شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> اسپری انژکتورشور

خرید اسپری انژکتورشور با بهترین قیمت + لیست قیمت 1403

فیلتر تخصصی

اسپری انژکتور شور چیست ؟

اسپری انژکتور شور ؛ تمیز کننده انژکتور (اسپری شستشوی انژکتور) در قسمت سوخت رسانی  خودرو است و ضرورت استفاده از اسپری انژکتورشور زمانیست که انژکتور کثیف باشد ، در این شرایط  خودرو با تاخیر روشن می شود و از قسمت اگزوز خودرو دود خارج می شود و همین موجب ایجاد آلودگی بیشتر در محیط اطراف می گردد. برای بهبود عملکرد سیستم سوخت رسانی خودرو و عدم ایجاد آلودگی ، انژکتور هر چند وقت یکبار نیاز به اسپری انژکتور شور دارد.

اسپری انژکتور چیست؟

زمانی که انژکتور خودرو بتواند همه سوخت را منتقل کند موتور با قدرت بالاتری روشن می شود اما زمانی که انژکتور کثیف باشد نه تنها این اتفاق رخ نمی دهد ، بلکه به خودرو نیز آسیب جدی وارد می کند. بنابراین اسپری انژکتور شور و یا همان اسپری شستشوی انژکتور برای تمیز بودن انژکتور بسیار حائز اهمیت است. اسپری انژکتور شور قیمت متفاوتی بر اساس برند و کیفیتشان در بازار دارند برای مثال اسپری انژکتور شور ایرانی مانند اسپری انژکتور شور گل پخش با اسپری انژکتور شور هایی با برندهای دیگر مانند اسپری انژکتور شور ناهید از نظر قیمت و حتی کیفیت متفاوتند. فروشگاه ابزار میهن جهت کسب اطلاعات بیشتر کاربران گرامی ، درباره کاربرد اسپری انژکتور شور و طریقه استفاده اسپری انژکتور شور توضیحات کاملی را ارائه داده است ، تا مصرف کنندگان بتوانند با کسب اطلاعات کافی بهترین اسپری انژکتور شور بازار را خریداری کنند.

اسپری شستشوی انژکتور ، بهترین اسپری برای افزایش عمر موتور اتومبیل است. با یک اسپری انژکتور شوی باکیفیت می توانید انژکتور خودروی خود را به راحتی تمیز کنید و در بهبود سیستم سوخت رسانی  کمک ویژه ای به خودرو کرده باشید.

مزایا اسپری انژکتور شور

استفاده از اسپری انژکتور شور مزایا و معایبی دارد که در این جا به چند فواید اسپری انژکتور شور اشاره می شود.

  • انژکتور شوی ، سرعت سوخت و ساز موتور خودرو را افزایش می دهد.
  • تمیزکننده و خاصیت روان کنندگی قطعات
  • تمیزکننده انژکتور، دریچه گاز، سنسورهوای انژکتور
  • اسپری انژکتور شوی ، رسوبات کربنی را از بین می برد.
  • انژکتورشوی ، در کاهش مصرف سوخت خودرو تاثیر بسیار زیادی دارد.

برای تمیز کاری و از بین بردن آلودگی های کف خودرو نیز می توانید از محصول پرفروش اسپری کف پاک کننده نیز استفاده نمایید.

مزایا استفاده اسپری انژکتور شور برای شستشو انژکتور خودرو

کاربرد اسپری انژکتور شور

  • اسپری انژکتور شور ، برای تمیز کردن محفظه داخلی سیلندر خودرو استفاده می شود.
  • اسپری شستشوی انژکتور ، بهترین اسپری برای تمیز کردن شمع خودرو ، لولای درب خودرو می باشد
  • خاصیت روان سازی قطعات خودرو از دیگر کاربردهای اسپری انژکتور شور محسوب می شود البته  برای روان سازی قطعات بهتر است از اسپری روان کننده مخصوص قطعات مانند اسپری wd40 اصل انگلیسی استفاده کنید.

کاربرد اسپری انژکتور شور

نحوه استفاده از اسپری انژکتور شور

برای تمیز کردن انژکتور با اسپری انژکتورشور حتما باید نحوه استفاده از اسپری انژکتور شور را بدانید.

نحوه استفاده از اسپری انژکتور شور برای تمیز کردن انژکتور خودرو

ابتدا خودرو را به مدت 5 الی 10 دقیقه روشن کنید ، سپس فیلتر هوا را خارج کنید و زمانی که دور موتور به 5000 تا 6000 دور در دقیقه رسید به ورودی هوای موتور ، صفحه و شفت دریچه گاز اسپری نمایید. با این کار جرم و رسوبات خودرو از اگزوز خارج می شود . موتور را خاموش کنید و فیلتر هوا را نصب کنید. از دیگر اسپری های مورد نیاز برای هر خودرویی اسپری داشبورد می باشد که برای پاک کردن و براق کردن داشبورد خودرو لازم است.

مواد تشکیل دهنده اسپری انژکتور شور

مواد تشکیل دهنده اسپری انژکتور شور ، باید از فرمول منحصری ساخته شود تا قابلیت سازگاری با انواع سوخت و مکمل های بنزینی داشته باشد و به مصرف کنندگان اسپری انژکتور شور ، توصیه می شود برای صرفه جویی در هزینه از اسپری انژکتور شور ارزان قیمت و بی کیفیت برای خودرو استفاده نکنند این کار باعث خرابی انژکتور و قطعات دیگر خودرو می شود و در نتیجه باعث هزینه اضافه برای تعمیر خودرو می گردد.

اسپری انژکتورشوی با کیفیت باید از فرمولاسیون قدرتمندی ساخته شود تا توانایی تمیزکاری انژکتور و قطعات دیگر خودرو را داشته باشد و به قطعات خودرو آسیبی وارد نکند.

بهترین مارک اسپری انژکتور شور

اگر قدرت موتور خودروی شما حالت اولیه را ندارد بهترین روش استفاده از اسپری انژکتور شوی است چرا که برای سوخت درون باک بسیار فوق العاده می باشد و باعث پاک شدن کربن های انباشته شده در سوپاپ های ورودی می گردد. محلول انژکتور شور باید به گونه ای باشد که پس ازاستفاده خودرو با قدرت بالایی روشن شود وبه طور کامل قابلیت تمیز کردن سیستم سوخت رسانی خودرو را داشته باشد. استفاده از انژکتور شور در باک خودرو ، باعث افزایش سوخت رسانی در باک و شتاب بهتر خودرو می گردد.

بهترین مارک  اسپری انژکتور شور در بازار

امروزه در بازار شاهد انواع اسپری انژکتورشور خودرو با برندهای متفاوت هستیم اما بهترین مارک اسپری انژکتور شور که فروشگاه ابزارمیهن معرفی می کند ، برند اوکی و گل پخش است شرکت اوکی و گل پخش توانسته  بهترین اسپری انژکتور شور خودرو اوکی مدل ing1000 ok و اسپری انژکتورشور گل پخشcleaner golpakhsh را با کیفیت عالی تولید و عرضه بازار کنند .کاربرد عالی این محصول باعث شده تا فروش اسپری انژکتور شور در بازار بسیار رایج شود و مورد استقبال بسیاری از کسانی که دارای خودرو می باشند شود.

انژکتور شوی باکیفیت و قیمت مناسب را می توانید در فروشگاه ابزار میهن خریداری کنید. این فروشگاه ، انژکتورشوی را با تضمین کیفیت به صورت آنلاین و حضوری با نازل ترین قیمت به فروش می رساند.

نمایندگی اسپری انژکتور شور

فروش انواع اسپری انژکتورشور در بازار با برندهای مختلف قابل مشاهده است اما برخی از فروشگاه ها اسپری انژکتور شور با برندهای متفرقه را به عنوان اسپری انژکتور شور اصل  به کسانی که اطلاع کافی درباره اسپری انژکتور شور و برند معتبر ندارند به فروش می رسانند به همین دلیل بهتر است قبل از خرید اسپری انژکتورشور اطلاع کافی درباره این محصول و کاربردهایش داشته باشید و حتما از برندهای اسپری انژکتور شور خودرو بررسی لازم را انجام دهید و به نمایندگی اسپری انژکتورشور معتبر برای خرید مراجعه نمایید.

فروشگاه ابزارمیهن با چندین سال سابقه و فروش اینترنتی ، انواع اسپری انژکتور شور باکیفیت را با مناسب ترین قیمت به مشتریان معرفی می کند و هدف این فروشگاه جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد.

برای خرید عمده اسپری انژکتور شور و اطلاع از قیمت عمده اسپری انژکتور شور با مشاوران آنلاین ابزارمیهن در واتساپ مکالمه نمایید.

قیمت عمده اسپری انژکتور شور

اسپری انژکتور شور که در دسته اسپری نگهداری خودرو قرار دارد ، قیمت متفاوتی در بازار دارد. قیمت اسپری انژکتور شور بر اساس حجم اسپری انژکتور شور ، برند و کیفیت اسپری تقسیم بندی می شود. فروشگاه ابزارمیهن ، انواع اسپری انژکتور شور را با بهترین قیمت بازار به صورت عمده و تکی به فروش می رساند. برای کسب اطلاع از قیمت عمده اسپری انژکتور شور با همکاران آنلاین ابزار میهن از طریق چت واتساپ در ارتباط باشید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح