خرید بهترین اسپری نگهداری خودرو به قیمت فروش عمده

فیلتر تخصصی

سطح داخلی خودرو همچون مانند بدنه خودرو اگر رسیدگی نشوند زودتر خراب و کهنه دیده می شوند بنابراین برای داشتن یک خودرو تمیز و سالم به اسپری نگهداری خودرو نیاز دارید . امروزه انواع شرکت ها با برندهای مختلف انواع اسپری خودرو برای براق کردن سطوح داخلی خودرو تولید و به بازار عرضه می کنند اما باید ازکاربرد اسپری خودرو و نوع اسپری خودرو اطلاع کافی داشته باشید برای مثال اسپری پنچر گیری خودرو، مخصوص پنچرگیری لاستیک خودرو است و اسپری واکس داشبورد خودرو برای براق کردن و تمیز نمودن داشبورد و صندلی های چرم خودرو استفاده می شود بنابراین برای خرید اسپری خودرو باید به نوع کارایی آن حتما توجه کنید.

معرفی اسپری واکس داشبورد خودرو

اسپری واکس داشبورد خودرو ، بهترین اسپری نگهداری خودرو برای تمیز و براق نمودن سطح  داخلی خودرو می باشد.شرکت اوکی ، با به کارگیری بهترین مواد اولیه توانسته انواع اسپری واکس خودرو را با رایحه هایی خوشبو تولید و به بازار عرضه کند یکی از این اسپری ها اسپری واکس داشبورد b11 اوکی و اسپری واکس داشبورد b1 اوکی می باشد با استفاده از اسپری داشبورد خودرو می توانید کثیفی و آلودگی ها را از داشبورد خودرو و حتی صندلی های چرم خودرو بردارید و براقیت و درخشندگی عالی به خودرو ببخشید.واکس داشبورد اوکی ، با رایحه ای خوشبو فضای دلنشین در خودرو به جا می گذارد و باعث نو دیده شدن سطح داخلی خودرو می شود. 

نحوه استفاده از اسپری واکس داشبورد

قطعا برای هر کاری باید ابتدا سطح را از هرگونه گردوغبار پاک کنید بنابراین برای اسپری نمودن روی سطح داشبورد ابتدا با یک ابر تمیز گردو غبار را از روی داشبورد تمیز کنید سپس با فاصله 15 سانتی متری از کنار شروع به پاشش اسپری نمایید توجه داشته باشید اسپری واکس داشبورد خودرو نباید بر روی آینه و یا کیلومتر خودرو زده شود.

معرفی اسپری پنچر گیری لاستیک خودرو

یکی از کاربردی ترین اسپری نگهداری خودرو ، اسپری پنچر گیری لاستیک  می باشد و در هنگام پنچر شدن لاستیک به شما کمک می کند تا پنچر گیری موقتی داشته باشید.اسپری پنچرگیری لاستیک قابلیت پوشاندن سوراخ روی لاستیک انواع خودورهای داخلی و خارجی ، لاستیک دوچرخه را دارد و به صورت موقت برای پنچرگیری استفاده می شود. ابزارمیهن بهترین اسپری پنچر گیری لاستیک برای خودوری شما اسپری پنچرگیری لاستیک ولفیکس را معرفی می کند نام ولفیکس در بازار بسیار شناخته شده است و علاوه بر کیفیت عالی از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار است.

خرید اسپری نگهداری خودرو

ابزارمیهن فروشنده انواع اسپری نگهداری خودرو می باشد و برای نو و زیبا نگه داشتن خودرو شما بهترین اسپری پنچرگیری خودرو را معرفی می کند و با نازل ترین قیمت به فروش می رساند.

برای خرید عمده و تکی اسپری واکس داشبورد با دفتر فروشگاه تماس گرفته و از لیست قیمت عمده اسپری نگهداری خودرو مطلع شوید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح