چت در تلگرام
شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> چسب ساختمانی

انواع چسب ساختمانی با کیفیت عالی و قیمت مناسب

زمانی که شما در حال ساخت و ساز و پروژه های سنگین ساختمانی هستید قطعا در ساخت و ساز های ساختمانی نیاز به انواع چسب های ساختمانی خواهید داشت.ما در این جا هر آنچه که درباره چسب ساختمانی باید بدانید به شما خواهیم گفت ودرباره چسب ساختمانی چیست ؟ کاربرد چسب در ساختمان ، به طور کامل شرح خواهیم داد بنابراین تا آخرین مطالب با ما همراه باشید.

چسب ساختمانی چیست؟

چسب های ساختمانی به انواع چسب های سنگین و قدرتمند گفته می شود که در ساخت و سازها و بازسازی ساختمان ها استفاده می شود.گاهی اوقات انتخاب چسب ساختمانی مناسب برای چسباندن کاشی به کاشی ، سرامیک و... می تواند مشکل باشد زیرا امروزه انواع چسب ساختمانی با کاربردهایی خاص مانند چسب بتن ،چسب کفپوش ، چسب سنگ ، چسب کاشی و سرامیک پودری ، چسب کاشی و سرامیک خمیری ، پودربندکشی ، چسب عایق و هزاران چسب های ساختمانی دیگر تولید و عرضه بازار شده اند و شاید انتخاب بهترین چسب ساختمانی را برای شما مشکل کرده است .

چسب ساختمانی چیست؟ انواع چسب ساختمانی و کاربرد چسب ساختمانی

فروشگاه ابزارمیهن در راستای کمک به شما ، شما را به سمت انتخاب بهترین چسب ساختمانی راهنمایی می کند.

چه زمانی چسب های ساختمانی مفید هستند؟

چسب های ساختمانی برای بسیاری از مشاغل ، چه در داخل و چه در خارج ساختمان مفید است. به عنوان مثال چسب های ساختمانی ضد آب ، با دوام در برابر آب و هوا ، درزگیر عالی و انعطاف پذیری بالایی دارند و برای چسباندن کاشی روی دیوار ، کفپوش و موارد دیگر استفاده می شود.چسب کاشی و سرامیک پودری از دسته چسب های ساختمانی ضد آب هستند که برای درزگیری و چسباندن انواع کاشی روی دیوار، کاشی های حمام و سرویس های بهداشتی استفاده می شود.البته علاوه بر چسب کاشی و سرامیک که زیر مجموعه چسب ساختمانی می باشد ، برای درزگیری و پر کردن شکاف های درب و پنجره ، دیوارهای ساختمان از انواع اسپری فوم مانند اسپری فوم پلی یورتان نیز استفاده می شود ، اسپری فوم از دسته چسب های ساختمانی محسوب می شود که در ساختمان ها برای عایق گیری صدا ، پر کردن شکاف های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. 

چسب کاشی و سرامیک پودری ، چسب کاشی ضد آب

انواع چسب ساختمانی

همانطور که گفته شد برای ساخت و سازها در ساختمان و بازسازی ساختمان های قدیمی انواع چسب ساختمانی با کاربردهایی خاص تولید و عرضه بازار شده اند. امروزه شاهد فروش انواع چسب ساختمانی و اسپری فوم برای درزگیری و عایق بندی های ساختمانی هستیم اما قبل از خرید انواع چسب ساختمانی باید از کاربرد و ویژگی چسب ساختمانی اطلاعات کامل داشته باشید تا بتوانید بهترین چسب ساختمانی با کیفیت عالی خریداری نمایید. در ادامه به کاربرد و ویژگی های هرکدام از چسب ساختمانی می پردازیم.

چسب بتن چیست؟

چسب بتن از چسب های کاربردیست که در پروژه هایی نظیر تعمیر سدها ، پل ها ، استخرهای بتنی بسیار استفاده می شود و بتن ماده ایست که از سیمان ، سنگدانه و آب تشکیل شده است .چسب بتن برای چسبانده شدن بتن و افزایش استحکام سازه های بتنی و گچی استفاده می شود و از مشخصات چسب بتن می توان به خشک شدن سریع ،با دوام در برابر رطوبت و سرما و گرما اشاره نمود.

چسب بتن چیست؟کاربرد چسب بتن در ساختمان

چسب بتن بدون نیاز به آب انعطاف پذیری بالایی دارد. چسب بتن چسب غفاری ، از باکیفیت ترین چسب بتن هاییست که امروزه مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان چسب ساختمانی قرار گرفته است.

چسب سنگ چیست؟

برای چسباندن سنگ نمی توان از هرچسبی استفاده نمود چرا که سنگ به راحتی آب را جذب می کند و برای چسبانده شدن نیاز به چسب قوی مانند چسب سنگ را دارد.چسب سنگ یک چسب ضدآب و دوجزئی می باشد که برپایه رزین های اپوکسی و پلی استر ساخته شده که در همه مراحل های ساخت و سازهای ساختمانی استفاده می شود.از کاربرد چسب سنگ می توان به چسباندن انواع فولادبه بتن ، چسباندن سنگ مرمر و گرانیت ، چسباندن سنگ ها روی عایق های حرارتی اشاره نمود.امروزه انواع چسب سنگ با قیمت هایی متفاوت تولید شده اند ما به شما بهترین چسب سنگ ساختمانی مانند چسب سنگ جلاسنج و چسب سنگ چسب غفاری را پیشنهاد می کنیم که نسبت به سایر برندها از کیفیت عالی و قیمت مناسب نیز برخوردار است.

چسب سنگ چیست؟کاربرد چسب سنگ

چسب کاشی و سرامیک چیست؟

چسب کاشی و سرامیک از دیگر چسب های ساختمانی فوق العاده پر مصرف و کاربردی هستند که به دو نوع چسب کاشی و سرامیک پودری و چسب کاشی و سرامیک خمیری تقسیم بندی می شوند. امروزه با تولید انواع چسب کاشی و سرامیک این چسب ها جایگزین مناسبی برای روش های سنتی مانند ماسه و سیمان همان دوغاب شده است با استفاده از این نوع چسب ها ،  کاشی و سرامیک با ظرافت بیشتری به یکدیگر می چسبند.از چسب کاشی برای تثبیت کاشی روی دیوارها ، کف استخرها و حتی روی سطوح سیمانی و چوبی نیز می توان استفاده نمود.


فروشگاه ابزار میهن در کنار فروش انواع چسب کاشی و سرامیک ، انواع اسپری فوم که یک نوع اسپری ساختمانی محسوب می شود را موجود دارد و بهترین اسپری فوم پلی یورتان مانند اسپری فوم آرازیم را با تضمین اصالت کالا به فروش می رساند. از اسپری فوم می توانید برای ایجاد عایق صوتی و حرارتی در ساختمان و درزگیری درب و پنجره استفاده نمایید.

چسب کاشی خمیری چیست؟

برای ساخت و سازهای کوچک می توان از مخلوط آماده چسب کاشی خمیری استفاده نمود. این نوع چسب ها از مواد اکرلیک بر پایه آب ساخته شده و تنها معایب آن مقاومت کم در برابر رطوبت و حرارت است و آن ها را نمی توان با کاشی های شیشه ای استفاده نمود.بسیاری از افراد واژه چسب پلیمری را به جای چسب کاشی و سرامیک خمیری استفاده می کنند.برای تمام سطوح داخلی و خارجی ساختمان از چسب کاشی خمیری می توان استفاده نمود و یکی از بهترین چسب برای چسباندن کاشی به کاشی ، چسب کاشی و سرامیک چسب غفاری و چسب کاشی و سرامیک سرزیت هنکل می باشد که تولید شده توسط کشور ایران است.

چسب کاشی و سرامیک خمیری

چسب کاشی پودری چیست؟

بسیاری از کاشی کاران از چسب کاشی پودری استفاده می کنند چرا که چسب کاشی و سرامیک پودری در برابر نفوذ آب ، رطوبت بسیار مقاوم هستند و در محل های مرطوب برای چسباندن کاشی های حمام و سرویس های بهداشتی استفاده می شوند و به دلیل ضد آب بودن به چسب کاشی ضدآب نیز شناخته شده است. چسب کاشی و سرامیک پودری ، بهترین چسب کاشی و چسب سرامیک می باشد که به دلیل استحکام بالا برای نصب کاشی روی دیوار ، اتصال سنگ های مصنوعی و طبیعی ، موزاییک ها استفاده می شود و بهترین چسب برای چسباندن کاشی های استخر نیز محسوب می شود.

چشب کاشی و سرامیک پودری ، چسب کاشی پودری استخری

پودر بندکشی چیست؟

در گذشته برای بندکشی کاشی و سرامیک از دوغاب که ترکیب سیمان و پودر سنگ بود استفاده می شد اما بندکشی با دوغاب از معایب هایی همچون ترک خوردگی پس از گذشت زمان ،استحکام کم تر نسبت به پودربندکشی های موجود در بازار و در نهایت طول عمر پایین تر برخوردار است به همین دلیل با پیشرفت علم در ساخت انواع چسب های ساختمانی ، پودر بندکشی نیز در رنگ های مختلف به بازار عرضه شد و سهولت کار کاشی کاران را فراهم نمود.

پودر بندکشی چیست؟ کاربرد پودر بندکشی

بهترین پودر بندکشی علاوه براستحکام بالا ، باید در برابر رطوبت نیز با دوام باشد. پودربندکشی در دو نوع پودر بندکشی بر پایه سیمان و پودر بندکشی بر پایه اپوکسی ساخته شده و برای بندکشی کاشی وسرامیک مورد استفاده قرار میگیرد . ازپودر بندکشی می توان برای پرکردن مابین کاشی های سرویس بهداشتی و حمام استفاده نمود ، چرا که پودرهای بندکشی خاصیت ضدآب و ضد رطوبت دارند و از نفوذ آب به داخل کاشی و سرامیک جلوگیری می کنند و به دلیل ضد قارچ و باکتری به پودر بندکشی آنتی باکتریال نیز معروفند. پودر بندکشی سرزیت هنکل و پودر بندکشی چسب غفاری از بهترین پودر بندکشی موجود در بازار است که علاوه بر کیفیت عالی از قیمت مناسب نیز برخوردار می باشد

چسب کفپوش چیست؟

کفپوش های چوبی ویا همان پارکت در کف ساختمان ها استفاده می شود و این کفپوش ها زیبایی بیشتری به محیط می بخشد اما برای چسباندن کفپوش نیاز به چسبی مقاوم به اسم چسب کفپوش است . برای نصب انواع کفپوش از انواع چسب کفپوش مانند چسب کفپوش های صنعتی ، چسب صنعتی پارکت ، چسب صنعتی پلی یورتان دوجزئی استفاده می شود.برای مثال کفپوش های پی وی سی از کاربردی ترین کفپوش هاییست که برای کف داخل منازل استفاده میشود.برای نصب کف پوش های پی وی سی و وینیلی از چسب صنعتی پلی یورتان دو جزئی استفاده می شود.

چسب کفپوش چیست؟چسب کفپوش برای چسباندن کف پارکت

چسب پلی یورتان انعطاف پذیری بالایی دارد و در مکان های پر رفت و آمد از این نوع چسب بسیار استفاده می کنند. برای چسباندن پارکت و چمن های مصنوعی از چسب کف پوش چسب غفاری استفاده نمایید.

چسب عایق چیست؟

از دیگر چسب های کاربردی در صنعت ساخت و ساز ساختمان چسب های عایق است . چسب های عایق در انواع و کاربردهای متفاوت تولید و عرضه بازار میشوند.از چسب های عایق برای آب بندی حوضچه ها ، آب بندی پشت بام ، استخر ها استفاده می شوند.شرکت چسب غفاری و شرکت سرزیت هنکل انواع چسب عایق چسب غفاری و چسب عایق چسب سرزیت هنکل را با قیمت مناسب تولید نموده اند.

چسب عایق بندی

فروش چسب های ساختمانی

چسب های ساختمانی از مصرفی ترین چسب هاییست که در ساختمان سازی ، استفاده می شود به همین دلیل فروش چسب های ساختمانی در بازار زیاد است اما برای خرید چسب ساختمان ، حتما به کاربرد چسب ، برند معتبر چسب ، کیفیت چسب ، تاریخ انقضا چسب توجه کنید. فروشگاه ابزار میهن انواع چسب ساختمانی با کیفیت عالی و قیمت مناسب به مشتریان گرامی معرفی می کند و چسب ساختمانی چسب غفاری و چسب ساختمانی سرزیت هنکل را از باکیفیت ترین چسب های ساختمانی می داند.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
ارسال قیمت
خرید تا سقف قیمت
 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
 
ضمانت بازگشت
تا 7 روز پس از خرید
 
تضمین قیمت
تضمین مناسب ترین قیمت
 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار

فروشگاه اینترنتی چسب و ابزار میهن یک فروشگاه فعال در ضمینه خرده و عمده فروشی چسب و ابزار الات میباشد که انواع برند های معتبر ابزار از قبیل نووا ، رونیکس ، متابو و ... و انواع برند های چسب از قبیل چسب رازی ، چسب هنکل و چسب غفاری را با نازلترین قیمت عرضه میکند .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح