اسپری رنگ خاکستری روشن 7032 رال دوپلی کالر

اسپری رنگ خاکستری روشن 7032 رال دوپلی کالر
225,000 تومان
بسته 6 عددی
1,308,000 تومان 1,320,000 تومان
قیمت هر عدد : 220,000 تومان
کد یکتای این محصول : 476
ساخته شده بر پایه رزین اکرولیک و بسیار با کیفیت
پوشش دهی بسیار بالا نسبت به اسپری رنگ های دیگر
قابل استفاده بر روی سطوح چوب ، پلاستیک
بسیار کاربردی برای مصارف خانگی
مقاوم در برابر نور خورشید و جلوگیری از زنگ زدگی فلزات
ساخته شده از استاندارد معتبر
قیمت مناسب
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

اسپری رنگ خاکستری شنی 7032 رال دوپلی کالر ، یکی از عالی ترین اسپری رنگ دوپلی کالر برای مصارف صنعتی ، هنری و خانگی می باشد. از این نوع اسپری رنگ رال دوپلی کالر می توان برای رنگ آمیزی انواع سطوح چوبی ، فلزی ، پلاستیکی ، شیشه ای با پوشش دهی عالی استفاده نمود.کیفیت بی نظیر اسپری رنگ های دوپلی کالر باعث ایجاد رقابت با سایر اسپری رنگ های موجود در بازار شده است به طوری که بسیاری از استاد کاران برای رنگ آمیزی ، خرید اسپری رنگ دوپلی کالر را به سایر برندهای بازار ترجیح می دهند.

اسپری رنگ خاکستری شنی 7032 رال دوپلی کالر

اسپری رنگ خاکستری 7032 دوپلی کالر ، طیف رنگ خاکستری مایل به شنی دارد که رنگ و کد آن بر روی درب قوطی اسپری رال دوپلی کالر درج شده است. رنگ های رال دوپلی کالر بر پایه رزین آکرلیک روغنی ساخته شده و با استانداردهای رنگ های ral مطابقت دارد. پایداری رنگ ها و کیفیت بی نظیر رنگ های رال دوپلی کالر از ویژگی های اسپری رنگ دوپلی کالر محسوب می شود.

فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر ، انواع اسپری های رال دوپلی کالر اصل را موجود دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر مشتریان گرامی درباره ویژگی اسپری رنگ رال دوپلی کالر توضیحات کامل تری را ارائه داده است. توصیه می شود قبل از خرید اسپری رنگ دوپلی کالر ، با ویژگی و کاربرد آن آشنا شوید.

ویژگی اسپری رنگ دوپلی کالر رال کد 7032

اسپری رنگ خاکستری 7032 رال دوپلی کالر ، زیر مجموعه ای از اسپری های رال دوپلی کالر محسوب می شود که ویژگی و مزایای آن با سایر رنگ های رال دوپلی کالر تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آن کد رنگ هاییست که هر کدام بر روی قوطی های رنگ های دوپلی کالر درج شده است.

ویژگی اسپری رنگ 7032 رال دوپلی کالر

ویژگی اسپری رنگ رال دوپلی کالر

 1. از اسپری های رال دوپلی کالر می توان برای رنگ آمیزی تمام سطوح ( فلزی ، چوبی ، پلاستیکی و..) استفاده کرد.
 2. اسپری رنگ رال دوپلی کالر بر خلاف سایر اسپری رنگ ها پوشش دهی چند برابری دارد و با یک بار رنگ آمیزی سطح را به طور کامل پوشش می دهد. هر قوطی رنگ اسپری دوپلی کالر قابلیت رنگ آمیزی سطح 1/5 متر مربع را دارد.
 3. اسپری رنگ های رال دوپلی کالر ، در برابر خراشیدگی مقاوم است و فلزات را از زنگ زدگی بر اثر رطوبت محافظت می کند.
 4. با دوام بودن رنگ های دوپلی کالر در برابر عوامل محیطی از جمله تابش مستقیم نور خورشید ، سرما ، گرما  از دیگر مزیت اسپری رنگ دوپلی کالر محسوب می شود.
 5.  اسپری های رال دوپلی کالر پس از گذشت زمان دچار کاهش کیفیت رنگ و کدر شدن رنگ نمی شوند.
 6. بسیاری از افراد در جستجوی اسپری رنگ با قابلیت خشک شدن سریع هستند ، اسپری رنگ های رال دوپلی کالر با ترکیب با کیفیت ترین مواد درجه یک در کم تر از 10 دقیقه خشک می شوند و این ویژگی سرعت کار را برای رنگ آمیزی افزایش می دهد.
 7. با تولید انواع اسپری رنگ از جمله اسپری رنگ دوپلی کالر جایگزین مناسبی برای قلم موهای نقاشی شده اند.
 8. رنگ های دوپلی کالر ، غلظت بالایی دارند و از شره کردن رنگ به دلیل غلظت بالا جلوگیری می شود.
 9. هیچ گونه مواد سرطان زا و سرب به مواد اسپری رنگ دوپلی کالر اضافه نشده است.
 10. تنوع رنگ های دوپلی کالر باعث شده تا کاربر رنگ دلخواه خود را به راحتی انتخاب کند برای مثال اسپری رنگ های خاکستری رال دوپلی کالر در چندین طیف رنگ مانند اسپری رنگ خاکستری نقره ای 7001 رال دوپلی کالر ، اسپری رنگ خاکستری روشن 7035 رال دوپلی کالر موجود است.
 11. برای افزایش کیفیت رنگ های دوپلی کالر می توانید از اسپری آستر پرایمر همه کاره دوپلی کالر نیز استفاده کنید.

نحوه اجرا و استفاده از اسپری رنگ رال دوپلی کالر

برای این که رنگ آمیزی دقیق و زیباتری پس از انجام کار با اسپری رنگ رال دوپلی کالر داشته باشید بهتر است با نحوه اجرا اسپری رنگ رال دوپلی کالر آشنا شوید.

 • ابتدا در اولین مرحله سطح مد نظر را از هر گونه گرد و غبار و آلودگی پاک کنید ، سپس اگر اسپری رنگ دوپلی کالر در محیطی سرد قرار دارد قبل از تکان دادن ، آن را در یک محیط گرم ، گرم کنید این کار از گیر کردن رنگ در داخل لوله اسپری رنگ دوپلی کالر جلوگیری میکند.
 • پس از انجام این مراحل اسپری رنگ رال dupli color را به مدت سه دقیقه تکان دهید تا مواد رنگ های دوپلی کالر به خوبی ترکیب شوند.
 • به هیچ عنوان برای پاشش اولیه و تست را روی سطح مورد نظر انجام ندهید.
 • رنگ آمیزی با اسپری رنگ دوپلی کالر باید به صورت خطی و افقی باشد و به هیچ عنوان پاشش رنگ را به صورت ضربدری و در هم انجام ندهید.
 • حتما فاصله 25 سانتی متری اسپری رنگ دوپلی کالر با سطح را رعایت کنید.

نکات کلیدی قبل اجرا اسپری رنگ رال دوپلی کالر

اسپری رنگ های رال دوپلی کالر قابلیت رنگ آمیزی انواع سطوح فلزی ، پلاستیکی ، گچی و.. را دارند اما برخی از سطوح به طور مستقیم و در مراحل اولیه نمی توان از اسپری رنگ دوپلی کالر استفاده نمود. برای مثال برای سطوح پلاستیکی قبل از رنگ آمیزی حتما باید از اسپری رنگ آستر پلاستیک دوپلی کالر استفاده نمود این کار کیفیت کار را پس از رنگ آمیزی افزایش می دهد.

برای سطوح چوبی ، نئوپان و گچی نیز باید قبل از رنگ آمیزی با اسپری رنگ دوپلی کالر ، از اسپری آستر پرایمر همه کاره دوپلی کالر استفاده نمود این کار نتیجه بهتری پس از رنگ امیزی به دست می آید.

قیمت اسپری رنگ رال دوپلی کالر

قیمت اسپری رنگ رال دوپلی کالر در فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر به قیمت عمده و با تضمین کیفیت اسپری رنگ می باشد. خرید اسپری رنگ دوپلی کالر عمده و تکی در فروشگاه ابزار میهن به دو روش خرید اینترنتی و حضوری انجام می شود و کاربران می توانند یکی از این دو روش را برای خرید اسپری رنگ رال دوپلی کالر انجام دهند.

مزیت خرید اینترنتی اسپری رنگ دوپلی کالر ، صرفه جویی در زمان و تحویل فوری اسپری رنگ درب منزل و یا کارگاهتان می باشد.

با مراجعه با کاتالوگ رنگ اسپری دوپلی کالر می توانید کد رنگ مورد نظر را انتخاب کرده و با مشاهده قیمت اسپری رنگ دوپلی کالر و مشخصات کاملش اقدام به خرید عمده و تکی اسپری رنگ دوپلی کالر به صورت آنلاین نمایید.

ارسال نظر / پرسش در مورد اسپری رنگ خاکستری روشن 7032 رال دوپلی کالر
CAPTCHA
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن علاوه بر فروش انواع ابزارآلات به صورت اینترنتی با ارائه مجموعه ای کامل از انواع چسب های کاربردی ، یک فروشگاه اینترنتی چسب در قلب بازار تهران نیز می باشد و به عنوان فروشگاه تخصصی چسب تهران در زمینه فروش انواع چسب های مصرفی و صنعتی مانند چسب سیلیکون ، چسب 123 ، چسب چوب ، چسب سنگ ، چسب ساختمانی ، اسپری رنگ ، چسب نواری ، چسب آکواریوم و هزاران چسب های مصرفی دیگر فعالیت دارد. چسب فروشی از طریق فروشگاه اینترنتی چسب این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا در هر نقاط کشور ایران که هستید به صورت اینترنتی چسب عمده و تکی را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 اگر در جستجو کامل ترین مجموعه چسب فروشی تهران هستید ابزار میهن یکی از فروشگاه چسب تهران می باشد و انواع مختلف چسب مورد نیاز مشتریان را با کم ترین قیمت به فروش می رساند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح