شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> سری گریس پمپ

خرید سری گریس پمپ به قیمت مناسب + مدل های مختلف

فیلتر تخصصی

سری گریس پمپ

سری گریس پمپ قطعه ای از گریس پمپ است و از دریچه هایی تشکیل شده  که گریس را از شلنگ گریس پمپ  به بیرون هدایت می کند. همان طور که تا کنون بیان شد گریس پمپ دارای انواع مختلفی است که هر کدام نیز متفاوت است. برای هریک از انواع آن سری های مختلفی وجود دارد. سر گریس پمپ باید با توجه به نوع آن تهیه شود. برای مثال سری گریس پمپ قفل دار با سری گریس پمپ دستی و یا سری گریس پمپ گیره ای متفاوت است. معمولا سر  گریس پمپ دارای جنس های مختلفی است و از پلاستیک یا انواع فلز ساخته می شود.

سری گریس پمپ گریس را از مخزن به شلنگ و سپس به بیرون هدایت می کند

انواع سری گریس پمپ

سرگریس پمپ در انواع و مدل های مختلفی با کاربردی خاص تولید شده اند که در این صفحه به انواع سری گریس پمپ می پردازیم.
  • سری گریس پمپ سوزنی
  • سری گریس پمپ دستی
  • سری پریس پمپ ضامن دار
  • سری گریس پمپ فشار قوی
  • سری گریس پمپ قفل دار
  • سری گریس پمپ گیره ای
  • سری گریس پمپ لیلاندی

انواع سری گریس پمپ با کاربردهای خاص

بیشتر بدانید : واسکازین پمپ

سری گریس پمپ دستی

یکی از انواع سری گریس پمپ ، سر گریس پمپ دستی است که به سر شلنگ و یا نازل دستگاه گریس پمپ و سپس به سری گریس خور متصل می شود و عمل پمپاژ کردن گریس را در آخر انجام می دهد. سری گریس پمپ دستی معمولا قابل استفاده بر روی دستگاه گریس پمپ دستی و گریس پمپ سطلی می باشد و فک های آن به صورت چهار نظام فولادی ساخته می شود که مقاومت بالایی در برابر روغن و انواع گریس دارد.

سری گریس پمپ فشار قوی

سری گریس پمپ فشار قوی با فشار بالایی کار گریس کاری را انجام می دهد از این رو به این نوع سر گریس پمپ ، سر گریس پمپ فشار قوی می گویند. با استفاده از سری گریس پمپ فشار قوی ، گریس به صورت منظم به محل گریس خور تزریق می شود. این نوع سری گریس پمپ دارای مغزی توپی و به صورت 4 نظام حرارت داده شده ساخته شده است و با دقت و فشار زیاد گریس کاری را انجام می دهد.

سری گریس پمپ لیلاندی

سری گریس پمپ لیلاندی همانند سایر سری گریس پمپ ها برای انجام تزریق گریس به صورت منظم بر روی محل گریس خور ساخته شده است . این نوع سری گریس خور لیلاندی در سایزهای کوچک و بزرگ و در  کارهای صنعتی سنگین کاربرد دارد و سری آن برای مقاومت بیشتر از روی ریخته گری شده ساخته شده است.

سر گریس پمپ گیره ای

سری گریس پمپ گیره ای یکی از انواع سری گریس پمپ است و همانطور که از نامش مشخص است این نوع سر گریس پمپ به صورت گیره ای بوده و برای تزریق گریس  نیازی به نگه داشتن سری گریس پمپ نیست و با متصل شدن به دستگاه بدون هیچ حرکتی گریس تزریق می شود. سر گریس پمپ گیره ای یکی از پرطرفدار ترین سر گریس های پمپ های موجود در بازار است.

سری گریس پمپ سوزنی

سر گریس پمپ سوزنی با اتصال به شلنگ های گریس ، کار گریس کاری را انجام می دهند و معمولا سری گریس پمپ سوزنی ، برای گریس پمپ هایی از نوع دستی مناسب اند و کاربرد دارند. سری گریس پمپ سوزنی از جنس فولاد ساخته می شوند تا در برابر خوردگی و فشار مقاومت بالایی داشته باشند.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح