چت در تلگرام
شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> گریس پمپ

انواع گریس پمپ در کاملترین مجموعه گریس پمپ با ارزانترین قیمت

گریس پمپ چیست ؟

گریس پمپ و یا همان پمپ گریس که ابزاری برای تزریق گریس به گریس خورها و بلیرینگ های سایرابزار آالات و ماشین آلات می باشد ، که از یک مخزن در ابعاد مختلف برای ذخیره گریس و یک اهرم برای پمپاژ گریس به بیرون تشکیل شده است . 

گریس پمپ چیست؟دستگاه گریس پمپ کار تزریق گریس به قطعات هایی مانند ماشین های صنعتی را انجام می دهد

گریس چیست؟ گریس ماده ایست نیمه جامد که روان کاری قطعات های متحرک و ماشین آلات را انجام می دهد و از ترکیب روغن و صابون با ویسکوزیته بالا ساخته شده است. گریس ها برای انجام گریس کاری نیاز به دستگاهی به نام گریس پمپ دارند. البته با توجه به حجم گریس ، نوع گریس پمپ نیز برای گریس کاری متفاوت می باشد.

به طور کل گریس پمپ ، دستگاهیست که با وارد کردن گریس به داخل گریس پمپ عمل روانکاری را روی قطعات متحرک و ماشین آلات انجام می دهد و معمولا در ساخت و سازهای خودرو بسیار کاربرد دارد. امروزه انواع گریس پمپ در حجم و اندازه های مختلفی تولید شده اند و بسیاری از افراد گریس پمپ را به پمپ گریس می شناسند. گریس پمپ های کوچک مخزن کوچک تری برای ذخیره گریس دارند و گریس پمپ های بزرگ قابلیت ذخیره گریس بیش از 180 کیلوگرم را دارند.

هدف از ساخت گریس پمپ ، کاهش اصطکاک بین قطعات در طول حرکت بر روی هم می باشد. همچنین لوازم جانبی گریس پمپ شامل سری گریس پمپ ، شلنگ گریس پمپ و ... می باشد که به صورت دوره ای پس از استفاده فرسوده شده و نیاز به تعویض دارد. 

امروزه با تولید انواع گریس پمپ ، گریس پمپ سطلی ، گریس پمپ دستی ، گریس پمپ برقی نیاز بسیاری از مصرف کنندگان گریس پمپ برای گریس کاری قطعات برطرف شده است. فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش انواع گریس پمپ ، شما را با کاربرد گریس پمپ ، انواع گریس پمپ در این صفحه بیشتر آشنا می کند تا خریداران گریس پمپ بتوانند با اطلاعات کافی بهترین گریس پمپ را برای گریس کاری خریداری نمایند.

کاربرد گریس پمپ

 اصلی ترین  کاربرد گریس پمپ می توان به روان کاری قطعات هایی همچون بلبرینگ ، یاتاقان ، ماشین آلات های صنعتی اشاره نمود. با استفاده از دستگاه گریس پمپ ( پمپ گریس )، کار گریس کاری و روان کاری به راحتی انجام می شود ، به این صورت که مواد گریس به گریس پمپ تزریق می شود سپس برای روان کاری و لوازم های متحرک مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد گریس پمپ و نحوه استفاده از گریس پمپ بر اساس نوع گریس پمپ متفاوت است.

کاربرد گریس پمپ روان کاری قطعات های صنعتی مانند بلبرینگ می باشد

مزایا استفاده گریس پمپ چیست؟ گریس کاری روی قطعات چه مزایایی دارد؟

 • کاهش اصطکاک قطعات در حال حرکت
 • افزایش طول عمر قطعات هایی همچون بلبرینگ ، یاتاقان و ماشین آلات های صنعتی با استفاده از پمپ گریس
 • کاهش هزینه تعمیرات ماشین آلات های صنعتی
 • محافظت از سطوح فلزی در برابر زنگ زدگی
 • صرفه جویی در وقت به دلیل ذخیره گریس در گریس پمپ و استفاده آن در چندین روز و هفته
 • استفاده آسان و صرفه جویی در مراحل روانکاری

انواع گریس پمپ

امروزه شاهد فروش انواع گریس پمپ با برندهای مختلف در بازار هستیم ، برند گروز groz یکی از برندهای شناخته شده در بازار است که در زمینه تولید انواع گریس پمپ گروز فعالیت دارد.

انواع گریس پمپ در موارد ذیل نام برده شده است که بنا به نوع و سایز مخزن و منبع قدرت قابل تفکیک می باشد.

 • گریس پمپ دستی 
 • گریس دستی بادی 
 • گریس پمپ سطلی بادی 
 • گریس پمپ سطلی 
 • گریس پمپ برقی 

گزینه های بالا از انواع گریس پمپ می باشند ، گریس پمپ ها گروهی از ابزارالات گاراژی محسوب می شوند که کاربرد اصلی آن برای روان کاری و گریس کاری بلبرینگ ها ، یاتاقان ها می باشد.

انواع گریس پمپ با برندهای مختلف بازار برای انجلم گریس کاری

گریس پمپ دستی

گریس پمپ دستی یکی از انواع گریس پمپ هاییست که حجم کوچکی دارد و نسبت به سایر گریس پمپ ها سبک تر است و قابل حمل می باشد. گریس پمپ دستی ، به راحتی در یک دست جا می شود به همین دلیل به گریس پمپ دستی در بازار شناخته شده است. اگر بخواهیم از اجزای گریس پمپ دستی بگوییم باید گفت که گریس پمپ دستی از یک مخزن استوانه ای شکل ، یک فنر و یک اهرم ساخته شده که با فشار دادن اهرم گریس پمپ دستی ، گریس به نازل گریس پمپ برای خروج هدایت می شود.

به طور کل گریس پمپ کوچک برای روان سازی قطعات هایی مانند بلبرینگ ، شفت کولر ، چرخ خیاطی و کارهای سبک کاربرد دارد.گریس پمپ کوچک تراست کوچک ترین گریس پمپ اهرمی با کیفیت می باشد و گریس پمپ دستی پارس بهترین گریس پمپ دستی قیمت مناسب با گنجایش 500 سی سی می باشد.

گریس پمپ دستی و اجزای گریس پمپ دستی

گریس پمپ دستی گروز فشار قوی ، یکی از بهترین گریس پمپ های دستی فشار قوی با قیمت مناسب است که فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش گریس پمپ گروز با ضمانت اصالت کالا و مناسب ترین قیمت به فروش می رساند.

گریس پمپ دستی به دو نوع  گریس پمپ دستی اهرمی و گریس پمپ دستی تفنگی تقسیم بندی می شوند. گریس پمپ دستی اهرمی کاربر برای تزریق گریس باید از دو دست استفاده کند و با فشار دادن اهرم ، گریس پمپاژ و به بیرون هدایت می شود و نسبت به گریس پمپ دستی تفنگی ، گریس بیشتری پمپاژ می کند. گریس پمپ دستی تفنگی قابلیت کار با یک دست را دارد و برای انجام کارهای کوچک و غیر صنعتی مناسب است.

گریس پمپ سطلی

گریس پمپ سطلی یکی از پرفروش ترین پمپ گریس های بازار محسوب می شود که مخزن آن برخلاف گریس پمپ های دستی به صورت سطلی بوده و گنجایش بیشتری نسبت به گریس پمپ دستی دارد و در حجم های 3 تا 20 کیلو در بازار به فروش می رسند.

گریس پمپ سطلی و اجزای گریس پمپ سطلی

بهترین گریس پمپ سطلی ، گریس پمپی است که بتواند نیاز مصرف کننده را تامین کند و بدنه ای مقاوم در برابر ضربه و فشار داشته باشد به طور کل برای خرید گریس پمپ سطلی باید به کیفیت بدنه گریس پمپ ، نازل و شلنگ گریس پمپ سطلی دقت لازم را داشته باشید.

گریس پمپ سطلی 5 کیلویی گروز نمونه پرفروش گریس پمپ های سطلی در بازار است که از نظر کیفیت حرف اول را در بازار می زند.

گریس پمپ بادی

گریس پمپ بادی از نوع دستی همانند گریس پمپ دستی حجم کوچک تا 500 میلی لیتر را دارد اما از نظر نوع استفاده گریس پمپ بادی با گریس پمپ دستی متفاوت است.گریس پمپ بادی همانطور که از نامش پیداست انرژی مصرفی خود را از طریق منبع باد تامین می کند و به کمک باد گریس را از طریق نازل به سمت بیرون هدایت می کند.

گریس پمپ بادی دستی

گریس پمپ های بادی از پیستون های سبک و واشرهایی از جنس لاستیکی مقاوم به روغن ساخته شده این پیستون ها داخل بدنه فولادی قرار می گیرند.

انواع دیگر گریس پمپ بادی ، گریس پمپ بادی بشکه ای هستند که به صورت بشکه ای شکل ساخته شده اند و قابلیت مکش قدرتمند گریس برای استفاده به شکل سیار و یا گریس پمپ های برقی  را دارند. کاربرد گریس پمپ بادی بشکه ای معمولا در صنایع های بزرگ که به گریس بیشتری نیاز دارند می باشد.

گریس پمپ بادی بشکه ای

گریس پمپ برقی

گریس پمپ برقی همانطور که از نامش پیداست برای پمپاژ گریس انرژی مصرفی خود را از طریق برق شهری تامین می کند و نسبت به گریس پمپ های بادی برای پمپاژ قدرت بیشتری دارد. گریس پمپ برقی ، قابلیت خروج گریس تا حداقل 10 نازل را دارند.

اجزای اصلی گریس پمپ برقی به شرح ذیل می باشد:

 • مخزن گریس پمپ
 • الکتروموتور
 • خروجی گریس پمپ ( المنت پمپ )
 • بادامک

مخزن گریس پمپ برقی به شکل استوانه ای می باشد و معمولا از جنس پلاستیک و یا فلزی ساخته می شوند و الکتروموتور گریس پمپ برقی ،  بسته به نوع گریس پمپ سه فاز و یا تک فاز هستند که وظیفه ایجاد نیرو را به عهده دارد.

المنت پمپ : المنت پمپ نیز همان سیلندر و پیستون است ، پیستون قطعه ای متحرک می باشد که با حرکت آن گریس را به راحتی پمپ می کند.

بادامک : بادامک وسیله ایست که به گیربکس متصل می شود و وظیفه آن حرکت دادن پیستون می باشد.

قیمت گریس پمپ

قیمت گریس پمپ های مختلف در ابزار میهن بنا به سابقه چندین ساله ابزار میهن در امر تهیه و توزیع انواع ابزارالات گاراژی ، جک خودرو ، گریس پمپ  و .... سعی در فروش انواع گریس پمپ به صورت عمده بدون واسطه به صورت انلاین دارد از این رو انواع گریس پمپ و جک خودرو به صورت عمده با قیمت عمده و تجاری موجود است.

همچنین قیمت گریس پمپ با توجه به تورم و افزایش قیمت ها هر روزه متغیر است اما فروشگاه ابزار میهن ، قیمت به روز گریس پمپ ها را در سایت اینترنتی خود قرار داده و کاربران می توانند خرید گریس پمپ را با به روز ترین قیمت در فروشگاه اینترنتی ابزار میهن به ثبت برسانند.

خرید گریس پمپ

خرید گریس پمپ گروز ، اطلس ، پارس ، واستر و گریس پمپ هوفو ، گریس پمپ های نامبرده از معتبرترین برندهای گریس پمپ در بازار ایران می باشند که مورد استقبال مصرف کنندگان نیز می باشند.

با خرید گریس پمپ به صورت اینترنتی از فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش انواع گریس پمپ علاوه بر ارسال فوری ، ابزار میهن پمپ گریس را با تضمین اصالت کالا ارسال می نماید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
ارسال قیمت
خرید تا سقف قیمت
 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
 
ضمانت بازگشت
تا 7 روز پس از خرید
 
تضمین قیمت
تضمین مناسب ترین قیمت
 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن علاوه بر فروش انواع ابزارآلات به صورت اینترنتی با ارائه مجموعه ای کامل از انواع چسب های کاربردی ، یک فروشگاه اینترنتی چسب در قلب بازار تهران نیز می باشد و به عنوان فروشگاه تخصصی چسب تهران در زمینه فروش انواع چسب های مصرفی و صنعتی مانند چسب سیلیکون ، چسب 123 ، چسب چوب ، چسب سنگ ، چسب ساختمانی ، اسپری رنگ ، چسب نواری ، چسب آکواریوم و هزاران چسب های مصرفی دیگر فعالیت دارد. چسب فروشی از طریق فروشگاه اینترنتی چسب این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا در هر نقاط کشور ایران که هستید به صورت اینترنتی چسب عمده و تکی را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 اگر در جستجو کامل ترین مجموعه چسب فروشی تهران هستید ابزار میهن یکی از فروشگاه چسب تهران می باشد و انواع مختلف چسب مورد نیاز مشتریان را با کم ترین قیمت به فروش می رساند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح