اسپری رنگ 3020 رال دوپلی کالر حجم 400 میلی لیتر با قیمت عالی

اسپری رنگ قرمز 3020 رال دوپلی کالر
210,000 تومان
بسته 6 عددی
1,230,000 تومان
قیمت هر عدد : 205,000 تومان
کد یکتای این محصول : 485
استفاده برای رنگ آمیزی چوب ، سنگ ، شیشه و ...
ساخته شده بر پایه رزین آکریلیک و برخورداری از کیفیت رنگ بسیار بالا
مواد اولیه تولید و وارد شده از کشور آلمان
مناسب برای استفاده جهت مصارف تفریحی ، اجسام دست ساز و اجسام صنعتی
قابلیت خشک شدن سریع در کم ترین زمان ممکن
دوام بسیار زیاد در برابر عوامل محیطی مانند باد ، نور خورشید ، رطوبت
پوشش دهی فوق العاده عالی ، حجم 400 میلی لیتر، استفاده شده از با کیفیت ترین مواد جهت جلوگیری از شره کردن رنگ
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

اسپری رنگ 3020 رال دوپلی کالر از دیگر پرفروش ترین اسپری رنگ دوپلی کالر در بازار است که در قوطی های رنگ فشرده با حجم 400 میلی لیتر و با قیمت مناسب به فروش می رسد. اسپری رنگ قرمز 3020 رال دوپلی کالر ، از مرغوب ترین مواد اولیه آلمانی تولید شده که پوشش دهی عالی پس از رنگ آمیزی دارد و از همه مهم تر به دلیل خشک شدن سریع ( 10 دقیقه ) نسبت به سایر اسپری رنگ های مشابه محبوبیت خاصی بین مصرف کنندگان رنگ قرار گرفته است و جایگزین مناسبی به جای قلم مو و غلطک می باشد. چرا که با استفاده از اسپری رنگ قرمز دوپلی کالر مدل 3020 ، سریع تر و آسان تر به پوشش دهی یکنواخت دست خواهید یافت.

اسپری رنگ رال دوپلی کالر کد 3020 بهترین اسپری رنگ برای رنگ آمیزی انواع سطوح

از این نوع اسپری رنگ دوپلی کالر قرمز کد 3020 ، برای رنگ آمیزی سطوح چوبی ، شیشه ای ، پلاستیکی استفاده می شود و حتی می توان از این نوع اسپری رنگ برای دوچرخه نیز استفاده نمود اما قبل از رنگ آمیزی باید نحوه استفاده از اسپری رنگ دوپلی کالر رال 3020 اطلاعات کامل داشته باشید تا رنگ آمیزی یکنواختی به دست آورید که در ادامه مطالب نحوه مصرف اسپری رنگ دوپلی کالر را شرح خواهیم داد.

برای پاشش رنگ اسپری قرمز3020 دوپلی کالر، حتما قوطی رنگ اسپری را به خوبی تکان دهید تا مواد ته نشین شده به طور کامل ترکیب شود در غیر این صورت هنگام پاشش اسپری ، رنگ به صورت ناهموار از نازل اسپری رنگ خارج می شود و باعث جمع شدن رنگ و پایین آمدن کیفیت رنگ روی سطح می شود. نوع دیگری از اسپری رنگ رال قرمز سیر 3020 گل پخش وجود دارد که از شرکت گل پخش می باشد و دارای بهترین کیفیت است.


شرکت دوپلی کالر در تولید تنوع رنگ بسیار معروف است برای مثال انواع اسپری رنگ قرمز با تنالیته رنگی های متفاوت مانند اسپری رنگ قرمز 3028 رال دوپلی کالر ، اسپری رنگ قرمز آتشی 3000 رال دوپلی کالر و .... تولید و عرضه نموده است و مصرف کنندگان رنگ به راحتی می توانند رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند.

بسیاری از هنرمندان و نقاشان برای رنگ آمیزی به دنبال یک اسپری رنگ قیمت مناسب و به صرفه هستند ابزار میهن برای این نوع مصرف کنندگان اسپری رنگ کاسپین را پیشنهاد می دهد ،اسپری رنگ قرمز ترافیک کاسپین caspian یک اسپری رنگ ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

تفاوت اسپری رنگ قرمز 3020 دوپلی کالر با اسپری رنگ قرمز گلداسمیت دوپلی

 مهم ترین تفاوتی که اسپری رنگ قرمز دوپلی کالر ral 3020 را با اسپری قرمز گلداسمیت متمایز می کند در این است که ، اسپری رنگ 3020 رال دوپلی کالر پوشش کم تری نسبت به اسپری رنگ گلداسمیت دارد و اسپری رنگ قرمز گلداسمیت دوپلی کالر برای تزیین خودرو بسیار استفاده می شود. اما اسپری رنگ گلد اسمیت در صنعت طلا و زیورالات کاربرد دارد.

تفاوت اسپری رنگ 3020 دوپلی کالر با اسپری رنگ گلداسمیت دوپلی

کاربرد اسپری رنگ قرمز دوپلی کالر مدل 3020

اصلی ترین کاربرد اسپری رنگ قرمز دوپلی کالر ral 3020 ، رنگ آمیزی انواع سطوح می باشد به طوی که می توان از رنگ های رال دوپلی کالر برای رنگ آمیزی دوچرخه ، چوب ، پلاستیک ، فلز ، شیشه استفاده نمود. اسپری رنگ برای چوب ، پلاستیک ، فلز در بازار با برندهای مختلف بسیار قابل مشاهده است اما اسپری رنگ دوپلی کالر از کیفیت رنگ بسیار بالایی نسبت به سایر اسپری رنگ ها برخوردار است و بهترین اسپری رنگ برای محافظت اززنگ زدگی قطعات فلزی می باشد.
کاربرد اسپری رنگ قرمز 3020 دوپلی کالر به شرح ذیل می باشد:
 • رنگ آمیزی سطوح چوبی ، شیشه ای ، پلاستیکی ، فلزی
 • مناسب برای مصارف خانگی ، هنری و صنعتی
 • محافظت سطوح در برابر زنگ زدگی

کاربرد اسپری رنگ قرمز 3020 رال دوپلی کالر

مزایا اسپری رنگ رال دوپلی کالر قرمز 3020

بسیاری از رنگ کاران و استادکاران برای رنگ آمیزی از اسپری رنگ دوپلی کالر استفاده می کنند که یکی از مصرفی ترین رنگ های دوپلی کالر ، اسپری رنگ رال قرمز 3020 دوپلی کالر است. این نوع اسپری رنگ های رال دوپلی کالر چه ویژگی هایی دارند که مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است؟
 1. اسپری رنگ های رال دوپلی کالر چسبندگی عالی روی سطح ایجاد می کنند و با استفاده صحیح سطحی یکنواخت و یکدست ایجاد می شود.
 2. خشک شدن سریع و سرعت در انجام کار از دیگر ویژگی های اسپری رنگ دوپلی محسوب می شود.
 3. رنگ های رال دوپلی کالر ، پوشش دهی عالی روی سطح پس از رنگ امیزی ایجاد می کند و به دلیل غلظت بالا از شره کردن رنگ جلوگیری می کند.
 4. عدم استفاده از مواد سرطان زا و سرب در مواد رنگ های رال دوپلی کالر ، سلامت انسان را برای مصرف مداوم اسپری رنگ تضمین می کند.
 5. جایگزین عالی برای قلم مو و غلطک
 6. رنگ های قرمز دوپلی تنها به رنگ قرمز 3020 دوپلی کالر خلاصه نمیشود شرکت دوپلی کالر با تولید متنوع ترین اسپری رنگ قرمز دوپلی کالر توانسته نیاز مصرف کنندگان رنگ را فراهم کند.
 7. اسپری رنگ رال دوپلی کالر 3020 ، در برابر عوامل محیطی با دوام است
 8. پایداری نسبتا عالی در برابر دمای بالا
 9. محافظت از زنگ زدگی فلزات با استفاده اسپری رنگ دوپلی کالر
 10. بسته بندی شیک در قوطی رنگ های 400 میلی لیتری

مزایا اسپری رنگ قرمز رال 3020 دوپلی کالر

نحوه استفاده از اسپری رنگ قرمز 3020 دوپلی کالر

آیا نحوه مصرف اسپری رنگ قرمز دوپلی کالر کد 3020 را می دانید؟ فروشگاه ابزار میهن نحوه استفاده صحیح اسپری رنگ دوپلی کالر را به شما آموزش می دهد و با نکات ریز و درشت در حین رنگ آمیزی بیشتر آشنا می کند.

اسپری رنگ دوپلی کالر بهترین اسپری رنگ بازار است که از نظر کیفیت و پوشش دهی رنگ حرف اول را در بازار می زند.بسیاری از افراد در رنگ آمیزی با رنگ اسپری اطلاعات کامل ندارند و با استفاده غلط از اسپری رنگ ، نتیجه دلخواه را به دست نمی آورند و ایراد کار را از کیفیت رنگ می دانند اما این باور غلط است . اگر از اسپری رنگ درست استفاده کنید رنگ یکنواخت و زیبا روی سطح ایجاد می شود.البته برای خرید اسپری رنگ حتما به تاریخ انقضا اسپری رنگ و برند اسپری رنگ توجه کنید.

ابتدا سطح را از هرگونه آلودگی و گردو غبار پاک کنید.سپس به مدت دو الی سه دقیقه اسپری رنگ را به خوبی تکان دهید تا مواد رنگ با هم ترکیب شوند و با رعایت فاصله 25 سانتی متری شروع به پاشش اسپری رنگ به صورت چپ و راست نمایید توجه داشته باشید که هرگز چندین لایه پشت سر هم روی سطح اسپری نکنید اولین لایه رنگ که زده شد پس از خشک شدن 10 دقیقه ای شروع به پاشش رنگ لایه دوم نمایید این کار از ضخیم شدن رنگ روی سطح جلوگیری می کند.

ارسال نظر / پرسش در مورد اسپری رنگ 3020 رال دوپلی کالر حجم 400 میلی لیتر
CAPTCHA
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح