چت در تلگرام

هزینه ارسال

هزینه ارسال سفارشات ابزار میهن بنا بر نوع کالا و نحوه درخواستی ارسال  متفاوت می باشد.

ابزارالات ، چسب و اسپری های صنعتی که از طریق گزینه خرید تکی انجام شده باشد در شهر تهران به شرح ذیل است:

هزینه ارسال ابزارالات ، چسب و اسپری های صنعتی که طبق روال عادی سایت ثبت شده باشد و خریدار درخواست ارسال فوری برای دریافت بسته خود نداشته باشد برای سفارشات بالای مبلغ یک میلیون تومان رایگان بوده و برای سفارشات زیر یک میلیون تومان  مبلغ 50 هزار تومان دریافت خواهد شد . 

 ابزارالات ، چسب و اسپری های صنعتی که از طریق گزینه خرید تکی انجام شده باشد ، در حومه تهران و سایر استان ها نیز به شرح ذیل می باشد:

  1. ارسال کالاها با توجه به حجم و وزن به شرکت حمل و نقل  مناسب تحویل داده می شود. 
  2. بسته با حجم و وزن کوچک تحویل تیپاکس و بسته های بزرگ تر تحویل باربری می شوند و کرایه حمل به شرکت حمل و نقل توسط گیرنده پرداخت می شود . 
  3. سفارشات کارتنی و بسته ای از محصولات سایت که اصطلاحا از گزینه بسته ای و یا عمده خرید شده باشند در همان روز با پیک به صورت فوری ارسال می شوند و هزینه ارسال به عهده گیرنده می باشد.
  4. در صورت سفارش از محصولات چسب ساختمانی حتما قبل از ثبت خرید از واتساپ فروشگاه ، استعلام برای زمان ارسال گرفته شود و با توجه به ارسال با لجستیک غیر فروشگاه هزینه ارسال دریافت می شود.
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن علاوه بر فروش انواع ابزارآلات به صورت اینترنتی با ارائه مجموعه ای کامل از انواع چسب های کاربردی ، یک فروشگاه اینترنتی چسب در قلب بازار تهران نیز می باشد و به عنوان فروشگاه تخصصی چسب تهران در زمینه فروش انواع چسب های مصرفی و صنعتی مانند چسب سیلیکون ، چسب 123 ، چسب چوب ، چسب سنگ ، چسب ساختمانی ، اسپری رنگ ، چسب نواری ، چسب آکواریوم و هزاران چسب های مصرفی دیگر فعالیت دارد. چسب فروشی از طریق فروشگاه اینترنتی چسب این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا در هر نقاط کشور ایران که هستید به صورت اینترنتی چسب عمده و تکی را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 اگر در جستجو کامل ترین مجموعه چسب فروشی تهران هستید ابزار میهن یکی از فروشگاه چسب تهران می باشد و انواع مختلف چسب مورد نیاز مشتریان را با کم ترین قیمت به فروش می رساند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح