اسپری رنگ خاکستری ذغالی دوپلی کالر 7016

اسپری رنگ خاکستری ذغالی 7016 رال دوپلی کالر
210,000 تومان
بسته 6 عددی
1,230,000 تومان
قیمت هر عدد : 205,000 تومان
کد یکتای این محصول : 2554
ساخته شده بر پایه رزین آکریلیک با پوشش دهی کامل
رنگ آمیزی چوب ، پلاستیک ، شیشه و ..
استفاده در کارهای تزیینی ، هنری و ...
بسیار با دوام در برابر نور خورشید ، باد ، آب و رطوبت
محافظت از سطوح در برابر زنگ زدگی
کیفیت بسیار بالا نسبت به سایر اسپری رنگ ها
رنگ ساخته شده توسط کشور آلمان و برخورداری از استاندارد های معتبر
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

اسپری رنگ خاکستری ذغالی دوپلی کالر رال 7016 ، عالی ترین اسپری رنگ دوپلی کالر با کیفیت عالی و قیمت مناسب در بازار می باشد. رنگ های رال دوپلی کالر ، مطابق با استانداردهای جهانی ral تولید شده است ، کیفیت بی نظیر تمامی رنگ های رال دوپلی کالر شهرت و محبوبیت خاصی را بین طرفداران خود ایجاد کرده است به طوری که در کارهای هنری و تزیینی اسپری رنگ های رال دوپلی کالر مصرفی ترین اسپری رنگ محسوب می شود.

اسپری رنگ خاکستری ذغالی 7016 رال دوپلی کالر

اسپری رنگ خاکستری دوپلی کالر کد 7016 ، بر پایه رزین آکرلیک ساخته شده و برای رنگ آمیزی انواع سطوح چوبی ، فلزی ، شیشه ای ، پلاستیکی استفاده می شود از این نوع اسپری رنگ دوپلی کالر می توان در کارهای هنری و تزیینی با پوشش دهی عالی پس از رنگ آمیزی و خشک شدن سریع استفاده نمود.

شرکت دوپلی کالر با تولید متنوع ترین رنگ های رال دوپلی کالر توانسته انتخاب آسان رنگ مورد نظر را برای کاربران فراهم کند به طوری که رنگ طوسی دوپلی کالر در چندین کد رنگ با رنگ های متنوع تولید شده است برای مثال اسپری رنگ خاکستری 7012 دوپلی کالر ، اسپری رنگ طوسی 9007 رال دوپلی کالر ، اسپری رنگ خاکستری 7037 رال دوپلی کالر رنگ هایی از هم خانواده اسپری رنگ نوک مدادی دوپلی کالر است که با توجه نیاز کاربر انتخاب و خریداری می شوند.

مزیت استفاده اسپری رنگ رال دوپلی کالر 7016

اسپری رنگ دوپلی کالر anthracite-gray خاکستری ذغالی دوپلی کالر 7016 ، در ضمره اسپری رنگ های رال دوپلی کالر قرار دارد. ویژگی و مزیت های این اسپری رنگ پرفروش با دیگر اسپری های رال دوپلی کالر چه از نظر کاربرد و چه از نظر کیفیت تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آن کد رنگ هاییست که روی قوطی رنگ های دوپلی کالر درج شده است.

مزیت استفاده اسپری رنگ رال دووپلی کالر

 1. رنگ های رال دوپلی کالر توسط شرکت دوپلی کالر آلمان و با به کارگیری با کیفیت ترین مواد ضد سرطان ساخته شده که پس از استفاده آسیبی به سلامت انسان وارد نمی کند.
 2. ساختار رنگ دوپلی کالر به گونه ای است که با تغییر دما ( سرما و گرما ) ، رطوبت ، تابش مستقیم نور خورشید کیفیت رنگ خود را از دست نمی دهد و پس از استفاده کدر و یا تغییر رنگ نمی دهد و این یکی از مهم ترین مزیت اسپری رنگ های رال دوپلی کالر محسوب می شود.
 3. بسیاری از نقاشان و استادکاران در زمینه کارهای هنری علت استفاده از اسپری های رال دوپلی کالر را پوشش دهی عالی این محصول بی نظیر می دانند. رنگ های دوپلی کالر با پوشش دهی مطلوب به عنوان بهترین اسپری رنگ در بازار شناخته شده اند و نسبت سایر اسپری رنگ های مشابه کیفیت عالی تری دارند.
 4. اگر خشک شدن سریع رنگ برای شما یک مساله بسیار مهم محسوب می شود انتخاب اسپری رنگ های دوپلی کالر گزینه مناسبی است چرا که اسپری رنگ رال دوپلی کالر کم تر از 10 دقیقه خشک می شود و در افزایش سرعت کار نیز تاثیر گذار است.
 5. رنگ های دوپلی کالر روی قوطی دوپلی کالر با کد رنگ مشخص درج شده و با مشاهده رنگ روی قوطی ، سهولت انتخاب رنگ برای کاربر فراهم شده است.
 6. اسپری های رال دوپلی کالر ، چسبندگی عالی روی سطح دارند.
 7. غلظت بالای اسپری رنگ رال دوپلی کالر ، از شره کردن رنگ روی سطح جلوگیری می کند.
 8. طیف رنگ های مختلف که توسط شرکت dupli color تولید شده سهولت انتخاب رنگ را برای کاربر فراهم نموده و تقریبا تمامی رنگ های مورد نیاز را این شرکت تولید و به بازار عرضه نموده است.
 9. اسپری رنگ رال دوپلی کالر ، قابلیت استفاده روی انواع سطوح چوبی ، فلزی و پلاستیکی را دارد.

نحوه اجرا و استفاده از اسپری رنگ رال دوپلی

نحوه اجرا صحیح رنگ آمیزی با اسپری رنگ دوپلی کالر مهم ترین بخشی است که اگر به درستی انجام نشود  نتیجه دلخواه پس از رنگ آمیزی به دست نمی آید. بنابراین توصیه می شود قبل از رنگ آمیزی با رنگ های دوپلی کالر ، با نحوه اجرا اسپری رنگ رال دوپلی کالر آشنا شوید.

 1. قبل از رنگ آمیزی و اولین مرحله پاک کردن آلودگی از روی سطح می باشد. سطح مورد نظر را از هر گونه کثیفی ، چربی ، آلودگی ، گرد و غبار پاک کنید.
 2. اگر اسپری رنگ دوپلی کالر در محیط سرد قرار گرفته است حتما آن را گرم کرده و به مدت سه الی چهار دقیقه تکان دهید. اسپری رنگ های دوپلی کالر غلظت بالایی دارند به همین دلیل اگر در محیط سرد قرار بگیرند ممکن است برای خروج رنگ داخل لوله اسپری رنگ گیر کند.
 3. قبل استفاده از اسپری های رال دوپلی کالر ، پاشش رنگ  را در محلی دیگر تست کنید.
 4. پاشش اسپری رنگ دوپلی کالر را به صورت خطی و افقی انجام دهید و از پاشش مکرر روی سطح خودداری کنید. چرا که این کار باعث ضخامت بیشتر رنگ روی سطح و در نهایت دیر خشک شدن رنگ می شود و جلوه زیبای خود را از دست می دهد.
 5. در حین استفاده ، قوطی اسپری رنگ رال دوپلی کالر را به صورت عمودی قرار دهید.
 6. برای انتخاب دقیق رنگ می توانید با مراجعه به کاتالوگ رنگ دوپلی کالر ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اسپری های رال دوپلی کالر یکی از بهترین اسپری رنگ هاییست که کیفیت رنگ بالایی دارند و جلوه زیبا تری به سطح می بخشند.

نکات قبل اجرا رنگ آمیزی با اسپری رنگ دوپلی کالر رال

 • سطوح پلاستیکی را قبل از رنگ آمیزی با اسپری رنگ های رال دوپلی کالر ، از اسپری رنگ آستر پلاستیک دوپلی کالر استفاده کنید این کار کیفیت رنگ را پس از رنگ آمیزی با رنگ رال دوپلی کالر افزایش می دهد.
 • چوب ، نئوپان و گچ رنگ را به خود جذب نمی کند بنابراین قبل از رنگ آمیزی بتونه کاری را روی این سطوح انجام دهید.
 • سطوح فلزی مانند طلا ، نقره ، مس و آهن چسبندگی خوبی ندارند و حتما قبل از رنگ آمیزی با اسپری رنگ های دوپلی کالر ، از اسپری آستر پرایمر همه کاره دوپلی کالر استفاده کنید.

نکات قبل اجرا اسپری رنگ دوپلی کالر خاکستری ذغالی 7030

خرید اسپری رنگ دوپلی کالر رال 7016

خرید اسپری رنگ رال دوپلی کالر بهترین گزینه برای کسانی که اسپری رنگ با کیفیت و با پوشش دهی عالی نیاز دارند می باشد. فروشگاه ابزار میهن نمایندگی اسپری رنگ دوپلی کالر ، کامل ترین مجموعه رنگ های دوپلی کالر را موجود دارد و اسپری رنگ دوپلی کالر رال 7016 به صورت عمده و تکی و با تضمین کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رساند.

با خرید اینترنتی اسپری رنگ رال دوپلی کالر از نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر ، محصول را درب منزل و یا کارگاهتان در کم ترین زمان تحویل بگیرید.

برای خرید عمده اسپری رنگ دوپلی کالر کافیست روی گزینه بسته های 6 عددی کلیک کنید و خرید خود را به ثبت برسانید.

ارسال نظر / پرسش در مورد اسپری رنگ خاکستری ذغالی دوپلی کالر 7016
CAPTCHA
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح