اسپری رنگ خاکستری روشن 7035 رال دوپلی کالر + قیمت عالی

اسپری رنگ خاکستری روشن 7035 رال دوپلی کالر
225,000 تومان
بسته 6 عددی
1,308,000 تومان 1,320,000 تومان
قیمت هر عدد : 220,000 تومان
کد یکتای این محصول : 475
مناسب برای رنگ آمیزی سطوحی مانند ، فلز ، چوب ، سنگ
کاربردی برای کارهای هنری ، صنعتی و خانگی
ساخته شده بر پایه رزین اکرولیک
قابلیت خشک شدن سریع در چهار فصل به دلیل کیفیت بالا
پوشش دهی کامل سطح مورد نظر و بسیار با دوام تر نسبت به سایر اسپری رنگ های دیگر
جلوگیری از زنگ زدگی فلزات و مقاوم در برابر نور خورشید
قیمت مناسب
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

اسپری رنگ 7035 رال دوپلی کالر ، مصرفی ترین رنگ های رال دوپلی کالر محسوب می شود که بر پایه رزین آکرلیک روغنی ساخته شده و به عنوان اسپری رنگ خاکستری روشن 7035 رال دوپلی کالر شناخته شده است. از اسپری رنگ دوپلی کالر برای رنگ آمیزی انواع سطوح از جمله چوب ، پلاستیک ، شیشه استفاده می شود و به دلیل پوشش دهی مطلوب پس از رنگ آمیزی ، اسپری های رال دوپلی کالر به عنوان بهترین اسپری رنگ آلمانی در بازار شناخته شده اند که مطابق با استاندارد جهانی ral با استفاده از مواد درجه یک تولید و به بازار عرضه شده اند.

اسپری رنگ 7035 رال دوپلی کالر بهترین اسپری رنگ خاکستری روشن

با استفاده از اسپری رنگ 7035 ، برند دوپلی کالر می توانید در کم ترین زمان رنگ آمیزی را به نحو عالی انجام دهید. به طور کل اسپری رنگ های دوپلی کالر بهترین جایگزین برای ابزارآلات رنگ آمیزی قدیمی مانند قلم مو می باشد. اسپری رنگ های رال دوپلی کالر کیفیت رنگ بالایی دارند و می توانند از فلزات در برابر زنگ زدگی محافظت کنند. ویژگی های منحصر این اسپری رنگ باعث شده تا بسیاری از استادکاران و نقاشان خرید اسپری رنگ دوپلی کالر را به سایر اسپری رنگ های مشابه ترجیح دهند.


فروشگاه ابزار میهن نمایندگی اسپری رنگ دوپلی کالر شما را با کاربرد و ویژگی رنگ های رال دوپلی کالر ازجمله رنگ رال 7035 بیشتر آشنا می کند تا با کسب اطلاعات کافی درباره این محصول پرفروش ، بهترین اسپری رنگ را برای رنگ آمیزی خریداری کنید.

مزایا استفاده از اسپری رنگ رال دوپلی کالر 7035

تمام رنگ های رال دوپلی کالر که یکی از آن ها اسپری رنگ رال 7035 دوپلی کالر است بر پایه رزین آکرلیک ساخته شده اند و از نظر کیفیت ، اسپری رنگ های رال دوپلی کالر تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها تفاوتشان کد رنگ هاییست که با توجه به نیاز کاربر ، شرکت دوپلی کالر انواع اسپری رنگ رال دوپلی کالر را با تنوع رنگ بسیار تولید نموده است. بنابراین توضیحات ویژگی و مزایا اسپری رنگ رال دوپلی کالر 7035 برای همه رنگ های دوپلی کالر صدق می کند.

مزیت استفاده از اسپری رنگ رال دوپلی کالر

  • همه ما برای رنگ آمیزی به یک اسپری رنگ با پوشش دهی عالی نیاز داریم ، اسپری رنگ رال دوپلی کالر از جمله اسپری رنگ آلمانی باکیفیت محسوب می شود و سطوح را پس از رنگ آمیزی به طور کامل و یکدست پوشش می دهد و این یکی از مزیت اسپری رنگ رال دوپلی کالر محسوب می شود.
  • ساختار رنگ دوپلی کالر به گونه ای است که به سرعت پس از رنگ امیزی خشک می شود و سرعت کار را افزایش می دهد. بسیاری از نقاشان و کسانی که در کارهای هنری با اسپری رنگ سر و کار دارند برای صرفه جویی در اتلاف زمان اسپری های رال دوپلی کالر را بهترین گزینه برای رنگ آمیزی می دانند.
  • رنگ های دوپلی کالر تنوع بسیار زیادی دارد و سهولت خرید را برای کاربران فراهم نموده است برای مثال اسپری رنگ خاکستری 7035 دوپلی کالر ، خاکستری روشن است و اسپری رنگ نقره ای 9006 رال دوپلی کالر از دیگر رنگ های نزدیک به اسپری رنگ 7035 می باشد. شما می توانید با مراجعه کاتالوگ رنگ اسپری دوپلی کالر و مشاهده کد رنگ های مختلف نزدیک ترین اسپری رنگ را برای رنگ امیزی استفاده کنید.
  • اسپری رنگ دوپلی کالر ، چسبندگی عالی روی سطح ایجاد می کند و غلظت بالای این نوع اسپری رنگ ، از شره کردن رنگ حین رنگ آمیزی جلوگیری می کند و نیاز به چندین بار رنگ آمیزی ندارد.
  • از رنگ های دوپلی کالر ، می توانید برای مصارف هنری ، صنعتی و مصارف های خانگی استفاده کنید. اسپری رنگ دوپلی کالر قابلیت رنگ آمیزی بر روی انواع سطوح چوبی ، پلاستیکی ، شیشه ای را دارد.
  • مهم ترین مزیت اسپری های دوپلی کالر این است که این نوع اسپری رنگ ها در برابر عوامل محیطی ، سرما و گرما ، اشعه ماورا بنفش ، تابش مستقیم نور خورشید مقاوم هستند و پس از گذشت زمان کیفیت رنگ آن ها کاهش پیدا نمی کند. 
  • قوطی های اسپری رنگ دوپلی کالر طوری طراحی شده اند که رنگ مورد نظر روی قوطی اسپری رنگ قابل مشاهده است و کاربر با کم ترین خطا می تواند نزدیک ترین رنگ را برای رنگ امیزی انتخاب کند.
  • شرکت dupli color ، برای حفظ سلامت انسان هیچگونه مواد سرطان زا و سرب برای اسپری رنگ های دوپلی استفاده نکرده است.

نحوه استفاده و اجرا اسپری رنگ دوپلی کالر رال

برای افزایش کیفت رنگ و یکنواخت شدن رنگ پس از رنگ آمیزی باید از نحوه اجرا اسپری رنگ دوپلی کالر رال اطلاعات کافی داشته باشید. بسیاری از رنگ کاران مخصوصا کسانی که به تازگی کار با اسپری رنگ را آموخته اند روش اعمال صحیح رنگ امیزی با اسپری رنگ را نمی دانند و در نهایت ممکن است با یک اشتباه ، نتیجه رنگ امیزی بر خلاف آن چه در ذهن تصور کرده اید شود.

ابتدا سطح را از هر گونه کثیفی و آلودگی پاک کنید ، سپس اسپری رنگ دوپلی کالر را برای چند دقیقه به خوبی تکان دهید تا مواد رنگ به طور کامل ترکیب شود. اسپری رنگ را با فاصله 25 سانتی متری روی سطح پاشش کنید. حتما فاصله اسپری رنگ با سطح مورد نظر حفظ شود چرا که از شره کردن رنگ جلوگیری می کند.

توجه داشته باشید پاشش رنگ حتما باید به صورت افقی باشد از رنگ آمیزی در هم و دایره ای شکل خودداری کنید.


اسپری رنگ نقره ای کاسپین caspian نیز نسبت به اسپری رنگ دوپلی کالر از قیمت مناسب تری برخوردار است و تولید شده توسط کشور ایران می باشد.

نکات استفاده از اسپری رنگ رال دوپلی کالر

اسپری رنگ دوپلی کالر ، برای رنگ امیزی همه سطوح چوبی ، فلزی ، پلاستیکی ، شیشه ای استفاده می شود اما برای رنگ آمیزی لوازم های پلاستیکی قبل از استفاده اسپری رنگ های دوپلی کالر حتما از اسپری آستر پلاستیک دوپلی کالر استفاده کنید. شاید برایتان سوال باشد اسپری آستر پلاستیک دوپلی کالر چه تاثیری روی رنگ آمیزی دارد؟ اسپری آستر پلاستیک دوپلی کالر ، کار رنگ آمیزی را تمیز و یکنواخت می کند و جلوه و زیبایی بهتری به سطح پلاستیک رنگ شده می بخشد. اما برای رنگ آمیزی چوب ؛ فلز می توانید قبل از رنگ آمیزی از اسپری آستر پرایمر همه کاره دوپلی کالر استفاده نمایید.

خرید اینترنتی اسپری رنگ دوپلی کالر رال 7035

با خرید اینترنتی اسپری رنگ دوپلی کالر در فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر ، اسپری رنگ زا با ارسال فوری درب منزل و یا کارگاهتان تحویل بگیرد.همچنین با خرید عمده اسپری رنگ دوپلی کالر از تخفیفات شگفت انگیز ابزار میهن نیز بهره مند می شوید.

فروشگاه ابزار میهن در راستا کسب اعتماد مشتریان عزیز نماد الکترونیکی را کسب نموده است و هدف آن سود آوری کم و رضایت مشتریان گرامی می باشد.

قیمت اسپری رنگ رال دوپلی کالر 7035

قیمت اسپری رنگ رال دوپلی کالر کد 7035 با توجه به کیفیت عالی این محصول و مقایسه با سایر اسپر رنگ های هم رده بسیار مقرون به صرفه می باشد. ابزار میهن اسپری رنگ خاکستری روشن 7035 رال دوپلی کالر را به قیمت فروش عمده و به صورت عمده و جزیی با تضمین کیفیت به فروش می رساند.

تمام اسپری رنگ های دوپلی کالر موجود در فروشگاه ابزار میهن دارای تاریخ انقضای جدید می باشد.

ارسال نظر / پرسش در مورد اسپری رنگ خاکستری روشن 7035 رال دوپلی کالر
CAPTCHA
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن علاوه بر فروش انواع ابزارآلات به صورت اینترنتی با ارائه مجموعه ای کامل از انواع چسب های کاربردی ، یک فروشگاه اینترنتی چسب در قلب بازار تهران نیز می باشد و به عنوان فروشگاه تخصصی چسب تهران در زمینه فروش انواع چسب های مصرفی و صنعتی مانند چسب سیلیکون ، چسب 123 ، چسب چوب ، چسب سنگ ، چسب ساختمانی ، اسپری رنگ ، چسب نواری ، چسب آکواریوم و هزاران چسب های مصرفی دیگر فعالیت دارد. چسب فروشی از طریق فروشگاه اینترنتی چسب این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا در هر نقاط کشور ایران که هستید به صورت اینترنتی چسب عمده و تکی را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 اگر در جستجو کامل ترین مجموعه چسب فروشی تهران هستید ابزار میهن یکی از فروشگاه چسب تهران می باشد و انواع مختلف چسب مورد نیاز مشتریان را با کم ترین قیمت به فروش می رساند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح