پمپ روغن کش و گازوئیل کش روتاری گروز اصلی

پمپ روغن کش و گاروئیل کش روتاری گروز
2,200,000 تومان
کد یکتای این محصول : 815
مشهور ترین پمپ روغن کش در تمام دنیا
عالی ترین در این مدل به دلیل عملکرد دو طرفه خود
بدنه پمپ و پره ها از چدن سخت کاری شده و ماشین کاری شده
میله 3 تیکه برای استفاده در انواع بشکه ها
قابل استفاده برای انواع روغن ها تا ویسکوزیته90SAE ،نفت،گازوئیل و دیگر مواد خورنده
توان تخلیه : 5لیتر با 20 چرخش دستگیره
عدم استفاده جهت سیالات پایه آب،ضد یخ،حلال ها، اسید ها ،بنزین ها و ...
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

پمپ روغن کش های هندلی بهترین کاربردها را جهت تخلیه ی مواد پایه روغن و روغنی دارند و این نوع از پمپ های تخلیه روغن مشهورترین روغنکش ها هستند زیرا به علت داشتن عملکرد دو طرفه خود می توانند نه تنها بشکه را از روغن خالی نمایند با چرخاندن معکوس دسته بشکه را از روغن پر نمایند این نوع روغنکش دارای صافی جهت جلوگیری از ورود مواد آلاینده به پمپ می باشد .
بدنه پمپ و پره ها از چدن سخت کاری شده تحت فرایند سخت کاری خاص ساخته شده که باعث می شود این پمپ روغن  یا گازوئیل کش برای انواع روغن تا ویسکوزیته 90SAE و انواع سوخت ها و مواد غیر خورنده کاربرد داشته باشد .

پمپ روغن کش دستی و گاروئیل کش گروز
توان تخلیه این محصول همانطور که در قسمت مشخصات خوانده اید 5 لیتر با فقط 20 چرخش می باشد . در بسته بندی این محصول میله ی سه تیکه جهت استفاده در انواع بشکه ها موجود می باشد و لوله ی تخلیه مواد قطر یک اینچ می باشد که تخلیه مواد را با سرعت بیشتری انجام می دهد .

پمپ روغن کش

پمپ روغن کش ابزاریست کاربردی که برای تخلیه روغن از بشکه ها و مخازن و حتی برای تخلیه روغن در خودرو استفاده می شود. به طور کلی پمپ دستی روغن ، بهترین کاربردها را جهت تخلیه ی مواد پایه روغن و روغنی دارد. شکل پمپ دستی روغن را یک میله بلند و یک پروانه در انتهای آن تشکیل می دهد و با چرخاندن میله ، پروانه به چرخش در می آید و این کار باعث ایجاد خلاء در پمپ دستی روغن می شود و این خلاء روغن را از منبع خود مکش می کند و به ظرف دیگر منتقل می کند.
شما می توانید از روغن کش دستی برای تعویض روغن خودرو ، تعویض روغن قطعات های صنعتی و انتقال آن به ظرف های دیگر استفاده کنید. روغن کش دستی از نظر قیمت نسبت به روغن کش های برقی مقرون به صرفه تر هستند و با این که ساختار بسیار ساده ای دارند اما در انتخاب آن باید به نکات های مهمی توجه کرد:
  • ظرفیت روغن کش  باید با توجه به نیاز کار شما انتخاب شود چرا که پمپ روغن کش با توجه به میزان روغنی که دارد می تواند مکش را انجام دهد.
  • طول میله روغن کش دستی ، باید به اندازه ای باشد که به کف مخزن برسد بنابراین طول میله در اینجا بسیار مهم است.
  • پمپ روغنکش دستی در جنس های فلزی و پلاستیکی تولید می شوند. روغن کش پلاستیکی دوام کمتری نسبت به روغن کش فلزی دارد.

گازوئیل کش

پمپ گازوئیل کش دستی با عملکرد دو طرفه می تواند بشکه را از روغن و هر گونه مایعات خالی کند و یا برعکس ، با چرخاندن برعکس آن بشکه را از روغن پر کند این عملکرد دو طرفه در پمپ گازوئیل کش میزان سرعت کار را افزایش می دهد و کاربر می تواند بشکه را با گازوئیل کش دستی پر و یا خالی کند. گازوئیل کش با داشتن میله سه تیکه برای انواع بشکه ها کاربرد دارد و برای تخلیه موادهای اسیدی ، حلال ها ، نفت ، گازوئیل و... استفاده می شود.
پمپ گازوئیل کش دستی یکی از مصرفی ترین پمپ ها برای جابه جایی و انتقال سوخت است. با استفاده از پمپ گازوئیل کش ، گازوئیل ، آب و هر نوع مایعات را می توان به مخزن دیگر انتقال داد. این مدل پمپ گازوئیل دستی برای بسیاری از افراد کاربرد دارد . با تولید پمپ گازوئیل کش به راحتی می توانید گازوئیل و یا هر نوع مایعاتی را به مخازن دیگر انتقال دهید. 

قیمت پمپ دستی گازوئیل کش با توجه به انواع گازوئیل کش متفاوت است اما به طور کلی با توجه به کیفیت و کارایی که دارند قیمت پمپ گازوئیل کش دستی بسیار مناسب است و یک ابزار کارآمد برای انتقال سوخت و دیگر مایعات محسوب می شود.

  • با توجه به این که گازوئیل کش های دستی قابلیت تخلیه انواع مایعات را دارند و تنها برای تخلیه روغن و گازوئیل نیست نیاز به تمیز کاری پس از تخلیه پمپ را دارد تا از ترکیب مایعات دیگر در استفاده های مجدد جلوگیری شود.
  • قبل استفاده از این ابزار بهتر است دستورعمل های آن را مطالعه کنید و مطمعن شوید که قابل استفاده برای هرنوع مایعی است یا خیر

پمپ تخلیه روغن و گازوئیل

تخلیه روغن در بشکه های بزرگ با پمپ تخلیه روغن امکان پذیر است. پمپ تخلیه روغن و گازوئیل از نوع دستی یک ابزار کوچک و جمع و جور است که وزن سبکی دارد و برای خارج کردن روغن های مختلف از مخازن ها مانند خارج کردن روغن مخزن خودرو استفاده می شود. این پمپ با ایجاد فشار در مخزن روغن و یا هر مایعاتی مانند نفت ، گازوئیل را به بیرون هدایت می کند و به پمپ دستی نفت نیز می شناسند.

پمپ روغن دستی درب بشکه ای

پمپ روغن کش دستی برای تخلیه موادهایی همچون موادهای نفتی ، حلال ها ، اسیدها ، گازوئیل و موادهایی که به دست انسان آسیب وارد می کنند استفاده می شود. به طور کلی در بسیاری از صنایع  محصولات خود را در بشکه های بزرگ ذخیره می کنند و تخلیه کردن این موادها از داخل بشکه کار ساده ای نیست و باید با دستگاه مخصوص خودش مانند پمپ بشکه کش دستی انجام شود. ساختار پمپ روغن دستی و یا همان نفت کش دستی ، مخزن بزرگ ، لوله فلزی مقاوم در برابر خوردگی است و برای تخلیه روغن از بشکه و انتقال به ظروف دیگر استفاده می شود.

پمپ بشکه کش دستی

پمپ بشکه کش دستی برای تخلیه روغن از چند اجزای کاربردی ساخته شده است که به شرح ذیل می باشد:
  1. روغن کش ها دارای یک قسمت اتصال هستند که به شیار داخل مخزن روغن متصل می شود و با داشتن یک لوله فلزی که روغن در آن جمع آوری شده به بیرون هدایت می شود.
  2. پمپ روغن کش هندلی و یا دستی  دارای یک دستگیره ارگونومیک است که با حرکت دست بر روی دستگیره فشار برای تخلیه روغن ایجاد می شود و روغن از مخزن خارج می شود.
  3. از دیگر بخش های ساختاری مهمی که در روغن کش ها وجود دارد داشتن یک میله فلزی است ، روغن با فشار از مخزن جمع اوری شده و از طریق لوله به بیرون می ریزد. لوله های پمپ بشکه کش دستی در سایزهای مختلفی وجود دارند که برای خرید به سایز آن جهت تخلیه روغن باید توجه کرد.
  4. پمپ روغن کش دستی ابزاری بسیار کاربردی است که به راحتی می توان روغن را از مخزن خودرو خارج کرد. این ابزار را می توانید در تعویض روغنی ها برای تخلیه روغن مشاهده کنید. این ابزار برای کارهای صنعتی و سنگین مناسب نیست و معمولا برای استفاده در موارد کوچک کاربرد دارد

تلمبه دستی گازوئیل

تلمبه گازوئیل دستی همانطور که از نامش مشخص است به صورت دستی و با کمک نیروی دست می تواند انواع مایعات و حلال ها مانند نفت ، گازوئیل ، اسید و بنزین را از بشکه تخلیه و به مخازن های دیگر انتقال دهد. در این نوع روغن کش که به صورت دستی عمل می کنند جنس بدنه و نوع جنس میله تلمبه دستی گازوئیل بسیار مهم است بدنه این نوع روغن کش ها باید از چدن سخت کاری شده و میله آن باید از جنس فلز باشد تا در برابر موادهای اسیدی و حلال ها که خاصیت خوردندگی دارند مقاومت کافی را داشته باشند. پمپ روغن کش کروز یکی از بهترین روغن کش هایی است که بدنه ای از جنس چدن سخت کاری شده دارد و با استفاده صحیح از طول عمر بالایی  برای تخلیه روغن برخوردار است

پمپ روغن روتاری

پمپ روغن روتاری ، از نوع دستی همان پمپ تخلیه روغن است که با وجود مخزن بزرگ و با دوام برای تخلیه روغن از بشکه به سایر ظروف کاربرد دارد. روغن روتاری به صورت دستی توسط کاربر ، کار تخلیه روغن را انجام میدهد و با استفاده از دسته ارگونومیک اضافه شده به پمپ فشار به صورت دستی به مخزن روغن اعمال می شود.  پمپ روغن روتاری معمولا برای کاربردهای خانگی مناسب است.

ارسال نظر / پرسش در مورد پمپ روغن کش و گازوئیل کش روتاری گروز gnb/25 groz
CAPTCHA
بهرام صیدی در تاریخ شنبه 22 آبان 1400 :
سلام به تعداد 30 عدد پمپ تخلیه روغن فلزی نیاز داریم خواهشمند است شرایط فروش را اعلام فرمائید. با تشکر صیدی
سلام وقت بخیر با واتساپ فروشگاه مکاتبه نمایید 09198416011
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح