پیچ گوشتی موبایلی تعمیرات موبایل کاملترین مجموعه + ارسال فوری

فیلتر تخصصی

پیچ گوشتی تعمیرات موبایل

پیچ گوشتی موبایلی زیر مجموعه ای از پیچ گوشتی قرار دارد و همانطور که از نامش مشخص است پیچ گوشتی موبایل برای تعمیر موبایل استفاده می شود و در سایز های کوچک و بزرگ به فروش می رسند. تعمیرکاران موبایل و لب تاپ با توجه این که شغلشان ایجاب می کند که با انواع پیچ گوشتی موبایل سر و کار داشته باشند نیاز به یک ست پیچ گوشتی موبایلی حرفه ای دارند که انواع پیچ گوشتی موبایل در سایزهای مختلف داخل آن وجود داشته باشد به همین دلیل برای اینگونه افراد خرید پیچ گوشتی موبایلی تکی و جداگانه به هیچ عنوان توصیه نمی شود چرا که هزینه های بیشتری در بر خواهد داشت. با استفاده از ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل ، مجموعه ای کامل از پیچ گوشتی موبایلی در یک جعبه به طور منظم کنار یکدیگر قرار می گیرند و نیاز تعمیرکاران موبایل و لب تاپ را برای باز و بسته کردن انواع پیچ های ریز و درشت تامین می کند.

پیچ گوشتی موبایل مناسب برای تعمیرات موبایل و لب تاپ


به طور کل برای باز و بسته کردن انواع پیچ های ریز و درشت نیاز به یک پیچ گوشتی با کیفیت است که قابلیت باز و بسته کردن پیچ های مختلف را داشته باشد. یکی از کاربردی ترین پیچ گوشتی هایی که در مشاغل هایی همچون تعمیرات موبایل ، لب تاپ استفاده می شود پیچ گوشتی موبایلی می باشد. استفاده از پیچ گوشتی موبایلی برای تعمیرات موبایل در سایزهای مختلف این امکان را برای تعمیرکاران فراهم می کند که به راحتی بتوانند انواع پیچ های ریز موبایلی را در سایزهای مختلف باز و بسته کنند.

پیچ گوشتی تعمیرات موبایل از نظر شکل ظاهری دارای یک دسته ، میله و نوک پیچ گوشتی می باشد. امروزه شاهد فروش انواع پیچ گوشتی برای تعمیرا ت موبایل هستیم اما چیزی که باعث می شود به عنوان بهترین پیچ گوشتی های تعمیرات موبایل شناخته شود کیفیت پیچ گوشتی موبایلی می باشد. بهترین پیچ گوشتی تعمیرات موبایل دسته ای با کیفیت و ارگونومیک دارد که از سر خوردن دست کاربر در حین استفاده از پیچ گوشتی موبایلی جلوگیری می کند. انواع آلیاژ در پیچ گوشتی های موبایلی استفاده می شود اما آلیاژهایی که از جنس نیکل و کروم وانادیوم برای میله های پیچ گوشتی موبایلی و نوک پیچ گوشتی استفاده می شود در ضمره بهترین ست پیچ گوشتی موبایلی حرفه ای قرار دارند.

در ادامه درباره انواع پیچ گوشتی تعمیرات موبایل و سایزهای پیچ گوشتی موبایل توضیحات بیشتری شرح داده می شود.

 

پیج گوشتی تعمیرات موبایل

انواع پیچ گوشتی تعمیرات موبایل

انواع پیچ گوشتی تعمیرات موبایل به چهار دسته تقسیم بندی می شوند که هر کدام وظیفه اصلیشان باز و بسته کردن پیچ های ریز موبایلی می باشد.

انواع پیچ گوشتی موبایلی برای باز و بسته کردن پیچ های موبایل

  • پیچ گوشتی تک موبایلی

پیچ گوشتی تک موبایلی که به عنوان پیچ گوشتی ساعتی نیز شناخته شده است مصرفی ترین نوع پیچ گوشتی موبایلی می باشد که دارای دسته بلند است و برخی از مدل های آن نوک پیچ گوشتی قابل تعویض دارند و مصرفی ترین سایز پیچ گوشتی موبایل ، پیچ گوشتی موبایلی چهارسو 1/5 ، پیچ گوشتی موبایلی سه پر 0/6 ، پیچ گوشتی هشت پر ستاره ای t2 ، t5 ، t6 می باشد که تعمیرکاران استفاده بیشتری نسبت به سایر پیچ گوشتی ها دارند.


  • ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل

با گذشت زمان و تولید انواع موبایل های گوناگون نیاز تعمیرکاران به انواع مختلف پیچ گوشتی بیشتر شد به همین دلیل تولید کنندگان پیچ گوشتی های موبایلی اقدام به تولید ست پیچ گوشتی موبایلی برای تعمیرات نمودند. ست پیچ گوشتی موبایل دارای انواع سری پیچ گوشتی موبایلی در سایزهای مختلف است و تنها با تعویض سری پیج گوشتی موبایل می توان پیچ های ریز موبایلی را باز و بسته کرد. برای خرید ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل حتما به برند ست پیچ گوشتی موبایلی و سری پیچ گوشتی موبایلی و کیفیت و تعداد سری پیچ گوستی موبایلی های داخل ست پیچ گوشتی موبایلی دقت کنید.


پیچ گوشتی شارژی تعمیرات موبایل

پیچ گوشتی شارژی تعمیرات موبایل بر خلاف پیچ گوشتی موبایلی تک انرژی مصرفی خود را از طریق باتری تامین می کند. پیچ گوشتی شارژی موبایلی سرعت کار را برای تعمیرکاران افزایش می دهد و قدرت بیشتری برای باز و بسته کردن پیچ را دارد.


  • پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی برقی انرژی مصرفی خود را از طریق برق شهری تامین می کند و جدا از باز و بسته کردن پیچ های موبایلی در مشاغل های دیگر همچون نجاری از پیچ گوشتی برقی به دلیل سرعت کار بالا بسیار استفاده می شود.

با مراجعه به مقاله پیچ گوشتی چیست؟ درباره انواع پیچگوشتی اطلاعات کامل تری کسب نمایید.

خرید ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل

با خرید ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل می توانید کامل ترین مجموعه پیچ گوشتی موبایل و سری پیچ گوشتی موبایلی را در یک جعبه که به صورت منظم داخل آن قرار گرفته اند در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز به هرکدام از سری پیچ گوشتی موبایل تنها با تعویض سری پیچ گوشتی موبایلی اقدام به باز و بسته کردن پیچ های موبایلی ، لب تاپ و دیگر پیچ های ریز تعمیراتی نمایید.

به طور کل خرید ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل نسبت به خرید پیچ گوشتی تکی موبایلی به صرفه تر می باشد و نیاز تعمیرکاران را به راحتی برای تعمیرات موبایل فراهم می کند. فروشگاه ابزار میهن بهترین ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل را به خریداران پیچ گوشتی موبایلی معرفی می کند. هدف این فروشگاه کسب رضایت مشتریان گرامی از خرید ست پیچ گوشتی برای تعمیرات موبایل می باشد.

قیمت ست پیچ گوشتی موبایل

اگر یک تعمیرکار حرفه ای موبایل و لب تاپ هستید باید بدانید که قیمت ست پیچ گوشتی موبایل به برند و کیفیت ست پیچ گوشتی موبایلی بستگی دارد. قطعا هرچه ست پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی موبایل از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار باشد قیمت آن نیز نسبت به سایر پیچ گوشتی موبایلی ها بالاتر است. بنابراین برای خرید ست پیچ گوشتی موبایلی قیمت را فدای کیفیت نکنید. چه بسا بسیاری از افراد هستند که با خرید ست پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی ارزان قیمت با برند متفرقه شاهد خرابی زودرس این نوع ابزار کاربردی شده اند.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح