چسب سنگ جلاسنج یک کیلویی + قیمت عمده

برند : جلاسنج
دسته بندی : چسب سنگ جلاسنج
چسب سنگ جلاسنج یک کیلویی jalasanj
160,000 تومان
کد یکتای این محصول : 355
چسب سنگ یک کیلویی جلاسنج ، چسب دو جزئی بر پایه پلی استر است
چسبندگی فوق العاده بالا
استفاده برای کارهای ساختمان سازی و نما کاری
با دوام در برابر عوامل محیطی سرما و گرما
قابلیت تراشکاری و سنباده خوری
ساخته شده بر اساس با کیفیت ترین مواد و تکنولوژی روز دنیا
وزن یک کیلو گرم
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

معرفی چسب سنگ جلاسنج

قبل از این که به سوال چسب سنگ جلاسنج چیست پاسخ داده شود درباره چسب سنگ به طور خلاصه توضیحاتی داده می شود. چسب سنگ مصرفی ترین چسب در صنایع ساختمانی به شمار می آید که استحکام و قدرت بالایی برای چسباندن انواع سنگ و بلوک های ساختمانی دارد به همین دلیل امروزه انواع چسب سنگ ، برای ساختمان سازی در مصارف گوناگون استفاده می شود.

چسب سنگ جلاسنج یک چسب دو جزئی بر پایه پلی استر است که برای چسباندن انواع سنگ مصنوعی و سنگ طبیعی استفاده می شود و کاربردهای متنوعی در ساختمان سازی دارد. چسب جلاسنج یکی از برندهای شناخته شده و محبوب در بازار است که شرکت آن در زمینه تولید چسب سنگ جلاسنج توانسته موفقیت های بسیار زیادی کسب نماید چرا که از با کیفیت ترین مواد برای تولید چسب سنگ جلاسنج استفاده نموده و چسبندگی و استحکام بیشتری نسبت به سایر چسب سنگ ها دارد. رنگ چسب سنگ جلاسنج کرم است و کاربرد آن در صنایع سنگ و تزیینی ، ساختمان سازی به ویژه نما کاری ساختمان می باشد. چسب سنگ جلاسنج ، برای پر کردن درز و تقویت استحکام بیشتر سنگ ها به عنوان بهترین چسب سنگ در بازار محسوب شده است.

چسب سنگ جلاسنج یک کیلویی مقاوم ترین چسب سنگ مناسب برای پروژه های ساختمانی

چسب سنگ جلاسنج در وزن های مختلفی تولید می شوند. چسب سنگ جلاسنج یک کیلویی ، یکی از پرفروش ترین چسب سنگ است که در قوطی های یک کیلو گرمی بسته بندی می شوند و به صورت عمده و تکی به فروش می رسند. این مدل چسب سنگ جلاسنج از دو بخش تیوپ پمادی کوچک و قوطی اصلی چسب سنگ ساخته شده که با ترکیب این دو چسب به میزان مشخص ، یک چسب سنگ با استحکام بسیار بالا برای چسباندن قطعات سنگی طبیعی و مصنوعی ایجاد می شود.


چسب سنگ یک کیلویی جلاسنج ، از با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده به طوری که از این مدل چسب سنگ جلاسنج می توان در چهار فصل سال بدون کم شدن خاصیت چسب سنگ استفاده نمود و با استفاده از چسب سنگ جلاسنج jalasanj ، شاهد دوام عالی آن در برابر عوامل محیطی مانند سرما ، گرما ، رطوبت خواهید شد. این مدل چسب سنگ جلاسنج قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر چسب سنگ های بازار با توجه به کیفیت عالی خود دارد.

فروشگاه ابزار میهن در ادامه مطالب ، توضیحات بیشتری درباره کاربرد چسب سنگ جلاسنج شرح داده است پیشنهاد می شود تا آخرین مطالب با ما همراه باشید.

کاربرد چسب سنگ جلاسنج jalasanj

اصلی ترین کاربرد چسب سنگ جلاسنج ، چسباندن قطعات سنگی مصنوعی و طبیعی می باشد از چسب سنگ جلاسنج به دلیل کیفیت عالی در ساختمان سازی به ویژه نماکاری بسیار استفاده می شود. از دیگر کاربرد چسب سنگ جلاسنج موارد ذیل می باشد:

 • چسب سنگ جلاسنج در مصارف صنعتی برای پر کردن منافذ قطعات کاربرد بسیاری دارد.
 •  چسب سنگ جلاسنج می توان برای نماکاری های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • بهترین درزگیر برای پر کردن شکاف های ساختمانی
 • قابلیت پر کردن حفره های سنگ با استحکام عالی
 • چسب سنگ قابلیت خشک شدن در سریع ترین زمان ممکن در فصل های مختلف سال را دارد به همین دلیل این نوع چسب سنگ ها بیشتر مورد توجه ساختمان سازها و یا کسانی که با چسب سنگ سرو کار دارند قرار گرفته است.

کاربرد چسب سنگ جلاسنج در پروژه ها ساختمانی

 • از کاربردهای دیگر چسب جلاسنج ، امکان تراشکاری و سنباده خوری چسب است و این قابلیت باعث شده تا کاربر قبل از استفاده ، چسب را با رنگ ترکیب کند و چسب با رنگ مورد نیاز خود را به دست آورد.
 • چسب سنگ جلاسنج ، قابلیت ترکیب با سنگ را دارد.
 • قابلیت اتصال فولاد به بتن
 • اتصال فایبر گلاس و لوله pvc به مصالح ساختمانی
 • نصب قطعات بتنی از پیش ساخته

ویژگی و مشخصات فنی چسب سنگ جلاسنج

ویژگی و مشخصات فنی چسب سنگ جلاسنج  به شرح ذیل می باشد:

 1. چسب سنگ جلاسنج یک کیلویی ، از دو جزء بر پایه پلی استر ساخته شده که استحکام بالایی برای چسبانده شدن ایجاد می کند.
 2. چسب جلاسنج ، قابلیت خشک شدن سریع را دارد و در کم ترین زمان ممکن خشک می شود.
 3. چسب سنگ جلاسنج پس از استفاده تغییر حجم زیادی نمی دهد و قابلیت استفاده برای پر کردن منافذ قطعات را دارد.
 4. این نوع چسب سنگ ، در برابر سرما ، گرما ، نور خورشید مقاومت خود را از دست نمی دهد و عوامل محیطی هیچ تاثیر منفی بر روی کیفیت چسب سنگ نمی گذارد و می توان گفت چسب سنگ جلاسنج ، در برابر رطوبت و آب دوام بسیار زیادی دارد و با گذشت زمان حالت اولیه خود را از دست نمی دهد.
 5. چسب سنگ جلاسنج ، مقاومت بالایی در برابر حلال های شیمیایی دارد از این رو قابلیت مصرف در اکثر محیط را دارد.
 6. قابلیت تراشکاری و سنباده خوری از دیگر مزیت چسب سنگ جلاسنج محسوب می شود.
 7. چسب سنگ جلاسنج قابلیت کار در محیط بیرون از ساختمان را دارد از این رو یک چسب سنگ ضد آب نیز محسوب می شود.
 8. چسب سنگ jalasanj ، غیر قابل اشتعال است و حلال هایی مانند نفت و گازوئیل پس از خشک شدن به چسب سنگ جلاسنج یک کیلویی آسیبی نمی زند و کاربر می تواند در مکان های مختلف از چسب سنگ استفاده کند.
 9. چسب سنگ جلاسنج در اندازه های مختلف  چسب سنگ یک کیلویی ، چسب سنگ نیم کیلویی ، چسب سنگ ربعی به  بازار عرضه می شوند که قیمت بسیار مناسبی نیز دارند.

ویژگی و مزیت چسب سنگ جلاسنج بهترین چسب سنگ برای پروژه های ساختمانی

برای خرید چسب سنگ حتما به کیفیت چسب و قیمت آن توجه نمایید.

حلال چسب سنگ جلاسنج

حلال چسب سنگ جلاسنج ، استون و یا تولوئن است ، همچنین ماده ای به نام دی اتیل حلال عالی برای رقیق کردن چسب سنگ محسوب می شود.

طرز استفاده از چسب سنگ جلاسنج

نحوه استفاده از چسب سنگ جلاسنج ، بسیار آسان است. در اولین مرحله ابتدا سطح مورد نظر را از آلودگی و کثیفی پاک کنید و اگر چسب سنگ جلاسنج را می خواهید به رنگ خاص دیگری در بیاورید مقداری خمیر رنگی به چسب سنگ اضافه کنید و با اضافه نمودن مقداری هاردنر چسب سنگ را برای چسبانده شدن آماده نمایید. توجه کنید استفاده بیش از حد از هاردنر باعث زرد شدن چسب سنگ می شود و یکی از علت هایی که باعث ترک برداشتن چسب سنگ می شود استفاده بیش از حد هاردنر است بنابراین در استفاده از چسب سنگ جلاسنج حتما به نکات ریز توجه کنید تا کیفیت چسبندگی پس از استفاده از دست نرود.

هاردنر برای استحکام و چسبندگی بیشتر چسب سنگ استفاده می شود اما ترکیب بیش از حد آن برای چسباندن به قطعه آسیب وارد می کند و حتی خاصیت چسبندگی خود را از دست می دهد.

قیمت چسب سنگ جلاسنج یک کیلویی

قیمت چسب سنگ جلاسنج یک کیلویی نسبت به سایر چسب سنگ های مشابه با توجه به کیفیت عالی که دارد بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. فروشگاه ابزار میهن انواع چسب سنگ جلاسنج را به قیمت عمده و با تضمین کیفیت به صورت آنلاین و حضوری به فروش می رساند و چسب سنگ جلاسنج را به عنوان بهترین چسب سنگ به مشتریان گرامی معرفی می نماید.

پخش عمده چسب سنگ جلاسنج به قیمت فروش عمده در فروشگاه ابزار میهن انجام می شود.

ارسال نظر / پرسش در مورد چسب سنگ جلاسنج یک کیلویی jalasanj
CAPTCHA
شمسی پور در تاریخ سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ :
قیمتتون خیلی بالاست
سلام وقت بخیر چسب سنگ جلاسنج کیلو اگر بسته 12 عددی رو انتخاب کنید میتونید کف قیمت بازار رو دریافت کنید
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح