گریس پمپ دستی گروز کروم v1/hd/cp groz

برند : گروز
دسته بندی : گریس پمپ گروز
کد یکتای این محصول : 829
کیفیت بالا و قیمت مناسب
تحمل فشار بیشتر به دلیل وجود کلگی آلومینیوم ریخته گری شده
پوشش بدنه کروم،کلگی آلومینیوم
آخرین مدل طراحی شده پمپ قرن 21
سوپاپ تخلیه هوا جهت تخلیه راحت حباب های هوا
توان تخلیه 1 گرم در هر بار فشردن اهرم
فشار 6000psi یا 413 بار و ظرفیت 500 گرم
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

امروزه خرید گریس پمپ ها کاری بسیار سخت می باشد گریس پمپ های دستی نمونه ی کوچک تر گریس پمپ های سطلی هستند  که حتما همه شما آن ها را در کارگاه ها ، تعمیرگاه های خودرو و سایر مجموعه هایی که از دستگاه های هیدرولیک استفاده می کنند دیده اید . این گریس پمپ های دستی در زمره ابزارآلات گاراژی قرار می گیرند هرچند این ابزارآلات قیمت چندانی ندارند اما قیمت  گریس پمپ دستی  بستگی به عناوین مختلفی در یک گریس پمپ  از قیبل نوع کلگی ، نوع استوانه ، الیاژ ساخت ، فشار قابل تحمل و توان تخلیه دارد .
گریس پمپ V1 HD CP گروز یک گریس پمپ فشار قوی است  که یکی از بهترین گریس پمپ ها برای خرید گریس پمپ می باشد ، هرچند در این نوع گریس پمپ توان تخلیه بسیار بالاتر از انواع دیگر گریس پمپ می باشد اما فشار تخلیه هرگز کاهش نیافته و ظرفیت 500 گرمی آن در کنار توان تخلیه ویژه آن ، آن را به یک ابزار گاراژی بسیار کارآمد برای استفاده ی چه روزمره چه موارد خاص تبدیل نموده است ،  اما باید بدانیم گریس پمپ های دستی برای مصرف نه جزیی اما در حجمی محدود و شاید تزریق گریس به گریس خورهای یک خودرو ، یک کامیون و یک دستگاه کوچک ساخته شده اند . گریس پمپ V1 HD CP GROZ با توجه به سوپاپ تخلیه هوا که در کنار سری گریس پمپ قرار گرفته است باعث می شود حباب در  فضای خالی بین گریس ایجاد نکند و گریس خوری  ، گریس خور کامل شود .
گریس پمپ کروم گروز که شاید پیشرفته ترین گریس پمپ قرن باشد گریس پمپی ساخته شده با کلگی آلومینیوم ،  پوشش بدنه کروم ،  سوپاپ تخلیه پیشرفته  ، ضامن نگهدارنده و تحمل فشار 430 بار و توان تخلیه یک گرم در هربار فشردن دسته می باشد.

علاوه بر گریس پمپ برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید این دو مقاله گریس را نیز مطالعه نمایید.

گریس چیست؟

گریس لیتیوم چیست؟

ارسال نظر / پرسش در مورد گریس پمپ دستی گروز کروم v1/hd/cp groz
CAPTCHA
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح