شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> سم پاش

خرید سم پاش باغبانی و خانگی + شارژی و دستی

فیلتر تخصصی

سم پاش چیست ؟ سم پاش که گاهی به اشتباه به آن سم پاچ نیز می گویند ابزاریست که در دسته ابزارآلات باغبانی قرار دارد و برای مصارف باغبانی ،  خانگی و عمومی نیز کاربردی می باشد. از سمپاش در صنعت کشاورزی برای از بین بردن آفت ها و حشرات استفاده می شود و در حفظ سلامت محصولات کشاورزان نقش مهمی دارد.

 

سم پاش چیست؟ سمپاش ابزاری برای نگهداری سم در داخل آن می باشد

استفاده سم پاش تنها برای کشاورزان نیست بلکه از دستگاه سم پاش می توان برای مصارف خانگی و باغچه های کوچک استفاده نمود برای مثال حیاط های کوچک که دارای گل و گیاه هستند می توان از سمپاش برای باغچه جهت از بین بردن حشرات و حتی برای آبیاری گیاهان نیز استفاده نمود. سمپاش ضدعفنونی یکی از ابزارهای کاربردیست که می توان برای ضد عفونی کردن محیط های اداری ، شرکت ها و خانه استفاده کرد.

با تولید انواع سمپاش ، سمپاش ضد عفونی ، سمپاش برقی ، سمپاش زنبه ای ، سمپاش صنعتی ، سمپاش شارژی ، سمپاش چهار زمانه و... نیاز بسیاری از مصرف کنندگان سمپاش برای سمپاشی و ضد عفونی کردن محیط برطرف شده و سهولت کاربر را برای از بین بردن حشرات  فراهم نموده است. فروشگاه ابزار میهن قصد دارد با توضیحات بیشتر درباره انواع سمپاش ، کاربرد سم پاش ، بهترین سمپاش حرفه ای را خریداری نمایید.

کاربرد سمپاش

اصلی ترین کاربرد سمپاش ، ازبین بردن آفت ها ، حشرات از روی گل و گیاهان است. استفاده از سمپاش نه تنها در حفظ سلامت محیط زیست و گیاهان تاثیر گذار است بلکه در سرعت کار و صرفه جویی در میزان سم پاشی نقش بسیار مهمی دارد. سمپاش ها بر اساس انواع مختلفی که دارند کاربردهایشان نیز متفاوت است برای مثال از سمپاش کوچک و یا همان دستگاه سمپاش خانگی علاوه بر سمپاشی می توان از آن برای آبیاری گیاهان نیز استفاده نمود و از سمپاش هایی همچون سمپاش زنبه ای به دلیل بزرگ تر بودن سمپاش ، برای سمپاشی باغ ها بزرگ مناسب است و به عنوان سمپاش ضد عفونی کننده محیط و یا آبیاری گیاهان استفاده نمی شود.

یکی از اصلی ترین کاربرد سمپاش از بین بردن آفت و سم می باشد

سم پاش 500 میلی متر سیلور silver ، بهترین سمپاش خانگی برای سمپاشی و آبیاری گل و گیاهان خانگی می باشد.

کاربرد سمپاش به شرح ذیل می باشد:

  1. از بین بردن حشرات و آفت ها
  2. ضد عفونی کردن محیط
  3. آبیاری گیاهان
  4. مصارف کود

انواع سمپاش

 با پیشرفت علم و نیاز مصرف کنندگان به دستگاه سم پاشی،  انواع سمپاش با کاربردهای متفاوت تولید و به بازار عرضه می شوند که با آشنایی هر کدام از این سمپاش ها می توانید بهترین سمپاش برای باغ ، باغچه جهت سمپاشی خریداری کنید. فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش سمپاش در تهران ارائه دهنده انواع سم پاش به ویژه سم پاش کوچک و انواع سمپاش بزرگ می باشد و مفتخر است با ارائه مطالب در این مورد شما را برای خرید بهترین سمپاش راهنمایی کند بنابراین تا آخرین مطالب با ما همراه باشید.

انواع سمپاش به شرح ذیل می باشد:

  • سمپاش دستی
  • سمپاش فرغونی
  • سمپاش زنبه ای
  • سمپاش پشت تراکتوری
  • سمپاش حرارتی
  • سمپاش موتوری

سمپاش دستی

سمپاش دستی ، به دلیل حجم و اندازه کوچکی که دارد به راحتی قابل حمل است و به عنوان سمپاش خانگی برای استفاده در محیط های کوچک خانه و اداره ها و بیمارستان ها ، برای سمپاشی مناسب است. قیمت سم پاش دستی با توجه به عوامل مختلفی مانند حجم و سایز و همچنین کشور تولید کننده متفاوت است برای مثال قیمت سمپاش دستی ایرانی با انواع خارجی آن متفاوت است. جهت خرید سمپاش دستی تلمبه ای می توانید از طریق همین وبسایت اقدام نمایید. انواع سم پاش دستی از نظر حجم نیز به دو نوع تقسیم بندی می شوند که به شرح ذیل می باشد:

سمپاش دستی تلمبه ای : سمپاش دستی تلمبه ای دارای یک پمپ است که از طریق نیروی دست ، سم به نازل سمپاش هدایت می شود و در نهایت فشار هوایی که داخل مخزن سمپاش دستی ایجاد می شود باعث خروج سم می گردد که به این نوع تلمبه سم پاشی نیز گفته می شود. برای مطالعه بیش تر در مورد ابزار آلات باغبانی می توانید مقاله موجود را بررسی نمایید.

سمپاش شارژی : سمپاش دستی شارژی بر خلاف سمپاش دستی تلمبه ای انرژی مصرفی خود را برای خروج سم از طریق باتری تامین می کند و نیازی به نیروی دست ندارد. سمپاش های دستی دوکاره نیز قابلیت استفاده به صورت تلمبه ای و شارژی را دارد و در صورت تمام شدن شارژ سمپاش ، کاربر می تواند به صورت تلمبه ای و با نیروی دست شروع به سمپاشی کند. برای ضد عفونی کردن محیط های کوچک ، می توانید محلول ضد عفونی کننده را داخل مخزن سمپاش های دستی کوچک بریزید و به عنوان دستگاه ضد عفونی کننده استفاده کنید.

شرکت سیلور یکی از تولیدکنندگان انواع سمپاش سیلور می باشد و همواره سعی دارد سمپاش ارزان و با کیفیت را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

سمپاش فرغونی

سمپاش فرغونی برخلاف سمپاش های دستی مخزن های بزرگی  دارند و دارای موتورهای چهارزمانه برای سمپاشی هستند که به آن سمپاش چهار زمانه نیز می گویند. سمپاش فرغونی برای سمپاشی باغ ، مزرعه های بزرگ بسیار مناسب و کاربردی هستند. این مدل سمپاش ، قابلیت اتصال چند شلنگ برای سمپاشی روی سمپاش را دارد و سرعت کار را به طور چشمگیری برای سمپاشی محیط های بزرگ افزایش می دهد.

سمپاش زنبه ای

سمپاش زنبه ای از لحاظ موتوری شباهت بسیار زیادی به سمپاش فرغونی دارد و تنها تفاوتش در این است که هیچ مخزنی برای سم ندارد و حتما باید حجم مخزن با توجه به اندازه محیط خریداری شود از سمپاش زنبه ای نیز برای سمپاشی باغ و مزارع استفاده می شود.

سمپاش پشت تراکتوری

سمپاش پشت تراکتوری برای سمپاشی مزرعه های بزرگ استفاده می شود. این نوع سمپاش به پشت تراکتور متصل می شود و دارای نوع توربو لاینر هستند که سم را توسط فن های تعبیه شده ریز کرده و باعث پاشش سم به همه محیط می شود.

سمپاش حرارتی

عملکرد سمپاش حرارتی بدین صورت است که سم داخل مخزن ریخته می شود و محلول سم به صورت قطرات کوچک تبخیر شده  وبه محیط پخش می شود و به صورت مه در می آید. سمپاش حرارتی برای گلخانه ها بسیار کاربرد دارد همچنین به عنوان سمپاش ضد عفونی دامداری  نیز استفاده می شود.

سمپاش موتوری

سمپاش موتوری یا سمپاش کوله ای از دیگر سمپاش حرفه ای می باشد که دارای یک موتور قدرتمندیست که عمل پاشش سم را با سرعت بالا و دقیق انجام می دهد. سمپاش های موتوری به صورت کوله ای ساخته شده اند که سهولت حمل را برای کاربر فراهم نموده و به سمپاش کوله ای نیز معروف هستند. سمپاش موتوری در دو نوع لانسی و اتومایزر به بازار عرضه می شوند.

قیمت سمپاش

قیمت انواع سم پاش بر اساس نوع ، حجم و برند سمپاش متفاوت است. فروشگاه ابزار میهن انواع سمپاش را با مناسب ترین قیمت موجود دارد و با تضمین اصالت کالا به فروش می رساند. ابزار میهن به روز ترین قیمت سمپاش را در سایت اینترنتی خود قرار داده تا کاربران گرامی با مشاهده قیمت سمپاش و مشخصات کامل سمپاش و مقایسه با سایر محصولات بتوانند خرید خود را به راحتی ثبت کنند.

خرید سمپاش عمده به قیمت عمده در این فروشگاه به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است.

خرید سمپاش

برای خرید بهترین سمپاش باید به مواردهای مهمی که در این صفحه توضیح داده می شود توجه کنید. اولین نکته نوع سمپاش می باشد. باید مشخص کنید که قصد سمپاشی چه محیطی را دارید چرا که برخی از سمپاش ها مانند سمپاش دستی برای سم پاشی محیط های کوچک و برخی مانند سمپاش صنعتی برای سمپاشی محیط های بزرگ مناسب هستند.

دومین نکته برای خرید سمپاش ، توجه به حجم مخزن سمپاش است هرچه حجم مخزن سمپاش بزرگ تر باشد برای سمپاشی در فضاهای بزرگ تر مناسب ترند. همچنین به منبع تغذیه سمپاش نیز باید توجه نمود برخی از سمپاش ها مانند سمپاش شارژی انرژی مصرفی خود را از طریق باتری تامین می کنند و برخی مانند سمپاش برقی از طریق برق برای پمپاژ سم استفاده می کنند و باید بدانید که کدام سمپاش برای سمپاشی محیط شما مناسب تر است؟

نازل سمپاش ، اصلی ترین مواردی که در پاشش سم نقش مهمی دارد برخی از نازل های سمپاش دارای حفره هایی هستند که سم را به ذرات کوچک تبدیل می کنند. ضمنا به جنس نازل برای خرید سمپاش نیز توجه کنید ، نازل های برنجی بهترین نازل برای سمپاش می باشند.

اگر به سمپاش هایی که دارای شلنگ هستند نیاز دارید حتما به طول شلنگ سمپاش توجه کنید ، سمپاش هایی که دارای طول شلنگ بیشتری هستند استفاده آسان تری دارند و به عنوان سمپاش خوب نیز محسوب می شوند.

بهترین برند سمپاش را برای خرید سمپاش انتخاب کنید و برای این کار حتما درباره برند محصول تحقیقات لازم را داشته باشید.

فروشگاه ابزار میهن ، نمایندگی فروش سمپاش در تهران انواع سمپاش با کیفیت عالی موجود دارد و بهترین سمپاش ارزان را با تضمین کیفیت به فروش می رساند. با خرید سمپاش به صورت اینترنتی در فروشگاه ابزار میهن محصول را با ارسال فوری دریافت نمایید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح