شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> قاب باز کن گوشی

خرید و قیمت قاب بازکن گوشی + بهترین کیفیت

فیلتر تخصصی

قاب باز کن گوشی موبایل

یکی از پر کاربرد ترین ابزار تعمیرات موبایل ، قاب باز کن گوشی موبایل و یا همان اسپاتول موبایل می باشد. قطعا باز کردن قاب گوشی های جدید بدون استفاده از ابزارهای تخصصی مانند ابزار باز کننده قاب موبایل ( قاب باز کن گوشی ) آسیب هایی به قاب گوشی موبایل و قطعات آن خواهد زد به همین دلیل تعمیرکاران موبایل برای تعمیرات موبایل علاوه بر پیچ گوشتی موبایلی جهت باز کردن پیچ های موبایل ، هویه و سایر لوازم  در اولین مرحله باید اقدام به باز کردن قاب گوشی با استفاده از قاب باز کن گوشی نمایند. این وسیله یک ابزار تخصصی جهت باز کننده قاب موبایل جهت تعمیرات روی قطعات داخلی می باشد.
قاب باز کن گوشی یک نوع ابزار برای باز کردن قاب گوشی بدون آسیب به قطعات آن می باشد
بنابراین اولین مرحله برای تعمیر یک گوشی موبایل بدون ایجاد آسیب به قاب موبایل ، جدا کردن قاب گوشی از موبایل می باشد با استفاده از ابزار باز کننده قاب موبایل به راحتی می توانید قاب گوشی را از بدنه موبایل جدا کنید.

اسپاتول موبایل

ابزار باز کننده قاب موبایل نام های دیگری مانند اسپاتول و یا اسپاجر دارد این نام ها نیز بیان گر باز کردن قاب گوشی می باشد و در ضمره لوازم تعمیرات موبایل قرار دارد. باز کننده قاب موبایل یا همان اسپاتول موبایل علاوه بر باز کردن قاب گوشی موبایل به عنوان قاب باز کن لب تاپ ، قاب باز کن تبلت نیز استفاده می شود.
یکی از اصلی ترین کاربرد قاب باز کن گوشی موبایل ، جدا کردن تاچ ال سی دی از فریم گوشی ، جداسازی باتری از گوشی ، باز کردن فلت های داخل گوشی ، برداشتن شاسی موبایل و یا تبلت می باشد. امروزه مدل های مختلفی از ابزار تعمیرات موبایل جهت باز کردن قاب گوشی تولید شده اند و برخی از این مدل ها دارای پد مکنده می باشند و تعمیرکار موبایل به راحتی می تواند این پد مکنده را روی ال سی دی گوشی قرار دهد و با چسبیدن آن به گوشی قاب موبایل از بدنه جدا می شود.

انواع قاب باز کن موبایل

باز کننده قاب موبایل از نظر جنس در دو نوع قاب باز کن پلاستیکی موبایل و قاب باز کن فلزی موبایل تولید می شوند که هر کدام مزیت های خاص خود را دارند.
  • قاب باز کن پلاستیکی موبایل
این باز کننده پلاستیکی از جنس پلاستیک ساخته شده با سری ها پهن و نازک برای باز کردن ال سی دی و قطعات دیگر مناسب است.
  • قاب باز کن فلزی موبایل
معمولا از باز کننده قاب فلزی برای باز کردن ال سی دی موبایل و جدا کردن فریم و باتری استفاده می شود و وزن سبکی نیز دارند.
همچنین ابزار باز کننده قاب موبایل از نظر شکل ظاهری نیز به چند دسته تقسیم بندی می شوند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند:
باز کننده قاب تک سر
این باز کننده دارای یک سری جدا کننده صفحه نمایش گوشی از قاب شاسی می باشد.
باز کننده قاب چاقویی
این مدل دارای دو سر برای باز کردن تاچ ال سی دی و لوازم های دیگر گوشی می باشد.
باز کننده قاب پهن
این باز کننده همانطور که از نامش مشخص است دارای سری پهن می باشد و قابلیت انعطاف پذیری را دارد.
باز کننده قاب ستاره ای
این مدل باز کننده قاب گوشی شبیه به مدل ستاره ای پنج ضلعی می باشد و از استیل ضد زنگ ساخته شده و برای جدا سازی قاب گوشی و باتری استفاده می شود.
امروزه با توجه به نیاز تعمیرکاران موبایل ، ست قاب باز کن در مدل های مختلف در یک بسته بندی کامل به قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه می شوند.

خرید قاب باز کن موبایل

تعمیرکاران موبایل برای تعمیرات موبایل قطعا به ابزارهای تخصصی مانند قاب باز کن موبایل نیاز خواهند داشت بنابراین خرید قاب باز کن موبایل برای تعمیرکاران ضروری می باشد. با خرید قاب باز کن به صورت مجموعه ای می توانید کامل ترین ست قاب باز کن گوشی را برای انجام تعمیرات داشته باشید.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
پنس (10)
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح