شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> انبر کلاغی

خرید انبرکلاغی اتومات و ساده + بهترین قیمت

فیلتر تخصصی

انبر کلاغی

انبر کلاغی ابزاریست که در کارهای لوله کشی و مرتبط به آن بسیار استفاده می شود. اما با این حال چیزی که بسیاری از افراد از آن غافل هستند این است که انبر کلاغی و یا همان آچار کلاغی ابزارهایی هستند که علاوه بر بستن لوله ها ، به طور گسترده برای چرخاندن و نگه داشتن پیچ و مهره ه ها و موارد بسیار دیگر نیز استفاده می شوند و معمولا به این ابزار انبرسرکج نیز می گویند. به طور کلی انبر کلاغی می تواند طیف وسیعی از لوازم های صنعتی مانند پیچ و مهره را بچرخاند و بگیرد و مهم ترین مسئله ای که در خرید انبر کلاغی باید دقت داشت این است که انواع انبر کلاغی با آلیاژهای مختلفی ساخته می شود و باید انبرکلاغی را در حین خرید انتخاب کنید که از کیفیت ساخت بالا و طول عمر بالایی برخوردار باشد. این ابزار از دو دهانه موازی با یکدیگر ساخته شده و امکان تغییر زاویه نسبت به دیگری را دارد و می توان دهانه آن را برای زاویه های بزرگ تر تنظیم کرد. انبر کلاغی برای سفت کردن لوازم هایی که در اشکال های غیر معمول هستند نیز کاربرد دارد.
قطعه ای که برای سفت کردن آن در دست می گیرید ممکن است در اشکال های مختلف گرد ، بیضی ، مربعی ، شش ضلعی و یا شکل نامنظم تری داشته باشد و فقط انبر کلاغی می تواند تمام قطعاتی که در اشکال مختلف ساخته می شوند را سفت کند. همانطور که در مطالب قبل گفته شد انبر کلاغی دارای دو فک موازی دندانه دار است که در زاویه 45 درجه نسبت به دسته ها قرار گرفته اند فک پایین حرکت زیادی ندارد و می توان آن را در هفت موقعیت مختلف حرکت داد. 
انبر کلاغی دارای یک قفل محکم است که می تواند پیچ و مهره ها را محکم کند و برای ساخت آن معمولا از فولاد با کربن بالا استفاده می شود که ابن فولاد از زنگ زدگی انبر کلاغی جلوگیری می کند.
پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح