پمپ باد فندکی کمپرسور هوا ماشین دو سیلندر و تک سیلندر + قیمت عالی

فیلتر تخصصی

پمپ باد فندکی

پمپ باد فندکی چیست ؟ یکی از ابزارآلات بسیار کاربردی برای هر وسیله نقلیه پمپ باد فندکی است. پمپ باد فندکی انواع مختلفی دارد و برای تعمیرات ماشین و باد کردن تایرهای خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. زمانی که به یک لاستیک پنچر شده در حین مسیرخانه و یا رانندگی برخورد می کنید و برای تعمیر لاستیک خودرو به تعمیرگاه نزدیک دسترسی ندارید یک دستگاه پمپ باد برقی کوچک می تواند به شما کمک ویژه ای برای باد کردن تایرها کند. از پمپ باد فندکی ماشین سواری می توانید در هر زمانی بدون اتلاف زمان اضافه برای پیدا کردن تعمیرگاه جهت پنچر گیری و باد زدن تایر خودرو استفاده کنید. پمپ باد فندکی ماشین با نام های مختلفی مانند کمپرسور باد فندکی ، دستگاه باد ماشین ، کمپرسور باد فندکی ماشین سواری و...به فروش می رسند.

پمپ باد فندکی ماشین بهترین دستگاه پمپ باد برای باد زدن تایر خودرو

پمپ باد فندکی خودرو دستگاهیست که هوا داخل آن به صورت فشرده ذخیره می شود و در صورت نیاز برای باد زدن تایر خودرو ، تایر دوچرخه استفاده می شود. پمپ فندکی که امروزه به دلیل کاربردی ترین ابزار به عنوان پمپ باد فندکی ماشین سواری نیز یاد می شود طرفداران بسیار زیادی دارد و به دلیل استقبال گسترده بسیاری از افراد ، تولیدکنندگان اقدام به تولید پمپ باد در ظرفیت و مدل های مختلف مانند پمپ باد فندکی دو سیلندر ، پمپ باد فندکی تک سیلندر نموده اند.

به طور کل پمپ باد فندکی معمولا حجم و اندازه کوچکی دارد و قابل حمل است و دارندگان خودرو به راحتی می توانند کمپرسور باد فندکی را در صندوق عقب خودرو قرار دهند. گاهی برای تعمیرات خودرو مانند کم باد شدن تایر ، ممکن است در جاده هایی قرار بگیریم که دسترسی به تعمیرگاه و آپاراتی نداشته باشیم و با کم باد شدن تایر خودرو نیز امکان رانندگی در جاده وجود نداشته باشد در این شرایط ابزاری به نام کمپرسور فندکی و یا همان پمپ باد فندکی ماشین سواری می تواند کمک شایانی به شما کند چرا که دستگاه باد فندکی ابزار مخصوص برای تنظیم کردن تایر خودرو می باشد و تایر خودرو را با توجه به نوع کمپرسور باد می تواند با سرعت بالایی باد بزند. به طور کل پمپ باد فندکی با ویژگی و مزایای منحصرش در دسته کاربردی ترین ابزار برای تعمیرات سریع خودرو محسوب می شود.

پمپ باد لاستیک خودرو معمولا از وزن سبکی برخوردار هستند و وزن سبکش سهولت حمل و جابه جایی پمپ فندکی ماشین را برای کاربر فراهم می کند. استفاده از پمپ باد ماشین فندکی به دو روش اتصال به باتری خودرو و یا فندکی انجام می شود که هردو استفاده آسان و سریعی را برای کاربر فراهم می سازد.

پمپ باد فندکی خودرو مخصوص تنظیم باد خودرو و پنچرگیری

امروزه شاهد انواع کمپرسور باد فندکی با سرعت و قدرت های متفاوت بر اساس نیاز کاربر در بازار هستید و ممکن است به دلیل تنوع زیاد پمپ باد ، برای خرید پمپ باد فندکی دچار شک و تردید شوید به همین دلیل فروشگاه ابزار میهن نمایندگی پمپ باد فندکی برای انتخاب آسان تر پمپ باد فندکی قوی سعی دارد در این صفحه شما را با پمپ باد فندکی ماشین ، کاربرد پمپ باد فندکی و نحوه استفاده از پمپ باد فندکی ماشین  بیشتر آشنا کند. توصیه می شود قبل از خرید کمپرسور پمپ باد فندکی تا آخرین مطالب با ما همراه باشید.

ابزار میهن همواره سعی دارد بهترین مارک پمپ باد ماشین با بهترین قیمت و با کیفیت عالی را به مشتریان معرفی کند اما قبل از خرید پمپ باد فندکی شما را با کاربردی ترین کمپرسور باد آشنا خواهد کرد.

کمپرسور باد فندکی خودرو چیست ؟ پمپ باد فندکی مخصوص باد زدن تایر

پمپ باد فندکی خودرو

پمپ باد خودرو کاربردی ترین ابزار خودرو محسوب می شود و می توان گفت در هر خودرویی یک کمپرسور پمپ باد فندکی مورد نیاز است. پمپ باد فندکی خودروقابلیت باد کردن تایر خودرو در مدت زمان کوتاه را دارد . زمانی که در جاده تایر خودرو کم باد شود این ابزار پرکاربرد می تواند تایر خودرو را به راحتی باد کند. کاربرد آسان و بی نظیر پمپ باد فندکی باعث شده تا  پمپ باد فندکی ماشین سواری محبوبیت خاصی بین دارندگان خودرو پیدا کند. با استفاده از پمپ باد فندکی ماشین جهت تنظیم باد خودرو ، رانندگی ایمن برای کاربر فراهم می شود.

چرا دستگاهی مانند پمپ باد ماشین همیشه در صندوق عقب خودرو باید وجود داشته باشد؟ فشار لاستیک همواره بر روی رانندگی راننده و از جمله چسبندگی خودرو در جاده تاثیر می گذارد .تایر و یا همان لاستیک های کم باد و یا بیش از حد پرباد می تواند رانندگی در جاده های خیس را خطرناک کند و تایرهایی که به طور صحیح باد نمی شوند زودتر از سایر تایرهای دیگر فرسوده می شوند.از این رو بررسی فشار باد تایرهای خودرو با یک پمپ باد فندکی همراه ماشین (اصل)  به ما کمک می کند تا مدت طولانی بتوانیم از تایر استفاده کنیم و رانندگی ایمنی در جاده داشته باشیم. پمپ باد فندکی ماشین و یا به اصطلاح دیگر کمپرسور باد فندکی در شرایط های مختلفی می تواند به ما کمک کند فرض کنید در یک سفر طولانی مدت در طی مسیر تایر خودرو  کم باد و یا پنچر شده و لاستیک زاپاس خودرو بنا به دلایلی قابلیت استفاده را ندارد در این حال که دسترسی به لاستیک زاپاس نداریم استفاده از کمپرسور باد فندکی بهترین گزینه برای پنچر گیری می باشد. 

قیمت پمپ باد فندکی به چند عوامل مختلف مانند نوع دستگاه باد ماشین و کیفیت تلمبه فندکی ماشین بستگی دارد. البته می توانید با مراجعه به نمایندگی پمپ باد فندکی ، پمپ باد فندکی ارزان و با کیفیت تهیه کنید.

کمپرسور پمپ باد فندکی با قابلیت باد کردن تایر خودرو

کمپرسور پمپ بادی فندکی ، علاوه بر تنظیم میزان باد لاستیک خودرو برای باد کردن توپ ، تشک های بادی ، لاستیک دوچرخه قابل استفاده است. پمپ باد فندکی از نظر تعداد سیلندر به دو دسته پمپ باد فندکی دوسیلندر و پمپ باد فندکی تک سیلندر تقسیم بندی می شوند و مدل های پمپ باد فندکی دو سیلندر قابلیت استفاده برای خودروهای سنگین و نیمه سنگین مانند نیسان ، وانت ، مینی بوس را دارد و نسبت به پمپ باد فندکی تک سیلندر از قدرت و سرعت بالاتری برخوردار است.

پمپ هوا ماشین ، قابلیت حمل آسان را دارند و در شکل و سایزهای مختلفی تولید می شوند و مهم ترین نکته برای انتخاب با کیفیت ترین پمپ باد برای ماشین این است که قصد چه استفاده ای از دستگاه باد فندکی دارید؟

کمپرسور باد فندکی

کمپرسور باد فندکی وسیله است که به عنوان کمپرسور جابجایی مثبت نیز معرفی می شود. در فرایند داخلی این کمپرسور با حرکت پیستون در درون سیلندر، عملیات ایجاد مکش، فشرده سازی و فشار باد انجام می شود. کوچک بودن و قابل حمل بودن این کمپرسور و همچنین طراحی متفاوتی که در این دستگاه وجود دارد، آن را به یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین دستگاه های بادی و کمپرسور فندکی های موجود تبدیل کرده است. اگر به دنبال کمپرسور باد ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت هستید به نمایندگی های مجاز فروش کمپرسور باد دو سیلندر و تک سیلند مراجعه کنید. ابزارمیهن بهترین کمپرسور فندکی دو سیلندر و تک سیلندر بازار را موجود داشته و با بهترین قیمت عرضه می کند.

انواع کمپرسور باد فندکی

پمپ باد فندکی به سه دسته تقسیم بندی می شوند که هر کدام در صنایعی خاص قابل استفاده است.

کمپرسور باد پیستونی از انواع پمپ باد فندکی محسوب می شود که برای مصارف صنعتی ساخته شده و در سایز 25 تا 1000 لیترمی باشند. دومین کمپرسور هوا فندکی ، کمپرسور باد اسکرو است که مخصوص کارخانه هاییست که فشار هوا به بیشتر از 1000 لیتر می رسد مناسب است و سومین دسته از انواع کمپرسور باد فندکی ، کمپرسور باد فندکی فشار قوی است که هوا را در مخازن به طور فشرده ذخیره می کند تا فشار داخلی کمپرسور به 40 بار افزایش یابد. از کمپرسور باد فندکی فشار قوی ، در صنایعی مانند تولید بطری آب معدنی بسیار استفاده می شود و دارای فشار هوا 700 -1000 لیتر و 1500 لیتر در دقیقه می باشد.

پمپ باد فندکی ماشین سواری

پمپ باد فندکی ماشین سواری همان طور که تاکنون بیان شد یک نوع موتور است که در انواع مختلفی ساخته می شود، این موتورها توانایی تولید حجم مشخصی از فشار هوا را دارند و می توانند انرژی زیادی را تولید کنند و توسط یک فیش به جای فندک داخل ماشین متصل شده و با برق 12 ولت ماشین کار می کند. پمپ باد فندکی ماشین سواری نیز یک موتور است که با همین کاربرد تولید و به بازار عرضه می شوند. پمپ باد فندکی ماشین در دو نوع تک سیلندر و دو سیلندر تولید می شود.

پمپ باد فندکی دو سیلندر

پمپ باد ماشین دو سیلندر یکی از انواع پمپ باد فندکی می باشد که از دو سیلندر برای باد کردن تایر خودرو برخوردار است و قدرت بالایی نسبت به پمپ بادهای تک سیلندر دارد. این نوع از پمپ باد برای انواع خودروهای سبک و سنگین بسیار مناسب هستند ؛ اما در حالت کلی خودروهای سنگین بیش تر از این نوع پمپ ها استفاده می کنند ؛ البته اکثر خودروهای سنگین بیش تر از کمپرسور هوا استفاده می کنند. پمپ باد ماشین دو سیلندر در شمار کمپرسورهای 12 ولت قرار دارد و انرژی موجود را از برق خودرو تامین می کند. جهت اطلاع از قیمت پمپ باد دو سیلندر می توانید با شماره های موجود تماس بگیرید.

پمپ باد فندکی دو سیلندر یکی از انواع پمپ باد فندکی برای باد زدن تایر خودرو

کاربرد پمپ باد فندکی

کاربرد پمپ باد فندکی برای مصارف خانگی و صنعتی می باشد. همچنین کاربرد پمپ باد فندکی  بر اساس میزان قدرت کمپرسور باد فندکی متفاوت است. پمپ باد فندکی  ، کاربردی ترین ابزار برای تایرهای کم باد خودرو است و در مواقعی که تایر خودرو در جاده کم باد می شود می توان از پمپ باد فندکی خودرو استفاده نمود. برخی از مدل های کمپرسور باد فندکی قابلیت اتصال به برق شهری را دارند و برخی از مدل های آن قابلیت دمندگی و مکندگی را دارند و به همین دلیل به عنوان کاربردی ترین ابزار خودرو محسوب می شود.

با خرید پمپ باد فندکی خودرو که یکی از کاربردی ترین ابزار خودرو محسوب می شود دیگر نگران کم باد شدن تایر خودرو در مواقعی که دسترسی به تعمیرگاه ها ندارید ، نباشید.

کاربرد پمپ باد فندکی جهت باد زدن تایر های کم باد خودرو

پمپ باد فندکی ، برای باد کردن لوازم های تفریحی و سرگرمی مانند توپ ، تشک های بادی استفاده می شود.

ویژگی کمپرسور پمپ باد فندکی

 • کمپرسور پمپ بادی فندکی ، به دلیل وزن سبک و حجم کوچکش قابل حمل است از این رو برای کسانی که دائم در حال سفر هستند مناسب است.
 • برخی از مدل های کمپرسور باد فندکی دارای پورت usb و چراغ قوه می باشد و به کاربر این امکان را می دهد که استفاده دیگری از کمپرسور فندکی داشته باشد
 • کمپرسور هوا فندکی برای تعمیرات های سرپایی مانند باد زدن تایر خودرو در جاده مناسب است.
 • حجم های گوناگون کمپرسور پمپ باد فندکی امکان استفاده در صنایع های مختلف را می دهد.
 • برخی از مدل های کمپرسور باد فندکی ، به صورت دو کاره هستند و قابلیت اتصال به سر باتری را دارد.
 • علاوه بر خودرو های سواری ماشین های سنگین و نیمه سنگین نیز میتوانند از کمپرسور باد مخصوص خودرویشان استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کمپرسور با فندکی ماشین وارد لینک ذیل شوید:

راهنمای خرید کمپرسورپمپ باد فندکی ماشین

معایب پمپ باد فندکی

در کنار همه مزایاهایی که یک پمپ باد فندکی دارد از معایب هایی نیز برخوردار است و یکی از مهم ترین معایب پمپ باد فندکی این است که اگر فیش فندکی مشکل داشته باشد ، هنگام استفاده از پمپ باد فندکی به موتور و سیم کشی خودرو آسیب وارد می شود.

یکی از اجزای پمپ باد فندکی، سیلندر پمپ باد است که ممکن است گاهی ایراداتی در سیلندر کمپرسور باد یا همان سیلندر پمپ باد ایجاد شود. این مشکل اغلب در پمپ باد فندکی دو سیلندر ارزان مشاهده می شود.

معایب کمپرسور پمپ باد فندکی خودرو

ضمنا لازم به توضیح است که قیمت موتور پمپ باد دو سیلندر نسبتا گران است. بنابراین هنگام خرید کمپرسور فندکی دو سیلندر، کیفیت محصول را در نظر بگیرید تا با خراب شدن موتور پمپ باد دو سیلندر، هزینه زیادی را برای تعمیر یا خرید آن متحمل نشوید.

بهترین مارک پمپ باد ماشین

بهترین مارک پمپ باد ماشین کدام است؟ قبل از این که بهترین مارک پمپ باد را به کاربر معرفی کنیم ابتدا باید بدانیم که در جستجوی چه نوع پمپ باد برای ماشین می باشد. برای خودروهای سواری بهترین پمپ باد فندکی ، پمپ باد فندکی تک سیلندر است اما برای خودروهای سنگین باید از کمپرسور باد فندکی فشار قوی مانند پمپ باد ماشین دو سیلندر استفاده کرد چرا که کمپرسور بادهای تک سیلندر توانایی باد زدن تایرهای خودروهای سنگین را ندارند.

استفاده از بهترین مواد به کار برده شده در پمپ باد فندکی و تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا به شما کمک می کند تا بهترین پمپ باد فندکی خودرو را بیشتر بشناسید.

پمپ باد فندکی ارزان

امروزه کمپرسور فندکی در برند و انواع مختلفی تولید می شوند.برای خرید پمپ باد فندکی بسیاری از افراد در جستجوی پمپ باد فندکی ارزان و خوش قیمت هستند ابزار میهن به آن دسته از کسانی که قیمت پمپ باد فندکی برایشان بسیار مهم است توصیه می کند ابتدا به کیفیت و کارایی پمپ باد فندکی خودرو توجه داشته باشند چرا که بسیاری از پمپ باد فندکی ارزان در بازار قابل مشاهده هستند که پس از چند بار استفاده کارایی خود را از دست می دهند و کاربر برای تعمیر پمپ باد ماشین خود باید هزینه های اضافه ای را پرداخت کند.

مشتریان گرامی می توانند پمپ باد فندکی ارزان و با کیفیت را از نمایندگی پمپ باد فندکی خریداری کنند. نمایندگی پمپ باد فندکی محصولات خود را با تضمین اصالت کالا به  فروش می رساند.

قیمت پمپ باد فندکی ماشین

قیمت پمپ باد ماشین را می توان با توجه به نوع پمپ باد فندکی ماشین، برند و کیفیت آن تعیین کرد. معمولا قیمت پمپ باد دو سیلندر گران تر از قیمت پمپ باد فندکی تک سیلندر می باشد البته برند پمپ باد ماشین و کیفیت آن نیز روی قیمت پمپ باد کوچک برقی تاثیر گذار است.

کاربران گرامی می توانند با مراجعه به نمایندگی پمپ باد فندکی، پمپ باد فندکی ایرانی و خارجی باکیفیت و قیمت مناسب را مشاهده کرده و با بررسی مشخصات پمپ باد فندکی همراه ماشین ( اصل ) را خریداری کنند.

مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ابزار میهن انواع پمپ باد خودرو همراه با مشخصات کامل محصولات مشاهده نمایند و با مقایسه سایر محصولات مشابه اقدام به خرید پمپ باد فندکی نمایند.

خرید پمپ باد ماشین

برای خرید پمپ باد ماشین حتما به چند نکته مهم توجه کنید:

 • برای خرید این محصول به تعداد سیلندر کمپرسور هوا فندکی توجه کنید. پمپ باد فندکی دو سیلندر با توجه این که نسبت به پمپ باد تک سیلندر از قدرت بیشتری برخوردار است طرفداران زیادی در بازار برای خرید دارند و از نظر قیمت نیز ،  قیمت پمپ باد ماشین دو سیلندر کمی گران تر از پمپ باد تک سیلندر است.
 • دومین مواردی که در خرید این محصول باید توجه شود این است که پمپ باد دو سیلندر و تک سیلندر هر دو در دو نوع قابلیت اتصال به فندکی خودرو و قابلت اتصال به کلامپ تولید می شوند و با توجه به نیاز کارتان می توانید پمپ بادی فندکی را انتخاب نمایید.
 • سایز شلنگ های تلمبه ماشین برقی متفاوت است ، شلنگ های بلندتر قابلیت دسترسی به چهار چرخ تایر خودرو را دارد و سهولت استفاده از آن را برای کاربر فراهم می سازد.
 • برخی از تولید کنندگان در ساخت پمپ باد فندکی ماشین علاوه بر توجه به کیفیت محصول اقلام های مورد نیاز پمپ باد خودرویی همچون پیچ گوشتی ، دم باریک ، چراغ قوه و... را در کنار محصول ارائه می دهند تا خریدار با داشتن یک پکیج کامل پمپ باد همراه با اقلام های مورد نیاز پنچر گیری آسان را در کم ترین زمان تجربه کنند. بنابراین پمپ باد خودرویی را خریداری کنید که با داشتن اقلام های کاربردی نیازتان را در حین پنچر گیری تامین کند.
 • از خرید پمپ باد فندکی ماشین دست دوم خودداری کنید.

بسیاری از افراد در جستجو خرید پمپ باد فندکی ارزان و با کیفیت هستند. فروشگاه ابزار میهن نمایندگی کمپرسور باد در تهران این امکان را فراهم نموده تا مشتریان با کم ترین بودجه بتوانند کمپرسور باد ارزان قیمت و با کیفیت عالی تهیه نمایند.

با خرید اینترنتی پمپ باد فندکی خودرو به صورت آنلاین محصول را درب منزل و یا کارگاهتان در کم ترین زمان دریافت نمایید.

نمایندگی پمپ باد فندکی

فروشگاه ابزار میهن نمایندگی پمپ باد فندکی ، انواع پمپ باد فندکی ماشین با برندهای مختلف را موجود دارد و بهترین مارک کمپرسور باد فندکی را به مشتریان گرامی معرفی می کند. هدف این فروشگاه کسب رضایت مشتریان از خرید کمپرسور باد فندکی می باشد.

نمایندگی پمپ باد فندکی ، کیفیت پمپ باد فندکی خودرو را در حین فروش تضمین می کند و نسبت به سایر فروشگاه ها قیمت مناسب تری دارد از این رو مراجعه به نمایندگی پمپ باد فندکی شما را در انتخاب بهترین کمپرسور باد فندکی نیز راهنمایی می کند.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح