد مناسب است و سومین دسته از انواع کمپرسور باد فندکی ، کمپرسور باد فندکی فشار قوی است که هوا را در مخازن به طور فشرده ذخیره می کند تا فشار داخلی کمپرسور به 40 بار افزایش یابد. از کمپرسور باد فندکی فشار قوی ، در صنایعی مانند تولید بطری آب معدنی بسیار استفاده می شود و دارای فشار هوا 700 -1000 لیتر و 1500 لیتر در دقیقه می باشد.


قیمت انواع کمپرسور باد فندکی بر اساس نوع کمپرسور باد و کیفیت آن متفاوت است. پمپ باد فندکی تیوان یکی از بهترین پمپ باد فندکی ارزان و با کیفیت در بازار می باشد.

کاربرد پمپ باد فندکی

کاربرد پمپ باد فندکی بر اساس میزان قدرت کمپرسور باد فندکی متفاوت است . برای مصارف خانگی و صنعتی می توان از کمپرسور باد فندکی استفاده نمود. پمپ باد فندکی ، کاربردی ترین ابزار برای تایرهای کم باد خودرو است و در مواقعی که تایر خودرو در جاده کم باد می شود می توان از پمپ باد فندکی خودرو استفاده نمود. برخی از مدل های کمپرسور باد فندکی قابلیت اتصال به برق شهری را دارند و برخی از مدل های آن قابلیت دمندگی و مکندگی را دارند و به همین دلیل به عنوان کاربردی ترین ابزار خودرو محسوب می شود.

کاربرد پمپ باد فندکی خودرو

پمپ باد فندکی ، برای باد کردن لوازم های تفریحی و سرگرمی مانند توپ ، تشک های بادی استفاده می شود. اگر در جستجو بهترین پمپ باد فندکی برای خودرو خود هستید فروشگاه ابزار میهن نمایندگی پمپ باد در تهران ، کمپرسور پمپ باد فندکی تیوان ، کمپرسور پمپ باد فندکی یوز ، کمپرسور پمپ باد فندکی تورنادو ، کمپرسور پمپ باد فندکی مگا تولز را به شما معرفی می کند این چهار برند شناخته شده بهترین مارک کمپرسور باد فندکی در بازار می باشد.

ویژگی کمپرسور پمپ باد فندکی

  • کمپرسور پمپ بادی فندکی ، به دلیل وزن سبک و حجم کوچکش قابل حمل است
  • برخی از مدل های کمپرسور باد فندکی دارای پورت usb و چراغ قوه می باشد و به کاربر این امکان را می دهد که استفاده دیگری از کمپرسور فندکی داشته باشد
  • کمپرسور هوا فندکی برای تعمیرات های سرپایی مانند باد زدن تایر خودرو در جاده مناسب است.
  • حجم های گوناگون کمپرسور پمپ باد فندکی امکان استفاده در صنایع های مختلف را می دهد.
  • برخی از مدل های کمپرسور باد فندکی ، به صورت دو کاره هستند و قابلیت اتصال به سر باتری را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کمپرسور با فندکی ماشین وارد لینک ذیل شوید:

راهنمای خرید کمپرسورپمپ باد فندکی ماشین

معایب پمپ باد فندکی

اگر فیش فندکی مشکل داشته باشد ، هنگام استفاده از پمپ باد فندکی به موتور و سیم کشی خودرو آسیب وارد می شود و این مورد بسیار مهم ازمعایب پمپ باد فندکی محسوب می شود.

خرید پمپ باد فندکی

بسیاری از افراد در جستجو خرید پمپ باد فندکی ارزان و با کیفیت هستند. فروشگاه ابزار میهن نمایندگی کمپرسور باد در تهران این امکان را فراهم نموده تا مشتریان با کم ترین بودجه بتوانند کمپرسور باد ارزان قیمت و با کیفیت عالی تهیه نمایند.

با خرید اینترنتی پمپ باد فندکی خودرو به صورت آنلاین محصول را درب منزل و یا کارگاهتان در کم ترین زمان دریافت نمایید.

قیمت پمپ باد ماشین

قیمت پمپ باد ماشین با توجه به نوع پمپ باد فندکی ماشین متفاوت است و معمولا قیمت پمپ باد فندکی دو سیلندر گران تر از قیمت پمپ باد فندکی تک سیلندر می باشد البته برند پمپ باد فندکی  و کیفیت آن نیز روی قیمت پمپ باد فندکی تاثیر گذار است.

ابزار میهن نمایندگی پمپ باد فندکی ، پمپ باد فندکی ایرانی و خارجی با کیفیت در قیمت های متفاوت را موجود دارد این فروشگاه پمپ باد فندکی همراه ماشین ( اصل )  به قیمت مناسب به مشتریان معرفی می شود. مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ابزار میهن قیمت پمپ باد فندکی همراه با مشخصات کامل محصولات مشاهده نمایند و با مقایسه سایر محصولات مشابه اقدام به خرید پمپ باد فندکی نمایند.

نمایندگی پمپ باد فندکی

فروشگاه ابزار میهن نمایندگی پمپ باد فندکی ، انواع پمپ باد فندکی ماشین با برندهای مختلف را موجود دارد و بهترین مارک کمپرسور باد فندکی را به مشتریان گرامی معرفی می کند. هدف این فروشگاه کسب رضایت مشتریان از خرید کمپرسور باد فندکی می باشد.

نمایندگی پمپ باد فندکی ، کیفیت پمپ باد فندکی خودرو را در حین فروش تضمین می کند و نسبت به سایر فروشگاه ها قیمت مناسب تری دارد از این رو مراجعه به نمایندگی پمپ باد فندکی شما را در انتخاب بهترین کمپرسور باد فندکی نیز راهنمایی می کند.

پمپ باد فندکی ارزان

امروزه کمپرسور فندکی در برند و انواع مختلفی تولید می شوند.برای خرید پمپ باد فندکی بسیاری از افراد در جستجوی پمپ باد فندکی ارزان و خوش قیمت هستند ابزار میهن به آن دسته از کسانی که قیمت پمپ باد فندکی برایشان بسیار مهم است توصیه می کند ابتدا به کیفیت و کارایی پمپ باد فندکی خودرو توجه داشته باشند چرا که بسیاری از پمپ باد فندکی ارزان در بازار قابل مشاهده هستند که پس از چند بار استفاده کارایی خود را از دست می دهند و کاربر برای تعمیر پمپ باد ماشین خود باید هزینه های اضافه ای را پرداخت کند.

مشتریان گرامی می توانند پمپ باد فندکی ارزان و با کیفیت را از نمایندگی پمپ باد فندکی خریداری کنند. نمایندگی پمپ باد فندکی محصولات خود را با تضمین اصالت کالا به  فروش می رساند.

بهترین مارک پمپ باد ماشین

بهترین مارک پمپ باد ماشین کدام است؟ قبل از این که بهترین مارک پمپ باد را به کاربر معرفی کنیم ابتدا باید بدانیم که در جستجوی چه نوع پمپ باد برای ماشین می باشد. برای خودروهای سواری بهترین پمپ باد فندکی ، پمپ باد فندکی تک سیلندر است اما برای خودروهای سنگین باید از کمپرسور باد فندکی فشار قوی مانند پمپ باد ماشین دو سیلندر استفاده کرد چرا که کمپرسور بادهای تک سیلندر توانایی باد زدن تایرهای خودروهای سنگین را ندارند.

استفاده از بهترین مواد به کار برده شده در پمپ باد فندکی و تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا به شما کمک می کند تا بهترین پمپ باد فندکی خودرو را بیشتر بشناسید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
ارسال قیمت
خرید تا سقف قیمت
 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
 
ضمانت بازگشت
تا 7 روز پس از خرید
 
تضمین قیمت
تضمین مناسب ترین قیمت
 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار

فروشگاه اینترنتی چسب و ابزار میهن یک فروشگاه فعال در ضمینه خرده و عمده فروشی چسب و ابزار الات میباشد که انواع برند های معتبر ابزار از قبیل نووا ، رونیکس ، متابو و ... و انواع برند های چسب از قبیل چسب رازی ، چسب هنکل و چسب غفاری را با نازلترین قیمت عرضه میکند .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح