شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> چسب سنگ

چسب سنگ به قیمت عمده + 16 مدل + آپدیت 1403

فیلتر تخصصی

چسب سنگ

قبل از این که درباره چسب سنگ به طور کامل توضیح دهیم باید گفت که چسب های زیادی وجود دارند که برای چسباندن سنگ به دیوار ، چسب برای چسباندن سنگ به آهن استفاده می شوند اما سوال اینجاست که کدام چسب برای چسباندن سنگ با استحکام بالا مناسب تر است؟ در این صفحه ابزار میهن بهترین چسب برای چسباندن سنگ به سنگ را به شما معرفی می کند. چسب سنگ یکی از بهترین چسب برای چسباندن سنگ به فلز و یا انواع سطوح می باشد. چسب سنگ بر خلاف سایر چسب هایی که شاید به طور موقت بتوانند سنگ را روی هر سطحی بچسبانند اما نمی توانند مانند چسب سنگ مقاومت بالا در برابر تنش های ساختمانی و موارد بسیار دیگر داشته باشند. بنابراین چسب سنگ قوی با چسبندگی فوق العاده بالا می تواند انواع سنگ را روی هر سطحی بچسباند.

همانطور که می دانید سنگ یک ماده سخت و در عین حال بسیار شکننده می باشد و بر اثر ضربه شدید قابل شکستن است به همین دلیل برای ترمیم سنگ های شکسته شده می توان از چسب سنگ استفاده نمود. چسب سنگ قوی به راحتی می تواند دو قطعه سنگ و کاشی های شکسته شده را ترمیم کند.
آیا به دنبال چسبی قدرتمند برای چسباندن سنگ هستید؟ در این صفحه انواع چسب سنگ را می توانید مشاهده و خرید کنید .
چسب سنگ بهترین چسب برای چسباندن و ترمیم سنگ های شکسته شده
سنگ به راحتی آب را جذب می کند به همین دلیل نمی توان از هر چسبی برای چسباندن سنگ استفاده نمود.شما به چسبی نه تنها قدرتمند بلکه به چسب سنگ ضد آب نیاز دارید.برای ساخت و سازهای ساختمانی نیاز به انواع چسب ساختمانی می باشد یکی ازانواع این چسب ها ، چسب سنگ است که در ادامه به کاربرد چسب سنگ می پردازیم.

چسب سنگ چیست ؟

برای چسباندن سنگ نمی توان از هرچسبی استفاده نمود چرا که سنگ به راحتی آب را جذب می کند و برای چسبانده شدن نیاز به چسب قوی مانند چسب سنگ را دارد. چسب سنگ یک چسب ضدآب و دوجزئی می باشد که برپایه رزین های اپوکسی و پلی استر ساخته شده که در همه مراحل های ساخت و سازهای ساختمانی استفاده می شود.از کاربرد چسب سنگ می توان به چسباندن انواع فولاد به بتن ، چسباندن سنگ مرمر و گرانیت ، چسباندن سنگ ها روی عایق های حرارتی اشاره نمود.
به طور کلی چسب سنگ محصول دوجزئی است که برپایه رزین های اپوکسی یا پلی استر ساخته شده که در تمام مراحل های ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.از چسب سنگ ، برای چسباندن سیمان ، بتن ، گرانیت ، سرامیک و انواع سنگ های مرمر استفاده می شود که در انواع مختلف در بازار به فروش می رسد. چسب سنگ یک محصول ساختمانی کارخانه های چسب سازی هستند که تعمیرات  تزئینات و ساختمان سازی را بسیار تسهیل کرده اند از این رو بسیار پر مصرف هستند وانواع چسب سنگ مختلفی در بازار موجود هستند که هرکدام کارایی های متفاوتی دارند چسب سنگ جلاسنج از انواع پرفروش چسب سنگ می باشد.
چسب سنگ چیست؟کاربرد چسب سنگ
چسب سنگ های اپوکسی نسبت به چسب سنگ های پلی استر دوام بیشتری دارد واز چسب سنگ پلی استر به دلیل تغییر بسیار کم در حجمش برای پرکردن منافذ گرانیت و قطعات های سیمانی استفاده میشود.

کاربرد چسب سنگ

کاز اصلی چسب سنگ همانطور که از نامش مشخص است برای چسباندن سنگ می باشد اما چسب سنگ به غیر از این کاربرد از کاربردهای منحصر دیگری مثل برخی از کاربردهای رزین سنگ نیز برخوردار است. مهم ترین کاربردهای چسب سنگ عبارت است از :
  • چسباندن انواع فولاد به بتن
  • چسباندن سنگ مرمر ، گرانیت و سرامیک
  • متصل نمودن سنگ ها روی عایق های حرارتی
  • چسباندن اجر روی رمپ
کاربرد چسب سنگ
ضمنا لازم به ذکر است که برای چسباندن سرامیک می توانید از چسب پلی اورتان نیز استفاده کنید.

انواع چسب سنگ

امروزه انواع چسب سنگ با توجه به نیاز مصرف کننده تولید و به بازار عرضه شدند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد، انواع چسب سنگ با توضیحات کامل به شرح ذیل می باشد:

  • چسب سنگ پلی استر

چسب سنگ پلی استر یکی از انواع چسب سنگ محسوب می شود که بر پایه پلی استر ساخته شده و قیمت ارزان تری نسبت به چسب سنگ های دیگر دارد و به دلیل سهولت استفاده به عنوان پرفروش ترین چسب سنگ در بازار محسوب می شود. چسب سنگ پلی استر ، دوام زیادی در برابر عوامل محیطی ندارد به همین دلیل نمی توان از این نوع چسب سنگ ، برای محیط های خارج از ساختمان استفاده نمود اما نسبت به چسب سنگ اپوکسی ، مقاومت بیشتری در برابر تغییر رنگ دارد. شرایط نگهداری چسب سنگ پلی استر بدین صورت است که نباید در دمای بیشتر از 24 درجه سانتی گراد قرار بگیرد ، چرا که سرما و گرمای زیاد روی کاهش کیفیت چسب سنگ تاثیر زیادی می گذارد.

چسب سنگ پلی استر از انواع چسب سنگ بر پایه پلی استر می باشد.

  • چسب خمیری

برای اتصال سنگ ها به دیوار و کف ، چسب خمیری بهترین گزینه برای چسباندن است. یکی از ویژگی های چسب خمیری وزن سبک و استحکام بالای این نوع چسب سنگ است. چسب خمیری دوام بسیار زیادی در برابر عوامل محیطی دارد و علاوه بر چسباندن سنگ برای اتصال کاشی و سفال نیز استفاده می شود و می توان گفت زیر مجموعه ای از چسب کاشی نیز محسوب می شود.

چسب خمیری یک چسب ساختمانی برای نصب کاشی روی دیوار می باشد

  • چسب پودری

چسب پودری از ترکیب سیمان و پلیمر ساخته شده و استحکام بالایی برای اتصال هر نوع سنگ ، کاشی ، سرامیک را دارد و معمولا برای جداره و کف های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

چسب سنگ مرمر

برای ترمیم سنگ های مرمر که یکی از پرطرفدار ترین سنگ ها هستند ، چسب سنگ بهترین گزینه برای ترمیم شکستگی سنگ مرمر است. اما برای تهیه چسب برای چسباندن سنگ مرمر باید این نکته را در نظر بگیرید که چه نوع چسب سنگ برای اتصال آن مناسب است؟ به همین دلیل ابتدا باید محیط اطراف سنگ را مورد بررسی قرار دهید و وزنی که سنگ مرمر باید تحمل کند. برای مثال اگر برای کف از سنگ مرمر استفاده نموده اید باید چسب سنگ قوی برای تحمل وزن زیاد را انتخاب کنید.

چسب سنگ بهترین گزینه برای ترمیم و شکستگی سنگ های مرمر

چسب سنگ ، قدرت چسبانندگی عالی برای اتصال دو قطعه سنگ مانند سنگ مرمر را دارد و با کمک چسب سنگ  می توان سنگ هایی نظیر سنگ مرمر را با استحکام بالایی به یکدیگر چسباند. اگر قصد استفاده از چسب سنگ در محیط باز را دارید بهتر است از چسب سنگ پلی استر استفاده نمایید.

نحوه استفاده چسب سنگ

همانطور که می دانید چسب سنگ از دو جزء ساخته شده که  یکی از بسته های آن هاردنر چسب سنگ می باشد .هاردنر چسب سنگ ، باعث سفت شدن و محکم شدن بیشتر چسب می شود و بدون استفاده از هاردنر چسب مقاومت زیادی ندارد.اگر برای چسباندن به مقدار کمی چسب سنگ نیاز دارید ، ماله و مخلوط کن دستی برای تهیه چسب سنگ کافیست اما اگر به حجم بیشتری نیاز دارید از مخلوط کن های بزرگ برای تهیه چسب مخصوص سنگ باید استفاده نمایید.ابتدا سطح را از هرگونه کثیفی و آلودگی پاک کنید و در صورتی که سطح زیرین بتن قدیمی و خشک بود حتما سطح را خیس کنید.برای چسباندن کاشی با چسب سنگ ، ابتدا با زدن چند ضربه به وسیله چکش سطح را ناهموار کنید.چسب سنگ بین 10 تا 15 دقیقه خشک میشود اگر زمان خشک شدن زیاد بود حتما از سخت کننده چسب به مقدار کم استفاده نموده اید.

نحوه استفاده چسب سنگ

چسب سنگ قوی

چسب سنگ قوی همانطور که از نامش مشخص است باید قدرت و استحکام بالا برای چسبانده شدن سنگ به سنگ ، سنگ به آهن و سایر سطوح را داشته باشد و قابلیت استفاده در فضاهای مختلف ساختمان را داشته باشد. امروزه در پروژه های ساختمانی از چسب سنگ قوی به دلیل کیفیت بالا با برندهای مختلف استفاده می کنند به طور کلی با تولید چسب سنگ استفاده از سایر چسب های متفرقه برای چسباندن سطوح سنگی مخصوصا در پروژه های ساختمانی بسیار کم است و در ساختمان سازی جهت استحکام بیشتر و رعایت اصولی در ساخت و سازها از چسب سنگ قوی استفاده می کنند.

چسب سنگ قوی دارای استحکام بالا ، چسبندگی قوی ، انعطاف پذیری عالی ، قابلیت تراش کاری و سنباده خوری را دارد و اغلب از چسب سنگ ضد آب به عنوان یک چسب سنگ قوی که در برابر نفوذ آب مقاوم است استفاده می شود.

حلال چسب سنگ

همانطور که می دانید چسب سنگ بر پایه اپوکسی ساخته می شود و چسبندگی بالایی روی سطح سنگی، سرامیکی و دیوار دارد و مقاومت بالایی در برابر اسیدها و موادهای شیمیایی دیگر دارد. اما یک حلال برای پاک کردن چسب سنگ از روی سطوح وجود دارد. حلال چسب سنگ دی اتیل اتر و استون است و با استفاده از آن می توان به راحتی چسب سنگ را رقیق کرد.

بهترین چسب سنگ

بهترین چسب سنگ باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد؟

  1. بهترین چسب سنگ باید قدرت چسبانندگی بالایی داشته باشد و بتواند با استحکام بالایی دو قطعه سنگ را متصل کند. استحکام بالای چسب سنگ در انواع چسب سنگ متفاوت است.
  2. چسب سنگ خوب باید قابلیت استفاده در محیط داخل و خارج ساختمان را داشته باشد و به نوعی در برابر عوامل محیطی مقاوم باشد. برخی از چسب سنگ ها استحکام بالایی در برابر عوامل محیطی مانند سرما ، گرما و نفوذ آب ندارند به همین دلیل فقط برای مصارف داخل ساختمانی استفاده می شوند.
  3. بهترین نوع چسب سنگ ، در برابر تغییرات دما ، سرما ، گرما ، باد و باران باید دوام زیادی داشته باشد و همچنین از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار باشد.

به طور کل برای خرید چسب سنگ باید به تمامی موارد بالا توجه نمود و چسب سنگی را انتخاب کنید که فروشنده کیفیت چسب سنگ را به شما تضمین کند. چسب سنگ مگا استون ، یکی از بهترین مارک چسب سنگ در بازار است که از نظر کیفیت علاوه بر تایید فروشگاه ابزار میهن مورد تایید خریداران نیز قرار گرفته است.

خرید چسب سنگ

برای خرید چسب سنگ باید چسب سنگ قوی را انتخاب کنید که بتواند سطح را با استحکام بالایی بچسباند. بنابراین برای خرید چسب سنگ به قدرت چسندگی ، انعطاف پذیری بالا ، قابلیت سنباده خوری و به طور کلی کیفیت چسب سنگ را در نظر بگیرید. مشتریان گرامی می توانند خرید عمده چسب سنگ را به صورت اینترنتی در فروشگاه اینترنتی ابزار میهن به راحتی انجام دهند و ابزار میهن نیز موظف است چسب سنگ را با ارسال فوری در کم ترین زمان ممکن به دست مشتریان گرامی برساند.

فروش چسب سنگ

فروشگاه ابزار میهن ، نمایندگی فروش چسب سنگ در تهران می باشد و انواع بهترین چسب سنگ را موجود دارد. این فروشگاه بهترین چسب سنگ را با تضمین کیفیت و با عالی ترین قیمت به صورت آنلاین و حضوری و با ارسال فوری به فروش می رساند.

قیمت چسب سنگ

قیمت چسب سنگ همانند سایر چسب های بازار به دلیل وجود تورم قیمت ثابتی ندارد و نمی توان قیمت ثابتی برای چسب سنگ در نظر داشت. اما اگر بخواهیم به طور کلی قیمت چسب سنگ ضد آب و سایر چسب سنگ ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که قیمت چسب سنگ به عوامل دیگری مانند برند چسب سنگ ، وزن چسب سنگ ، نوع چسب سنگ ، کیفیت چسب سنگ بستگی دارد. برای مثال قیمت چسب سنگ جلاسنج با قیمت چسب سنگ غفاری از نظر کیفیت ، برند و وزن های چسب سنگ متفاوت است.

مشتریان گرامی می توانند با کلیک بر روی گزینه چسب سنگ ، انواع چسب سنگ را مشاهده کنند و با بررسی قیمت چسب سنگ و کیفیتشان بهترین چسب سنگ را خریداری نمایند.

ابزار میهن همواره سعی دارد انواع چسب سنگ را با عالی ترین قیمت به مشتریان گرامی معرفی کند. هدف این فروشگاه کسب سودآوری کم و رضایت خریداران می باشد.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح