شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> چسب کاغذ دیواری

خرید انواع چسب کاغذ دیواری با مناسب ترین قیمت

فیلتر تخصصی

چسب کاغذ دیواری

برای نصب کاغذ دیواری روی دیوار نیاز به یک چسب کاغذ دیواری با کیفیت است. چسب کاغذ دیواری ، با قدرت چسبندگی بالا کاغذ دیواری را روی سطح می چسباند و مانع جدا شدن کاغذ دیواری از روی دیوار می شود. بدون چسب کاغذ دیواری ، انجام نصب کاغذ دیواری ممکن نمی باشد.

چسب کاغذ دیواری چیست

امروزه در بسیاری از منازل و شرکت ها برای طراحی دکوراسیون از کاغذ دیواری استفاده می کنند که نما و جلوه زیباتری به محیط می بخشد. مهم ترین بخش برای نصب کاغذ دیواری نیز استفاده از بهترین مارک چسب کاغذ دیواری می باشد. چرا که چسب کاغذ دیواری باعث استحکام کاغذ دیواری روی سطح می شود.

روش تهیه چسب کاغذ دیواری

برای نصب کاغذ دیواری ، حتما باید نحوه استفاده از چسب کاغذ دیواری را بدانید. چرا که یک اشتباه در نصب کاغذ دیواری ممکن است کاغذ دیواری به نحو عالی چسبانده نشود و باعث هزینه های اضافه برای نصب کاغذ دیواری مجدد شوید.

طریقه استفاده از چسب کاغذ دیواری برای نصب کاغذ دیواری

 زیرسازی قبل از شروع کار اصلی ترین بخش قبل از نصب کاغذ دیواری میباشد. اگر دیوار از جنس گچ است ابتدا باید با روغن الیف روی دیوار سابیده شود تا سطح دیوار برای نصب یکسان شود. اما اگر دیوار لکه های رنگی بزرگ دارد باید برای همسان سازی از روغن آستر استفاده کنید. به طور کل سطح دیوار قبل از نصب کاغذ دیواری باید عاری از هرگونه آلودگی ، لکه های رنگی ، کاغذ دیواری های قدیم باشد.

کاغذ دیواری را به صورت دقیق برش بزنید و سپس با تهیه یک عدد قلم مو ، قلم مو را به چسب آغشته کنید و از وسط کاغذ دیواری شروع کرده تا سمت کناره و لبه های کاغذ دیواری به چسب آغشته کنید. کاغذ دیواری برای نصب از بالا به پایین دقیقا طوری که لبه های آن کنار یکدیگر قرار بگیرد روی سطح دیوار بچسبانید. توجه داشته باشید اگر این مرحله با دقت و ظرافت بالا انجام نشود روی کاغذ دیواری پس از نصب چروک ایجاد می شود.

طریقه استفاده از چسب کاغذی به روش ساده:

برای این که کاغذ دیواری بدون هیچ نقصی روی دیوار بچسبد ابتدا باید دیوارها را از دوده ها و کثیفی ها پاک کنید و یا دیوار را سمباده بزنید.اگر پوشش قبلی روی دیوار از جنس وینیل باشد باید آن را از دیوار جدا کنید و اگر پوشش جدید از جنس کاغذ باشد می توانید کاغذ دیواری غیر وینیل قبلی را جدا نکنید ، اما با شرایطی که کاغذ قبلی چسبندگی خود را داشته باشد و لبه های دو کاغذ روی یکدیگر قرار نگیرند و حتما قبل از چسباندن ، سطح دیواری را که باید پوشیده شود با چسب مخصوص زیرسازی نمائید.

طریقه استفاده از چسب کاغذ دیواری

جهت چسب زدن ابتدا قلم مو را از وسط کاغذ دیواری به قسمت کناره ها بکشید ، طوری که لبه های کناری را آغشته نکند،  اگر این کار را با دقت لازم انجام ندهید چسب به زیر کاغذ نفوذ می کند و برای نصب آن به مشکل  مواجه می شوید . کاغذ دیواری های چسب خورده را از قسمت پشت ،  که چسب به آن ها آغشته شده روی یکدیگر قرار دهید تا برای انتقال آماده شوند. جهت این کار از لبه ی  قسمت بالا تا دو سوم روی کاغذ را به هم بچسبانید و از سمت پایین یک سوم باقی مانده را چسبانده ، در این کار دقت کنید که هنگام چسباندن کاغذ ها چروک نشوند و لبه های کاغذ دیواری دقیقا باید روی یکدیگر قرار بگیرند تا چسب آن ها از بین نرود پس از این مراحل کاغذها را رها کنید این کار باعث می شود کاغذها انبساط پیدا کرده و در هنگام نصب روی کاغذها چروک ایجاد نشود.
نکته : مدت زمانی که کاغذ را رها می کنید نباید زیاد باشد زیرا ممکن است کاغذ پاره شود.

نقاط های سخت مانند جای پریز برق را باید ابتدا با کاغذ دیواری بپوشانید سپس در محل مد نظر یک برش ضربدری بدهید . پس از این کار باید نقاط دیگر را علامت گذاری کرده و در اینجا برش اصلی را انجام دهید برای نقاط های سخت دیگری مانند لوله های گاز و آب باید کاغذ دیواری را تا انتها نصب کرده و در آخر برش بزنید.

همچنین برای پاک کردن این چسب ها و تعویض کاغذ دیواری می توانید مقاله حلال چسب کاغذ دیواری که برای از بین بردن کاغذ دیواری می باشد را مطالعه نمایید.

چسب مناسب برای کاغذ دیواری ، باید بتواند انواع کاغذ دیواری ها را به راحتی بچسباند در این بخش انواع کاغذ دیواری و کاغذ دیواری مدرن را برای شما شرح خواهیم داد.

بهترین برند چسب کاغذ دیواری

همانطور که می دانید چسب کاغذ دیواری در انواع و  با برندهای مختلف به بازار عرضه شده اند که هرکدام کیفیت و کارایی خاص خود را دارد. ابزار میهن در راستای کسب رضایت مشتریان عزیز چسب کاغذ دیواری متیلان را به عنوان بهترین مارک چسب کاغذ دیواری معرفی می کند که علاوه بر کیفیت عالی از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. چسب کاغذ دیواری متیلان و چسب کاغذ دیواری آیستر را  در ضمره بهترین مارک چسب کاغذ دیواری ، قیمت مناسب و با کیفیت در بازار شناخته شده است.

بهترین برند چسب کاغذ دیواری

خرید چسب کاغذ دیواری

قبل از خرید چسب کاغذی توجه داشته باشید که چه نوع چسب و یا خمیری برای نصب کاغذی دیواری شما مناسب تر است. چرا که چسب کاغذ دیواری در انواع و ویژگی های مختلفی تولید می شوند و با توجه به نوع سطح و نوع کاغذی که استفاده می کنید باید چسب مورد نظر را انتخاب کنید. با مراجعه به مرکز خرید چسب کاغذ دیواری می توانید انواع این چسب ها را مشاهده و با بررسی لازم چسب مورد نظر را خریداری کنید.

نکات مهم قبل از خرید چسب کاغذی دیواری

  1. اگر در آینده قصد تعویض کاغذ دیواری را دارید حتما به نوع چسب دقت لازم داشته باشید زیرا برخی از چسب ها قدرت چسبندگی بالایی دارند و جدا شدن کاغذ از سطح دیوار را سخت می کند.
  2. نوع کاغذ دیواری در نوع چسبی که استفاده می کنید متفاوت است اگر کاغذ چلپ ، بافت شده است مطمئن شوید که از نوع و استحکام چسب به درستی استفاده می کنید.
  3. برخی از تولید کنندگان کاغذ دیواری به شما کمک می کنند که از چه نوع چسبی برای نصب استفاده کنید و این یک راهنمایی عالی برای خرید چسب کاغذ دیواری قبل از نصب می باشد.

علاوه بر کاغذ دیواری برای رنگ آمیزی دیوار نیز می توانید از اسپری رنگ استفاده کنید.

قیمت چسب کاغذ دیواری

 قیمت چسب کاغذ دیواری از مهم ترین بخشی است که نصابان کاغذ دیواری توجه ویژه ای دارند و بسیاری از نصابان کاغذ دیواری به دنبال چسب کاغذ دیواری با کیفیت و قیمت مناسب هستند. قیمت چسب کاغذ دیواری به چند عامل برند چسب ، نوع چسب ، کیفیت آن نیز بستگی دارد. همچنین چسب های کاغذ دیواری در بسته ها کوچک و بزرگ بسته بندی می شوند و قطعا قیمت چسب کاغذ دیواری کوچک ارزان تر از قیمت چسب کاغذ دیواری بزرگ است.

فروش چسب کاغذ دیواری

به دلیل استقبال بسیاری از افراد از کاغذ دیواری برای نصب آن روی دیوار جهت تغییر دکوراسیون و زیبایی بیشتر فروش چسب کاغذ دیواری نیز در اکثر نقاط کشور بیشتر شده است از این رو فروش عمده چسب کاغذ دیواری در بسیاری از مناطق برای نصب کاغذ دیواری مشاهده می شود و اغلب خریداران این چسب را به صورت عمده و یا تکی با توجه به نیازشان خریداری می کنند.

ابزار میهن مرکز فروش چسب کاغذ دیواری در تهران است که توانسته با عرضه بهترین نوع چسب به صورت عمده و تکی با مناسب ترین قیمت توجه و رضایت خریداران را جلب نماید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح