خرید اتو لوله سبز اتو لوله کشی با قیمت فوق العاده + کیفیت عالی

فیلتر تخصصی

اتو لوله سبز ( اتو لوله کشی )

دستگاه اتو جوش لوله سبز و یا همان اتو لوله کشی ، مصرفی ترین ابزار برای مشاغل های لوله کشی و تاسیساتی می باشد. امروزه با تولید انواع اتو لوله سبز سهولت کار لوله کش ها برای اتصال لوله ها به یکدیگر فراهم شده است و در تسریع کار آن ها نقش بسیار زیادی دارد.دستگاه اتو جوش لوله ، با تولید گرما دو سطح لوله را ذوب می کند و لوله را به یکدیگر اتصال می دهد که در ادامه درباره کاربرد اتو لوله سبز توضیحات بیشتری خواهیم داد.

به طور کل برای متصل شدن لوله های سبز به یکدیگر دستگاهی به نام دستگاه جوش لوله سبز ساخته شده است.
اتو لوله سبز و یا اتو لوله کشی دستگاهیست که به راحتی لوله های سبز را به هم متصل میکند
همانطور که گفته شد، برای وصل کردن لوله سبز از اتو لوله سبز استفاده می کنند،اماچگونه م یتوان یک انتخاب مناسب برای این دستگاه داشت؟

چرا به اتو لوله کشی ، اتو لوله سبز می گویند؟ این پرسش بسیاری از کسانی که در جستجوی علت نام گذاری اتو لوله هستند می باشد. اولین تولیدات لوله های پرو پیلن به رنگ سبز بوده است دستگاهی که لوله های پروپیلن را به یکدیگر اتصال می داد از زمان تولید این مدل لوله ها ، به اتو لوله سبز معروف شده است.

کاربرد اتو لوله سبز

اصلی ترین کاربرد اتو لوله سبز ، اتصال لوله در کارهایی نظیر لوله کشی می باشد. با تولید جدیدترین اتو جوش لوله ، اتصال لوله ها به یکدیگر به هیچ عنوان با چسب انجام نمی شود. اتو جوش لوله سبز قابلیت اتصال لوله ها با استحکام بالا را دارد و برای لوله های pe ،  pb ، pp-r استفاده می شود. برای خرید اتو لوله کشی حتما دستگاه اتو جوش لوله ای را انتخاب کنید که قابلیت اتصال انواع لوله ها را داشته باشد.

کاربرد اتو لوله سبز برای اتصال لوله در لوله کشی

ویژگی و مشخصات اتو لوله سبز مناسب و حرفه ای

امروزه شاهد تولید انواع دستگاه اتو جوش لوله با برندهای مختلف در بازار هستیم و با تنوع بسیار اتو لوله ها در بازار انتخاب اتو لوله سبز خوب و مناسب برایمان سخت و دشوار می شود. ابزار میهن جهت راهنمایی شما مشتریان عزیز مشخصات اتو لوله سبز خوب را در این صفحه شرح داده است تا با مطالعه آن بتوانید بهترین مارک اتو لوله سبز را خریداری کنید.

ویژگی اتو لوله سبز مناسب به شرح ذیل می باشد:

 1. سرعت بالای گرمایشی اتولوله سبز
 2. سیم بلند
 3. مناسب برای لوله های PB وPE،PP-R
 4. سیستم حرارتی مدرن
 5. دارا بودن ابزار و لوازم جانبی
 6. مجهز به قابلیت کنترل دما
 7. توان و قدرت مناسب
 8. جلوگیری از اتلاف نیرو و انرژی

ویژگی اتو لوله سبز مناسب و حرفه ای برای اتصال لوله

 • قابلیت استفاده انواع لوله های pb ، pe ، pp-r

 بهترین اتو جوش لوله سبز باید توانایی اتصال انواع لوله های pb ، pe ، pp-r را داشته باشد و کاربر بتواند با در اختیار شدن یک اتو لوله ، انواع لوله ها را به یکدیگر اتصال دهد.

 • المنت های حرارتی با کیفیت

اگر شرکت سازنده اتو جوش لوله ،  از با کیفیت ترین المنت های حرارتی استفاده کند ، گرمای المنت حرارتی بدون هیچ نقایصی به صورت یکنواخت روی صفحه را برای اتصال ، ایجاد می شود. سیستم حرارتی توسعه یافته از ویژگی های مهمیست که برای خرید اتو لوله باید توجه کرد. بنابراین اتولوله سبز اگر مجهز به حرارت پیشرفته و مدرن باشد، می تواند با المنت های قدرتمند و جدایی که دارد حرارت یکنواخت ایجاد کرده و باعث اتصال قوی تر می شود.

 • سیم بلند اتو لوله

همانطور که میدانید اتو جوش لوله یک ابزار برقی محسوب می شود که انرژی مصرفی خود را از طریق برق شهری تامین می کند و برای استفاده نیاز به یک کابل برق و اتصال آن به کلید پریز دارد. سیم برق بلند می تواند شما را در مکان هایی که از کلید پریز فاصله زیادی دارید کمک ویژه ای کند.

برای این که دستگاه بتواند بهتر، در محیط و فضاهای مختلف قابل استفاده باشد باید یک سیم سیار بلند در پکیج وجود داشته باشد و یا  از خود سیم اتو لوله سبز بلند استفاده نمود تا در محیط هایی  که کاربر از سیم برق فاصله دارد و دور است بتواند استفاده نماید.

 • گرمایش فوری در کم ترین زمان

اتو لوله کشی خوب باید در سریع ترین زمان گرم شود. سرعت گرمایش بالا باعث افزایش سرعت کار در انجام اتصال لوله و لوله کشی می شود و باعث کاهش اتلاف زمان می شود.

 • لوازم های جانبی اتو لوله

کار با دستگاه اتو جوش لوله نیاز به ابزارهای جانبی دارد و به همراه هر اتو لوله سبزی باید لوازم جانبی های آن نیز باشد. لوازم جانبی های اتو لوله مواردی همچون دستکش ، آچار ، لقمه ، تراز ، متر ، قیچی لوله سبز می باشد. 

بنابراین اگر اتو لوله سبز دارای لوازم جانبی ازجمله ، متر ، راکت اضافه، قیچی ، لقمه یدک،اچار الن را داشته باشد آن یک دستگاه لوله سبز مناسب است، زیرا کاربر در حین کار به آن نیاز خواهد داشت.

اتو لوله اس تی ای ، یکی از بهترین مارک اتو لوله است که دارای لوازم جانبی های کاربردی نیز می باشد.

 • قدرت (توان ) اتو لوله سبز

اگر با اتو لوله سبز هر روز و ساعت های طولانی سر و کار دارید باید به توان و قدرت اتو جوش لوله توجه کنید. قدرت کم باعث ایجاد فشار به دستگاه و خرابی زودرس اتو لوله می شود. بدین ترتیب یک اتو لوله با کیفیت باید از قدرت بالایی برای انجام کار برخوردار باشد. دستگاه لوله سبز حتما باید توان و قدرت مناسبی داشته باشد تا با استفاده از آن کاربر دچار مشکل نشود.

 • تنظیم دما

با کنترل تنظیم دما می توانید با توجه به نوع لوله و ضخامت لوله دمای اتو جوش لوله را به راحتی تنظیم کنید. قابلیت کنترل دما این امکان را به کاربر می دهد تا دمای مورد نظر را براساس نوع، قطر و ضخامت لوله های متفاوت را تنظیم نماید. با این کار میزان انرژی مصرفی کاربر تحت کنترل خود می باشد. بهترین دما برای اتو لوله بین 200 الی 250 درجه سانتی گراد می باشد.

ویژگی اتو لوله سبز حرفه ای قابلیت تنظیم دما

 • جلوگیری از اتلاف نیرو و انرژی
اگر محل متصل شدن راکت حرارتی به بدنه اتولوله سبز عایق حرارتی باشد در این صورت میزان حرارت به بدنه کاهش می یابد و انرژی کمتری اتلاف خواهد شد.
نکته:برای افزایش طول عمرو رعایت ایمنی دستگاه حتما دستورالعمل هایی را که در دفترچه راهنما وجود دارد مطالعه نمایید.
دستگاه جوش اتو لوله سبز با برندهایی مختلف مانند دستگاه اتو لوله سبز نووا و ... به بازار عرضه می شوند که از نظر کیفیتی متفاوت هستند .

طریقه استفاده از اتو لوله کشی

طرز کار با دستگاه اتو لوله بسیار آسان است اما اگر تجربه استفاده از اتو لوله را نداشته اید توصیه می شود قبل از کار با اتو لوله ، در مورد نحوه استفاده از این دستگاه اطلاعات کامل کسب نمایید.

ابتدا اتو لوله را به برق متصل کنید تا دستگاه به خوبی گرم شود، سپس لوله را دستگاه اتو لوله قرار دهید و رابطی که قرار است لوله را به یکدیگر متصل کند در جای مشخص خود قرار دهید. با گرم شدن رابط و لوله اتصال به خوبی انجام می شود.

بهترین مارک اتو لوله

فروشگاه ابزار میهن با چندین سال سابقه در زمینه فروش انواع اتو لوله سبز ، همواره سعی دارد بهترین مارک اتو لوله سبز ایرانی ، اتو لوله سبز ترک را به مشتریان معرفی کند. ابزار میهن با هدف سود آوری کم و معرفی با کیفیت ترین ابزارآلات توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند.

اتو لوله سبز کبری ترکیه ، اتو لوله سبز ایرانی نسام از جمله با کیفیت ترین و خوش قیمت ترین اتو لوله سبز ایرانی و ترک هستند و با تضمین کیفیت توسط فروشگاه ابزار میهن به فروش می رسند.

قیمت اتو جوش لوله سبز

قیمت اتو جوش لوله سبز به عوامل مختلفی از جمله توان اتو لوله ، برند ، کیفیت و کارایی اتو لوله بستگی دارد. برای مثال قیمت اتو لوله کشی ترکیه ای با قیمت اتو لوله سبز ایرانی متفاوت است.

ابزار میهن جهت سهولت کاربران با راه اندازه فروشگاه اینترنتی این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا با مشاهده لیست قیمت اتو لوله سبز و بررسی مشخصات اتو لوله و مقایسه با سایر محصولات خریدی با اطمینان داشته باشند.

خرید اتو لوله سبز

خرید اتو لوله سبز در فروشگاه ابزار میهن به دو روش حضوری و آنلاین امکان پذیر است. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه ابزار میهن که یکی از مرکز فروش اتو لوله سبز در تهران است ، اتو لوله کشی را از نزدیک مشاهده کرده و خرید را انجام دهید و یا از طریق سایت اینترنتی ابزار میهن و با صرفه جویی در وقت و هزینه خرید اتو لوله کشی را به صورت اینترنتی انجام دهید.

ابزار میهن تمامی محصولات خود را با تضمین کیفیت به صورت حضوری و آنلاین به فروش می رساند.

مزایا خرید اینترنتی اتو لوله از فروشگاه ابزار میهن صرفه جویی در هزینه اضافه و تحویل فوری محصول درب منزل و یا کارگاهتان می باشد.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح