اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر 9005 black semi matt

اسپری رنگ مشکی نیمه مات 9005 دوپلی کالر
225,000 تومان
بسته 6 عددی
1,308,000 تومان 1,320,000 تومان
قیمت هر عدد : 220,000 تومان
کد یکتای این محصول : 483
قابل استفاده بر روی انواع سطوح از قبیل چوب ، سنگ ، آجر ، فلز ، شیشه
ساخته شده بر پایه رزین آکرلیک و برخورداری از کیفیت بسیار مناسب
مواد اولیه از کشور آلمان
قابلیت استفاده بر روی اجسام دست ساز،اجسام صنعتی و برای استفاده جهت مصارف تفریحی
قابلیت خشک شدن سریع در چهار فصل
مقاوم در برابر آفتاب ، باد و باران
پوشش دهی بسیار بالا ، ساخته شده با استاندارد بالا جهت جلوگیری از شره کردن رنگ، حجم 400 میلی لیتر
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

اسپری رنگ مشکی نیمه مات 9005 دوپلی کالر که به اسپری رنگ نیمه مات فلز نیز معروف است بر پایه رزین اکرلیک روغنی ساخته شده که قابلیت استفاده بر روی اجسام دست ساز ، اجسام صنعتی و حتی برای مصارف تفریحی نیز دارد . مواد اولیه اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر از کشور آلمان می شود و فقط توسط شرکت دوپلی کالر در قوطی های 400 میلی لیتری به نام اسپری رنگ مشکی نیمه مات 9005 دوپلی کالر black semi matt بسته بندی می شوند و با مناسب ترین قیمت به صورت عمده و تکی به بازار عرضه می شوند.

اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر بهترین اسپری رنگ برای نیمه مات کردن سطح مشکی


اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر،  یکی از بهترین اسپری رنگ دوپلی کالر برای نیمه مات کردن انواع سطوح  فلز و چوب  می باشد. ساختار رنگ اسپری دوپلی کالر از جمله اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی به گونه ای است که به خوبی می تواند از فلزات در برابر زنگ زدگی محافظت کند و طول عمر بالاتری به فلزات ببخشد. شرکت دوپلی کالر برای تولید این نوع رنگ اسپری دوپلی کالر از مواد درجه یک استفاده نموده به طوری که پس از رنگ آمیزی با اسپری رنگ دوپلی کالر black semi matt ، پوشش دهی عالی و بی نظیری روی سطح ایجاد می شود و نسبت به سایر اسپری رنگ های نیمه مات کیفیت رنگ بالاتری دارد.

شرکت دوپلی کالر با تولید متنوع ترین اسپری مشکی دوپلی کالر توانسته نیاز بسیاری از مصرف کنندگانی که به اسپری مشکی نیمه مات ، مات و براق دوپلی کالر نیاز دارند برطرف نماید.

مزیت اسپری رنگ دوپلی کالر مشکی نیمه مات 9005

اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر همانند سایر اسپری رنگ های رال دوپلی کالر دارای ویژگی های مشترکیست و برای نیمه مات کردن سطح استفاده می شود.

مزیت استفاده از اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر برای رنگ امیزی

مزیت های اسپری رنگ رال دوپلی کالر از جمله اسپری رنگ مشکی نیمه مات 9005 dupli color به شرح ذیل می باشد:

 1. اسپری رنگ مشکی 9005 نیمه مات دوپلی کالر ؛ بر پایه رزین آکرلیک روغنی پایه حلال ساخته شده است و کیفیت رنگ بالاتری برای رنگ آمیزی نسبت به سایر اسپری رنگ نیمه مات دارد.
 2. اسپری رنگ مشکی نیمه مات dupli color ، همانند سایر اسپری رنگ های رال دوپلی کالر پوشش دهی عالی پس از رنگ آمیزی به جا می گذارد و جایگزین بسیار مناسبی برای ابزارآلات قدیمی رنگ امیزی مانند قلم مو می باشد.
 3. غلظت بالای این نوع اسپری رنگ مشکی ، از شره کردن رنگ پس از رنگ آمیزی جلوگیری می کند و این یکی از مهم ترین ویژگی اسپری رنگ های دوپلی کالر محسوب می شود.
 4. اسپری های رال دوپلی کالر ، پس از پاشش اسپری در کم تر از 10 دقیقه خشک می شود و این ویژگی خشک شدن سریع رنگ رانشان می دهد که سرعت کار را بالا می برد.
 5. اسپری رنگ مشکی نیمه مات 9005 دوپلی ، همانند سایر رنگ های رال دوپلی کالر در برابر اشعه یو وی ، سرما و گرما ، رطوبت دوام بسیار زیادی دارد و از این نوع اسپری رنگ می توان در محیط های مختلف استفاده نمود.
 6. کد رنگ بر روی قوطی اسپری رنگ های دوپلی کالر درج شده است و با مشاهده رنگ روی قوطی انتخاب بهتری برای خرید رنگ دوپلی کالر دارید.
 7. مواد سرطان زا و سرب در اسپری رال دوپلی کالر و اسپری مشکی نیمه مات دوپلی کالر استفاده نشده است و به نوعی استفاده از اسپری رنگ های dupli color به سلامت انسان آسیب وارد نمی کند.
 8. چسبندگی عالی روی سطح و یکنواخت شدن رنگ پس از رنگ آمیزی از دیگر مزایا استفاده از اسپری رنگ دوپلی کالر محسوب می شود.
 9. رنگ های دوپلی کالر ، تنوع رنگ بسیار زیادی دارد و سهولت انتخاب را برای خریداران اسپری رنگ فراهم نموده است.

نحوه استفاده اسپری رنگ دوپلی کالر مشکی نیمه مات 9005

نحوه اجرا اسپری رنگ دوپلی کالر مهم ترین بخشی است که هر رنگ کاری باید به نحو عالی انجام دهد. فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر استفاده صحیح اسپری رنگ مشکی نیمه مات 9005 دوپلی کالر را به طور کامل در این صفحه شرح داده است.

 • ابتدا سطح باید عاری از هرگونه کثیفی و گرد و غبار باشد.
 • اگر قوطی اسپری رنگ دوپلی کالر در محیط سرد نگهداری شده برای جلوگیری از گیر کردن رنگ داخل لوله پس از پاشش ابتدا قوطی اسپری رنگ را در یک محیط گرم ، گرم کنید و سپس اقدام به پاشش رنگ نمایید.
 • اسپری های رال دوپلی کالر را به مدت چند دقیقه به خوبی تکان دهید تا مواد اسپری رنگ 9005 مشکی نیمه مات دوپلی کالر به خوبی ترکیب شود.
 • اسپری رنگ دوپلی کالر را برای رنگ آمیزی به صورت خطی و افقی پاشش نمایید و از پاشش رنگ روی سطح به صورت دایره ای و در هم خودداری کنید. همچنین با پاشش رنگ اسپری دوپلی به صورت پیوسته نه تنها زیبایی رنگ روی سطح از دست می رود بلک باعث دیر خشک شدن رنگ نیز می شود.
 • اسپری رنگ را با فاصله 25 سانتی متری روی سطح پاشش کنید تا از شره کردن رنگ نیز جلوگیری شود.

نکات قبل اجرا اسپری رنگ دوپلی کالر مشکی نیمه مات 9005

قبل از رنگ آمیزی با اسپری رنگ دوپلی کالر مشکی نیمه مات 9005 حتما به نکات ذیل توجه کنید ، چرا که یک اشتباه می تواند کیفیت رنگ را از دست بدهد.

اسپری رنگ دوپلی کالر برای رنگ آمیزی همه سطوح فلزی ، چوبی ، پلاستیکی استفاده می شود اما برای سطوح پلاستیکی حتما قبل رنگ آمیزی از اسپری رنگ آستر پلاستیک دوپلی کالر استفاده کنید. این کار چسبندگی بهتری روی سطح ایجاد می کند و در نتیجه رنگ آمیزی مطلوبی به دست می آید.

برای سطوح گچی ، چوبی و نئوپان نیز قبل رنگ آمیزی از اسپری آستر پرایمر همه کاره دوپلی کالر محصول شرکت دوپلی کالر استفاده نمایید تا سطح یکنواختی پس از رنگ آمیزی ایجاد شود.

قیمت اسپری رنگ مشکی نیمه مات 9005 دوپلی کالر

قیمت اسپری رنگ مشکی نیمه مات 9005 دوپلی کالر با توجه به کیفیت عالی این محصول بی نظیر نسبت به سایر اسپری رنگ های مشابه بسیار مقرون به صرفه است و ابزار میهن نمایندگی دوپلی کالر این نوع اسپری رنگ دوپلی کالر را به صورت عمده و تکی به قیمت مناسب و با تضمین کیفیت به فروش می رساند.

قیمت اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر با تضمین کیفیت کالا

قیمت اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر کد 9005 عمده و تکی در فروشگاه اینترنتی ابزار میهن درج شده است و برای خرید این نوع رنگ اسپری دوپلی کالر کافیست روی محصول کلیک کرده و گزینه تکی و یا بسته 6 عددی را انتخاب و خریداری نمایید.

اگر برای رنگ آمیزی به اسپری رنگ مشکی براق قیمت مناسب نیاز دارید ، اسپری رنگ مشکی گلریزان گزینه مناسبی می باشد.

خرید اینترنتی اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر کد 9005

ابزار میهن با چندین سال سابقه فروش اسپری رنگ دوپلی کالر به صورت اینترنتی و حضوری توانسته اعتماد مشتریان را کسب نماید و با دارا بودن نماد الکترونیکی که در پایین صفحه ابزار میهن قابل مشاهده است خریدی امن و آسان را برای کاربران فراهم کند.

با خرید اینترنتی اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر کد 9005 علاوه بر صرفه جویی در هزینه های اضافه ، محصول را درب منزل و یا کارگاهتان با ارسال فوری تحویل بگیرید.

ابزار میهن انواع اسپری رنگ دوپلی کالر را به صورت عمده و تکی به قیمت فروش عمده و با تضمین کیفیت اسپری رنگ به فروش می رساند.

ارسال نظر / پرسش در مورد اسپری رنگ مشکی نیمه مات دوپلی کالر 9005 black semi matt
CAPTCHA
فواد در تاریخ دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ :
مشکی نیمه مات دیگه چیه ؟
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن علاوه بر فروش انواع ابزارآلات به صورت اینترنتی با ارائه مجموعه ای کامل از انواع چسب های کاربردی ، یک فروشگاه اینترنتی چسب در قلب بازار تهران نیز می باشد و به عنوان فروشگاه تخصصی چسب تهران در زمینه فروش انواع چسب های مصرفی و صنعتی مانند چسب سیلیکون ، چسب 123 ، چسب چوب ، چسب سنگ ، چسب ساختمانی ، اسپری رنگ ، چسب نواری ، چسب آکواریوم و هزاران چسب های مصرفی دیگر فعالیت دارد. چسب فروشی از طریق فروشگاه اینترنتی چسب این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا در هر نقاط کشور ایران که هستید به صورت اینترنتی چسب عمده و تکی را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 اگر در جستجو کامل ترین مجموعه چسب فروشی تهران هستید ابزار میهن یکی از فروشگاه چسب تهران می باشد و انواع مختلف چسب مورد نیاز مشتریان را با کم ترین قیمت به فروش می رساند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح