شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> چسب نواری برزنتی

چسب برزنتی ( گفر ) + قیمت + بررسی قدرت چسبندگی

فیلتر تخصصی

نوار چسب برزنتی چیست؟

چسب برزنتی و یا نوار چسب برزنتی از دیگر انواع چسب های پرفروش بازار است که نوع بسته بندی آن به صورت حلقه و نواری شکل می باشد و استحکام بالایی برای چسبانده شدن دارد. نوار چسب برزنتی ، به دلیل دوام عالی در برابر آب وعوامل محیطی به چسب برزنتی ضد آب نیز معروف است. این نوع چسب برزنتی برای پر کردن درزهای عایق الاستومری لوله ای مانند لوله های سرد و گرم در موتور خانه ها بسیار استفاده می شود.

نوار چسب برزنتی چیست؟ چسب برزنتی برای پرکردن درزهای عایق الاستومری لوله ای استفاده می شود

چسب برزنتی کاربرد وسیعی در مشاغل های گوناگون مانند تولید لوازم خانگی ، تولید خودرو و حتی در منازل برای تعمیر لوازم های خانگی دارد. برای مثال تعمیرکاران لوازم های خانگی از این چسب برای چسباندن لوله جاروبرقی به دلیل استحکام بالا استفاده می کنند. چسب برزنتی به دلیل قدرت و استحکام بالا در چسبندگی و طول عمر بالایی که دارد باعث شده تا بسیاری از کارفرمایان و مصرف کنندگان از نوار چسب برزنتی استقبال ویژه ای داشته باشند. به طور کلی چسب برزنتی در هرخانه و در هر صنفی ضروری است اگر برای چسباندن و اتصال دادن به یک چسب انعطاف پذیر ، با دوام در برابر آب و چسبندگی بالا نیاز داشتید بهترین گزینه انتخاب چسب برزنتی می باشد. نوار چسب برزنتی در رنگ بندی های مختلف مانند چسب برزنتی مشکی ، چسب پهن برزنتی طوسی تولید شده اند که با کاربردهای وسیعش طرفداران خاص خود را دارد.

امروزه انواع چسب برزنتی با کاربردهای متنوع برای چسباندن و عایق گیری تولید و روانه بازار شده اند که نیاز مصرف کنندگان در صنایع و مشاغل های مختلف برطرف نموده است. در این صفحه شما را با کاربرد چسب برزنتی ، تاریخچه چسب برزنتی و انواع ان بیشتر آشنا خواهیم کرد. توصیه می شود تا آخرین مطالب با ما همراع باشید.

تاریخچه نوار چسب برزنتی

تاریخچه نوار چسب برزنتی به جنگ جهانی دوم مربوط است. در آن زمان برای بسته بندی و نقل و انتقال مهمات آن ها را مهر و موم می کردند. یکی از کارگران بخش تولید مهمات به نام وستا اشتودت برای نقل و انتقال مهمات ایده ای بیان کرد که با یک نوار پارچه ای ضد آب که همان نوار چسب برزنتی است می توان مهمات را بدون باز شدن جعبه در حین حمل و از دست رفتن کیفیت داخل مهمات به راحتی حمل و انتقال داد. او ایده خود را به رییس جمهور کشورش انتقال داد و با تایید آن اقدام به تولید اولین چسب برزنتی نمود.

تاریخچه چسب برزنتی مربوط به جنگ جهانی دوم است

پس از گذشت زمان سازندگان چسب برزنتی به این نکته دست یافتند که کاربرد نوار چسب برزنتی تنها برای بسه بندی مهمات نمی باشد بلکه کاربردهای وسیعی برای مصارف مختلف دارد در آن زمان از چسب برزنتی برای ساخت چادرهای جنگی ، تعمیر شیشه و لباس هم استفاده می شد.

چسب برزنتی ضد آب

در این صفحه درباره چسب برزنتی چیست ؟ توضیحات کاملی شرح داده شد اما آیا چسب برزنتی ضد آب می باشد و از نفوذ رطوبت و آب جلوگیری می کند؟ یکی از ویژگی هایی که در ساخت چسب نواری برزنتی استفاده شده خاصیت ضد آب بودن چسب برزنتی است که به آن چسب برزنتی ضد آب نیز می گویند. حال چسب برزنتی ضد آب چگونه می تواند از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری کند؟ چسب برزنتی ضد آب علاوه بر چسبندگی بالا و خاصیت کشسانی قوی بدون پارگی چسب ، مقاومت عالی در برابر نفوذ رطوبت آب و بخارها دارد و به جرات می توان گفت چسب برزنتی در برابر موادهای اسیدی ، موادهای شیمیایی ، بخارهای قلیایی دوام بسیار زیادی دارد.

چسب برزنتی ضد آب مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت

نوار چسب برزنتی ضد آب با قدرت چسبندگی بالا در برابر روغن و چربی نیز با دوام است به طوریکه می توان از نوار چسب برزنتی در محیط های آغشته به روغن استفاده کرد. کاربرد چسب برزنتی در نقاط پوشش عایق الاستومری به دلیل خاصیت ضد آبی بسیار زیاد است و به خوبی درز و عایق های الاستومری را می پوشاند و سطح زیر عایق الاستومری با وجود چسب برزنتی ضد آب در برابر نفوذ آب ، رشد قارچ و باکتری ، رطوبت و  بخار محفوظ می ماند. چسب برزنتی ضد آب یک نوار چسب حساس به فشار است که برای چسبندگی و استحکام بیشتر دارای یک لایه خارجی پارچه ای و سطح داخلی چسب دارای یک لاستیک است که باعث شده یک نوار چسب برزنتی قوی و کاملا ضد آب ایجاد شود.

انواع چسب برزنتی

با گذشت زمان و پیشرفت علم انواع چسب برزنتی با ویژگی های منحصر تولید و با قیمت های متفاوت به بازار عرضه شدند به طوری که هر یک از انواع چسب برزنتی برای استفاده در صنایع و مشاغل مربوطه ساخته شده اند به همین دلیل اگر از انواع چسب برزنتی اطلاعات چندانی ندارید توضیحات کامل درباره آن می تواند شما را در انتخاب بهتر چسب نواری برزنتی کمک کند. انواع چسب برزنتی به شرح ذیل می باشد:

  • چسب برزنتی عمومی

چسب برزنتی عمومی همانطور که از نامش مشخص است برای مصارف عمومی و چسباندن و تعمیرات موقتی استفاده می شود. چسب برزنتی عمومی ، یک نوار چسب برزنتی سبک است که از الیاف بسیار نازکی ساخته شده و نمی توان از این نوع چسب نواری برزنتی توقع زیادی داشت و برای تعمیر لوازم های خودرویی استفاده کرد. کاربرد چسب برزنتی عمومی معمولا برای تعمیر موقت لوله های جاروبرقی ، روکش صندلی ، شیلنگ آب می باشد چرا که این نوع چسب برزنتی قدرت چسبندگی کم تری نسبت به سایر چسب های برزنتی دارد. این چسب برای چسباندن لوله جاروبرقی به صورت موقت گزینه مناسبی است.

  • چسب برزنتی صنعتی

چسب برزنتی صنعتی یکی دیگر انواع چسب برزنتی از نوع صنعتی است که در تولیدات صنعتی کاربرد گسترده ای دارد و به دلیل این که از این چسب برزنتی در صنایع مهم مانند صنایع هوا فضا ، خودرو سازی ، ساخت و ساز ، لوازم خانگی بسیار استفاده می شود در تولید چسب برزنتی صنعتی سعی بر آن شده که از پارچه پلی اتیلن با کیفیت و قدرت چسبندگی بالا استفاده شود تا بتواند در کارهای صنعتی استفاده گسترده ای داشته باشد.

  • چسب برزنتی گفر

چسب گفر یکی از رایج ترین نوع چسب برزنتی محسوب می شود و برای این که بازتاب نور در این نوع چسب گفر به حداقل برسد رنگ آن مشکی مات است و از جنس پارچه ای پلی اتیلن حساس به فشار با قدرت چسبندگی بالا و خاصیت کشسانی عالی ساخته شده است. چسب برزنتی گفر بر خلاف چسب برزنتی صنعتی به راحتی قابلیت پاره شدن با دست را دارد.

چسب گفر یکی از انواع چسب برزنتی برای استفاده در عکاسی ها و فیلم ها

چسب گفر در چه مشاغل هایی استفاده می شود؟ چسب برزنتی گفر در عکاسی ها ، فیلم ، تئاتر ، تولیدات سریال های تلویزیونی برای چسباندن کابل ها به صورت موقت روی زمین استفاده می شود.

  • چسب برزنتی حرفه ای

چسب برزنتی حرفه ای ، ضد آب می باشد و در برابر سایش مقاومت بالایی دارد به همین دلیل برای عایق بندی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

  • چسب برزنتی تهویه هوا

این نوع چسب برزنتی برای سیستم های تهوبه هوا استفاده می شود. انعطاف پذیری بالا و مقاومت آن در برابر حرارت از ویژگی چسب برزنتی تهویه هوا محسوب میشود.

انواع چسب برزنتی بر اساس کاربرد

کاربرد چسب برزنتی

کاربرد چسب برزنتی با توجه به نوع چسب برزنتی متفاوت است و هر کدام از انواع چسب برزنتی برای مصارف خاص طراحی شده اند. به طور کلی اگر بخواهیم کاربرد چسب برزنتی را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که نوار چسب برزنتی ، برای ثابت نگه داشتن لوله ها ، تعمیرات لوازم خانگی ، از بین بردن حشرات به دلیل چسبندگی بسیار بالا استفاده می شود.

کاربرد چسب برزنتی با توجه به نوع چسب برزنتی

قیمت چسب برزنتی

خرید با پایین ترین قیمت چسب برزنتی را در فروشگاه ابزار میهن تجربه کنید. ابزار میهن انواع چسب برزنتی را به قیمت مناسب به صورت آنلاین و حضوری به فروش می رساند.مشتریان گرامی می توانند برای کسب اطلاع از قیمت چسب برزنتی و راهنمای خرید از طریق چت واتساپ با همکاران ابزار میهن در ارتباط باشند و با بهترین راهنمایی توسط این فروشگاه نوار چسب برزنتی مورد نیاز را خریداری کنند.

قیمت چسب برزنتی با توجه به نوع چسب برزنتی متفاوت است چسب برزنتی قیمت مناسب و با کیفیت را در ابزار میهن خریداری کنید.

خرید چسب برزنتی

برای خرید چسب برزنتی حتما درباره چسب برزنتی و انواع چسب برزنتی اطلاعات کامل کسب کنید تا بتوانید در میان انواع چسب برزنتی تولید شده ، نوار چسب برزنتی مناسب کار خود را خریداری کنید. با خرید چسب برزنتی با کیفیت و قیمت مناسب در ابزار میهن با خیالی آسوده می توانید از چسب برزنتی برای مصارف های مختلف استفاده کنید.

ابزار میهن علاوه بر چسب برزنتی ، انواع دیگر چسب های نواری مانند چسب پهن کارتن که یکی از مصرفی ترین چسب ها می باشد را نیز موجود دارد.

خرید اینترنتی چسب برزنتی در فروشگاه اینترنتی ابزار میهن علاوه بر تضمین کیفیت چسب برزنتی ، محصول را با ارسال فوری دریافت می نمایید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح