چت در واتساپ
شما اینجا هستید : ابزار میهن  -> جعبه بکس و ست بکس

انواع جعبه بکس و ست بکس و آچار بکس با قیمت عالی و تنوع زیاد

جعبه بکس یک ست ابزار کامل است که انواع بکس و آچار بکس ها در داخل آن قرار دارد معمولا جعبه بکس ها از یک دسته جغجغه 90 درجه و تعدادی سری درسایزهای مختلف ساخته شده که هر کدام برای باز و بسته کردن پیچ و مهره ها با شکل های خاص کاربرد دارد.همچنین به جعبه بکس ها ست جعبه بکس نیز می گویند و علاوه بر آن برخی از ست های جعبه بکس دارای یک دسته ی کمکی هندلی و t شکل هستند که سهولت کاربر را برای دسترسی به نقاط های غیر قابل دسترس فراهم می کند .

درایو بکس چیست ؟

بکس دارای درایو با سایز های مختلف 1.2 ، 1.4 و 3.4 اینچ است و به دو صورت بکس بلند و بکس کوتاه تولید می شوند . کاربرد بکس بلند برای مهره هایی که بلند و یا پیچ هایی که فرو رفتند می باشد که تقسیم بندی آن ها به صورت 6 پر و یا 12 پر است .
بر روی دسته جغجغه یک ضامن قرار دارد که باز و بسته کردن مهره ها را برای کاربر فراهم می کند و ضامن آن ، جهش چرخش گیربکس را تغییر می هد .
بکس های جغجغه ای انعطاف پذیری بسیار زیادی دارند و با متصل شدن به آچار بکس در فضاهایی که دسترسی دشواری دارند به کار گرفته می شوند همچنین بکس های جغجغه ای به صورت لقلقه ای و مفصل دار کاربرد دارند .
بکس شمع که برای بدنه شمع خودرو است   یک نوع بکس بلند  و دارای یک واشر می باشد و از طریق آن می توان شمع خود را به راحتی بیرون کشید .

آچار بکس چیست ؟

آچار بکس یکی از قطعات های پر کاربردیست که داخل هر جعبه بکسی قرار دارد و هر نوع بکسی به آن متصل می شود نکته : در حین استفاده از آچار بکس ، به سایز سری بکس و با مهره یا پیچ توجه ویژه ای داشته باشید . با استفاده از آچار بکس جغجغه ای ، سرعت کار افزایش می یابد و انرژی منتقل شده به پیچ نیز بیشتر می شود ، چرا که آچار بکس جغجغه ای ، دارای یک جغجغه است

تبدیل بکس چیست ؟ کاربرد تبدیل بکس ، تبدیل بکس چیست ؟

تبدیل بکس یک ابزار کارایی است که می توان یک بکس با سایز مختلف با درایو دسته بکس جغجغه ای استفاده نمود . برای مثال ، یک بکس چهار گوش را می توان از طریق تبدیل 6 پر به درایوهای ضربه ای تطابق داد .
یک نوع دیگر از تبدیل بکس وجود دارد که به آن تبدیل لقلقه ای می گویند . تبدیل لقلقه ای به صورت خم شو است و آچار بکس را به یک بکس جغجغه ای تبدیل می کند . به طور کار برای کار در زوایای مختلف از طریق این تبدیل انجام می شود .

کاربرد رابط بکسرابط بکس چیست ، آچار بکس چیست ؟

رابط بکس همانطور که از اسمش مشخص است مابین آچار بکس و بکس جغجغه ای قرار می گیرد و باعث می شود که این دو به یکدیگر متصل شوند . از طریق رابط بکس پیچ های فرو رفته به راحتی می چرخند .

کاربرد دسته بکس سر لقلقه ای

برای آزاد شدن پیچ و مهره های گیر کرده از دسته بکس سر لقلقه ای استفاده می شود. دسته بکس سرلقلقه ای مجهز به گشتاور می باشد و هرچه بزرگ تر باشد ، گشتاور آن افزایش می یابد .
در جعبه بکس های استاندارد مشاهده خواهید کرد که یکی دیگر از قطعه ها یک نوک پیچ گوشتی بکس است و برای پیچ های ستاره ای ، شش گوش و سر تخت استفاده می شود .

ترکمتر چیست ؟

برای پیچاندن آچار بکس در کارها ترکمتر ابزاری مناسب است ، چرا که پیچ و مهره ها با استفاده از ترکمتر محکم می شود و مقدار گشتاور را تنظیم می کند . بنابراین اگر از ترکمتر استفاده می کنید خیالتان آسوده باشد زیرا پیچ را بیش تر از حد ممکن محکم نمی کند .

نکات مهم برای خرید جعبه بکس

انواع  جعبه بکس با برند های مختلفی مانند جعبه بکس فلگ ، جعبه بکس نووا ، جعبه بکس واستر و ... در بازار موجودند که به فروش می رسند اما  برای خرید جعبه بکس ، به نوع آلیاژ به کار برده شده ، سایز سری ها ، جنس روکش و نوع برند حتما دقت نمائید زیرا با کیفیت ترین آلیاژ از جنس کروم وانادیوم  crv می باشد که روکش آیینه ای کروم دارد .

بهترین برند جعبه بکس

فروشگاه ابزارمیهن انواع جعبه بکس را با قیمت و کیفیت هایی متفاوت موجود دارد اما در اینجا بهترین جعبه بکس ها را به شما کاربران گرامی معرفی می کند .

جعبه بکس با برند هنس

شرکت هنس تایوانی ، با تولید انواع جعبه بکس هنس و بهبود در کیفیت جعبه بکس ها توانسته رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را جلب کند . جعبه بکس های hans ، علاوه بر کیفیت عالی از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است و از ویژگی های جعبه بکس hans ، می توان به نوع آلیاژ درجه یک کروم وانادیوم به کاربرده شده در بکس ها ، دارا بودن انواع بکس و جغجغه در جعبه بکس ها ، مقاومت زیاد دربرابر سایش و حرارت اشاره نمود.

پرفروش ترین مدل ست جعبه بکس هنس

شرکت نووا علاوه بر تولید ابزارآلات دیگر ، در زمینه تولید انواع جعبه بکس نووا بسیار موفق بوده و توانسته بهترین جعبه بکس را به بازار عرضه کند .آیا می دانید محبوب ترین جعبه بکس نووا در بازار کدام است ؟ ما به شما پرکاربردترین جعبه بکس نووا را معرفی می کنیم.

جعبه بکس نووا 17 پارچه 1/4 اینچ nova nts 7003

جعبه بکس نووا 23 پارچه 1/4 اینچnova nts 7302

جعبه بکس نووا 25 پارچه 3/8 اینچnova nts 7400

جعبه بکس نووا 27 پارچه 1/2 و 1/4 اینچ nova nts 7014

جعبه بکس نووا 60 پارچه 1/2 و 1/4 اینچ nova nts 7016

جعبه بکس نووا 40 پارچه 1/2 و 3/8 اینچnova nts 7002

جعبه بکس نووا 24 پارچه 1/2 اینچ nova nts 7001

جعبه بکس نووا 38 پارچه 1/4 اینچnova nts 7303

جعبه بکس نووا 26 پارچه 1/2 اینچnova nts 7000


جعبه بکس با برند فلگ ژاپن

برند فلگ ، برند شناخته شده جهانیست که شرکت تخصصی آن در زمینه تولید انواع جعبه بکس و انواع بکس و رابط در کشور ژاپن فعالیت دارد و به عنوان یکی از قدیمی ترین سازنده های جعبه بکس می باشد. بنابراین برای خرید جعبه بکس می توان روی برند فلگ ژاپن نیز حساب باز کرد.
کاربردی ترین جعبه های فلگ ژاپن

جعبه بکس با برند واستر

شرکت واستر انواع جعبه بکس واستر را مناسب با مصارف خانگی و صنعتی ساخته ، این شرکت با برند هنس تایوان هم رقیب می باشد و تمامی بکس و جعبه بکس ها را از باکیفیت تین الیاژ تولید نموده که در افزایش طول عمر جعبه بکس بسیار موثر است .

جعبه بکس واستر13 پارچه vaster 

جعبه بکس واستر 35 پارچه 1/2 اینچ vaster

جعبه بکس ستاره ای واستر 15 پارچه vaster

جعبه بکس واستر46 پارچه 1/4 اینچ vaster

جعبه بکس واستر آلنی 10 پارچه 1/2 اینچ vaster

جعبه بکس واستر 26 پارچه 3/8 اینچ vaster


جعبه بکس با برند مسترتولز

جعبه بکس مستر تولز همانند جعبه بکس هنس و جعبه بکس واستر تولید شده توسط کشور تایوان می باشد و مطابق با استاندارد din تولید شده و به عنوان بهترین جعبه بکس تایوانی در بازار شناخته شده است .

پرفروش ترین جعبه بکس مستر تولز

جعبه بکس مسترتولز 1/2 اینچ سفید 24 پارچه mastertools

جعبه بکس مستر تولز 3/8 اینچ سفید mastertools

 

پیشنهاد ویژه
فیلتر بر اساس قیمت
از قیمت
تا قیمت
بر اساس برند
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
ارسال قیمت
خرید تا سقف قیمت
 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
 
ضمانت بازگشت
تا 7 روز پس از خرید
 
تضمین قیمت
تضمین مناسب ترین قیمت
 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با ابزار میهن
فروش حضوری - تهران ، میدان امام خمینی (ره ) ، خیابان فردوسی ، پلاک 68 ، فروشگاه ابزار میهن
66705604
فروشگاه ابزار آلات صنعتی، ساختمانی و چسب میهن ابزار

فروشگاه اینترنتی چسب و ابزار میهن یک فروشگاه فعال در ضمینه خرده و عمده فروشی چسب و ابزار الات میباشد که انواع برند های معتبر ابزار از قبیل نووا ، رونیکس ، متابو و ... و انواع برند های چسب از قبیل چسب رازی ، چسب هنکل و چسب غفاری را با نازلترین قیمت عرضه میکند .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت ، متعلق به فروشگاه ابزار ، ابزار میهن می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح