چت در تلگرام

هزینه ارسال

هزینه ارسال سفارشات ابزار میهن بنا بر نوع کالا و نحوه درخواستی ارسال  متفاوت می باشد.

ابزارالات ، چسب و اسپری های صنعتی که از طریق گزینه خرید تکی انجام شده باشد در شهر تهران به شرح ذیل است:

هزینه ارسال ابزارالات ، چسب و اسپری های صنعتی که طبق روال عادی سایت ثبت شده باشد و خریدار درخواست ارسال فوری برای دریافت بسته خود نداشته باشد برای سفارشات بالای مبلغ یک میلیون تومان رایگان بوده و برای سفارشات زیر یک میلیون تومان  مبلغ 50 هزار تومان دریافت خواهد شد . 

 ابزارالات ، چسب و اسپری های صنعتی که از طریق گزینه خرید تکی انجام شده باشد ، در حومه تهران و سایر استان ها نیز به شرح ذیل می باشد:

  1. ارسال کالاها با توجه به حجم و وزن به شرکت حمل و نقل  مناسب تحویل داده می شود. 
  2. بسته با حجم و وزن کوچک تحویل تیپاکس و بسته های بزرگ تر تحویل باربری می شوند و کرایه حمل به شرکت حمل و نقل توسط گیرنده پرداخت می شود . 
  3. سفارشات کارتنی و بسته ای از محصولات سایت که اصطلاحا از گزینه بسته ای و یا عمده خرید شده باشند در همان روز با پیک به صورت فوری ارسال می شوند و هزینه ارسال به عهده گیرنده می باشد.
  4. در صورت سفارش از محصولات چسب ساختمانی حتما قبل از ثبت خرید از واتساپ فروشگاه ، استعلام برای زمان ارسال گرفته شود و با توجه به ارسال با لجستیک غیر فروشگاه هزینه ارسال دریافت می شود.
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار

فروشگاه اینترنتی چسب و ابزار میهن یک فروشگاه فعال در ضمینه خرده و عمده فروشی چسب و ابزار الات میباشد که انواع برند های معتبر ابزار از قبیل نووا ، رونیکس ، متابو و ... و انواع برند های چسب از قبیل چسب رازی ، چسب هنکل و چسب غفاری را با نازلترین قیمت عرضه میکند .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح