اسپری رنگ خاکستری نقره ای 7001 رال دوپلی کالر

اسپری رنگ خاکستری نقره ای 7001 رال دوپلی کالر
225,000 تومان
بسته 6 عددی
1,308,000 تومان 1,320,000 تومان
قیمت هر عدد : 220,000 تومان
کد یکتای این محصول : 477
بسیار مناسب برای رنگ آمیزی سطوحی مانند فلز ، سنگ و چوب
استفاده برای مصارف خانگی و کارهای تزئینی
ساخته شده بر پایه رزین اکرلیک
مقاومت بسیار بالا در برابر زنگ زدگی ، رطوبت و نور خورشید
پوشش دهی کامل سطح مورد نظر و با دوام تر نسبت به سایر اسپری رنگ ها
ساخته شده طبق استاندارد های معتبر و کیفیت بسیار بالا
قیمت مناسب
کالاهای مشابه
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی

اسپری رنگ خاکستری نقره ای دوپلی کالر کد 7001

یکی از پرفروش ترین اسپری رنگ دوپلی کالر ، اسپری رنگ خاکستری نقره ای دوپلی کالر کد 7001 می باشد که به آن اسپری رنگ دوپلی کالر silver gray نیز می گویند. این مدل رنگ اسپری دوپلی کالر مطابق با استداندارهای جهانی ral تولید شده و در قوطی های اسپری رنگ ، کلمه ral قابل مشاهده است.

شرکت دوپلی کالر برای تولید اسپری رنگ دوپلی کالر از جمله اسپری رنگ خاکستری نقره ای دوپلی کالر 7001 ، از با کیفیت ترین مواد درجه یک ضد سرطان استفاده نموده است. کیفیت بالای رنگ های رال دوپلی کالر باعث استقبال اکثر مصرف کنندگان اسپری رنگ و درنتیجه افزایش فروش اسپری رنگ دوپلی کالر رال در بازار شده است. اسپری رنگ های رال دوپلی کالر ، غلظت رنگ بالایی دارند و برخلاف سایر اسپری رنگ ها پوشش دهی عالی را به جا می گذارند و این یکی از ویژگی های اسپری های رال دوپلی کالر محسوب می شود.

اسپری رنگ 7001 دوپلی کالر رال

از رنگ های دوپلی کالر ، می توانید برای رنگ امیزی سطوح پلاستیکی ، چوبی ، فلزی و شیشه ای استفاده نمایید. همچنین اسپری رنگ های رال دوپلی کالر در صنایع هنری ، صنعتی و خانگی بسیار کاربرد دارد و معمولا نقاشان برای رنگ آمیزی از این نوع اسپری رنگ دوپلی کالر استفاده می کنند. اسپری رنگ رال طوسی نقره ای 7001 گل پخش نیز یکی از بهترین اسپری رنگ های موجود در بازار می باشد.

ابزار میهن نمایندگی اسپری رنگ دوپلی کالر در مورد اسپری رنگ رال دوپلی کالر و ویژگی های منحصرش توضیحات کامل تری را شرح داده است که در ادامه مطالب می باشد.

مزایای اسپری رنگ رال دوپلی کالر 7001

شرکت دوپلی کالر آلمان ، اسپری رنگ های رال دوپلی کالر را در رنگ های متعدد با کدهای مختلف که روی قوطی اسپری رنگ دوپلی کالر درج شده است تولید نموده است بنابراین اگر بخواهیم از ویژگی اسپری رنگ رال دوپلی کالر 7001 صحبت کنیم به طور کل این ویژگی ها برای همه ی رنگ های رال دوپلی کالر محسوب می شود.

مزایا اسپری رنگ 7001 دوپلی کالر

مزایای اسپری رنگ رال دوپلی کالر

 1. شما کاربران گرامی می توانید از اسپری رال دوپلی کالر در محیط های مختلف استفاده کنید ، ساختار رنگ دوپلی کالر به گونه ای است که با تمام شرایط محیطی از جمله سرما ، گرما ، رطوبت ، تابش مستقیم نور خورشید سازگاری دارد و تغییر دما هیچ تاثیری روی کاهش رنگ های رال دوپلی کالر ندارد.
 2. دومین مزایا اسپری رنگ های دوپلی کالر ، خشک شدن سریع رنگ در 10 دقیقه است این ویژگی برای افرادی که اتمام سریع کار برایشان مهم است کاربرد دارد.
 3. رنگ های رال دوپلی کالر ، به دلیل غلظت بالا پوشش دهی بیشتری نسبت به سایر اسپری رنگ ها دارد.
 4. اسپری رنگ های رال دوپلی کالر ، پس از استفاده شره نمی کند این ویژگی به دلیل غلظت بالای رنگ های دوپلی کالر می باشد. البته نحوه استفاده صحیح از اسپری رنگ دوپلی کالر در شره نکردن رنگ روی سطح تاثیر دارد.
 5. رنگ های دوپلی کالر روی قوطی اسپری دوپلی کالر قابل مشاهده است و کاربر می تواند با مشاهده رنگ از روی قوطی اسپری رنگ ، نزدیک ترین رنگ مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند.
 6. رنگ های دوپلی کالر ، تنوع بسیار زیادی دارند و سهولت انتخاب رنگ را برای کاربر فراهم نموده است.
 7. چسبندگی عالی روی سطح و یکنواخت شدن رنگ پس از رنگ آمیزی از دیگر مزایا اسپری رنگ های رال دوپلی کالر محسوب می شود.
 8. اسپری های رال دوپلی کالر ، در قوطی های 400 میلی لیتری با بسته بندی بسیار شیک و عالی همراه با قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه شده اند.

نحوه اجرا اسپری رنگ دوپلی کالر dupli color

 1. در اولین مرحله باید محل رنگ آمیزی تمیز و خشک شود به طوری که هیچ گونه چربی و آلودگی بر روی سطوح باقی نماند .
 2. اسپری رنگ دوپلی کالر ،  به دلیل سرما و یا ساکن بودن در یک مدت طولانی حالت غلیظی را به خود می گیرد ، بنابراین ابتدا باید در هوای سرد اسپری رنگ رال را گرم کرده سپس به مدت چند دقیقه اسپری را به خوبی تکان دهید ، این کار باعث رقیق شدن رنگ های دوپلی کالر شده و موجب گیر کردن اسپری رنگ در داخل لوله نمی شود
 3. قبل از تکان دادن اسپری به مدت 5 دقیقه ، حتی برای تست هم پاشش رنگ انجام ندهید
 4. چند ثانیه اول ، اسپری رنگ dupli color خالی از رنگ است بنابراین ابتدا آن را در محل دیگری پاشش نمائید
 5. اگر می خواهید رنگ آمیزی تمیز و زیبایی داشته باشید عجله نکنید و رنگ را به شکل گردی که روی کار نشسته است بپاشید چرا که ضخیم پاشیدن رنگ علاوه بر این که باعث دیرتر خشک شدن رنگ می شود بلکه باعث شره کردن رنگ نیز می گردد.
 6. پاشش اسپری رنگ های رال دوپلی کالر  را به صورت خطی و افقی انجام دهید و از پاشش ضربدری ، دایره ای و درهم بر هم رنگ کردن بپرهیزید
 7. اگر در ابتدا رنگ اسپری dupli ، را به صورت خطی و افقی انجام دادید در مرحله دوم به صورت خطی عمودی رنگ آمیزی نمائید .
 8. در حین استفاده قوطی اسپری رنگ دوپلی کالر ، باید به صورت عمودی باشد چرا که افقی رنگ کردن باعث می شود به جای رنگ گاز داخل لوله پر شود
 9. پس از اتمام کار رنگ اسپری دوپلی کالر را وارونه کرده و پس از گذشت 3 ثانیه بپاشید تا لوله اسپری کامل خالی شود و این کار از گرفتن لوله جلوگیری می کند .
 10. بهترین چسبندگی که در مقابل رطوبت مقاوم است اسپری زینک دارد چرا که در اسپری زینک، مواد روی به کار برده شده و مقاومت اسپری را در برابر رطوبت افزایش می دهد
 11. فلزات گالوانیزه یا استیل که جوش داده می شوند، یکی از پر مصرف ترین رنگ های عایق را به خود اختصاص داده است که به دو صورت اسپری براق و مات وجود دارد .  
هنرمندانی که در عرصه هنر و نقاشی قعالیت دارند از اسپری رنگ بسیار استفاده می کنند ، اسپری های رال دوپلی کالر یکی از بهترین اسپری رنگ هاییست که کیفیت کار را بالا می برد به همبن دلیل خرید اسپری رنگ dupli color برای رنگ آمیزی پیشنهاد می شود .
برای براقیت سطح می توانید از اسپری کیلر براق دوپلی کالر استفاده نمایید.
ابزار میهن نمایندگی اسپری رنگ دوپلی کالر ،  انواع کد رنگ های کاتالوگ رنگ دوپلی کالر را موجود دارد و با مشاهده کاتالوگ رنگ دوپلی کالر نزدیک ترین رنگ را برای رنگ امیزی پیدا کنید.

نکات قبل از رنگ آمیزی با اسپری رنگ رال دوپلی کالر

اسپری رنگ رال دوپلی کالر را می توان برای همه سطوح استفاده کرد اما باید برای رنگ آمیزی به چند نکته توجه کنید :
 • بر روی سطوح پلاستیکی که از قبل رنگ آمیزی نشده اند ، باید در اولین مرحله اسپری رنگ آستر پلاستیک دوپلی کالر تولید شده توسط شرکت دوپلی را زده و پس از طی این مرحله رنگ آمیزی کنید .
 • سطوحی مانند چوب ، نئوپان ، گچ رنگ ها را به خود جذب می کنند بنابراین باید ابتدا بتونه زده و سپس رنگ های رال دوپلی کالر را بر روی سطوح بپاشید.
 • سطوحی که به طور ضخیم رنگ آمیزی شده اند، نباید در همان لحظه از اسپری رنگ های رال دوپلی کالر استفاده نمود چرا که باعث دیرتر خشک شدن رنگ در مرحله ی بعدی می شود .
 • سطوحی که با رنگ های ضعیفی رنگ آمیزی شدند را نباید اسپری رنگ را روی آن زد زیرا رنگ به خوبی خشک نمی شود . حلال رنگ اسپری رال رنگ قبلی را حل می کند و این کار باعث خرابی رنگ اسپری می شود.
 • رنگ ها بر روی سطوح فلزی مانند طلا ، نقره ، برنز ، مس و آهن چسبندگی خوبی ندارند بنابراین قبل از رنگ آمیزی از اسپری آستر پرایمر همه کاره دوپلی کالر ، زینک یا آلومینیوم استفاده کنید .

خرید اینترنتی اسپری رنگ دوپلی کالر کد 7001

ابزار میهن فروشگاه اسپری رنگ دوپلی کالر ، برای خرید اسپری رنگ دوپلی کالر دو روش را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است :

 • خرید اینترنتی اسپری رنگ دوپلی کالر
 • خرید حضوری اسپری رنگ دوپلی کالر

اولین روش خرید اینترنتی اسپری رنگ دوپلی کالر کد 7001 است ، این روش جهت سهولت کاربران برای خریدی آسان و مطمعن طراحی شده که با ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی ابزار میهن ، اسپری دوپلی کالر با ارسال فوری درب منزل یا کارگاه همراه با تضمین کیفیت تحویل داده می شود.

خرید اینترنتی اسپری رنگ خاکستری 7001 دوپلی کالر عمده و تکی

دومین روش خرید اسپری رنگ دوپلی کالر به صورت حضوری می باشد و مشتری با مراجعه به فروشگاه ابزار میهن نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی کالر ، به صورت حضوری خرید اسپری رنگ را انجام می دهد.

ارسال نظر / پرسش در مورد اسپری رنگ خاکستری نقره ای 7001 رال دوپلی کالر
CAPTCHA
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن علاوه بر فروش انواع ابزارآلات به صورت اینترنتی با ارائه مجموعه ای کامل از انواع چسب های کاربردی ، یک فروشگاه اینترنتی چسب در قلب بازار تهران نیز می باشد و به عنوان فروشگاه تخصصی چسب تهران در زمینه فروش انواع چسب های مصرفی و صنعتی مانند چسب سیلیکون ، چسب 123 ، چسب چوب ، چسب سنگ ، چسب ساختمانی ، اسپری رنگ ، چسب نواری ، چسب آکواریوم و هزاران چسب های مصرفی دیگر فعالیت دارد. چسب فروشی از طریق فروشگاه اینترنتی چسب این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا در هر نقاط کشور ایران که هستید به صورت اینترنتی چسب عمده و تکی را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 اگر در جستجو کامل ترین مجموعه چسب فروشی تهران هستید ابزار میهن یکی از فروشگاه چسب تهران می باشد و انواع مختلف چسب مورد نیاز مشتریان را با کم ترین قیمت به فروش می رساند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح