خرید پیستوله برقی برقی با عالی ترین قیمت + ارسال فوری

فیلتر تخصصی

پیستوله برقی

پیستوله برقی یک دستگاه رنگ پاش از نوع برقی می باشد که برای رنگ پاشی انواع سطوح و دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر بسیاری از افراد برای رنگ آمیزی از ابزارهای مختلفی مانند فرچه ، قلم مو رنگ نقاشی و غیره استفاده می کنند اما رنگ کاران حرفه ای و تکنسین هایی که سرعت کار برایشان اهمیت زیادی دارد از ابزارهای پیشرفته ای مانند رنگ پاش برقی برای رنگ آمیزی استفاده می کنند. پیستوله برقی علاوه بر این که سرعت کار را در رنگ آمیزی افزایش می دهد بلکه کیفیت کار با استفاده از این ابزار بسیار بالاتر است و پوشش دهی بهتری پس از رنگ امیزی روی سطح به جا می گذارد. پیستوله رنگ برقی مقداری هوا داخل خود ذخیره می کند و با کمک فشار هوا مایع رنگ را به حالت پودری برای پاشش تبدیل می کند و به صورت یکنواخت و با سرعت بالا همه سطح های مورد نظر را رنگ امیزی می کند و در مدت زمان کوتاهی می تواند سطح زیادی را با پاشش رنگ پوشش دهد.
در همه پروژه های خانگی و صنعتی می توان از پیسوله برقی استفاده کرد برای مثال در صنایع خودروسازی ، مبلمان سازی استفاده از ابزارهای دیگر به غیر از پیستوله برقی گزینه مناسبی نخواهد بود چرا که اینگونه سطح ها نیازی به ظرافت کاری های خاصی ندارند و بهترین گزینه رنگ پاش برقی می باشد. همچنین از رنگ پاش برقی به عنوان پیستوله رنگ خانگی برای رنگ آمیزی دیوار و سقف های خانه  می توان استفاده کرد.

پیستوله رنگ پاش برقی ارزان

امروزه دستگاه رنگ پاش برای رنگ امیزی و نقاشی دیوارهای ساختمانی به دلیل سرعت کار بالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل رنگ کاران و افرادی که در حوزه نقاشی ساختمانی فعالیت دارند برای رنگ امیزی دیوارهای ساختمانی به دنبال دستگاه رنگ پاش خانگی ارزان و با کیفیت هستند.توصیه ما به نقاشان حرفه ای برای تهیه پیستوله رنگ پاش برقی ارزان این است که قبل از خرید و اطلاع از قیمت به کیفیت و برند پیستوله برقی توجه کنند و از خرید پیستوله رنگ پاش های برقی مارک های متفرقه به شدت خودداری کنند چرا که پیستوله برقی های متفرقه طول عمر بالایی ندارند و با چندین بار استفاده دچار خرابی و در نهایت مصرف کننده هزینه اضافه ای را برای تعمیر و یا خرید مجدد این محصول باید متحمل شود.
همچنین برای انتخاب پیستوله رنگ خانگی به اندازه و نوع سطح ؛ نوع رنگ و کارکرد دستگاه توجه کنید و از برندهای معتبر دستگاه مطمئن شوید.

قیمت پیستوله رنگ حرفه ای

قیمت پیستوله برقی با توجه به نوع محصول و نوع کارکرد دستگاه متفاوت است همچنین آن چیزی که روی قیمت پیستوله رنگ برقی تاثیر زیادی دارد کیفیت ، قدرت و برند پیستوله برقی می باشد و نمی توان قیمت پیستوله رنگ حرفه ای را با قیمت رنگ پاش ساده مقایسه کرد. بنابراین قیمت رنگ پاش برقی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

خرید پیستوله برقی رنگ پاش

برای خرید پیستوله برقی لازم است در مورد برندهای این محصول که توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند تحقیقات لازم داشته باشید و پس از شناخت و بررسی کامل اقدام به خرید پیستوله رنگ از فروشگاه های معتبر نمایید. همچنین در خرید پیستوله برقی رنگ پاش حتما به وزن دستگاه توجه لازم داشته باشید چرا که پیستوله رنگ پاش برقی به هیچ عنوان نباید وزن زیادی داشته باشد تا کاربر بتواند به راحتی دستگاه را حمل و جا به جا کند.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح