چت در واتساپ
شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> چسب کاشی

چسب کاشی پودری و خمیری + ارزان ترین قیمت 1401

چسب کاشی پرطرفدارترین چسب ساختمانی است که به دو دسته چسب کاشی و سرامیک پودری و چسب کاشی و سرامیک خمیری تقسیم بندی می شوند. چسب کاشی پودری بر پایه سیمان و مواد معدنی ساخته شده و با ترکیب آب برای چسباندن انواع کاشی ، سرامیک و... استفاده می شود. چسب کاشی خمیری ، نه تنها برای ایجاد استحکام ، بلکه زیبایی و ظرافت بیشتری به کاشی و سرامیک می بخشد.همچنین به دلیل سهولت اجرا ، بسیاری از کاشی کاران از چسب کاشی خمیری برای چسباندن سرامیک بیشتر استفاده می کنند.

چسب کاشی پودری چیست؟

چسب کاشی پودری یکی از مقاوم ترین و کاربردی ترین چسب های ساختمانی محسوب می شود و بسیاری از کاشی کاران برای اتصال کاشی از آن استفاده می کنند . با تولید انواع چسب کاشی کیفیت اتصال کاشی ها افزایش یافته و موجب سهولت کار کاشی کاران در کاشی کاری شده است . از چسب کاشی و سرامیک پودری ، برای چسباندن کاشی ، سنگ ، موزاییک ، نمای سنگ ، پنل های عایق سازی استفاده می شود.چسب کاشی و سرامیک پودری سرزیت هنکل و چسب کاشی و سرامیک پودری غفاری از باکیفیت ترین چسب کاشی می باشند که در رنگ های متنوع با قیمت مناسب به فروش می رسند.

چسب کاشی پودری چیست؟

کاربرد چسب کاشی پودری

چسب کاشی پودری ، علاوه بر چسباندن کاشی برای اتصال سنگ های مصنوعی و طبیعی ، موزاییک نیز استفاده می شود و به دلیل دوام بسیار زیاد در برابر رطوبت به چسب کاشی پودری ضد آب معروفند و برای چسباندن سرامیک داخل حمام و سرویس های بهداشتی استفاده می شود.توجه داشته باشید که ازچسب کاشی پودری ، روی سطوح گچی استفاده نکنید. برای نصب کاشی استخرها از چسب کاشی پودری می توان استفاده نمود.این نوع چسب از استحکام بالایی برخوردار است و می توان برای نصب کاشی روی دیوار نیز استفاده نمود.با چسب کاشی پودری ، دیگر نیاز به جدا کردن کاشی قدیمی از روی دیوار نیست و به راحتی می توانید کاشی جدید را روی کاشی قدیمی نصب کنید. همه موارد پرکاربرد چسب کاشی پودری باعث شده تا محبوبیت خاصی بین مصرف کنندگان چسب کاشی قرار بگیرد.

کاربرد چسب کاشی پودری ، نصب کاشی استخرها نصب کاشی روی دیوار

نحوه استفاده چسب کاشی پودری

برای چسباندن هر سطحی باید سطح مورد نظر عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی باشد.کثیفی روی سطح باعث دیر چسبانده شدن و حتی نچسبیدن دو سطح به یکدیگر می شود بنابراین اولین نکته مهم استفاده از چسب کاشی تمیز کردن سطوح می باشد.همچنین برای استحکام بیشترچسب می توانید از موادی به نام پرایمر و چسب بتن نیز استفاده نمایید.چسب را به مقدار تعیین شده آب ترکیب کرده سپس با استفاده از کاردک چسب خمیری شکل را روی سطح مورد نظر بمالید و با اعمال فشار روی کاشی یا سرامیک چسب روی سطح می چسبد البته برای خشک شدن کامل نیاز به زمان کافی دارند .توصیه می شود حتما قبل استفاده از چسب کاشی طرز استفاده روی بسته را مطالعه نمایید.

چسب کاشی خمیری چیست؟

در گذشته برای چسباندن کاشی ، از سیمان و دوغاب استفاده می کردند اما این کار معایبی همچون ترک خوردگی سطح ، دیر خشک شدن ، خاصیت نگهداری ضعیف آب ، عدم خاصیت انعطاف پذیری را به همراه داشت به همین دلیل امروزه انواع چسب های کاشی مانند چسب کاشی و سرامیک پودری ، چسب کاشی و سرامیک خمیری و...تولید و عرضه بازار شده اند که استقبال خوبی نیز از این نوع چسب هاشده است .چسب کاشی خمیری ، بر پایه رزین اکرلیک و مواد معدنی ساخته شده و از واژه چسب پلیمری نیز برای این نوع چسب استفاده می شود.از چسب کاشی خمیری برای تمام سطوح داخلی و خارجی ساختمان می توان استفاده نمود وبرای چسباندن کاشی، سرامیک ، سنگ های مصنوعی و طبیعی مناسب است.چسب خمیری قدرت چسبانندگی بالایی دارد و در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت با دوام است . یکی از بهترین چسب کاشی خمیری ، چسب کاشی و سرامیک خمیری غفاری و چسب کاشی و سرامیک خمیری سرزیت هنکل است که علاوه بر کیفیت عالی از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار است.

چسب کاشی خمیری چیست؟

کاربرد چسب کاشی خمیری

 • چسباندن سطوح سنگی ، کاشی ، سرامیک ، موزاییک
 • قابل استفاده در محیط داخل و خارج ساختمان
 • قابلیت چسباندن کاشی در محیط های مرطوب مانند حمام و سرویس بهداشتی

مزایا چسب کاشی خمیری

 • قدرت چسبانندگی بالا ،  برای افزایش چسبندگی می توانید از چسب بتن نیز استفاده کنید
 • عدم نفوذ آب
 • با دوام در برابر عوامل محیطی سرما و گرما 
 • افزایش سرعت کار نسبت به روش های سنتی
 • با دوام در برابر تنش های ساختمانی مانند زلزله ، نشست ساختمان

مزایا چسب کاشی خمیری

 

نحوه چسب کاشی خمیری بر روی کاشی و سرامیک

برای چسبانده شدن هرشیء ، ابتدا سطح کار باید تمیز شود و این نکته بسیار مهم و قابل توجهی است چرا که با کثیف بودن سطح میزان چسبندگی بسیار کاهش می یابد . در چسب های کاشی خمیری مایعات پلیمری وجود دارد به همین دلیل باید عایق رطوبتی بین سطح و چسب ایجاد کرد.میزان مصرف چسب کاشی خمیری ، بستگی به سطح زیر کار دارد . چسب کاشی را روی سطح قرار دهید و با اعمال فشار روی سطح بچسبانید.سپس با یک فرچه روی سطح را تمیز کنید.
هر سطل 12 کیلوگرمی چسب ، قابلیت پوشاندن سطح به ابعاد 3 تا 6 متر مربع در ضخامت 2 -3 میلیمتر را دارا می باشد.

خرید چسب کاشی

ابزار میهن انواع چسب کاشی پودری و خمیری با کیفیت را به قیمت عمده به مشتریان چسب کاشی معرفی می کند هدف اصلی این فروشگاه ، کسب رضایت مشتریان است به همین دلیل قیمت چسب کاشی را همراه با مشخصات کاملش داخل صفحه ابزار میهن در اختیارمشتریان قرار داده تا با مقایسه انواع چسب کاشی ، بهترین چسب کاشی پودری و خمیری را انتخاب و خریداری نمایند. با خرید چسب کاشی پودری و خمیری به صورت آنلاین از ابزار میهن ، در اتلاف هزینه و زمان صرفه جویی نمایید و چسب کاشی مورد نظر را با ارسال فوری تحویل بگیرید.

نحوه چسباندن کاشی روی دیوار گچی

برای چسباندن کاشی روی دیوار گچی ، سیمان گزینه مناسبی نمی باشد و بهتر است از چسب کاشی و سرامیک پودری برای نصب کاشی روی دیوار گچی استفاده کنید. ابتدا آن را با پرایمر ترکیب کنید این کار دوام گچ را در برابر رطوبت افزایش می دهد و میزان جذب آب را کاهش می دهد. چسب کاشی و سرامیک پودری دربرابر نفوذ آب بسیار مقاوم است به همین دلیل برای چسباندن کاشی روی دیوارهای گچی نیز از چسب کاشی پودری استفاده می کنند.

پس از تهیه چسب کاشی و سرامیک پودری برای چسباندن کاشی روی گچ به تجهیزات دیگر مانند ماله دندانه دار ، مداد ، کاشی بر ، دوغاب ، غلطک و... نیاز دارید و با تهیه تجهیزات کامل و طی مراحل های مختلف که در این صفحه توضیح داده می شود شروع به چسباندن کاشی روی گچ کنید.

 برای نصب کاشی روی دیوار گچی اگر گچ کاری به تازگی انجام شده حداقل باید دو هفته صبر کنید و پس از آن نسبت به نصب کاشی با چسب کاشی و سرامیک پودری اقدام کنید و حتما توجه داشته باشید که دیوار گچی باید خشک و عاری از هرگونه رطوبت باشد.

اولین مرحله ابتدا باید دیوار را اندازه گیری کنید تا میزان کاشی و چسب کاشی و سرامیک پودری برای استفاده مشخص شود. سپس با آماده سازی چسب کاشی و سرامیک پودری با استفاده از یک ماله دندانه دار ، روی چسب کاشی با زوایه مشخص 45 درجه شیارهایی ایجاد کنید تا پس از نصب کاشی روی دیوار گچی  چسبندگی خوبی را ایجاد کند.

توجه داشته باشید چسب کاشی پودری به دلیل خشک شدن سریع ،  کاشی و سرامیک باید روی دیواری گچی به سرعت نصب شود. مرحله آخر یک لایه از چسب کاشی و سرامیک پودری را روی لایه کناری کاشی بکشید و کاشی بعدی را روی دیوار گچی بچسبانید.

چسباندن کاشی روی دیوار گچی با چسب کاشی و سرامیک پودری بهترین انتخاب می باشد.

مزایا چسب کاشی و سرامیک پودری

از مزایای مهم چسب کاشی و سرامیک پودری ، مقاومت چسب در برابر نفوذ آب و رطوبت می باشد به همین دلیل چسب کاشی و سرامیک پودری ، کاربردی ترین چسب ساختمانی در محیط های مرطوب مانند نصب کاشی برای سرویس های بهداشتی ، حمام و حتی استخرها می باشد. برای تولید چسب های کاشی و سرامیک پودری از ماده ای به نام پرایمر استفاده شده ، این ماده میزان جذب آب را کاهش می دهد و مانع نفوذ آب می شود.

 • چسب کاشی و سرامیک پودری با گذشت زمان قدرت چسبانندگی و استحکام خود را از دست نمی دهد.
 • چسب های کاشی پودری قابلیت نصب کاشی روی کاشی های زیرین را دارد و هیچ آسیبی به کاشی زیری نمی رساند.
 • سهولت استفاده و سرعت در کار یکی دیگر از مهم ترین مزایا استفاده از چسب کاشی و سرامیک پودری می باشد.
 • چسب های کاشی و سرامیک پودری نسبت به چسب های کاشی دیگر از قیمت ارزان تری برخوردار است و در عین حال کاربردی ترین چسب کاشی در ساختمان سازی محسوب می شوند.
 • حجم کم چسب کاشی نسبت به دوغاب های قدیمی که به روش سنتی درست می شد باعث افزایش فضای داخلی می شود.
 • چسب های کاشی و سرامیک پودری دررنگ های مختلف تولید می شوند و نیاز مصرف کننده را بر اساس رنگ مور نیاز تامین می کند.
 • چسب کاشی و سرامیک پودری از رشد کپک و قارچ در محیط های مرطوب جلوگیری می کند.

تفاوت چسب کاشی پودری و خمیری

چسب های کاشی پودری از طول عمری بیشتری نسبت به چسب های کاشی خمیری برخوردارند و دلیلش این است که چسب های خمیری از قبل با آب ترکیب شده اند و به دلیل ترکیبات شیمیایی تاریخ مصرف کم تری دارند. در صورتی که چسب کاشی پودری در حین استفاده با آب ترکیب می شوند و تاریخ انقضای بیشتری نسبت به چسب خمیری پیدا می کنند و حداقل تا دو سال قابلیت استفاده را دارند. بنابراین یکی از مزایا چسب کاشی پودری نسبت به خمیری و یا همان تفاوتشان، به طول عمر این دو چسب کاشی مربوط می شود.

شما می توانید از چسب کاشی پودری برای هر یک متر مربع کاشی 3 تا 5 کیلوگرم چسب استفاده کنید. در صورتی که میزان استفاده چسب خمیری برای همین متراژ حدود 5 تا 7 کیلوگرم می باشد. اگر برای شما کاربران گرامی ،  میزان مصرف چسب برای کاشی کاری مهم است استفاده از چسب کاشی پودری بسیار به صرفه تر از چسب کاشی خمیری می باشد.

چسب کاشی پودری نسبت به چسب کاشی خمیری از قیمت ارزان تری برخوردار است و برای استفاده مقرون به صرفه تر از چسب خمیری می باشد.

مزایا چسب کاشی و سرامیک پودری باعث شده تا  نسبت به چسب های خمیری جایگاه ویژه ای در دسته چسب های کاشی قرار بگیرد و بسیاری از مصرف کنندگان چسب کاشی ، خرید چسب کاشی پودری را به چسب کاشی خمیری ترجیح دهند.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
ارسال قیمت
خرید تا سقف قیمت
 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
 
ضمانت بازگشت
تا 7 روز پس از خرید
 
تضمین قیمت
تضمین مناسب ترین قیمت
 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66705604
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار

فروشگاه اینترنتی چسب و ابزار میهن یک فروشگاه فعال در ضمینه خرده و عمده فروشی چسب و ابزار الات میباشد که انواع برند های معتبر ابزار از قبیل نووا ، رونیکس ، متابو و ... و انواع برند های چسب از قبیل چسب رازی ، چسب هنکل و چسب غفاری را با نازلترین قیمت عرضه میکند .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح