خرید کابل بر و کابلشو مجموعه کامل با قیمت عمده

فیلتر تخصصی

انبر کابل بر و کابل شو دو ابزار مهم و کاربردی در صنعت برق هستند، زیرا سیم چین معمولی ،  مناسب بریدن کابل های ضخیم نیست. انبرهای کابل بر تقریبا شبیه به آن ها عمل می کنند ولی تیغه و دسته های قوی تری دارند و برای بریدن کابل های ضخیم مناسب سازی شده اند. اگر می خواهید با کاربرد کابل شو ها ، انبر کابل بر ، قیمت انبر کابل بر ، قیمت کابل شو و ... اطلاعات لازم را کسب کنید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

انبر کابل بر

همانطور که اشاره شد، ابزارهای مشابه مثل سیم چین برای بریدن کابل های ضخیم طراحی نشده اند، حتی با این ابزار سیم های ضخیم هم به زحمت بریده می شود. بنابراین برای بریدن سیم ها و کابل های ضخیم از ابزاری به نام انبر کابل بر استفاده می شود. انبر کابل بر نسبت به ابزار مشابهی که نام برده شد، تیغه و دسته های قوی تری دارد.
دو نوع انبر کابل بر در بازار موجود است :
  • انبر کابل بر جغجغه ای که یک سیستم چرخ جغجغه ای درون آن قرار دارد. با فشردن دسته های انبر، دهانه آن سفت می شود (البته نه به طور کامل). انبر فقط در جهت سفت تر شدن دهانه حرکت می کند یعنی باز کردن دسته باعث شل شدن دهانه انبر نمی شود. سفت شدن دهانه با حرکت دسته تا جایی ادامه پیدا می کند که کابل بریده شود و سپس دهانه باز می شود یا اینکه فرد باید دکمه مخصوص را برای باز شدن دهانه انبر فشار دهد.
  • انبر کابل بر هیدرولیک که قدرت آن از کابل بر جغجغه ای نیز بیشتر است و برای بریدن کابل های بسیار ضخیم مورد استفاده قرار می گیرد. داخل دسته این نوع از انبر کابل بر، یک پمپ هیدرولیک تعبیه شده است که با فشردن دسته، دهانه کابل بر را تنگ و تنگ تر می کند. البته لازم به ذکر است که برخی از مدل های کابل بر هیدرولیک هستند که پمپ هیدرولیک آن ها روی دسته قرار ندارد بلکه با یک شیلنگ به تیغه کابل بر متصل شده است.

قیمت کابل بر با توجه به برند، کیفیت و متریال به کار رفته در ساخت آن متفاوت است.

کابل شو

کابل شو ابزار مهمی است که در صنعت برق و سیم کشی ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار که نام دیگر آن سرسیم یا وایرشو می باشد، قطعه ای فلزی است که بین دو کابل یا بین کابل و محل اتصال به لوازم برقی و تجهیزات الکتریکی، اتصال ایمن و مناسب برقرار می کند.

قیمت کابل شو با توجه به نوع متریال به کار رفته در ساخت آن، متفاوت است.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح