قیچی باغبانی و هرس با عالی ترین قیمت + تنوع زیاد

فیلتر تخصصی

قیچی باغبانی

برای حفظ وضعیت باغ و زیبایی درختان نیاز به ابزارآلات باغبانی گوناگونی می باشد قیچی باغبانی یکی از ابزارآلات ضروری یک باغبان محسوب می شود که برای برش و هرس کاری شاخ و برگ درختان استفاده می شود. قیچی باغبانی ، قیچی درخت و یا همان قیچی هرس درخت ، برای هر کسی که با انواع گیاه سر و کار دارد یک ابزار ارزشمند محسوب می شود و با استفاده از قیچی باغبانی در انواع مختلف نه تنها در حفظ سلامت گیاهان تاثیر دارد بلکه با هرس کاری و برش برخی از شاخ و برگ های اضافه زیبایی باغ را چندین برابر خواهید کرد.

امروزه جهت سهولت باغبان ها برای باغبانی و بریدن شاخ و برگ ها قیچی های باغبانی در مدل های مختلف با توجه به نیاز مصرف کننده تولید و به بازار عرضه نموده اند. بسیاری از تولید کنندگان قیچی های باغبانی توجه ویژه ای در ساخت این محصول دارند و قیچی های متفاوتی بر اساس دستان کوچک و بزرگ باغبان تولید نموده اند که سهولت کار باغبان را فراهم کرده است.

قیچی باغبانی چیست؟ بهترین قیچی باغبانی

امروزه با تولید قیچی باغبانی در مدل های مختلف ، انتخاب قیچی باغ کمی سخت و دشوار شده است مخصوصا اگر ندانید که هر کدام از آن ها چه کاربردی دارد. به طور کل کار اصلی آن ها بریدن شاخه و ساقه های گیاهان می باشد اما اگراطلاعات کاملی درباره قیچی باغبانی نداشته باشید ممکن است به تیغه های قیچی آسیب وارد شود. برای مثال انواع قیچی باغبانی بزرگ برای برش شاخه هایی با قطرهای بزرگ تر استفاده می شود.

کسب اطلاعات درباره قیچی باغبانی و قیمت آن آن برای هر باغبانی امری ضروری است چرا که هر کدام از آن ها برای کاری خاص طراحی و ساخته شده اند. فروشگاه ابزار میهن توضیحات بیشتری درباره قیچی باغبانی شرح داده است پیشنهاد ما به شما مطالعه ادامه مطالب می باشد.

قیچی هرس باغبانی

یکی از مصرفی ترین قیچی باغبانی که یک باغبان به همراه دارد قیچی هرس باغبانی می باشد. بر خلاف تصور بسیاری از عموم هرس به معنای برش درخت نمی باشد . زمانی که شاخه های درختان بیش از حد بلند می شوند رشد گیاهان را تحت تاثیر قرار می دهند و ممکن است به سلامت گیاه آسیب وارد کند به همین دلیل لازم است یک باغبان با ابزاری مانند قیچی هرس باغبانی ، جوانه و شاخه های درختان را هرس کاری کند. قیچی هرس باغبانی زمانی استفاده می شود که هدف باغبان این است که بدون آسیب به گیاه ، شاخ و برگ های اضافه را هرس کاری و برش دهد. به طور کل بسته به نوع کاری که انجام می دهید قیچی باغبانی مورد نظررا باید انتخاب کنید.

قیچی هرس باغبانی یکی از کاربردی ترین قیچی باغبانی برای برش شاخه های درختان

قیمت قیچی هرس با توجه به کیفیت قیچی هرس درخت بستگی دارد بنابراین قبل از خرید قیچی باغبانی حتما باید کیفیت قیچی درخت زنی مورد بررسی قرار بگیرد. در اولین اقدام تیغه قیچی باغ را مورد بررسی قرار می دهیم. بهترین آلیاژ برای تیغه قیچی باغبانی ، فولاد کروم وانادیوم می باشد این آلیاژ قیچی باغبانی را در برابر زنگ زدگی محافظت می کند و نسبت به فولاد کربن مقاومت بالاتری دارند. کروم مولبیدن چیست؟ آلیاژ فولاد کربن ( کروم مولیبدن ) شکننده تر از آلیاژ کروم وانادیوم می باشد. دسته ای که در قیچی باغبانی انتخاب می کنید نیز حائز اهمیت است. دسته قیچی باغبانی باید به صورت ارگونومیک ساخته شود تا در حین هرس کاری با قیچی هرس مانع لغزش و تعریق دست کاربر شود.

قیچی باغبانی دسته بلند

قیچی باغبانی دسته بلند یکی از انواع قیچی درخت چین و پرفروش بازار است که در مدل و برندهای مختلف به فروش می رسند. قیچی دسته بلند باغبانی بر خلاف قیچی باغبانی های معمولی همانطور که از نامش مشخص است از نظر دسته بلندتر از سایر قیچی باغ ها می باشد و برای برش شاخ و برگ های بلند و ضخیم کاربرد دارد. کاربرد این محصول و سهولت استفاده از آن استقبال گسترده ای را به همراه داشته است به طوری که اغلب باغبان ها برای برش شاخه های بلندی که دسترسی به آن ها سخت تر است از قیچی شاخه زن بلند و یا قیچی باغبانی بزرگ استفاده می کنند.

قیچی باغبانی دسته بلند مناسب برای برش شاخه های بلند و ضخیم می باشد

یکی از پرفروش ترین قیچی باغبانی دسته بلند ، قیچی شاخه زن تلسکوپی است. این نوع قیچی دسترسی به شاخه ها را راحت تر می کند و نیروی بیشتری را برای برش ایجاد می کند. قیمت انواع قیچی باغبانی دسته بلند با توجه به کیفیت و برند قیچی متنوع است. برای مثال قیمت قیچی باغبانی تایوانی دسته بلند با قیچی باغبانی ساخت ایران متفاوت است.

قیچی باغبانی ارزان

امروزه شاهد فروش قیچی باغبانی ارزان و بی کیفیت در بازار هستیم. بسیاری از افراد قیمت را فدای کیفیت می کنند و با خرید قیچی باغبانی ارزان قیمت با مارک های متفرقه در بازار پس از چند بار استفاده شاهد کند شدن تیغه قیچی می شوند و متحمل هزینه های اضافه برای خرید مجدد قیچی باغبانی می شوند.

توصیه ما به شما مصرف کنندگان قیچی باغبانی این است ابتدا از کیفیت قیچی اطمینان حاصل نمایید.

خرید قیچی باغبانی

برای خرید قیچی باغبانی نکات مهمی در مطالب بالا توضیح داده شد که با مطالعه کامل آن می توانید قیچی باغبانی مناسب کار خود را خریداری کنید. توصیه فروشگاه ابزار میهن به مشتریان گرامی این است که قیچی های باغبانی ارزان قیمت و بی کیفیت را فدای قیمت پایین قیچی باغ نکنند و با بررسی مشخصات کامل و همچنین بررسی کامل اقدام به خرید قیچی باغبانی نمایند.

خرید قیچی باغبانی با بهترین قیمت و برندهای شناخته شده بازار

خرید قیچی باغبانی با بهترین قیمت در فروشگاه ابزار میهن به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود. ابزار میهن قیچی باغبانی در برندهای مختلف را به مشتریان گرامی معرفی می کند و با تضمین کیفیت این محصولات را به فروش می رساند. خرید و فروش قچی باغبانی در فروشگاه ابزار میهن با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

با خرید اینترنتی قیچی باغبانی ، در هزینه های اضافه صرفه جویی نمایید و با ارسال فوری محصول را دریافت نمایید.

قیمت قیچی باغبانی

قیمت قیچی باغبانی با توجه به نوع قیچی ، برند قیچی و کیفیت آن متفاوت است. برای مثال قیمت قیچی باغبانی تایوانی با قیمت قیچی باغبانی ایرانی متفاوت است. همچنین قیچی باغبانی بزرگ و کوچک نیز در قیمت قیچی باغبانی تاثیر گذارند.

به طور کل مواردی که در قیمت قیچی باغبانی تاثیر گذار است در این صفحه شرح داده شد و شما خریداران گرامی با توجه به نوع کار خود می توانید قیچی باغبانی را خریداری کنید. قیچی باغبانی تایوانی یکی از شناخته شده ترین نوع قیچی های باغبانی  محسوب می شوند که در مدل و قیمت های مختلف در بازار به فروش می رسند. قیچی باغبانی دسته بلند تایوانی ، کاربردی ترین نوع قیچی باغ محسوب می شود که شاید هر باغبانی برای برش شاخه هایی در ارتفاعات بلند به آن نیاز داشته باشد. قیمت قیچی باغبانی تایوانی دسته بلند نسبت به سایر قیمت قیچی باغ های موجود در بازار شاید کمی گران تر باشد اما در عین حال کیفیت ساخت و طول عمر بالاتری نسبت به سایر قیچی باغبانی برخوردار است.

قیمت انواع قیچی باغبانی


با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ابزار میهن می توانید قیمت قیچی باغبانی دسته بلند و کوتاه با برندهای شناخته شده بازار را مشاهده کنید و با مقایسه لیست قیمت قیچی باغبانی های دیگر در صورت تمایل اقدام به خرید قیچی باغبانی نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع قیچی باغبانی از طریق چت واتساپ با همکاران ابزار میهن در ارتباط باشید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح