چت در تلگرام
شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> قیچی باغبانی

قیچی باغبانی با عالی ترین قیمت + تنوع زیاد

قیچی باغبانی چیست؟

قیچی باغبانی ابزاری ضروری برای باغبان ها محسوب می شود. امروزه جهت سهولت باغبان ها برای باغبانی و بریدن شاخ و برگ ها انواع قیچی باغبانی مانند قیچی باغبانی دسته بلند ، قیچی میوه چین و.. با توجه به نیاز مصرف کننده تولید و به بازار عرضه نموده اند. بسیاری از تولید کنندگان قیچی های باغبانی توجه ویژه ای در ساخت قیچی باغبانی دارند و قیچی های متفاوتی بر اساس دستان کوچک و بزرگ باغبان تولید نموده اند که سهولت کار باغبان را فراهم کرده است.

قیچی باغبانی چیست؟ بهترین قیچی باغبانی

امروزه با تولید انواع قیچی باغبانی ، انتخاب قیچی باغ کمی سخت و دشوار شده است مخصوصا اگر ندانید که به چه نوع قیچی هرس باغبانی برای کار نیاز دارید. به طور کل کاربرد قیچی باغبانی بریدن شاخه و ساقه های گیاهان می باشد اما اگراطلاعات کاملی درباره انواع قیچی باغبانی نداشته باشید ممکن است به تیغه های قیچی آسیب وارد شود. برای مثال قیچی باغبانی بزرگ برای برش شاخه هایی با قطرهای بزرگ تر استفاده می شود.

کسب اطلاعات درباره انواع قیچی باغبانی ، برای هر باغبانی امری ضروری است چرا که انواع قیچی باغبانی برای کاری خاص طراحی و ساخته شده اند. فروشگاه ابزار میهن توضیحات بیشتری درباره انواع قیچی باغبانی و بهترین قیچی باغبانی شرح داده است پیشنهاد ما به شما مطالعه ادامه مطالب می باشد.

انواع قیچی باغبانی

باغبان حرفه ای باید با انواع قیچی باغبانی آشنایی کامل داشته باشد. در کارهای باغبانی ممکن است برای هرس شاخ و برگ درختان به قیچی باغبانی دسته بلند و یا کوتاه نیاز داشته باشید و یا برای میوه چینی به قیچی میوه چین که مخصوص چیدن میوه ها می باشد نیاز پیدا کنید. قیچی های باغبانی دسته های بلند و کوتاهی دارند که نوع قیچی دسته بلند باغبانی برای هرس شاخه هایی با ضخامت بیشتر در ارتفاعات بلند استفاده می شود این نوع قیچی هرس باغبانی برای برش شاخ و برگ درختان در ارتفاعات زیاد کاربرد دارد.قیچی باغبانی دسته کوتاه بر خلاف قیچی باغبانی دسته بلند برای هرس شاخ و برگ های نازک در ارتفاعات کم استفاده می شود. قیچی باغبانی دسته بلند تایوانی بهترین نوع قیچی بزرگ باغبانی بدون کند شدن تیغه قیچی می باشند.

انواع قیچی باغبانی به شرح ذیل می باشد:

 1. قیچی باغبانی دستی
 2. قیچی باغبانی جغجغه ای
 3. قیچی شاخه زن
 4. شمشاد زن دستی
 5. قیچی چمن زنی
 6. قیچی میوه چین

انواع قیچی باغبانی برای هرس شاخ و برگ درختان


 • قیچی باغبانی دستی

قیچی باغبانی دستی ، بهترین قیچی باغبانی برای مصارف خانگی و کارهای سبک باغبانی می باشد ، معمولا قیچی باغبانی دستی برای کسانی که چندین درخت در خانه های حیاط دار دارند مناسب است و قابلیت برش شاخ و برگ درختان را دارد. قیچی باغبانی دستی ، برای باغ های بزرگ مناسب نمی باشد.

قیچی باغبانی دستی بهترین قیچی باغبانی برای کارهای سبک و برش شاخ و برگ


 • قیچی باغبانی جغجغه ای

قیچی باغبانی جغجغه ای ، به نوعی کار باغبان را برای برش شاخه های ضخیم آسان تر کرده و باغبان با نیروی بسیار کمی که به قیچی وارد می کند شاخه های ضخیم درختان را به راحتی برش می دهد. نیروی وارد شده دست بر این نوع قیچی باغبانی بسیار کم است.

قیچی باغبانی جغجغه ای مناسب برای برش شاخه های ضخیم درختان


 • قیچی شاخه زن

قیچی شاخه زن بر خلاف قیچی های معمولی با دسته های بلند ساخته شده اند و در ضمره قیچی باغبانی دسته بلند قرار می گیرد. کاربرد قیچی شاخه زن در این است که کاربر با ایستادن در پایین درخت توسط میله های بلند شاخه زن ، شاخه های درختان را برش می دهد. قیچی شاخه زن واستر مدل 002 ، بهترین قیچی شاخه زن دسته تلسکوپی در بازار است که از نظر قیمت نیز مقرون به صرفه می باشد.

 کاربرد قیچی شاخه زن باغبانی دسته بلند


 • شمشاد زن دستی

شمشاد زن دستی ، مناسب برای هرس کردن پرچین ها می باشد. مزیت این نوع قیچی شمشاد زن این است که با تیغه های بلندش می تواند بوته ها و شاخه های نازک را به صورت یکنواخت برش دهد. زمانی که درخت و یا بوته ای را هرس می کنید داشتن یک قیچی شمشاد زن مناسب و با کیفیت بسیار مهم است. شمشاد زن تقریبا برای همه کارهای هرس کاری ، کاربرد دارد.

قیچی شمشاد رن دستی بهترین قیچی باغبانی برای برش یکنواخت شاخه های نازک

قیچی شمشاد زن باهکو ، بهترین شمشاد زن برای هرس کاری می باشد.


 • قیچی چمن زنی

قیچی چمن زن ، کاربردی ترین قیچی برای  کوتاه کردن چمن و گیاهانی که روی زمین هستند می باشد. البته قیچی چمن زن برای محیط های کوچک کاربرد دارد و برای کوتاه کردن چمن هایی مانند چمن پارک ها از دستگاه چمن زن استفاده می کنند که سرعت بسیار بالایی برای کوتاه کردن چمن دارند.

قیچی جمن زن دستی مناسب برای کوتاه کردن چمن


 • قیچی میوه چین

برای جدا کردن میوه از شاخه های درختان  به یک قیچی میوه چین با کیفیت نیاز می باشد. قیچی میوه چین بدون آسیب به شاخ و برگ درختان با تیغه های تیز و برنده اش میوه ها را از شاخه های درختان به راحتی جدا می کند.

قیچی میوه چین بهترین قیچی باغ برای جدا کردن میوه

بهترین قیچی باغبانی

برای خرید بهترین قیچی باغبانی باید به یک سری نکات هایی توجه نمود که این نکات نشان دهنده کیفیت قیچی باغبانی می باشد.

جنس تیغه قیچی باغبانی

تیغه قیچی باغبانی به دلیل این که معمولا در محیط های مرطوب قرار می گیرد باید از تیغه فولادی ضد زنگ ساخته شود و بهترین جنس تیغه کروم وانادیوم و تیتانیوم است . همچنین تیغه قیچی باغبانی باید حرارت دیده و سخت کاری شده باشد و در استفاده های طولانی مدت به مرور کند نشود.


دسته قیچی باغبانی

دومین نکته برای خرید بهترین قیچی باغبانی ، توجه به دسته قیچی باغبانی می باشد. قیچی باغبانی ، باید از دسته ارگونومیک برخوردار باشد و به راحتی در دست کاربر جا شود و از تعریق دست کاربر در استفاده طولانی مدت جلوگیری کند. بهترین دسته قیچی باغبانی ، مانع خستگی دست کاربر در استفاده های طولانی مدت می شود.

همچنین دو نوع دسته برای قیچی باغبانی طراحی شده اولی دسته کوتاه است که مناسب برای برش شاخه های نازک می باشد و فشار زیادی به دست تحمیل نمی کند . دومین مورد دسته بلند قیچی باغبانی می باشد که مناسب برای برش شاخه های ضخیم است.

جنس دسته قیچی باغبانی

قبل از خرید قیچی باغبانی به روکش دسته باغبانی نیز توجه کنید. دسته قیچی باغبانی باید در برابر ضربه و افتادن های احتمالی از ارتفاع مقاوم باشد.


وزن قیچی باغبانی

وزن قیچی باغبانی باید استاندارد باشد چرا که اگر قیچی باغبانی سنگین برای هرس شاخ و برگ ها انتخاب کنید در مدت زمان بسیار کمی دستتان دچار خستگی می شود. توجه داشته باشید تیغه و نوع دسته روی وزن قیچی باغبانی تاثیر گذار است.

قیچی باغبانی ارزان

امروزه شاهد فروش قیچی باغبانی ارزان و بی کیفیت در بازار هستیم. بسیاری از افراد قیمت را فدای کیفیت می کنند و با خرید قیچی باغبانی ارزان قیمت با مارک های متفرقه در بازار پس از چند بار استفاده شاهد کند شدن تیغه قیچی می شوند و متحمل هزینه های اضافه برای خرید مجدد قیچی باغبانی و یا تعمیر قیچی باغبانی می شوند.

توصیه ما به شما مصرف کنندگان قیچی باغبانی این است ابتدا از کیفیت قیچی اطمینان حاصل نمایید.

خرید قیچی باغبانی

برای خرید قیچی باغبانی نکات مهمی در مطالب بالا توضیح داده شد که با مطالعه کامل آن می توانید بهترین قیچی باغبانی را خریداری کنید. توصیه فروشگاه ابزار میهن به مشتریان گرامی این است که قیچی های باغبانی ارزان قیمت و بی کیفیت را فدای قیمت پایین قیچی باغ نکنند و با بررسی مشخصات کامل قیچی هرس باغبانی اقدام به خرید قیچی باغبانی نمایند.

خرید قیچی باغبانی با بهترین قیمت و برندهای شناخته شده بازار

خرید قیچی باغبانی با بهترین قیمت در فروشگاه ابزار میهن به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود. ابزار میهن بهترین مارک قیچی باغبانی را به مشتریان گرامی معرفی می کند و با تضمین کیفیت انواع قیچی باغبانی را به فروش می رساند. خرید و فروش قچی باغبانی در فروشگاه ابزار میهن با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

با خرید اینترنتی قیچی باغبانی ، در هزینه های اضافه صرفه جویی نمایید و با ارسال فوری محصول را دریافت نمایید.

قیمت قیچی باغبانی

قیمت قیچی باغبانی با توجه به نوع قیچی ، برند قیچی و کیفیت آن متفاوت است. برای مثال قیمت قیچی باغبانی تایوانی با قیمت قیچی باغبانی ایرانی متفاوت است. همچنین قیچی باغبانی بزرگ و کوچک نیز در قیمت قیچی باغبانی تاثیر گذارند.

به طور کل مواردی که در قیمت قیچی باغبانی تاثیر گذار است در این صفحه شرح داده شد و شما خریداران گرامی با توجه به نوع کار خود می توانید بهترین قیچی باغبانی را خریداری کنید. قیچی باغبانی تایوانی یکی از بهترین قیچی باغبانی محسوب می شوند که در مدل و قیمت های مختلف در بازار به فروش می رسند. قیچی باغبانی دسته بلند تایوانی ، کاربردی ترین نوع قیچی باغ محسوب می شود که شاید هر باغبانی برای برش شاخه هایی در ارتفاعات بلند به آن نیاز داشته باشد. قیمت قیچی باغبانی تایوانی دسته بلند نسبت به سایر قیمت قیچی باغ های موجود در بازار شاید کمی گران تر باشد اما در عین حال کیفیت ساخت و طول عمر بالاتری نسبت به سایر قیچی باغبانی برخوردار است.

قیمت انواع قیچی باغبانی


با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ابزار میهن می توانید قیمت قیچی باغبانی دسته بلند و کوتاه با برندهای شناخته شده بازار را مشاهده کنید و با مقایسه قیمت قیچی باغبانی های دیگر در صورت تمایل اقدام به خرید قیچی باغبانی نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع قیچی باغبانی از طریق چت واتساپ با همکاران ابزار میهن در ارتباط باشید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
ارسال قیمت
خرید تا سقف قیمت
 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
 
ضمانت بازگشت
تا 7 روز پس از خرید
 
تضمین قیمت
تضمین مناسب ترین قیمت
 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار

فروشگاه اینترنتی چسب و ابزار میهن یک فروشگاه فعال در ضمینه خرده و عمده فروشی چسب و ابزار الات میباشد که انواع برند های معتبر ابزار از قبیل نووا ، رونیکس ، متابو و ... و انواع برند های چسب از قبیل چسب رازی ، چسب هنکل و چسب غفاری را با نازلترین قیمت عرضه میکند .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح