اسپری رنگ خاکستری 7037 رال دوپلی کالر + قیمت عالی

اسپری رنگ خاکستری 7037 رال دوپلی کالر
210,000 تومان
بسته 6 عددی
1,230,000 تومان
قیمت هر عدد : 205,000 تومان
کد یکتای این محصول : 2547
ساخته شده بر پایه رزین آکریلیک با پوشش دهی کامل
رنگ آمیزی چوب ، پلاستیک ، شیشه و ..
استفاده در کارهای تزیینی ، هنری و ...
بسیار با دوام در برابر نور خورشید ، باد ، آب و رطوبت
محافظت از سطوح در برابر زنگ زدگی
کیفیت بسیار بالا نسبت به سایر اسپری رنگ ها
رنگ ساخته شده توسط کشور آلمان و برخورداری از استاندارد های معتبر
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

اسپری رنگ خاکستری دوپلی کالر رال 7037 ، یکی از بهترین ترین اسپری رنگ دوپلی کالر با پوشش دهی عالی می باشد و علاوه بر کیفیت رنگ بالا ، فلزات را در برابر زنگ زدگی محافظت می کند. اسپری رنگ خاکستری دوپلی کالر رال 7037 ، زیر مجموعه اسپری رنگ های رال دوپلی کالر محسوب می شود که مواد اولیه آن در کشور آلمان تولید و در کشور ایران توسط شرکت دوپلی کالر در قوطی های 400 میلی لیتری به نام اسپری رنگ دوپلی کالر dusty gray خاکستری 7037 بسته بندی می شود.

اسپری رنگ خاکستری رال دوپلی کالر 7037 بهترین اسپری رنگ آلمانی برای رنگ آمیزی

اسپری رنگ های دوپلی کالر از جمله اسپری رنگ خاکستری دوپلی کالر رال کد 7037  جایگزین بسیار مناسبی برای قلم موها شده اند چرا که سرعت کار بالاتری نسبت به قلم موهای نقاشی دارند و در کم ترین زمان کاربر می تواند سطح را با رنگ های دوپلی کالر ، رنگ آمیزی کند. رنگ های رال دوپلی کالر به دلیل خشک شدن سریع به اسپری رنگ سریع خشک نیر معروف هستند. تنوع رنگ در اسپری رنگ های رال دوپلی کالر بسیار زیاد است برای مثال شرکت دوپلی کالر اسپری رنگ خاکستری دوپلی کالر را با تنالیته رنگ های مختلف مانند اسپری رنگ خاکستری سنگی رال دوپلی کالر 7030 ، اسپری رنگ خاکستری روشن 7032 رال دوپلی کالر ، اسپری رنگ خاکستری روشن 7035 رال دوپلی کالر ، را با توجه به نیاز مصرف کنندگان اسپری رنگ تولید و عرضه بازار نموده است. تنوع در رنگ های رال دوپلی کالر انتخاب را برای مشتریان آسان نموده است.

ویژگی اسپری رنگ رال دوپلی کالر کد 7037

اسپری رنگ های رال دوپلی کالر در مجموع از یک مواد اولیه مشترک با رنگ های مختلف ساخته شده اند. بنابراین ویژگی اسپری رنگ خاکستری رال دوپلی کالر 7037 با ویژگی های اسپری های رال دوپلی کالر یکسان می باشد. در این صفحه شما را با مزیت اسپری رنگ رال دوپلی کالر بیشتر آشنا می کنیم.

ویژگی اسپری رنگ رال دوپلی کالر 7037

 1. اسپری رنگ دوپلی کالر ، بر پایه رزین آکرلیک روغنی حلال ساخته شده و برای مصارف هنری ، تزیینی ، صنعتی بسیار کاربرد دارد.
 2. اسپری رنگ رال دوپلی کالر از با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده که نسبت به سایر اسپری رنگ ها پوشش دهی بیشتری دارد و رنگ به صورت یکنواخت و یکدست روی سطح ایجاد می شود.
 3. اسپری دوپلی کالر ، غلظت رنگ بالایی دارد و این ویژگی از شره کردن رنگ در حین پاشش جلوگیری می کند. یکی از علت های پوشش دهی عالی رنگ های دوپلی کالر غلظت بالای رنگ می باشد.
 4. اسپری رنگ های دوپلی کالر ، در کم تر از 10 دقیقه پس از پاشش خشک می شود و به اسپری سریع خشک دوپلی کالر نیز معروف است. خشک شدن سریع رنگ اسپری دوپلی کالر سرعت کار رنگ آمیزی را افزایش می دهد.
 5. اسپری رنگ دوپلی کالر را می توانید برای رنگ آمیزی انواع سطوح چوبی ، سنگی ، فلزی ، شیشه ای استفاده کنید.
 6. این نوع اسپری رنگ در برابر دمای بالا تا +120 درجه سانتی گراد مقاومت و پایداری بالایی دارد.
 7. اسپری رنگ dupli color ، در برابر عوامل محیطی تابش نور خورشید ، سرما و گرما کیفیت رنگ خود را از دست نمی دهد و در برابر خراشیدگی نیز مقاوم است.
 8. تنوع در رنگ های دوپلی کالر باعث سهولت انتخاب رنگ برای مشتریان شده است و مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به کاتالوگ رنگ اسپری دوپلی کالر به راحتی رنگ دلخواه را انتخاب و خریداری کنند.
 9. اسپری رنگ رال دوپلی کالر ، مطابق با استاندارهای جهانی ral تولید شده و کد رنگ هر کدام از آن ها روی قوطی 400 میلی لیتری رنگ اسپری دوپلی کالر درج شده است.

نحوه استفاده و اجرا اسپری رنگ رال دوپلی کالر کد 7037

 نتیجه عالی پس از رنگ امیزی با اسپری رنگ رال دوپلی کالر نشانه استفاده صحیح از اسپری رنگ دوپلی کالر است و شاید بسیاری از تازه کاران در عرصه هنر و رنگ آمیزی نحوه اجرا این نوع رنگ رال را ندانند. ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر شما را با اجرا و نحوه عملکرد اسپری رنگ رال دوپلی کالر آشنا می کند تا رنگ امیزی یکدست و یکنواختی ایجاد شود.

 • برای رنگ آمیزی تمیز ابتدا سطح را از هر گونه الودگی و گرد و غبار پاک کنید.
 • اسپری رنگ دوپلی کالر را به مدت چند دقیقه تکان دهید.
 • اسپری رنگ دوپلی کالر را برای تست در محل دیگرانجام دهید.
 • اسپری را با فاصله 25 سانتی متری به صورت خطی و افقی روی سطح پاشش نمایید. رعایت فاصله با سطح از شره کردن رنگ اسپری دوپلی جلوگیری می کند.

نحوه اجرا اسپری رنگ رال دوپلی کالر 7037

نکات قبل استفاده اسپری رنگ رال دوپلی کالر کد 7037

 • رنگ دوپلی کالر به دلیل غلظت بالا اگر در محیط های سرد نگهداری شوند پس از پاشش رنگ داخل لوله اسپری رنگ دوپلی کالر گیر می کند به همین دلیل حتما قبل اجرا اسپری رنگ را در محیط گرم قرار دهید.
 • از پاشش رنگ به صورت ضربدری ، دایره ای و در هم و به صورت پیوسته روی سطح جلوگیری کنید. این کار باعث ضخیم شدن و دیر خشک شدن رنگ می شود در نتیجه کار رنگ آمیزی به نحو عالی انجام نمی شود.
 • قوطی اسپری رنگ رال دوپلی کالر را در حین پاشش حتما به صورت عمودی بگیرید تا به جای رنگ ، گاز داخل لوله پر نشود.
 • تا خشک شدن کامل به رنگ پاشیده شده به هیچ عنوان دست نزنید.
 • قبل رنگ آمیزی چوب ، نئوپان از اسپری آستر پرایمر همه کاره دوپلی کالر ، استفاده کنید این اسپری قابلیت استفاده روی رنگ خاکستری مات را نیز دارد و رنگ یکدستی را روی سطح ایجاد می کند.
 • شرکت دوپلی کالر اسپری کیلر دوپلی کالر را در دو نوع براق و مات تولید نموده است و برای مات کردن سطح رنگ شده می توانید از اسپری کیلر مات دوپلی کالر استفاده کنید.

خرید اینترنتی اسپری رنگ رال دوپلی کالر کد 7037

خرید اسپری رنگ رال دوپلی کالر عمده و تکی در ابزار میهن به صورت آنلاین و حضوری با مناسب ترین قیمت امکان پذیر است. با خرید اینترنتی اسپری رنگ رال دوپلی کالر علاوه بر صرفه جویی در هزینه های اضافه ، اسپری رنگ را با ارسال فوری درب منزل و یا کارگاهتان تحویل بگیرید.

خرید اسپری رنگ رال دوپلی کالر خاکستری 7037 ، به کسانی که به اسپری رنگ خاکستری کدر نیاز دارند پیشنهاد می شود. اگر به یک اسپری رنگ ایرانی ارزان قیمت و با کیفیت نیاز دارید اسپری رنگ نقره ای کاسپین نیز گزینه مناسبی می باشد.

ارسال نظر / پرسش در مورد اسپری رنگ خاکستری 7037 رال دوپلی کالر
CAPTCHA
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح