چت در تلگرام

انواع سیلندر و تعویض مغزی قفل درب

سیلندر و مغزی قفل دستشویی
برای درب های دستشویی باید از مغزی قفل شاسی دار استفاده گردد زیرا این درب ها از داخل باز و بسته می شود و از سمت بیرون نیز کاربر باید از کلید مکانیکی استفاده کند  بنابراین برای تعویض مغزی درب دستشویی باید از سیلندر مغزی قفل شاسی دار تهیه کنید .
درب های ورودی ساختمان ها و شرکت ها هم با نصب سیلندر شاسی دار ،  می توانید آن را از داخل باز و بسته نمائید و مانند درب دستشویی ، از سمت بیرون باید از کلید مکانیکی استفاده شود .
لازم به ذکر است قیمت سیلندر و مغزی قفل به چند نوع ویژگی بستگی دارد از جمله :
1-نوع کلید
2-ضخامت
3-جنس و کیفیت سیلندر
4-محل پیچ سیلندر
نحوه تعویض کلید درب ضد سرقت
برای تعویض کلید درب ضد سرقت کافیست فقط مغزی قفل درب را به کلید ساز نشان دهید و شما فقط با خرید مغزی قفل می توانید به راحتی کلید جدیدی در اختیار داشته باشید .
در ابتدا باید دو پیچ را از سمت داخل جایی که کلید را در داخل قفل می اندازید را باز کنید ، با این روش از سمت بیرون هم قسمت روی مغزی به راحتی در می آید سپس در زبانه درب قسمتی که تمامی قفل در آن وجود دارد سه پیچ است ، این سه پیچ یکی در بالا ، یکی در پایین و دیگری در وسط  قرار دارد با باز کردن پیچ وسط به آسانی می توانید مغزی قفل را در بیاورید و اگر برای تعویض قفل درب با مشکل مواجه شدید می توانید به یک کلید ساز مراجعه کنید کلید سازهای ماهری وجود دارند که می توانند در این کار به شما کمک کنند.
سیلندر و مغری قفل درب ابزاریست که برای ایمنی درها و باز و بسته کردن درب ها استفاده می شود
 
ارسال نظر / پرسش در مورد انواع سیلندر و تعویض مغزی قفل درب
CAPTCHA
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار

فروشگاه اینترنتی چسب و ابزار میهن یک فروشگاه فعال در ضمینه خرده و عمده فروشی چسب و ابزار الات میباشد که انواع برند های معتبر ابزار از قبیل نووا ، رونیکس ، متابو و ... و انواع برند های چسب از قبیل چسب رازی ، چسب هنکل و چسب غفاری را با نازلترین قیمت عرضه میکند .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح