خرید اسپری نگهداری خودرو + قیمت عالی 1403

فیلتر تخصصی

اسپری خودرو ، یکی از پرفروش ترین محصولاتی است که برای تمیز نگه داشتن خودرو استفاده می شود و به طور کل برای هر خودرویی یک اسپری خودرو باکیفیت نیاز است . برای تمیز نگه داشتن خودرو امروزه شرکت ها با برندهای مختلفی انواع اسپری نگهداری خودرو را تولید و به بازار عرضه می کنند اما برای خرید بهترین اسپری خودرو ، باید کاربرد اسپری خودرو و نحوه استفاده از اسپری خودرو اطلاع کافی داشته باشید.برای مثال اسپری داشبورد ، برای تمیز و براق نمودن داشبورد خودرو ، صندلی های چرم مورد استفاده قرار می گیرد و از این نوع اسپری ، به هیچ عنوان بر روی آینه و یا کیلومتر خودرو نباید استفاده نمود و یا یکی از کاربردی ترین اسپری خودرو می توان به اسپری پنچرگیری لاستیک خودرو اشاره نمود از این نوع اسپری می توان برای زمانی که لاستیک خودرو پنچر شده است به طور موقت استفاده کنید.

شرکت ولفیکس جهت رفع نیاز مردم هنگام پنچر شدن لاستیک خودرو ، اسپری پنچر گیری لاستیک ولفیکس را تولید نموده که قابلیت پوشاندن سوراخ های روی لاستیک دوچرخه ، موتور ، تیوبلس را دارد و از نشتی ناگهانی تایرهای نو جلوگیری می کند.

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66716625
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار
فروشگاه اینترنتی ابزار میهن با موضوع فروش انواع ابزار و چسب ، یک فروشگاه اینترنتی در قلب بازار تهران با تنوع حدود 3000 محصول می باشد. لذت خرید اینترنتی را با ما تجربه کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح