شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی برقی + قیمت عالی + 16 مدل

فیلتر تخصصی

اگر دریل‌ ها را دیده باشید، می‌دانید که در یک‌ زمان کوتاه می‌توانند پیچ را باز یا بسته کنند. پیچ‌ گوشتی برقی نیز شبیه به دریل عمل می‌کند. عملکرد آن شبیه به پیچ‌ گوشتی دستی است اما به جای نیروی دست از انرژی الکتریکی استفاده می‌کند. گشتاوری که پیچ‌ گوشتی برق ایجاد می‌کند خیلی بیشتر است. اکثر آنها حالت تفنگی دارند اما پیچ‌ گوشتی برقی مستقیم دقیقاً مشابه پیچ‌ گوشتی‌های معمولی است و همه اجزا در یک راستا قرار دارند. شما می‌توانید سرعت چرخش پیچ‌ گوشتی برای باز و بسته کردن پیچ را تغییر دهید و از لحاظ اقتصادی نیز انتخاب‌هایی مقرون‌به‌ صرفه هستند.

مزایا و معایب انواع پیچگوشتی برقی

پیچ‌ گوشتی‌های برقی کارآمد و هوشمند هستند. فقط چند ثانیه طول می‌کشد تا حتی بزرگ‌ ترین پیچ‌ها را در دیوار فرو ببرید.احتمال اشتباه و آسیب‌ دیدن شما و دیوار اطراف پیچ بسیار کم است. با استفاده از آن لازم نیست نگران بیرون آمدن پیچ‌ گوشتی باشید و می‌توانید بدون اتلاف وقت و انرژی کار خود را انجام دهید.
اگر برق نباشد، ابزار بیش از یک‌ تکه آهن نخواهد بود و نمی‌توان به‌صورت دستی از آنها استفاده کرد. غیر از این، آنها گران هستند و خرید آن‌ها در توان همه افراد نیست.
پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح