خرید اچار کیفی یکسر رینگی ، دوسر رینگی و دوسر تخت

فیلتر تخصصی

آچار تخت و رینگی

آچارها نوعی ابزارآات دستی هستند که برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره ها استفاده می شوند. آچارها معمولا در دو نوع آچار تخت و آچار رینگی در سایزهای مختلف تولید می شوند. بهترین آچار تخت معمولا از جنس کروم وانادیوم ساخته می شود. فولاد کروم وانادیوم چیست ؟ این آلیاژ اچار تخت و اچار رینگی را در برابر فشارهای زیاد و خوردگی محافظت می کند و مانع زنگ زدگی آچار تخت می شود. سری آچار تخت به شکل u ساخته شده و به سری که هر دوی آن به شکل u باشد آچار دو سر تخت می گویند.
آچار تخت و آچار رینگی ابزاری برای باز و بسته کردن پیچ و مهره
با توجه به نیاز مصرف کنندگان آچار تخت نیز درانواع مختلف آچار یکسر تخت یکسر رینگی ، آچار یکسر تخت یکسر جغجغه ای ، آچار دوسر تخت ،  تولید و به بازار عرضه شده است و همه انواع آچار تخت وظیفه باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره را دارد. در این صفحه شما را با انواع آچار تخت و رینگی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

انواع آچار تخت و رینگی

انواع آچار تخت و رینگی به شرح ذیل می باشد:
  • آچار دو سر تخت
هر دو دهانه آچار دو سر تخت به شکل u می باشد و سایز دهانه آچار دو سر تخت برای باز و بسته کردن پیچ متفاوت است و کاربر می تواند با توجه به سایز پیچ و مهره ، سایز آچار دوسر تخت را انتخاب کند. فک این نوع آچار زاویه 15 درجه ایجاد می کند و دسته آن به صورت باریک و صاف است. یکی از مزایای آچار دو سر تخت این است که اجازه کار در فضاهای محدود و غیر قابل دسترس را می دهد و به طور کل کار در فضاهای محدود با آچار دو سر تخت امکان پذیر می باشد.
آچار دوسر تخت به شکل u می باشد و برای فضاهای محدود قابل استفاده است
  • آچار یکسر تخت یکسر رینگی
آچار یکسر تخت یکسر رینگ یکی دیگر از بهترین اچار تخت محسوب می شود که حالت دو کاره دارد. سری این نوع آچار ، یکسر تخت و یکسر رینگی است یعنی یک حلقه در انتهای آچار دارد و یک سر تخت یو شکل در انتهای دیگر آن قابل مشاهده است. آچار یکسر تخت یکسر رینگی به گونه ای ساخته شده که از قسمت آچار رینگی برای باز کردن پیچ و مهره ها و از قسمت تخت آن برای جدا کردن سریع آن استفاده می شود. سایز دو سر آچار یکسر تخت و آچار یک سر رینگ یکسان است.
آچار یکسر تخت یکسر رینگ یکی از انواع آچارآلات مصرفی
  • آچار دو سر رینگی
آچار دو سر رینگی بر خلاف آچارهایی که در این صفحه گفته شد در انتهای هر دوی این نوع آچار یک حلقه دایره ای بسته وجود دارد و برای محکم کردن مهره های شش ضلعی و مربعی شکل کاربرد دارند. کاربرد آچار دو سر رینگی در مواقعی است که آچار تخت برای محکم کردن پیچ و مهره ها کاربردی نداشته باشد در این حالت از اچار دو سر رینگ استفاده می شود.
آچار دو سر رینگی مناسب برای باز و بسته کردن مهره های شش ضلعی

خرید آچار تخت و رینگی

برای خرید آچار تخت و رینگی حتما به نوع آلیاژ به کار برده شده در آچار تخت و آچار رینگی توجه کنید چرا که استفاده از مرغوب ترین آلیاژ در طول عمر اچار تخت و رینگی بسیار تاثیر دارد و آلیاژ کروم وانادیوم بهترین نوع آلیاژ به کار برده شده در آچار تخت و آچار رینگی می باشد. همچنین یکی دیگر از مواردی که در خرید آچار تخت و رینگی باید مورد توجه قرار بگیرد ، انواع سایز آچار تخت است سایز مورد نیاز کار خود را انتخاب نمایید.
خرید آچار تخت و رینگی با عالی ترین کیفیت
ابزار میهن انواع آچار تخت و آچار رینگ را موجود دارد و خرید آچار تخت و رینگی در این فروشگاه به صورت تکی و ست و به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر می باشد. این فروشگاه بهترین مارک آچار تخت و رینگی را به کاربران معرفی می نماید.

قیمت آچار تخت و رینگی

قیمت آچار تخت و رینگی با توجه به نوع آچار ، سایز آچار و برند آن متفاوت است. برای مثال قیمت ست آچار تخت و رینگی گران تر از قیمت آچار تخت و رینگ تکی است. اما با خرید یک ست آچار تخت و رینگی ، مجموعه ای از آچار تخت و رینگ در سایزهای مختلف را دارید و برای باز و بسته کردن مهره های مختلف دیگر نیازی به خرید تکی انواع آچار تخت و رینگ را نخواهید داشت.
فروشگاه ابزار میهن قیمت انواع آچار تخت و رینگی در بهترین برندهای شناخته شده بازار را در سایت اینترنتی خود قرار داده تا مشتریان گرامی با مشاهده قیمت ست آچار تخت و رینگی و مقایسه با سایر محصولات بتوانند انتخابی آسان و راحتی داشته باشند.
پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح