چت در تلگرام

اسپری رنگ خاکستری 7012 رال دوپلی کالر

اسپری رنگ خاکستری رال 7012 دوپلی کالر
210,000 تومان
بسته 6 عددی
1,308,000 تومان 1,230,000 تومان
قیمت هر عدد : 205,000 تومان
کد یکتای این محصول : 2536
ساخته شده بر پایه رزین آکریلیک با پوشش دهی کامل
رنگ آمیزی چوب ، پلاستیک ، شیشه و ..
استفاده در کارهای تزیینی ، هنری و ...
بسیار با دوام در برابر نور خورشید ، باد ، آب و رطوبت
محافظت از سطوح در برابر زنگ زدگی
کیفیت بسیار بالا نسبت به سایر اسپری رنگ ها
وارد شده توسط کشور آلمان و برخورداری از استاندارد معتبر
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

اسپری رنگ خاکستری دوپلی کالر رال 7012 ، یکی از با کیفیت ترین و عالی ترین اسپری رنگ دوپلی کالر است که توسط شرکت دوپلی کالر آلمان بر پایه رزین آکرلیک روغنی ساخته شده است. اسپری رنگ 7012 رال دوپلی کالر ، زیر مجموعه اسپری های رال دوپلی کالر محسوب می شود و مطابق با استاندارهای جهانی ral می باشد. شرکت دوپلی کالر ، برای تولید این نوع رنگ های رال دوپلی کالر از مواد درجه یک ضد سرطان استفاده نموده و بدون هیچ گونه آسیبی به سلامت انسان می توان از اسپری رنگ رال دوپلی کالر استفاده نمود.

اسپری رنگ خاکستری 7012 رال دوپلی کالر


چرا اسپری رنگ های رال دوپلی کالر ، پر طرفدارترین اسپری رنگ های بازار محسوب می شوند؟ اسپری رنگ رال دوپلی کالر ، به دلیل غلظت بالای رنگ سطح را به طور کامل پوشش می دهد و نسبت به سایر اسپری رنگ های موجود در بازار از نظر پوشش دهی کیفیت بالاتری دارد. به همین دلیل بسیاری از نقاشان و استادکاران برای رنگ آمیزی انواع سطوح خرید اسپری رنگ دوپلی کالر را به سایر اسپری رنگ های بازار ترجیح می دهند.

رنگ های دوپلی کالر ، در قوطی های 400 میلی لیتری توسط شرکت دوپلی کالر آلمان بسته بندی می شوند و برای رنگ آمیزی سطوح چوبی ، فلزی ، پلاستیکی ، شیشه ای استفاده می شود.
فروشگاه ابزار میهن برای کسب اطلاعات بیشتر مشتریان گرامی ، در مورد ویژگی اسپری های رال دوپلی کالر از جمله اسپری رنگ خاکستری دوپلی کالر کد 7012 توضیحات کامل تری ارائه داده است که در ادامه مطالب به طور کامل شرح داده شده است.

مزایای اسپری رنگ رال دوپلی کالر 7012

اسپری رنگ های رال دوپلی کالر از ویژگی و کاربردهای یکسان برخوردارند ، همه کد رنگ رال دوپلی کالر از جمله اسپری رنگ خاکستری 7012 دوپلی کالر شامل ویژگی های ذیل می شوند:

مزایای اسپری رنگ خاکستری رال دوپلی کالر کد 7012

 1. اولین ویژگی اسپری رنگ رال دوپلی کالر که مورد توجه همه کسانی که با اسپری رنگ سر و کار دارند قرار گرفته است ، کیفیت بالای رنگ های دوپلی کالر است به طوری که با استفاده صحیح آن به هیچ عنوان رنگ های رال دوپلی کالر دون دون نمی شود و تغییر رنگ روی سطح ایجاد نمی کند.
 2. اسپری رنگ های دوپلی کالر ، با غلظت بالایی ساخته شده اند و غلظت بالای این نوع اسپری رنگ ، از شره کردن روی سطح جلوگیری می کند. رنگ هایی که بسیار رقیق هستند امکان شره کردن رنگ پس از رنگ آمیزی را دارند.
 3. پس از پاشش اسپری رنگ دوپلی کالر روی سطح ، رنگ به سرعت و با کم تر از 10 دقیقه خشک می شود و این ویژگی سرعت کار رنگ آمیزی را افزایش می دهد.
 4. شما می توانید از اسپری رنگ رال دوپلی کالر در محیط های مرطوب و حتی در سرما و گرما استفاده کنید.
 5. ساختار رنگ دوپلی کالر به گونه ای است که از زنگ زدگی قطعات فلزی جلوگیری می کند.
 6. اسپری رنگ های رال دوپلی کالر ، چسبندگی عالی نسبت به سایر اسپری رنگ ها روی سطح ایجاد می کند.
 7. قابلیت استفاده روی انواع سطوح را دارد. ( چوب ، پلاستیک ، شیشه ، فلز )
 8. تنوع رنگ های مختلف در اسپری رنگ دوپلی کالر ، سهولت کاربر را برای انتخاب رنگ آسان نموده است. برای مثال شرکت دوپلی کالر چندین اسپری رنگ نوک مدادی دوپلی کالر با طیف رنگ های متفاوت مانند اسپری خاکستری ذغالی 7016 رال دوپلی کالر ، اسپری رنگ طوسی 9007 رال دوپلی کالر ، اسپری رنگ خاکستری 7037 رال دوپلی کالر تولید نموده تا نیاز کاربر را برای انتخاب رنگ های طوسی و نوک مدادی فراهم کند.
 9. اسپری رنگ dupli color ، به دلیل سرعت کار جایگزین عالی برای قلم موهای نقاشی می باشد.

نحوه اجرا اسپری رنگ دوپلی کالر رال

برای این که رنگ امیزی دقیق تری با اسپری رنگ دوپلی کالر داشته باشید باید از نحوه اجرا اسپری رنگ دوپلی کالر رال اطلاعات کامل کسب نموده باشید. فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر علاوه بر توضیحات ویژگی های این محصول بی نظیر در مورد نحوه اجرا و استفاده از اسپری رنگ دوپلی کالر توضیحات کامل شرح داده است.

 • ابتدا سطحی که برای رنگ آمیزی در نظر گرفته شده باید از هر گونه آلودگی ، گرد و غبار و کثیفی پاک شود ، سپس با توجه به شرایط محیط اسپری رنگ را به مدت 3 دقیقه به خوبی تکان دهید ، اگر اسپری رنگ دوپلی کالر در محیط سرد نگهداری شده است قبل از پاشش رنگ حتما آن را گرم کرده و سپس برای ترکیب مواد رنگ های دوپلی کالر آن را تکان دهید. چرا که رنگ های رال دوپلی کالر همانطور که در مطالب قبل گفته شد غلظت بالایی دارند و اگر در محیط های سرد قرار بگیرند پاشش اسپری به خوبی انجام نمی شود.
 • برای رنگ آمیزی دقیق و زیباتر از پاشش رنگ دوپلی کالر به طور پیوسته جلوگیری کنید این کار باعث ضخامت بیشتر رنگ و دیر خشک شدن رنگ نیز می شود.بهتر است پاشش اسپری رنگ رال دوپلی کالر را به صورت خطی و افقی انجام دهید و از پاشش دایره ای شکل و در هم جلوگیری کنید.
 • اسپری رنگ رال دوپلی کالر را با فاصله 25 سانتی متری اسپری کنید تا از شره کردن رنگ نیز جلوگیری شود. همچنین قبل از رنگ آمیزی با اسپری رنگ dupli color روی فلزات حتما از اسپری آستر پرایمر همه کاره دوپلی کالر استفاده کنید و یا از اسپری زینک استفاده نمایید. اسپری زینگ چسبندگی عالی در برابر رطوبت دارد.

نکات قبل اجرا رنگ آمیزی با اسپری رنگ دوپلی کالر

اسپری رنگ های رال دوپلی کالر از موادی ساخته شده اند که قابلیت استفاده روی انواع سطوح را دارند اما برخی از لوازم ها مانند لوازم های پلاستیکی با پاشش رنگ دوپلی کالر به طور مستقیم کیفیت رنگ دلخواه به دست نمی آید به همین دلیل برای رنگ آمیزی دقیق و افزایش کیفیت رنگ دوپلی کالر قبل از رنگ آمیزی لوازم پلاستیکی از اسپری رنگ آستر پلاستیک دوپلی کالر استفاده نمایید.

برای سطوح چوبی ، نئوپان و گچ ابتدا قبل از رنگ آمیزی بتونه زده و سپس شروع به پاشش اسپری رنگ دوپلی کالر روی سطح نمایید.

خرید اسپری رنگ دوپلی کالر رال 7012

اسپری رنگ دوپلی کالر به صورت عمده و تکی در فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر با مناسب ترین قیمت به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود. برای خرید اسپری رنگ دوپلی کالر رال 7012 می توانید با مراجعه فروشگاه ابزار میهن و مشاهده اسپری رنگ خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید.

خرید اسپری رنگ دوپلی کالر رال7012 عمده و تکی

برای خرید اینترنتی اسپری رنگ دوپلی کالر عمده و تکی کافیست به سایت اینترنتی فروشگاه ابزار میهن مراجعه کرده و با جستجو اسپری رنگ دوپلی کالر و کلیک بر روی محصول مورد نظر خرید خود را به ثبت برسانید.

با خرید اسپری رنگ دوپلی کالر به صورت آنلاین محصول را در کم ترین زمان دریافت نمایید.

ارسال نظر / پرسش در مورد اسپری رنگ خاکستری 7012 رال دوپلی کالر
CAPTCHA
ارسال قیمت
خرید تا سقف قیمت
 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
 
ضمانت بازگشت
تا 7 روز پس از خرید
 
تضمین قیمت
تضمین مناسب ترین قیمت
 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن علاوه بر فروش انواع ابزارآلات به صورت اینترنتی با ارائه مجموعه ای کامل از انواع چسب های کاربردی ، یک فروشگاه اینترنتی چسب در قلب بازار تهران نیز می باشد و به عنوان فروشگاه تخصصی چسب تهران در زمینه فروش انواع چسب های مصرفی و صنعتی مانند چسب سیلیکون ، چسب 123 ، چسب چوب ، چسب سنگ ، چسب ساختمانی ، اسپری رنگ ، چسب نواری ، چسب آکواریوم و هزاران چسب های مصرفی دیگر فعالیت دارد. چسب فروشی از طریق فروشگاه اینترنتی چسب این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا در هر نقاط کشور ایران که هستید به صورت اینترنتی چسب عمده و تکی را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 اگر در جستجو کامل ترین مجموعه چسب فروشی تهران هستید ابزار میهن یکی از فروشگاه چسب تهران می باشد و انواع مختلف چسب مورد نیاز مشتریان را با کم ترین قیمت به فروش می رساند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح